Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...

Ići dole 
+13
kajlina
Iva
koni
Bella
Rale89
Lara
Jeci
bevana
Yo**
Natalla
Ivana
Lus
Mashnica25
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 9:53 pm

Pepeljugo, bolja je ideja sa tapetama - mozete oblepiti sve zidove sa recimo dve vrste - bela + neka sarena

Ili da zidove koje zelite da budu beli krecite, a na preostale tapete da stavite Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 1071211947

Za namestaj ja preporucujem belu, pa razbijati monotoniju detaljima - tepih, rasveta, kutija za igracke... Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 1071211947

ps. inace ima bas zanimljive rasvete za decu (doduse malko je skuplja, ali necete to kupovati svake godine) - u obliku zmajica, rakete... Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 364988687
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 10:09 pm

On lampe obožava, svakako će dobiti lep dečji luster i bar jednu lampu. Razmišljala sam i ja o tapetama, ali samo za jedan manji zid. Krečila bih zato što je ipak jednostavnije da se posle to prekreči nego da menjamo tapete.
I ja razmišljam da budu ormani beli, pa da detalji budu za sad teget, a kasnije neka on menja. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Forma Ideale ne dolazi u obzir, ali Jela Jagodina je dobrog kvaliteta, imamo njihov cipelarnik, prezadovoljna sam, a nije ni bio skup, 11000din.
Da, parket je svuda u stanu, lep, hrastov.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 10:13 pm

ja ne bih stavljala tapete svuda,nego samo na jedan zid.i to ne na ceo.u stvari,zavisi koliki je.

meni je bolja kombinacija teget-belo pa da se to razbije veselim bojama i decijim detaljima,nego pastelne jer ce jednog dana da preraste sve to,pa je lakse zameniti detalje,nego kompletnu sobu.

deckova sestra maloj (3god.) pravi neki dvorac...trep trep 

Laro,super je ta Mega,ali je preskupa!
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 10:16 pm

To je lepo. Kod mene u sobi je beli plakar, sto i polica, i laminat. :Da fioke su mi u drugim bojama. Sad kad bih pravila to opet, sve bi bilo belo. Mada je fino i ovako.
Da, Forma ideale je ocajnaa.

Pa valjda ce nekad menjati tapete/kreciti, ako si na to mislila. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 326513519  Svako prema svom ukusu, ali meni je teget prejaka boja za zid u decijoj sobi, mada sigurno sa svim ostalim detaljima deluje super. I ja tapete imam na jednom zidu, ostalo je ljubicasto. Nisam gledala cenu tih tapeta, samo sam sliku videla..
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 10:22 pm

jaaaao,beli laminat.... ok 

Je l` zna neko kakav je Numanovic? u stvari,je l` cuo neko za njih? Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 364988687 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 10:26 pm

Nama se forma ideale odlicno pokazala...kreveti su nam forma ideale, a dusek simpo...i ormar/cipelarnik isto forma ideale...i evo 6 godina imamo to, sve je super Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930

Ja bih isto kombinaciju teget-belo...jer kad sam mladja bila htela sam da mi soba bude roze-lila, i majka nije dozvolila nego je narandzasta...tj, tepih i plakar su mi narandzasti, a zidovi nezno zelene boje. Zavesa je svetlo svetlo narandzasto-zuta...bas je sve fino leglo...prve dve godine sam se bunila sto nije roza, a sad mi je bas drago!
Zato, Pepeljugo, razmisljaj unapred i obezbedi mu sad lepu deciju sobicu, koja ce kasnije da bude ujedno i momacka soba Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 10:26 pm

Ukucala sam sad, nisam cula za njih, ali vidim ima svasta lepo. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930 nije mi samo jasno sto ne pisu cene.

Bitno je da mu kupi krevet koji ce kasnije moci da koristi, kao i plakar, a ostalo ce vec promeniti. Tepih, boju zidova, luster.. Mislim, jednom za 15 godina sigurno hoce. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 10:32 pm

dobar je skartale,ali ako ga ne pomeras.ako ga pomeris (ormare posebno),gotovo je!
decko je kupio njihovu garnituru za nas,stoji u potkrovlju prekrivena,ne koristi se,on se popeo na nju da nesto dohvati i mebl se pocepao,rasio. Shocked  ivica je u pitanju i on ima 100kg,ali opet...sad smo se presaltali na Numanovica! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 11:00 pm

Nisam ja mislila da krečim zid u teget. I bez toga je soba baš mala. Ako nađem lepe tapete, teget bele, došli bi u obzir za taj mali zid.
Ne kažem da nećemo krečiti, nego mama i ja možemo same da okrečimo, a za tapete bih morala nekog da angažujem, to ne umemo. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Meni su moji za 1.rođendan opremili sobu crveno-belim nameštajem, i kad sam bila starija, nije mi se to nikako dopadalo, zato i ne bih njemu da pravim šareni nameštaj. Uz to je bela iverica za 500din jeftinija, a videla sam i preslatke teget bele detalje za sobu sa medom mornarom. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 11:03 pm

kad si pomenula teget- belo,odmah su mi na pamet pali brodovi,mreze,morske zvezde...Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 11:06 pm

Не волим ја неко претеривање. Често гледам ону "Радну акцију". Дете воли бродове, а они претераше са тим. Дете је то, данас му се свиђа, када мало порасте пиши пропало. Наравно, ако имаш пара да мењаш сваки пут нешто друго,што да не.

Ја волим Кику и Симпо. Остало нешто и нисам гледала.

Да си ме питала за девојчицу, знала бих. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 515354487 Вероватно јер само гледам за девојчице. Моја сестра је малом уредила собу са жирафицама, преееслатко је испало. А изгубила сам негде слику.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyPet Avg 30, 2013 11:13 pm

volim i ja simpo,ali nemam standard za njih! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930

pepeljugo,na ovako nesto sam mislila,samo u drugoj boji Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Mega
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptySub Avg 31, 2013 12:12 am

Lus, zato ja i hoću da nameštaj bude neutralan, a detalji da budu bebeći. Kupili smo stikere Vini Pu, dobio je i takvu zavesu, imaće lampu, neku dečju posteljinu, a sve ostalo će biti što klasičnije, ipak će on i kao srednjoškolac biti u toj sobi.
Joj, ne znam za tapete, još ću razmisliti. Ne bih da bude sve belo, kao u bolnici, a ni da bude previše šareno.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptySub Avg 31, 2013 12:20 am

u krajnjem slucaju,bice lepo i ako jedan zid bude okrecen u malo jacu plavu.npr.taj gde je prozor.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptySub Avg 31, 2013 12:43 am

Slazem se sa Ivanom Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930 i dopadaju mi se ove tapete...ali u kombinaciji s plavom ili teget i bela naravno... ali samo jedan zid...a ostali neka budu beli...pa mozes kad poraste da mu okacis onu tablu s brojevima i slovima...tako su i meni...i plus karta sveta preko citavog zida dok nisam naucila glavne gradove Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 5:15 am

Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 5:16 am

Бев, супер! Још само нешто лепо да замиришееееее. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 5:17 am

Ako neko ima zamerke neka uzme u obzir da je nama bilo bitno da kuhinja bude sto prakticnija.Ugradnu tehniku oboje ne volimo,pa nismo hteli da trosimo pare na to.Lepo radi i ova obicna.Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Ispod sudopere treba da dodje jos jedno svetlo,posto se uvece ne vidi bas lepo,iako upalim i ova gore i plafonjerku.
Iverica ovako izgleda jednobojna,ali kad se pridje vide se sitne brazde,koje su svetlije braon.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 5:22 am

Ma super je! ok i bas mi se svidja ta ploca. Ne vidi se dobro, ali vidim da je lepa.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 5:28 am

Чик нека проба да неко има замерке! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930 Мени се сада једе смоки, видела сам га на фотографији. Одох.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 5:35 am

super je!bas je velika i funkcionalna! i meni se svidja ploca,a i rucke.plocice bih neke svetlije,ali valjda si pricala da su one vec bile uradjene.



ja se jos ramisljam izmedju sporeta sa ravnom plocom i ugradne tehnike.u sustini,ugradna je izmisljanje,ali...ne znam!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 5:59 am

Ko sme da kaze da mu se ne svidja  flower trep trep 

Ploca je  Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 2882617104  za odrzavanje.
A plocice su vec bile,i to do poda.Pa nam nije bilo bas moranje da ih menjamo,ali ne svidjaju se ni njemu, ni meni Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930 

A kad pepeljuga rece da joj u jednom delu stoje knjige,setila sam se da i nama negde gore stoji njegova kaciga za bajs.Prava sam domacica  Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 481982875
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 7:00 am

ja sam mislila da su te knjige kuvari! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
sta je problem sa plocom?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 7:35 am

bev bas dobro izgleda! pogotovo mi se dopada plafon, zelene boje jel? super si sklopila boje
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 EmptyNed Sep 01, 2013 8:01 am

Ivana ::
ja sam mislila da su te knjige kuvari! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Ne, ja tu držim udžbenike, testove, rečnike, čak i štampač je tu. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 650269930
Bev, rekla bih da su moji donji elementi iste boje, i ručke su iste. Rado bih postavila i ja slike, ali mislim da ne mogu preko telefona.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: