Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 NAKIT

Ići dole 
+3
Ivana
meda
pufnasta
7 posters
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: NAKIT   NAKIT EmptySre Feb 29, 2012 5:41 am

Neizostavni deo svake odevne kombinacije. Kakav najcesce nosite? Od kojih materijala? Koliko nakita imate? Kojih boja?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptyPet Mar 02, 2012 4:08 am

Imam dve ogromne kutije nakita. Obozavam nakit. Narocito narukvice i ogrlice. Imam ih u svim bojama. Najvise volim perlice i drveni nakit. takodje volim nakit koji je unikatan.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptyPet Mar 02, 2012 4:14 am

ja najvise volim srebro,bizuteriju i belo zlato.najvise imam mindjusa-svih velicina i boja!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 1:56 am

Ah i ja imam punu kutiju nakita, najvise volim velike dugacke mindjuse. Ali sam primorana da ih nosim samo za izlaske, jer sam alergicna na bizuteriju i bole me usi nakon sat-dva nosenja NAKIT 1371890812 Tako da za svaki dan nosim uglavnom srebrni, jednostavan i neupadljiv nakit.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 2:02 am

Bella, raspitaj se u nekoj zlatari da ti zamene onaj deo što ide u uvo srebrnim delom.Ne bi trebalo da košta puno, a tako ćeš bar one koje najviše voilš moći da nosiš kad god zeliš.
Inače ja nakit obozavam.Volim sve, od zlata i srebra do bižuterije.Čak sam počela da ga i pravim po malo.Planiram da naučim više kad budem završila sa ispitima.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 5:41 am

Obozavam nakit pogotovo mindjuse,imam ih razlicitih boja i velicina...od srebra,bizuterije,plastike laznih bisera,bakra itd.Narukvice takodje srebre od belof zlata,plasticne debele u sarenim bojama ili bakrene
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 6:10 am

Ja obozavam nakit, posebno mindjuse, svih materijala, velicina, oblika. Na levom uvetu imam tri rupice, a na desnom jednu, pa sam ranije imala obicaj da se zakacim za jednu garnituru srebrnih sitnih mindjusa i da samo njih nosim, kasnije sam to izbacila i sad za svaku kombinaciju imam neke druge mindjuse. A sto se tice drugog nakita, imam i njega dosta, posebno srebrnog, sto se tice ogrlica, narukvica, prstenja, ali nosim samo dva prstena koja su mi posebno draga, brojanicu i sat, preko zime, a leti volim da nosim narukvice, ogrlice. Imam jedan srebrni lanac sa velikim Svarovski kristalom, koji je providan, bezbojan i u zavisnosti od boje odece koju nosim on takvu boju dobije, predivan je. A sto se cuvanja nakita tice, imam mnogo kutija, u par kutija mi je srebro, s tim sto je svaki komad izdvojen u malu plasticnu kutiju, mindjuse od bizuterije su mi u jednoj velikoj kutiji i mnogo me nervira sto moram uvek da preturam kad hocu da odlucim koje cu da stavim.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 6:50 am

pufnasta ::
Ja obozavam nakit, posebno mindjuse, svih materijala, velicina, oblika. Na levom uvetu imam tri rupice, a na desnom jednu, pa sam ranije imala obicaj da se zakacim za jednu garnituru srebrnih sitnih mindjusa i da samo njih nosim, kasnije sam to izbacila i sad za svaku kombinaciju imam neke druge mindjuse. A sto se tice drugog nakita, imam i njega dosta, posebno srebrnog, sto se tice ogrlica, narukvica, prstenja, ali nosim samo dva prstena koja su mi posebno draga, brojanicu i sat, preko zime, a leti volim da nosim narukvice, ogrlice. Imam jedan srebrni lanac sa velikim Svarovski kristalom, koji je providan, bezbojan i u zavisnosti od boje odece koju nosim on takvu boju dobije, predivan je. A sto se cuvanja nakita tice, imam mnogo kutija, u par kutija mi je srebro, s tim sto je svaki komad izdvojen u malu plasticnu kutiju, mindjuse od bizuterije su mi u jednoj velikoj kutiji i mnogo me nervira sto moram uvek da preturam kad hocu da odlucim koje cu da stavim.

E tako se cuva nakit.I srebro i zlato i bizuterija.MOze i u posebnim vrecicama, samo je bitno da vam svaki komad bude posebno.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 6:57 am

Da, imam i vrecice, njih sam zaboravila da spomenem. Samo sto bizuteriju ne mogu da cuvam tako i mnogo mi je zao, ali se trudim da sacuvam one kartoncice na koje su zakacene mindjuse, pa mi je to makar jedan od nacina da ih razdvojim barem malo.

Iva, spomenula si pravljenje nakita, ne znam da li znas, ali ima u Vozdvoj ulici radnja sa materijalom za pravljenje nakita.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 8:03 am

Mislis ono iza glavne poste, Ducan se zove, sa materijalom za sve te rukotvorine?Ili na nesto drugo?
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 8:09 am

Ne mislim na tu radnju. Radnja na koju mislim se nalazi u blizini raskrsnice na pevcu, kad od tog semafora krenes ka centu, sa leve strane na pocetku, nisam sigurna koja je radnja po redu, prodaju nakit i materijal za pravljenje nakita. Radnja je obicna skroz, nista preterano srednjena. Nakit koji prodaju je bas jeftin, imaju i drveni i plasticni i od bizuterije, a ima bas svega i svacega. I bas im je zanimljiv materijal za pravljenje nakita.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 8:22 am

Tu moram da svratim.Samo sto u toj ulici ima gomila radnji.Daj jos neki opis.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 8:28 am

Hmmm, bas je preko puta stanice gde cekas bus kad ides prema centru, ne moze da se promasi nikako, najobicnija radnja medju svim tim radnjama, u izlogu nema ni police, bas nista, samo je staklo, kad udjes videces da je u sredini i na desnom zidu nakit, a da su na levom zidu police sa cinijicama sa tim materijalom za nakit. Nadam se da sam ti sad malo bolje objasnila.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 8:30 am

Jesi.Hvala puno. NAKIT 364988687
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptySub Mar 03, 2012 8:34 am

Nema na cemu. NAKIT 650269930
Nazad na vrh Ići dole
ladybug

ladybug


Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 37

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptyPon Mar 05, 2012 7:32 am

Da li neko od vas ima prave bisere? Kako se cuvaju, i jel ima neki poseban recept za vracanje sjaja kad ga izgube? U kakvim prilikama ih nosite? Ja sam skoro dobila od roditelja ogrlicu i narukvicu, mindjuse imam od ranije, deluju mi jako skupoceno i mislim da su za neke posebne prilike, ali meni se toliko dopadaju da bi ih nosila svaki dan NAKIT 650269930 ali mi je malo glupo, mislim da bi me ljudi cudno gledali NAKIT 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptyPon Mar 05, 2012 9:03 am

Bisere stavljas iskljucivo na cistu kozu.Na kozi ne sme da bude ni kreme ni parfema.Ja imam ohridske bisere i uz njih sam dobila i uputstvo za odrzavanje.Jednom u deset godina (cini mi se) se nose na reparaciju.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptyPon Mar 05, 2012 9:04 am

I cuvaj ih odvojeno od ostalog nakita.Svaki komad u posebnu vrecicu (mozes i sama da sasijes vrecicu od satena).
Nazad na vrh Ići dole
ladybug

ladybug


Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 37

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptyPon Mar 05, 2012 9:14 pm

Hvala Iva, nisam znala da ne sme da bude parfema na kozi... napravicu te vrecice, posto sam dobila zajedno u kutiji ogrlicu i narukvicu
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptyUto Mar 06, 2012 2:44 am

Tako mozes da ih cuvas.Samo gledaj da bude postvaljena kutija, sto verovatno i jeste, ako su tako kupljene.Meni su u istoj kutiji ogrlica i mindjuse, kutija je oblozena nekim plisem.Ne bi trebalo da se mesaju sa ostalim nakitom da im se ne bi boja promenila.A za vracanje sjaja ne znam, to je verovatno ta reparacija.Pa kad odes na Ohrid ti ponesi da ti odrade.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT EmptyČet Apr 05, 2012 2:49 am

https://www.facebook.com/pages/Marijin-Kreativni-Kutak/149914675075257

Ako neko voli unakitni nakit, ova devojka pravi bas divne komade. Ja jos nista nemam kupljeno kod nje, ali sam narucila neke broseve i jedva cekam da ih nosim. NAKIT 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAKIT Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT   NAKIT Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAKIT
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NAKIT - Uspomene na neke drage osobe

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Moda-
Skoči na: