Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 NAKIT - Uspomene na neke drage osobe

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptySre Maj 16, 2012 2:59 am

Sigurna sam da svaka od nas ima bar jedan komad nakita koji cuva kao uspomenu na neku dragu osobu. Pisite sve o tom komadu, koliko je star, koliko vam znaci, od koga ste ga dobili, na koju vam osobu budi uspomene...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptyČet Maj 17, 2012 9:38 pm

moja drugarica ima prsten koji je njena prabaka nosila...prsten je prelep,a prabaka ga je dobila na poklon od pradede kada se rodila baba od te moje drugarice... NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptyČet Maj 17, 2012 9:40 pm

to je divno. kao sto sam vec pisala, nosim srebrno prstenje koje su mi dale moja prabaka i baka. takodje imam i mamin nakit koji je ona dobila od svoje prabake. jako volim stariji nakit, nekako mi se cini da je kvalitetniji i lepsi.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptyPet Maj 18, 2012 12:41 am

ja nemam nista takvo.. NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  2164293255
a volela bi da imam..to mi je tako diiivno. aha
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptyPet Maj 18, 2012 1:13 am

Ja imam prsten kojim je tata verio mamu, od srebra, posebno pravljen za nju, ima oblik cveta ruza, sa laticama, predivan je, a meni do neba drag. I imam jedan tatin srebrni lanac sa priveskom deteline sa cetiri lista, koji mi je isto tako drag kao prsten.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptyPet Maj 18, 2012 1:19 am

ijaoj Laughing rimanticno. sad cu morati da putam moje gde je prsten?!
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptyPet Maj 18, 2012 1:24 am

Ja sam se rasplakala kad mi ga je mama dala, punila sam 15 godina tad, onda je ispricala celu pricu i drago mi je sto je kod mene. Nosila sam ga jedno vreme, ali me strah da se ne osteti i zato sedi u kutijici. A inace, njihov odnos je uvek bio nekako poseban pa me i ne cudi ova prica za prsten, nekako mi je to samo upotpunilo sliku o njihovoj ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptyPet Maj 18, 2012 1:27 am

divno i romanticno. najbolje je da ga cuvas, sto ja kazem za specijalne prilike.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  EmptyPet Maj 18, 2012 4:25 am

majka moja ima prsten ko zna koliko star, to je pre bio običaj da svekrva da snajki prsten kad se udaje, i tako ga je majka dobila, a baba od njene svekrve i tako ko zna koliko godina unazad NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  650269930 čuva ga, ali nije nešto preterano lep, veliki je mnogo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty
PočaljiNaslov: Re: NAKIT - Uspomene na neke drage osobe    NAKIT - Uspomene na neke drage osobe  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
NAKIT - Uspomene na neke drage osobe
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» NAKIT
» Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?
» Drage trudnice :) 2. deo
» Drage mame :)
» Drage trudnice 3. deo :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Moda-
Skoči na: