Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?

Ići dole 
+15
StormZ
inda
Bella
Nina87
Ferhundica
Lara
~Lovely~
Lus
Yo**
kajlina
Ivana
meda
sister87
pufnasta
Jeci
19 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyPon Apr 02, 2012 8:58 am

Umro mi je juce ujutru deda... Skroz sam smucena, ne znam kako da se ponasam... Plasim se da se nasmejem, glupo mi je da gledam tv... samo sedim i razmisljam... Ako vam se desila smrt bliske osobe, kako ste izasle na kraj sa tim?
Dobro bi mi dosao neki savet... :'(
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyPon Apr 02, 2012 10:58 am

Jeci ::
Umro mi je juce ujutru deda... Skroz sam smucena, ne znam kako da se ponasam... Plasim se da se nasmejem, glupo mi je da gledam tv... samo sedim i razmisljam... Ako vam se desila smrt bliske osobe, kako ste izasle na kraj sa tim?
Dobro bi mi dosao neki savet... :'(

Zao mi je Jeci... Za takve situacije ja nemam nikakav savet kako da se lakse prebrodi tuga, lakse podnese sve to... Svi smo mi razliciti, drugacije podnosimo te stvari, neko je jaci, neko slabiji. I sama sam kroz nesto slicno prosla i trebale su mi godine i godine da se oporavim, s tim sto je to bio neki drugi clan porodice. Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyPon Apr 02, 2012 7:10 pm

hvala vam cure...divne ste!!! ljubac za sve..
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyPon Apr 02, 2012 8:39 pm

Jeci, jako mi je zao. samo budi jaka.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyPon Apr 02, 2012 10:58 pm

Jeci ::
Umro mi je juce ujutru deda... Skroz sam smucena, ne znam kako da se ponasam... Plasim se da se nasmejem, glupo mi je da gledam tv... samo sedim i razmisljam... Ako vam se desila smrt bliske osobe, kako ste izasle na kraj sa tim?
Dobro bi mi dosao neki savet... :'(

moje saucesce.
znam kako ti je jer i ja sada prolazim kroz to,ali da ne bih mnogo davila ovde SLOBODNO mi pisi privatnu poruku ako zelis jer znam kako ti je,a i isti smo znak,pa verovatno se slicno nosimo sa takvim stvarima.
.za pocetak,uzmi nesto blago za smirenje,ali samo danas,tj.nemoj da ti predje u naviku.meni je mnogo pomoglo da prebrodim sahranu.
glupo zvuci,ali tugu koju sada osecas jednostavno moras da osecas,a vreme ce uciniti svoje.najbolji lek je da se ne izolujes nego da sto vise budes u drustvu.kod nas je tih dana bila mamina strina iz Srbije i bukvalno sam pozelela da je zadrzim bar do 40 dana jer je zena toliko pozitivna,toliko pricljiva da u njenom drustvu prosto ni ne stignes da mislis o bolu.ponasaj se onako kako se osecas-mi smo tv upalili odmah te veceri jer stvarno nema smisla da zivot stane,a muziku ne slusam jos uvek.prosto ne mogu.
sve u svemu,videces da ce vreme uciniti svoje.jedan deo tvog zivota je nestao,a vremenom ces nauciti da se nosis sa time...

Sister,ubedi tatu da ide kod lekara i da se redovno kontrolise!Sve to sto si nabrojala je opasno,ne zna se sta je gore.Srce posebno, ali i pankreas je jako opasan.Daleko od toga da poredim,nemoj pogresno da shvatis,ali da je moja baba bar jednom poslusala nase nagovaranje da ode kod lekara,ja sad ne bih ovo pisala Jeci.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyPon Apr 02, 2012 11:18 pm

Jeci meni je umro deda pre nekoliko godina,ali to nikako nisam do kraja prebolela sto je i normalno.Bas mi je zao,tacno znam kako se osecas.Ja sam bila izgubljena danima ali sam pisala,mnogo sam pisala i plakala tada.Napisala sam jednu pesmu bas taj dan kada je umro i mama mu je to stavila na grudi.Jos sam bila takoreci klinka,ali nekako me to utesilo.Ako je bio okruzen ljubavlju a sigruno jeste mislim da je to dovoljno da znas da je umro srecan.Isplaci se,radi ono sto osecas i malo ce ti biti lakse.Mada u tim situacijama stagod da kazes suvisno je,smrt nekog voljenog nam svima tesko pada.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 12:24 am

Hvala devojke...
Mislim da sam tek sinoc shvatila, kada sam ostala sama... Prvu noc nisam ni spavala, a juce sam legla i samo pocela da placem...Shvatila sam da ga nikada vise necu videti, zagrliti... Molila sam se Bogu da mi ga cuva...
Bio je jako bolestan poslednjih 3-4 meseca, dijagnostikovali su mu upalu kicmene mozdine, i odveli su ga na Banjicu, Spinalni centar, gde je nakon 2 dana umro... Cini mi se najgore to sto nam nisu javili, nego smo saznali kada smo dosli u posetu... Oni su javili TELEGRAMOM, sto je neprihvatljivo meni, narocito danas sa svom tehnologijom... telegram je jutros stigao baki...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 12:27 am

Jeci,i nama su poslali telegram...Ja isto nisam mogla da verujem kad mi je tata rekao da se to tako radi.Skroz mi je to bezdusno.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 12:37 am

zato ti je tesko, nisi znala kako ce se zavrsiti i nisi se oprostila od njega. isplaci se, bice ti lakse, vreme ce vec uciniti svoje. moje saucesce.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 12:44 am

Hvala... Sreca moja pa smo kao porodica jako bliski, drzimo se zajedno... Bez njih ne znam sta bi...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 12:59 am

jeci kako nikako! znam da je tesko ali smrt mora da se prihvati kao deo zivota. a neka ti bude lakse tako dto ces se secati onakav kakav je bio i da gajis takvu uspomenu.
i da budem iskrena prava je sreca kad umres star. pa si se naziveo, imao decu, doziveo unuke,brak. sve lepo i ruzno. jes da boli ali svi cemo. nazalost neko ranije, neko kasnije.
zao mi je.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 1:01 am

Najgore je to sto nisi uspela da se oprostis lepo od njega.Moj deka je umro iznenada i nisam ni znala da treba da se oprastam od njega.A najgore mi je bilo jer smo sestra i ja 3 dana pre toga htele da odemo da ga vidimo ali je bilo lose vreme pa nismo,kao neki dr dan cemo.I dan danas mi je jako krivo zbog toga.Isplaci se,odspavaj i seti se svega sto ste radili zajedno,i neguj tu uspomenu na njega,dok god ona zivi u tebi zivece i on.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 1:15 am

Jeste... sasvim je bilo neocekivano, a mislim da je mom bratu mozda najgore, posto je jako osteljiv, pa nije ni odlazio da ga vidi dok je bio bolestan i lezao kod kuce, a ja i sestra jesmo.. ali opet nikad nisam ni pomisljala da je to bilo poslednji put sto cu ga ikada videti...
Hvala devojke...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 1:26 am

Lusesita ::
jeci kako nikako! znam da je tesko ali smrt mora da se prihvati kao deo zivota. a neka ti bude lakse tako dto ces se secati onakav kakav je bio i da gajis takvu uspomenu.
i da budem iskrena prava je sreca kad umres star. pa si se naziveo, imao decu, doziveo unuke,brak. sve lepo i ruzno. jes da boli ali svi cemo. nazalost neko ranije, neko kasnije.
zao mi je.

Lus,za sve si u pravu,ali boli kad je u pitanju neko tvoj.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 1:33 am

jeci i bolje sto se nisi oprostila. i sta ima da se oprastas! secas ga se i tacka. samo bi se jos ubedacila. ionako, ja verujem, da cemo se sresti opet! i verujem da se ta osoba koja je umrla samo preselila, i da cu se ja isto preseliti kada mi dodje vreme.
I hvala Bogu samo da idemo po redu! od najstarijeg ka najmladjem.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 1:35 am

Jeci ::
Umro mi je juce ujutru deda... Skroz sam smucena, ne znam kako da se ponasam... Plasim se da se nasmejem, glupo mi je da gledam tv... samo sedim i razmisljam... Ako vam se desila smrt bliske osobe, kako ste izasle na kraj sa tim?
Dobro bi mi dosao neki savet... :'(
Jeci,iskreno saucesce...Moj deda je umro davno,kada sam jos isla u osnovnu,bilo mi je jako tesko,on me je cuvao,bila sam jako vezana za njega.Posto sam bila mala nisam shvatala da je bolestan i da se vise nece oporaviti,kada sam cula da je umro svet mi se okrenuo,ali zaista...Tako maloj su mi dali pola tablete da se smirim,joj kad se setim samo.Nemam da ti dam neki savet poseban,mogu ti samo reci isplaci se kad ti se place,pricaj sa nekim,odboluj jer drugacije neces osetiti olaksanje.Iako zvuci otrcana fraza vreme ipak leci sve,ja jesam tuzna i dan danas kada se toga setim,ali ne boli onim intenzitetom kakvim je tada bolelo.Drzi se!
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 1:50 am

Slazem se sa Lus, nisam ni ja za oprastanje, sigurno ni on ne bi voleo da ga gledas u svim tim mukama. I treba da ide po redu, prava sreca je za jednu osobu kad prozivi ceo zivot, stvori porodicu i umre u dubokoj starosti, koliko samo ima ljudi koji ne stignu da predju ni polovinu tog puta. S druge strane, misli na svog dedu, bio ja jako bolestan, sigurno je imao bolove, izmoren od lekova i tih bolova verovatno je i njegova zelja bila da se smiri, da to sve prodje i verovatno je sada negde gde ga nista ne boli i gde ga nista ne muci, zna da je otisao i iza sebe ostavio porodicu na koju je ponosan i koja je na njega ponosna.

I sa Zvonci se slazem, previse je mladih ljudi meni bliskih umrlo da bi padala u duboku depresiju zbog nekog ko ima 80-90 godina. Jeste surovo, ali je istinito.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 1:53 am

hvala za to da sam bezdusna! Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 2:00 am

nisam ni ja za tablete za smirenje,ali mala doza nece naskoditi,a dosta pomogne u takvim situacijama.
razumem ja vas sta vi pricate,ali ja sam imala srecu da mi niko ne umre,sve ovo dozivljavam prv put.i mogu ja da pricam da je tako moralo,da je imala srecu da ima troje unucica i da uziva u njima ,kao i u svemu ostalom,ali to ne umanjuje tugu.posebno ne kad je tako sveze.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 2:41 am

Zvonci,sve ja to shvatam,tj.moja glava shvata,ali srce ne.jos uvek ne,ali ce vremenom biti bolje.iako je to osoba od 70,80,90 godina,to je jako bliska osoba koja strasno fali.zavisi i ko je koliko blizak sa babom i dedom i koliko su udaljeni,ali ako je to neko ko te je posle roditelja najbliskiji,ko te je odgajio i ko je ziveo godinama sa tobom i za tebe,ne moze da ne boli.
sto se tice tablete,ja sam poplila pola od 3 mg sto me nije nadrogiralo,ali me je dosta smirilo.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 3:44 am

ja nisam dozivela neki veliki gubitak, ali sam i te kako mogla. nema tu neke velike filozofije, bol je bol, nema to veze sa godinama, uvek boli. naravno da se vise zali za nekim ko je bio mlad, ali to sad ne igra neku ulogu. sto se tice tableta za smirenje, sto da ne. ne bih volela da dodjem u situaciju da ih pijem, ali bolje i to, nego doziveti nervni slom.
neko je spomenuo sanduk, mene to uzasava. uzasava me pomisao da se ljudi zakopavaju u zemlju. ne znam kako cu to preziveti, da vidim nekog svog kako ga u sanduku spustaju u raku. rekla sam mojima, spomenem to nekad kad se prica o ovim stvarima, da ja ne zelim grob, sanduk i zemlju, bilo bi ok da me spale (urna) i prospu negde pepeo, ili cuvaju, ne marim. verovatno morbidno zvuci, ali, svesna sam da cu umreti, pa sam razmisljala i o tome.
jeci, zao je i meni. verovatno ce ti uvek nedostajati, ali sta da se radi.
meni recimo jako fali deda kojeg nisam ni upoznala, tj. umro je kada sam ja imala godinu dana. ali ja znam da je on tu negde. Cesto razmisljam o njemu.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 4:16 am

"Jeci"Umro mi je juce ujutru deda... Skroz sam smucena, ne znam kako da se ponasam... Plasim se da se nasmejem, glupo mi je da gledam tv... samo sedim i razmisljam... Ako vam se desila smrt bliske osobe, kako ste izasle na kraj sa tim?
Dobro bi mi dosao neki savet... :'(

Moje saucesce. Ja sam imala 16 godina kada mi je umro deda (tatin otac),nisam stigla da se oprostim od njega umro je u bolnici,u sredu a ja sam u subotu trebala da ga posetim. I dan danas mislim na njega i nikada ga nisam prezalila jel mi je bio bolji od oca.Ali sam naucila da zivim s tim,takav je zivot. Samo budi hrabra i secaj ga se onakvog kakav je bio,i uvek ce ziveti kroz tvoje secanje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 4:19 am

lara ::
ja nisam dozivela neki veliki gubitak, ali sam i te kako mogla. nema tu neke velike filozofije, bol je bol, nema to veze sa godinama, uvek boli. naravno da se vise zali za nekim ko je bio mlad, ali to sad ne igra neku ulogu. sto se tice tableta za smirenje, sto da ne. ne bih volela da dodjem u situaciju da ih pijem, ali bolje i to, nego doziveti nervni slom.
neko je spomenuo sanduk, mene to uzasava. uzasava me pomisao da se ljudi zakopavaju u zemlju. ne znam kako cu to preziveti, da vidim nekog svog kako ga u sanduku spustaju u raku. rekla sam mojima, spomenem to nekad kad se prica o ovim stvarima, da ja ne zelim grob, sanduk i zemlju, bilo bi ok da me spale (urna) i prospu negde pepeo, ili cuvaju, ne marim. verovatno morbidno zvuci, ali, svesna sam da cu umreti, pa sam razmisljala i o tome.
jeci, zao je i meni. verovatno ce ti uvek nedostajati, ali sta da se radi.
meni recimo jako fali deda kojeg nisam ni upoznala, tj. umro je kada sam ja imala godinu dana. ali ja znam da je on tu negde. Cesto razmisljam o njemu.

isto.
dobro je sto si to napisala,jer nikad nisam cula da neko prica o tome,ali meni je straaaasno.mozda i ostali tako misle,ali o tome ne pricaju jer je to normalna stvar,ali mi je drago da si napisala to da vidim da nisam jedina koja o tome razmislja na taj nacin.a i to kremiranje mi je strasno...ali to da odes na taj grob i da znas da je taj neko kojeg toliko volis tamo,zakopan...uh.mozda ce neko da pomisli da nisam normalna sad.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 4:32 am

jeste strasno. al mislim da je to samo telo a da je dusa na nebu. a ovo drugo se racuna.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? EmptyUto Apr 03, 2012 4:33 am

Hvala... i lepa je ideja za prebacivanje, sigurna sam da cemo mnogima pomoci...Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? 650269930

Sto se tice sahrane... i spustanja pod zemlju... Mislim da je to nagori deo svega, i slazem se sa tim da je sigurno lakse uz zatvoren kovceg, jer ukoliko vidis nekoga u otvorenom, sasvim sigurno te traumira!

Devojke ma nije to bezdusno, to je samo realno... On jeste doziveo i da doceka svu unucad, imao je dug brak za sobom, i donekle lep zivot.. Nikada ne bi mogla ni da zamislim kako je onima koji izgube nekog mladjeg, roditelja i slicno, pa cak i brata ili sestru... To je najgore!

Ostaju mi uspomenice... One sitne stvari koje ostaju ceo zivot, on je recimo mnogo voleo suvo meso, i svaki put kad bi dosla bilo bi:
Jeco, da vidis sto sam kupio lepu sunku Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? 650269930 ajd da ti deda malo nasece da probas:)

Sad sam se lepo nasmejala..Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?   Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Citati, poslovice...
» NAKIT - Uspomene na neke drage osobe
» Gde, kako i sta...
» Kako da promenim to?
» Kako prici povredjenom decku?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: