Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 pokloni

Ići dole 
+19
Rale89
Bella
Ivana
Nastija
~Lovely~
kajlina
Natalla
Lara
strumfeticaaaa
Yo**
Jeci
bojano
Lus
bevana
inda
Iva
meda
sister87
mali medo
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 5:58 am

Nastija, fina je i knjiga "Marli i ja", ako voli zivotinje sigurno ce joj se svideti pokloni - Page 6 650269930 I jos je urnebesno smesna, vecim delom pokloni - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 6:03 am

Nesto od Moma Kapora!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 6:59 am

Knjige koje je koni napisala je sigurno vec citala...princezine dnevnike i hajduka sam procitala do petog razreda sve sto je do tada izaslo pokloni - Page 6 650269930 pogedacu kod mene na polici sta sam dobijala sve i kupovala tada,mada sam uglavnom sve iz biblioteke uzimala pokloni - Page 6 650269930

Mozes neku knjigu od Amande Kvik,ili Nore Roberts ,secam se da sam to volela i verovatno ce joj se svideti pokloni - Page 6 650269930 ja sam procitala sve sto ima od Agate Kristi u osnovnoj skoli pokloni - Page 6 650269930 knjige su zanimljive,nisu teske za citanje pokloni - Page 6 650269930
vidim da kod mene na polici ima i Pa sta ako imam koji kilogram viska(ne radi se o kilogramima u knjizi pokloni - Page 6 364988687 ),oba dela...to je napisala Meg Kabot (ona je napisala i princezine dnevnike...).
Imas u vulkanu divno izadje Karenjine,kosta oko 900din. pokloni - Page 6 650269930 ja ne bih volela da dobijem lektiru,ali ovo ce joj sigurno traziti u srednjoj,i ne verujem da je citala...

Zato sto te volim,je lepa knjiga,ali je verovatno vec procitala zato sto je bas popularna pokloni - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 8:21 am

Lara ::
Nesto od Moma Kapora!

Zoe! pokloni - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 8:38 am

Ivana ::
Lara ::
Nesto od Moma Kapora!

Zoe! pokloni - Page 6 650269930

Moze, sta god od njega. Meni se svidjaju njegova dela, i za mlade ljude a i za starije. Gijum Muso je za moj ukus previse komercijalan.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 9:31 am

Laro, mozda i jeste. Ali je Muso ono sto se danas trazi, i sto mladi, a pogotovo devojcica od cetrnaest godina cita. Ona kad vidi Kapora, ima da prevrne ocima. Zato sto zna da je to ozbiljan pisac. Mladi su vecinom, a to je sada i pubertet kod nje, u fazonu knjiga sto je koni prethodno napisala.
Mada je Nastija trebalo da napise koje knjige cita, ako zna. tada bi nam bilo lakse.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 9:50 am

Da, verovatno si u pravu. Nemam nista protiv tih knjiga, neke su ok, mnoge su bez veze, u svakom slucaju, podrzavam to sto citaju, pretpostavljam da ce s godinama preci na ozbiljniju literaturu. U svakom slucaju je pohvalno sto cita, to sto je koni napisala, sve je to u redu, ali mozda bi nekom malo ozbiljnijom knjigom, (a opet, Momo pise sasvim razumljivo) ona dobila podstrek da potrazi neku takvu vrstu knjiga, mozda bi se zainteresovala. Slazem se sa tobom, ali ne treba potcenjivati ni njihove sposobnosti i interesovanja, mada verovatno gresim, bar u vecini slucajeva..
Nastija, mozda da je pitas koju knjigu bi zelela da dobije ili njenu majku, cisto da znas od prilike sta voli da cita.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 10:07 am

Pa jeste. U ovo vreme je pohvalno sto uopste neko cita nesto. A meni je knjiga najlepsi poklon. Jos ako ima posvetu! pokloni - Page 6 650269930

Ja cesto kupim knjigu na poklon, cak i kada osoba ne voli da cita. Knjiga traje vecno, sminka se potrosi, odeca izdrnda, slatko pojede. Verujem da ce je procitati, mozda ne sa osamnaest (kupila samjoj 'Jelena, zena koje nema'-Andric), onda sa cetrdeset. Jednostavno, ne prihvatam cinjenicu da tokom citavog zivota, covek ne oseti zelju za knjigom.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyČet Apr 25, 2013 9:25 pm

Pa ne znam, ja mislim da knjiga treba da se kupuje spram uzrasta - zato sam preporucila Gospodara muva, Decake Pavlove ulice, Hajduka...
To su knjige koje imaju neku vrednost, a primerene su tom uzrastu (bar su to neke knjige, koje sam ja u tim godinama volela). Eeee sad ako malecka vec cita nesto ozbiljnije, neka Nastija kaze pa da izadjemo sa jos nekim predlogom pokloni - Page 6 650269930

Moze i Hobit, ako voli taj zanr pokloni - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyNed Apr 28, 2013 10:04 pm

Lus ::
Pa jeste. U ovo vreme je pohvalno sto uopste neko cita nesto. A meni je knjiga najlepsi poklon. Jos ako ima posvetu! pokloni - Page 6 650269930

Ja cesto kupim knjigu na poklon, cak i kada osoba ne voli da cita. Knjiga traje vecno, sminka se potrosi, odeca izdrnda, slatko pojede. Verujem da ce je procitati, mozda ne sa osamnaest (kupila samjoj 'Jelena, zena koje nema'-Andric), onda sa cetrdeset. Jednostavno, ne prihvatam cinjenicu da tokom citavog zivota, covek ne oseti zelju za knjigom.


Lus, postovanje za ovo..pokloni - Page 6 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyNed Apr 28, 2013 11:25 pm

Ja bas volim da kupujem knjige i da ih citam. Deda me je uclanio u gradsku biblioteku kada sam imala 5 godina i od tada sam svake godine clan. Ove godine mi je momak platio clanarinu jer sam mu pomogla oko neceg pa je hteo da me iznenadi. Ako voli da cita a zeli nesto smesno mozda ne bi bilo lose da joj kupis knjigu Umes li da čuvaš tajnu? Odlična je, ja sam se smejala kada sam je čitala, dobri su i Princezini dnevnici, Pazi šta želiš, Ispovest iz Harema ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyPon Apr 29, 2013 3:15 am

rale,sve sto si predlozila,citala sam pokloni - Page 6 650269930 Princezine dnevnike je verovatno prerasla (ja sam pocela da citam u prvom razredu pa sam kasnije citala knjige koje su mozda i za stariji uzrast,ali ako voli da cita onda je verovatno tako i kod nje...ja sam presla na odeljenje za odrasle mnogo pre srednje skole,bibliotekarke su mi premestile karticu pokloni - Page 6 364988687 )

Knjigu Ispovesti iz Harema ,sam kupila jednoj drugarici pre nekoliko godina i bila je odusevljena pokloni - Page 6 650269930

Knjige volim da poklanjam,a i cesto ih dobijam pokloni - Page 6 364988687 uspela sam da zaineterujem decka da procita knjigu koju sam mu ja kupila i drugaricu iz srednje koja pre toga nista nije citala(njoj sam kupila Kako bih bez tebe ) pokloni - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyPon Apr 29, 2013 8:48 am

Moja poslednja knjiga koju sam dobila je bila "idiot" od Dostojevsog... Kupio mi je bivsi decko za rodjendan, sa posvetom: Znaj da jedan idiot uvek misli na tebe.." Meni su ruski klasici, Andric i Nusic neprevazidjeni, ali normalno nije za sve uzraste...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Jun 08, 2013 4:45 am

Devojke, sta mislite o sve cescim frazama u pozivnicama za vencanje 'Dodjite nam bla,bla, ... a poklon stavite u kovertu'.

da nije to malo glupo? ok je da te pitaju pa da ti kazes, ali ovako...

ili je mozda prefinjenije da napravite spisak poklona i u kojim radnjama se nalaze, pa da oni sami kupe i da se to zabelezi. da se ne dupliraju. to je sada 'in'.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Jun 08, 2013 5:00 am

Amerikanci to zovu register. Po meni to je super ukoliko ti nesto zaista treba. Mene uglavnom pitaju sta mi treba, pa im kazem nekoliko stvari i onda me drugarice iznenade sa poklonom. Tako sam dobila misa za lap top, novcanik, parfeme, maskaru, lakove za nokte ... Mada ako dobro poznajes neku osobu, uvek ces znati sta toj osobi treba tako da ti za prave prijatelje nece ni trebati ta lista poklona.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Jun 08, 2013 5:11 am

Ruzno mi je to "ostavite poklon u koverti", koliko god bilo prakticno i najbolje, ne bih to napisala. To se nekako i podrazumeva, ali, ako neko zeli bas da ti kupi mikser ili mikrotalasnu, neka tako i uradi.

Znam za to ostavljanje zelja, u Nemackoj, a verujem i drugim zemljama, u odredjenim prodavnicama postoje kutije u koje se ubacuju zelje, ako je nekome rodjendan, onda ode u neku od tih prodavnica i ubaci sta zeli, pa kaze da se njegova kutija nalazi tu i tu.. Sto se mene tice, pomodarstvo, i ne svidja mi se. To ima i kod nas?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Jun 08, 2013 8:22 am


ako neko ne zna sta ce da kupi,dace novac.a mozda neko nema novca u tom trenutku za poklon pa ce dati svoj sokovnik,toster i slicno.ima i onih koji imaju novca,ali ce ladno doci na svadbu sa escajgom.raznih nas ima definitivno,ali ja nikada ne bih zelela da se moj gost oseca neprijatno.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Jun 08, 2013 8:48 am

Mi smo dobili pozivnicu u stihu ''ukoliko nam zelite poklon dati,gledajte da moze u kovertu stati'' .
Meni je neprijatno i za rodjendan kad me teraju da kazem sta da mi kupe,a kamoli za vecu stvar,kao sto je svadba.Nikad ne bih uslovljavala goste tako,svako neka donese sta misli da treba.
Drug mog decka je pisao sta je od koga dobio na svadbi,da zna u kojoj vrednosti posle da vraca poklone pokloni - Page 6 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Jun 08, 2013 9:04 am

Za svadbu lepo kazes ne treba poklon, pa ako neko bas zeli da da pare ili poklon sta da mu radis ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Jun 08, 2013 11:14 am

To mi je bas ruzno kada se napise da se donesu pare,sreca pa nikada nismo dobili takvu pozivnicu,pitala sam i mamu sada,ni ona to nije videla pokloni - Page 6 650269930

Lista zelja nije losa stvar,ako se mladenci useljavaju u njihovu novu kucu/stan,pa im onda stvarno sve treba...ja sam poslednji put bila na svadbi kod drugaricine sestre,i nas 6 smo htele da joj kupimo nesto prakticno pa smo je lepo pitale sta sve ima/a sta ne..izabrala je aparat za krofnice pokloni - Page 6 650269930 (devojka se tek uselila kod decka) i sada nam pravi pokloni - Page 6 364988687

bev,moja baba je bila zaduzena da pise celom komsiluku tu svesku,ko je sta kupio...zato sto lepo pise ,kada sam bila mala,nista to meni nije jasno,zasto baba sedi i pise ko je sta doneo xD
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Jun 08, 2013 10:20 pm

Koja drskost Shocked Rolling Eyes

E ja tacno da mi neko napise nesto takvo iz inata ne bih donela nista ili bih donela praznu kovertu! Twisted Evil

Salim se - posto bi mi bilo glupo da dodjem praznih ruku dobili bi neki blender, posteljinu...ali im novac iz inata ne bih dala! pokloni - Page 6 2283261759

E da, a ovo za listu zelja mi je skroz ok - smanjuje se mogucnost da promasis, da se pokloni dupliraju...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyNed Jun 09, 2013 1:53 am

Ja sam na vracanje,kao sto sam rekla, alergicna.
to popisivanje mi je bas prosto.
ne znam kako ljudi ne shvate
1. da nisu negde pozvani zbog poklona
2. da je nekome 300evra nista, a da je 50evra drugome veliko kao kuca. I sta sada treba, da ovaj drugi pola godine 'stedi' da bi vratio?! o.O

Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyNed Jun 09, 2013 3:36 am

Kad je moja najbolja drugarica pravila svadbu, bila sam bez para, nisam mogla da ubacim novac u kovertu, pa sam joj kupila mini pekaru na rate. Odlučila sam se za to jer je bila oduševljena mojom pekarom. Pošto je dobila još jednu, otišle smo u prodavnicu i zamenile za aspirator koji joj je stvarno trebao.

Moja svadba je bila godinu dana kasnije. Neki su me pitali da li hoćemo novac ili nešto drugo, rekla sam da je bolje da daju novac. Većina nije ništa pitala, ali smo od svih dobili novac. Znate i same da sam se malo pre toga uselila u stan, imali smo i nameštaj, i belu tehniku, sve. Posle su nam dolazili oni koji su bili sprečeni da dođu na svadbu, pa su nam doneli poklone. Jeste sve to lepo, ali svi ti sudovi, kao i sokovnik stoje u kutijama. Koristimo samo vagu.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptyNed Jun 09, 2013 10:22 pm

Pepeljugo a sto ne koristite sokovnik? Imate vec ili je nesto drugo u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 EmptySub Avg 31, 2013 2:13 am

Evo da vas pitam za misljenje sta da kupim ovom mom posto mu se blizi rodj pa moram da pocnem s skupljanjem para.Imcu oko 2000 din, ne bih da mu opet kupujem knjigu, a ne mogu ni parfem ni ostalu kozmetiku ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





pokloni - Page 6 Empty
PočaljiNaslov: Re: pokloni   pokloni - Page 6 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
pokloni
Nazad na vrh 
Strana 6 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: