Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 2:26 am

Iva ::
Zato sto sem mene i tebe ni jedna nije udata. I nekako i treba da stoji pod ovim nazivom.
Sta ti je svekrva rekla sto nisi dovrsila kolac? Mora da je primetila.
Gospodža nije ništa rekla, pravila se da ne vidi. Mm me pitao što ne jedem, ja rekla da ne mogu, a žao mi je samo što nisam rekla da mi se ne sviđaju. Svekrve :(((  - Page 12 364988687

Moram da vas davim detaljima. Svekrve :(((  - Page 12 650269930 Prvi kolač je bio parče keks torte, znate ono keks pa puding preko. E, parče toga, ali ne veličine petit keksa, nego polovina. Drugi je bio rafaelo kuglica, a treći bajadera. Kupovne. Znate i same koja je to količina. E, previše sam pojela. Svekrve :(((  - Page 12 650269930

Ma ona je čudo od žene. Uvek kad nam donese nešto, donese paran broj. Npr 6 palačinki, i naglasi po 3 svakom. A Aleksej sam pojede jednu i po. Ne donosi ona bog zna šta, to obično budu palačinke ili poneka voćka. Kad god mm kaže da sam nešto lepo skuvala, ona pita za recept, pa se beči, kao, ne sprema se to tako, nego ovako, a baš tako je lepo kako ona pravi. Nedavno mi je rekla da I nema naviku da jede voće, i da bi trebalo ja da ga teram. Ej, molim te, ja čoveku od 38 godina da kažem šta treba da jede! Sad je odvalila što joj je rekao da ne naručuje doboš tortu za A rođendan, pošto ja pravim dve (već sam kupila sastojke). Eto, treba da se naruči doboš torta jer je elegantna.

Šta da vam pričam, žena svoje jedino unuče zove Duško Dugouško.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 2:55 am

Svekrve :(((  - Page 12 20348227 Ma дивне су вам свекрве! Душко... хит!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 3:03 am

Lus nemoj se smejati. Pitanje je na kakvu ces ti da naletis.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 3:10 am

J a bih kao i bojano,jela dok ne crknem...i ja mrzim kada mi neko kaze da ne jedem hleb,a nikad ga nisam ni jela...majka od mog decka bas misli da ja treba i malo vise da jedem,pa mi stalno pravi nesto sto volim,ne mogu da se zalim Svekrve :(((  - Page 12 364988687 palacinke,kiflice...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 3:27 am

a jeste smesno! Svekrve :(((  - Page 12 650269930

Pepeljugo,moja kad salje tortu (ne seti se sama nego joj sin kaze) obavezno po nekoliko puta kaze `samo tvojima saljem tebi nema.` Shocked 

p.s.a i ja kad nekome nosim/saljem gledam da za svakoga bude po 2,3 kolaca.samo sto racunam i decu i ne kazem to.neka dele kako zele!
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 3:37 am

Ma, ona uvek izbroji i kaže imate svako po dva kivija ili šta ti ja znam šta. I uvek snimi koliko čega sam pojela i komentariše da je malo ili mnogo. Uglavnom, nikad ne pojedem koliko ona proceni da treba. Svekrve :(((  - Page 12 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 4:05 am

Ivana ::
pa onda jedino da ne idem tamo.a to mi nije u interesu!
Ma ne. Nego imam osecaj da je tvoja bas specificna.Ti najbolje znas da li radi nesto iz zle namere. Posto je tesko na osnovu postova to oceniti.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 4:37 am

pa jeste specificna.generalno je ok,ali ima neku zlu crtu.
npr.rodjendan mi nije cestitala.stavise ,dok je m.bio kod mene ona ga je zvala da pita kada ce kuci.i to sam joj bas zamerila.a onda mi kupi poklon za novu godinu.ili-cesto kupuje bingo,ali zaboravi da ga je kupila,pa niti prati,niti ga odnese na trafiku da proveri.tako da,verovatno nije ni znala da je tog daana moj rodjendan ,iako joj je on nekoliko dana pre rekao.
nikad me ne bi svadjala sa njim,ne bi se mesala,ali voli da me pecne i to uglavnom na racun debljine.kad  sagledam celu situaciju,to i nije strasno.ako se zadrzi na tome.jer,ja sam dusu dala da mi se neko penje po glavi.sva sam usporena i njanjava,uglavnom sve moze kod mene i onda ljudi preteraju.mada,Lus kaze da nije tako i da sam opasna! Svekrve :(((  - Page 12 1071211947

Pepeljugo,nasali se sledeci put pa pitaj da li smes svoj kivi da das muzu ili strikto svako mora dva da pojede! Svekrve :(((  - Page 12 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 4:54 am

Ivana ::
pa jeste specificna.generalno je ok,ali ima neku zlu crtu.
ali voli da me pecne i to uglavnom na racun debljine

Ovo sam i ja pomislila kad si napisala to za tortu, bas kao da ti kaze to da treba da smrsas.
Ja ne volim da mi se iko penje po glavi (a ko voli?Rolling Eyes ) Hocu da kazem da ni ne dozvoljavam da mi se iko penje po glavi. Zapanjujuce, ali mislim da sam najvise dozvolila bas mm-ovim roditeljima. Jer da je bilo ko drugi uradio ista od onoga sto su oni ja nisam sigurna da ne bih skandal napravila. Ovako cutim, kuliram ali sam se maksimalno distancirala. I obecala sebi (nakon zadnje provokacije od proletos, koja me je bas zabolela) da vise ne ostajem duzna. Imam i ja jezik. Pa ce na finjaka da dobiju sve sto zasluze.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 5:12 am

i onda kad joj on kaze ona se ne seca,naprasno ima amneziju.sto je najgore,mislim da se ni ne seca,jer njoj te izjave nisu cudne ni skandalozne kao meni,nego uobicajene.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 5:23 am

Jao Boze kakvih ljudi ima. Secam se da je majka od ovog mog jednom pitala mene da joj pomognem oko spremanja kolaca, sto bih zaista i uradila ali sam bila obecala ovom mom da cu mu pomoci oko necega, pa smo se posle uspavali a zena je ostala da pravi kolace do ne znam koliko sati uvece, posle mi je bilo malo krivo . Hvala bogu za sada mi niko nije brojao zalogaje, ali mislim da ti komentari nisu bas ok .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 5:24 am

Isto i ovi "moji". Imaju selektivnu amneziju na sve sto su rekli ili uradili. Ali od recenice: "Ptice pevaju" su u stanju da naprave svadju.
Najneverovatniji mi je primer da se "ne secaju" kad su mm-u rekli da se udao. A to su ponovili vise puta, cak je moj otac pitao njegovu mamu nije li je sramota sto je to rekla. I kad im je skoro mm rekao da vise to ne zeli da cuje (jer je od tad i njegov brat to ponovio) oni hladno: Kad smo mi to rekli? Shocked 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 5:25 am

toga se cak i ja secam.
uvek me je cudilo kako ljudi mogu da slazu,a da ne trepnu.valjda se rodis takav.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 5:45 am

Ima ljudi koji zive za to da zagorcavaju zivot drugima, ali mislim da je glupo da zagorcavas zivot devjci koja moze da ti bude snajka. Stvarno ne shvatam sta je sa tim ljudima, da li oni navijaju za to da brakovi i veze propadnu ili sta ... Moje drugarice su mi svasta govorile za njihove babe i majke, moja baba je bila u super odnosima sa mojom majkom tako da mi je to bilo malo neshvatljivo, ali eto ima groznih svekrva i iskreno bas mi je zao devojaka koje to moraju da trpe.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 7:04 am

Inda, koliko sam ja shvatila, njoj je rekla svekrva da uzme hleba malo a ne samo prsutu...bas je uzasna Surprised

Pepeljugo, kako moze da izracuna ona koliko ce neko da pojede pa da donese? i to 6 palacinki za vas troje...a ja sama mogu pojesti 5.
Mene od ovog mog stalno nutkaju da uzmem nesto...i njegova mama uvek kaze da jedem kao vrabac...a uopste ne jedem malo nego je ona navikla da njena deca jedu mnoooogo vise pa onda ja ne pojedem nista naspram njih... a ja pojedem npr 3 one velike palacinke (inace ih pravi debele a ja to ne volim) ...i popijem casu mleka...a decku je rekla da sam bas mrsava kad me je upoznala...a posle par dana je meni rekla da je i ona takva bila dok nije ostala trudna, pa je dobila 20 kila. affraid

Svakakvih ima, ko zna kako ce biti Svekrve :(((  - Page 12 650269930

Ivana, bas te briga, uzivaj, jedi tortu...ja sam 2 parceta pojela kod njih za njegov rodjendan. Rekla sam da je predobra, osvezavajuca i trazila recept...bas me briga Svekrve :(((  - Page 12 650269930 ionako sam za godisnjicu veze napravila tortu i donela kod njega, pa su i oni jeli, nisam ni znala da su kuci Svekrve :(((  - Page 12 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 7:10 am

a nikad ja ne jedem mnogo u tudjoj kuci.istina je da kolace najvise volim i da se `cuvam` za njih na slavljima,ali nikad ne navalim.da je tako,pa da shvatim.ovo su obicne situacije,kada svako uzme po parce torte,a samo mene potkaci.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 7:22 am

Boze. Imas li ideju zasto je takva? Mozda je mislila da njen sin moze bolje. Kao i svaka majka skoro.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 7:51 am

Naravno da misli,pa sve one to misle...ja deckovu mamu retko vidjam,mada ne verujem da bi mi bas brojala zalogaje.Ja jedem malo pa sam vise u fazi izvinjavanja sto ne mogu"toliko"da pojedem.Kad smo bili u Italiji stalno mi prepune tanjir pa onda moram na silu da jedem,a to strasno mrzim.Imala sam tom prilikom bas neprijatan momenat,kad je njegova mama rekla njemu na italijanskom"da li ja znam koliko kosta ta sabljarka"...i to samo zato sto opet nisam mogla celu da pojedem.To mi je bilo uzasno,doslo mi je istog momenta da se vratim za Bgd.Meni nista nije rekla nego samo njemu.On je reagovao sva sreca inace bih pop**dela.Recimo ja sam vrlo izbirljiva po pitanju hrane tj ne volim mnogo da jedem zivo povrce i sta sad ja treba da se menjam zato sto idem u drugu zemlju,pa ne pada mi napamet.E i onda vidim da njoj nije bilo pravo kad je kuvala,jer sve napravi sto njen sin voli a ja boze moj treba da jedem sve to.


Poslednji izmenio kajlina dana Pon Jul 29, 2013 8:00 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 7:57 am

ne valja kad jedes mnogo ne valja kad jedes malo, tesko njima ugoditi
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 8:01 am

Posto ja necu da se udajem,znaci li to da nemam svekrvu Svekrve :(((  - Page 12 481982875 

Od kad nam je jednom prilikom njegov otac sklonio serpu sa ruckom,dok smo jeli,vise ne jedem kod njih.Pa makar zivela na plazmi 3 dana.Do tad je bilo ''vi non stop jedete ovde,kad cete vec jednom da se odvojite od naseg stola'',a od tad ''pa zasto vas nema kod nas na veceri,odavno niste jeli ovde'' Rolling Eyes     Takvih situacija je bilo i ranije,samo mi je tad prekipelo.Inace kod njih svi jedu.Blizanac dovodi drugove ,njegova devojka drugarice,nikad nikome nista nisu rekli.

Tako da bih ja te kolace ostavila,i vise ne bih takla nista.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 8:02 am

Da,da...potpuno se slazem,ja sam strasno uvredljiva za te stvari.Nije bre normalno takvo ponasanje.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 8:06 am

au kakvih ljudi ima, ko zna sta mene ceka, ja sam deckovu mamu tek danas upoznala, i to sam odlagala bas dugo jer me zena plasi, izgleda kao opasna, a i cula sam od njega da jeste, ali se on tako postavlja da je ne pita za misljenje i nesto ne mari za njeno, vec radi po svome, ali me je zato ispitala danas odakle su moji, sta rade, da bi znala da li ce moj tata da pravi vikendicu, kucu i gde, posle sam njemu prokomentarisala, nasla je u pogresnoj crkvi da se moli
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 8:16 am

bevana ::
Posto ja necu da se udajem,znaci li to da nemam svekrvu Svekrve :(((  - Page 12 481982875 

.

kako,bre,neces? Svekrve :(((  - Page 12 650269930



Tink,kod mene je bilo obrnuto-posle naseg prvog susreta ona je za mene izjavila da sam nasla pogresnu crkvu.prvi put sam tada cula za taj izraz i bas mi se urezao!
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 8:36 am

pahuljicaa ::


Pepeljugo, kako moze da izracuna ona koliko ce neko da pojede pa da donese? i to 6 palacinki za vas troje...a ja sama mogu pojesti 5.

Ma ja mogu i deset. Svekrve :(((  - Page 12 364988687 Kad joj je jednom mm rekao da nam nije ništa 6 palačinki, odgovor je bio "Ne valja da jedete mnogo testa."
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 EmptyPon Jul 29, 2013 8:45 am


Citat :
kako,bre,neces?

Necu jos Svekrve :(((  - Page 12 650269930 Kad pocinje da mi bude svekrva?Kad se uselim,kad rodim dete,ili ce zauvek da bude ''njegova majka''? Svekrve :(((  - Page 12 2829010660 
Doduse i on mi je momak jos uvek,nikako da napreduje u verenika Svekrve :(((  - Page 12 650269930 a kamoli u muza.
Pita me dr nesto za tablete i ja kazem ''poslala sam momka da kupi'',on se smeje kaze ''pazi molim te,trudna zena ima momka .nije ti to momak to ti je muz'' Svekrve :(((  - Page 12 2866373642 


Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 12 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 12 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 12 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 11, 12, 13 ... 17 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: