Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 7:29 am

Ok je da se pomogne oko neke sitnice, ali ipak treba da se postavi granica. Imam drugaricu koju roditelji od njenog momka sve trejau da radi, pa nije se jos uvek udala pa da je zezaju toliko. Nije ni meni tesko da operem sudove ili tako nesto, ali mi ovaj moj ne da. Ja se uhvatim da perem a on me uhvati i prenese na drugi kraj prostorije.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 7:45 am

otkad sam rekla da necu da spremam kucu (zvala me da joj radim generalku i to drsko jako),sva je u fazonu `nemoj ti,ja cu`.a nije mi ni padalo na pamet.ali opet osecam potrebu da nesto pomognem jer sam ipak tu duze (prenocim),a i ovaj moj kad vidi da nesto radim zvezde sa neba bi mi skinuo! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 7:46 am

Pa i mene sve teraju da radim,jednom me je njegova majka terala da idem kod blizanca u sobu da pokupim prljave solje i tanjire i da operem Rolling Eyes  I ajvar da kuvam ,a to me ni majka kod kuce ne tera (znate koliko volim da spremam aha ),ali ja kazem ''vazi'' i odem gde sam posla.To sto pomazem za slavu je druga stvar,jer su oni komplet nenormalni.Da su odnosi normalni,dosla bih kad i gosti.

A u stvari kad se setim,i majka biveseg decka je imala tako neke fore,dolazim kod njih mrtvosana sa posla,stajala sam ceo dan,i ona mi kaze ''e taman sam te cekala da mi pomognes da raspremimo ovaj orman i da im sredimo sobu'' .A orman dugacak tri metra,prepun do vrha.A ima dva sina koji se ceo dan izlezavaju,pa mene nasla da ceka.Svekrve :(((  - Page 11 2440589525   Nisu snajke  besplatna radna snaga.Lepo kaze pahuljicina majka,mene bi bilo sramota da mi tudje dete pomaze.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 8:37 am

ma sto je najgore mi im jos uvek nismo snajke. Nije menu tesko da pomognem Ali da se zna red.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 10:28 am

Citam vas sta pisete ovde i osecam se "najgorom" Svekrve :(((  - Page 11 650269930 Ja nikada nisam pomogla nista mami od bivseg. Iskreno niti sam se nudila, niti mi je ona trazila ili on u neku ruku. Na slavi se samo primaknem i izmaknem, za njih sam bila drag (koliko sad ironije osecam dok ovo pisem) gost i to je to.
Samo sam jednom sa njim isla da on pocisti kada su se selili posle majstora. I to je on radio, ja sam mu samo pravila drustvo cisto da sam s njim.

Da, definitivno sam najgora Svekrve :(((  - Page 11 2713627830 
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 10:29 am

Meni je ona stvarno trazila za slavu. I to da dodjem pola sata pre nego sto dolaze gosti i drustvo od momka, da poredjamo suhomesnato u ovale i da stavimo npr krastavcice u cinije i masline i tako to... Nije sad od mene zahtevala nista previse. I pitala je njega mogu li da dodjem pa je onda ona zvala da vidi mogu li. I nije mi bio problem jer znam da je bila bas u frci oko bebe :/ i ja sama ustanem pa podignem npr svoje i ponesem u sudoperu... A ona kaze "neka to, sjedi, ostavi to, ja cu"...ali ja ipak zavrsim sta sam pocela, nekako mi neprijatno. :/ al kad smo ja i on sami kod njega, on mi ne daje da radim nista, sve on skloni i jos mi donese cokoladu. Poslednji put je 10ak minuta bio u kuhinji, ja ga cekala u dnevnoj...kad eto ga on, prao i cistio jagode za mene Svekrve :(((  - Page 11 650269930
A moja mama je car po tom pitanju. Kaze da je ionako sve sama ili sa mnom radila, pa njih dvoje u svoju kucu neka se snalaze Svekrve :(((  - Page 11 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 10:49 am

Lovley nisi najgora. Evo pridruzujem se.

Mama od bivseg momka nikad nista od mene nije trazila. A prema meni je bila divna. Ne znam da li bi takva ostala i da smo se vencali bivsi i ja. Ali da je bila divna, jeste. Kad sam raskinula znam da joj je bilo jako tesko i da je plakala.
Sadasnja svekrva je provukla u toku nekog razgovora (dok smo se jos mm i ja zabavljali) kako joj treba pomoc oko zimnice i kako jedva ceka da se nas dvoje vencamo. E sad sto smo mi daleeeekooooo... Svekrve :(((  - Page 11 2713627830 

Po meni sve dok se ne potpisete vi ste za njih devojke njihovih sinova, nikakva pomaganja, spremanje slave i slicne gluposti... Ja na slavu kod ovog bivseg nisam ni isla. Niti je on kod mene dolazio. Upravo zato sto se ne zna sta nosi dan, sta noc, i sto nismo zeleli da nam cela rodbina "kumuje" vezi.
Sada kad odem kod mm-ovih operem sudove posle rucka, zakuvam kafu i od mene dosta. Kad oni dolaze kod mene oni su gosti, pomoc mi ne treba, ne ocekujem je i ne trazim od njih.

Rekoh ovo na uopstenoj, ali mogu i ovde da ponovim: Ljudi sebi dozvoljavaju onakvo ponasanje prema vama kakvo im vi dopustite, ni vise, ni manje. Ako se vi postavite kao otirac zgazice vas nece se ni osvrnuti.

Bev, Ivana, koja je reakcija vasih momaka na zahteve njihovih majki?
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:18 am

Majka od mog decka ne trazi nista od mene,ali ja ako sam krenula nesto da ostavim u kuhinju to i nastavim,jer inace decko radi sve. Kada smo sami onda i ja nesto uradim,ali uglavnom sve on...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:50 am

Nisi Lovely najgora.Svekrve :(((  - Page 11 650269930 Meni bi bilo neprijatno da gosti rasciscavaju.I kad se drugarice nude da mi pomognu,ne dozvoljavam.A kamoli sinovljeva devojka Rolling Eyes 

Moj kaze ili da me ne tera,ili da ce on.A on mi je i rekao da kad sam sama ,a ona me potera nesto sto ne bih da radim samo kazem ''vazi'' i produzim.Ali njegova majka nije zamerljiva i zlopamtilo.Ako ne uradim ja terace sina,ako ne on onda muza,ako nece niko ostavice za sutra Svekrve :(((  - Page 11 364988687 I ne tera ona mene,jer ima zelju da bas ja uradim,nego jer sam prva naisla .
Ona je flegma i zato mozemo tako sa njom.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 8:17 pm

И ја се придружујем. Ја бих помогла будућој свекрви када бих имала статус веренице. Тада може. Пре тога НЕ. Ја сам гост. Мада ова моја не би ни тражила.

Мене чуде те ћерке. Искрена да будем, мене би било срамота да моја мама зове потенцијалну снају да јој помаже, а ја да лакирам нокте или да сам "заузета".


Уосталом, када се ради о славама, ја ћу увек девојачку славу сматрати својом (тако да ћу имати две). И не пада ми на памет, да код маме и тате долазим на славу као гост (јер сам се удала).
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 10:40 pm

pricala sam vec-moje pomaganje je pocelo kada je njegova sestra trebalo da dodje iz beograda da pomogne (tamo je otisla da izadje) i ona se oslonila za nju,a ova dosla kad i gosti.i tada sam ja stvarno dosta toga uradila (cak sam i wc prala) jer je malo vremena bilo.i to je bilo ok.a onda me je uzjahala...mada,specificna je situacija kod njih-ne mogu sad da pisem da ne otkrivam previse,ali cesto je ona bila zauzeta,pa se nametala situacija da ja spremim veceru i to je postala tradicija.posto to volim,nije problem.
sto e tice slave-pomagala bih joj ja,glupaca,jos uvek da me nije drsko pozivala pred neke praznike `da dodjem malo da radim`.ja pitam `sta?` a ona kaze `pa bilo sta.da sredjujes kucu,peglas...` e,tu sam presekla.tad sam rekla da imam ispit uskoro,a za slavu sam njemu rekla da necu da pomazem i da joj to kaze,pa sam dosla nekoliko sati ranije-stavila tanjire i poredjala suhomesnato.to moze.ali mi se zato ona `osvetila` za to odmah sutradan.odoh daleko sad.sto se njega tice-on voli da nesto sitno tamo uradim.a u zavisnosti od mog raspolozenja i situacije,to se desi ili ne.ako je ona stvarno zauzeta,ja cu naravno uraditi,ali ako ona sedi na ulici i pusi cigaretu za cigaretom-ne pada mi na pamet.
a inace,to mu je veliki minus sto mi dozvoljava bilo sta da tamo radim.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:03 pm

Ivana ::

a inace,to mu je veliki minus sto mi dozvoljava bilo sta da tamo radim.

Sve si sama rekla.

MM je sad kad smo zadnji put bili kod njegovih nesto prokomentarisao u fazonu: "Ponudi se da pomognes..."- ne secam se vise sta je bilo u pitanju. A jesam se ponudila vec pre toga, rekli su mi da ne treba.
Kad smo se selili imao je ideju da mi njegova mama pomaze oko pakovanja (jer su dosli kod nas dve nedelje pre seljenja). Odrzala sam mu bukvicu i mislim da mu vise na pamet nece pasti takav predlog. Prvo sto su moji trebali da dodju posle njih, i sta, u stanu kutije napakovane na sve strane. Durgo sto je  kod njih i te kako ocigledno da se svaka pomoc placa debelo.
Ma ne treba mi i mirna Backa.

Isto i oko porodjaja, kad bude bilo ako mi bude trebala pomoc oko bebe doci ce moja mama da mi pomogne. Ne njegova. Jer mojoj mogu da kazem: E aj pricuvaj bebu da odem do wc-a, a njegovoj ne bih mogla da kazem nista.Plus sto bih imala obavezu da imam dorucak, rucak, veceru spremljenu, da mi kuc bude tip-top, a nisam sigurna da sve to moze u prvim danima nakon porodjaja.Objasnila sam mu ovo, nije se bunio, tako da mislim da tu problema nece biti.

Mada sve vise mislim da bi trebalo da se mm i ja snalazimo sami oko bebe. Ali videcemo, ima vremena.

Samo da kazem da ako delujem netolerantno to je zato sto drzim jako veliku distancu izmedju nas (njegovih roditelja i mene). Jednostavno cim ih pustim malo blize oni naprave haos. Ne dajemo im inforamcije nikakve, sa moje strane su na: Dobar dan, kako ste? Nikakav veci kontakt nemamo.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:09 pm

Da,tako mi je to.on nju strasno stiti.jedno vreme sam je zvala beli medved! Svekrve :(((  - Page 11 469341540 

meni je ona bar 10x rekla kako nam ona nece cuvati dete jer ne moze.i to je bas ruzno od nje,ali znam da tako nece biti.i znam da ce mi maksimalno tada pomoci,kao sto mi i pomaze uvek kada moze,a vazno je.nego na nekim sitnicama pada...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:19 pm

I meni je rekla da mi nece pomagati,samo sto ja znam da stvarno i nece Svekrve :(((  - Page 11 364988687 Jer vidim da ni oko prvog unuceta nije pipnula nista.Jeste da oni zive u drugom gradu,ali kad su odlazili da vide bebu isto su ocekivali full tretman,da snaja igra oko njih,da imaju spremljen obrok,i nije se ponudila ni casu da joj opere.Tako da znam sta me ceka.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: bla   Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:20 pm

Ivana, (molim te nemoj da se naljutis) mene bi brinulo na tvom mestu sto je on toliko zastitnicki nastrojen prema njoj. Vas dve nemate dobar odnos, ona tebe svako malo potkaci. I to jos sad kad niste pod istim krovom, sta ce biti kad budete? A on po svemu sto kazes u najboljem slucaju ima da se drzi po strani. Jos ce dobro biti ako ti ne ispadnes kriva. Ne znam, posle svega sto sam prosla prosle godine (i jos sam gore price slusala od bliskih duragarica) stvarno ozbiljno promisli sta ces i kako sa njima. Plasim se da ce te pojesti kad se udas. Jer ume da izjeda to sto nisu dobri odnosi. Tek kad ste pod istim krovom, mislim da je 100 puta gore, jer tu si gde si moras da trpis.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:33 pm

E pa, ja sam ubedljivo najgora. Svekrve :(((  - Page 11 364988687
Kad odemo kod svekrve na ručak, primaknem se stolu, jedem, odmaknem se. Nikakvn pranje sudova, nikakvo kuvanje kafe. Verujem da bi to bilo drugačije da ona ne komentariše koliko sam čega pojela. Poslednji put je komentarisala da baš brzo jedem i da jedem mnogo kolača. A taman sam treći zagrizla. Kad sam joj to rekla, rekla je da je prvi bio 4 puta veći od ostala dva. Spustila sam taj treći kolač i nisam ni zalogaj uzela više, ma ni gutljaj vode nisam popila.

I sama ću biti svekrva i planiram da ne tražim pomoć od snajke.
Nama oko deteta niko nije pomagao. Jeste mi teže zbog toga, ali bar niko ne može da smatra da ima pravo da mi se meša u odgoj deteta.

E, a što ovo nije u temi o svekrvama?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:38 pm

Zato sto sem mene i tebe ni jedna nije udata. I nekako i treba da stoji pod ovim nazivom.
Sta ti je svekrva rekla sto nisi dovrsila kolac? Mora da je primetila.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyNed Jul 28, 2013 11:46 pm

*cinderella* ::
E pa, ja sam ubedljivo najgora. Svekrve :(((  - Page 11 364988687
Kad odemo kod svekrve na ručak, primaknem se stolu, jedem, odmaknem se. Nikakvn pranje sudova, nikakvo kuvanje kafe. Verujem da bi to bilo drugačije da ona ne komentariše koliko sam čega pojela. Poslednji put je komentarisala da baš brzo jedem i da jedem mnogo kolača. A taman sam treći zagrizla. Kad sam joj to rekla, rekla je da je prvi bio 4 puta veći od ostala dva. Spustila sam taj treći kolač i nisam ni zalogaj uzela više, ma ni gutljaj vode nisam popila.

I sama ću biti svekrva i planiram da ne tražim pomoć od snajke.
Nama oko deteta niko nije pomagao. Jeste mi teže zbog toga, ali bar niko ne može da smatra da ima pravo da mi se meša u odgoj deteta.

E, a što ovo nije u temi o svekrvama?

O dragi boze, zar i to ima?! Svekrve :(((  - Page 11 2231792857 


Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyPon Jul 29, 2013 12:02 am

Auuu kakva svekrva,ja bih joj sigurno nesto odbrusila...Moj decko ne zivi s mamom nego s ocem tako da ja operem samo ono sto mi pojedemo a nekad opere i on,ili on kuva ja operem ili obrnuto,sve se dogovaramo.

Jednom su mu u goste dosli brat sestra i stric i njegov deda me pogleda i kaze"ajde kafa".Ja sam samo otisla nisam ga ni pogledala...mislim se matori ti ces da mi kazes.A ovamo ne ume da mi se javi kad dodjem...Decko je tada poludeo rekao je caletu a i dedi hahahhhahha.Nemam ja problem da budem drcna kad treba,ali isto tako cu i da pomognem ako je neko fin,al bezobrazluk ne trpim
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyPon Jul 29, 2013 12:07 am

sto bih se ljutila,pisi slobodno!
nisi dobro shvatila-on uvek razgovara sa njom posle tih ispada i ona sve prihvata i primiri se,bude napadno fina prema meni i to traje pola godine pa opet pecne.prosto mora.nije to nista licno,sa svima je takva.i sto kazes,meni bi pojela da nije njega.on je prilicno autoritativan i dovoljno je da je pogleda,pa da zna koliko je sati.ali,to samo kad pretera.inace je dosta stiti i velica.a mene to nervira! Svekrve :(((  - Page 11 469341540 u fazonu je da ona to lupeta bez razmisljanja.i jeste u vecini slucajeva tako,a ja sam takva da se hvatam za svaku `sitnicu`.ja nju nikad nisam uvredila,pa to ocekujem i od nje.i planiram da porazgovaram sa njom o tome kad se udam.neka mi kaze otvoreno sta joj smeta,a ne da me pecka izokola.
inace su nam odnosi ok.mene tamo uvek saceka cista posteljina,nesto sto volim da pojedem-ja to bas cenim.a i oko krupnih stvari mi pomaze ako moze.

i ja moram manje da obracam paznju na nju,za svoje dobro.jer,meni ona zvrcke nece stvarati,niti ce se mesati,nego ja sizim zbog tog njegovog velicanja nje.i to morm da korigujem za svoje dobro jer me apsolutno ne ugrozava.

edit:i ja sam da ovo stoji u temi o svekrvama.

da dodoam-drugacije je kad dodjes kod decka kuci ili kod svekrve na sat/dva/tri,ali ja tamo budem 2 dana.ne mogu kao neka krava da se primaknem i odmaknem,a da me zena od skoro 60 god.sluzi.prosto ne mogu.
Pepeljugo,i ova ima takve ispade.tacnije 3 do sada zbog kojih sam ja pi*dela 3 meseca.ali,samo je takva kad su kolaci u pitanju.ostalo me tera da jedem,iako nema potrebe,ali torta je druga stvar.svaki put mi presedne.sl.put planiram da to i kazem i odbijem,ali ne bih da produbljujem.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Svekrve :(((   Svekrve :(((  - Page 11 EmptyPon Jul 29, 2013 1:19 am

Ja taj kolac ne bih ostavila, namerno bih nastavila dalje da jedem, dok sve ne pojedem, dok se ne ispovracam... Vec mi se desilo to jednom, ali junacki sam izdrzala...Svekrve :(((  - Page 11 650269930 Bila neka prsuta ko deckovih za veceru, nesto sam jela kod njih i ne secam se... I bio je komentar kako ne jedem hleb, vec samo prsutu(a hleb inace ne jedem), a ja na to odbrusim, uzdrzavam se koliko mogu. I ja cutim koliko neko rakije popije, itd, sta on ima meni na kolacima i prsuti koju najvise volim da prigovaram... I tako sam ja jela, jela, i ustala od stola, legla kod decka u sobu i varila..Svekrve :(((  - Page 11 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyPon Jul 29, 2013 1:51 am

Joj, ja mislim da bih i ja ostavila kolac kad bi mi neko tako rekao...pa cak i majka da mi kaze, ostavila bih ga...mada su nas uvek ucili da ne brojimo kad neko drugi jede. Svekrve :(((  - Page 11 364988687 ocigledno to nije slucaj kod svakoga...
Moja tetka njenoj snahi npr se mnogo mesa sto se tice bebe...snajka mu kupila kasice, a tetka je to bacila i sama mu spremila svezu domacu kasicu... svasta. Isto tako, dete ne sme da jede cokoladu dok je tetka tu...i tetka misli da on stvarno ne jede slatko...a kad su bili bez nje kod nas, mi mu dali cokoladu a on kaze ''kindeeej''...obradovalo se dete Svekrve :(((  - Page 11 650269930 zalosno kakvih zena ima, iako mi je tetka...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyPon Jul 29, 2013 2:13 am

ja sam prvi put pojela jos zalogaj,nesto mrljavila i rekla da ne mogu (a mogu celu tortu da pojedem Svekrve :(((  - Page 11 3739580032 ),preseklo me preko stomaka i mislila sam da cu da se ispovracam,a poslednji put sam pomislila `ma koga briga` i smazala sve! Svekrve :(((  - Page 11 1071211947 sledeci put cu da ostavim tog trenutka.ako uopstye i uzmem.a uzecu,jer ipak je to torta...Svekrve :(((  - Page 11 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyPon Jul 29, 2013 2:19 am

Ja ne bih uzela. A prokomentarisala bih svakako, ocima ili recima svejedno. A vala je pitanje da li bih ikad u toj kuci i casu vode popila, a ne nesto drugo.
Nego moja svekrva nije od tih, ne mogu da gresim dusu. Ona kad odemo nas tovi ko prasice, sve se plasi da se ne ispustimo i samo nas nutka...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 EmptyPon Jul 29, 2013 2:26 am

pa onda jedino da ne idem tamo.a to mi nije u interesu!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 11 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 11 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 11 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 7 ... 10, 11, 12 ... 17 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: