Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 12:39 am

I nas umara, mada vise smara, nego umara. Ali je bolje resenje od toga da napravi haos, pa da redom zove, tata, bata, seka... da vide zasto mi nerviramo njegovu mamu. pri tom svi agresivni i nadrdani.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 12:40 am

Ivana- ako mislis na komunikaciju, pa razgovaramo mi samo ne zalazim bas toliko u detalje, a i nista nisam radila lose pa da me ne vole.

Iva- Da je neko drugi u pitanju pa i da mozes da se svadjas sa njima, ovako bas i ne ide jer kao sto si rekla oni su njegovi roditelji. Valjda ce se situacija poboljsati, ili ce napokon ukapirati da ne zelite da pricate o detaljima iz vaseg zivota ...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 2:45 am

Iva, zar ces ti da kidas svoje zive i da ih/nju trpis ceo zivot? Zasto?
Ja je ne bih zvala ni na telefon.
Ruzno je reci, ali lepo ih iskljucite iz vasih zivota, ili bar svedite na najmanju mogucu meru.
Ako se tako grozno ponasa prema i prema tvom muzu (njenom sinu) i on to sam kaze, a za tebe da ne pricam, ne vidim razloge za trpeti to. Jesu oni njegovi roditelji, ali dok ne nauce da se ponasaju, sto dalje. Ne pricam napamet, imam slican primer u malo siroj porodici. Pretpostavljam da ste fazu svadjanja/prepucavanja prosli, jedino sto ja vidim kao resenje je da ignorises. Ali oboje, i ne samo ignorisanje, vec ih staviti skroz na off.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 9:02 am

Iva,ti kao da na silu zelis dobar odnos sa njima.Zasto je zoves,ako znas da samo ceka da ispituje i da se cacka?
Nemoj da je zoves,kad se on cuje sa njima ti se skloni,pusti ga neka on izlazi na kraj sa svojom porodicom.Normalno da ti je zao,kad se ponasaju kao kreteni prema vama,ali mani se trosenja zivaca na njih.I pomiri se sa tim da se nikad nece ponasati normalno prema tebi.
Svi znate kako roditelji mog momka nisu normalni,i druge dve snaje uopste ne dolaze ,ali uopste (ma ne daju znake zivota).Ona sto je udata za starijeg brata i imaju dete,jedom je sastavila tri godine da nije dosla ( a zive u Bg-u).Kad se cuju preko skajpa ona se ne pojavljuje,a kad oni zovu na tel,a ona se javi samo bude ''kako ste?dobro.i ja sam dobro.evo vam D.'' kad ovi odu kod njih,ona spoji dve smene,i tako ih ne sretne uopste.

Stvarno treba da iskoristis to sto ne zivite u istoj zemlji,i da se okrenes svom muzu,i svojoj porodici.


p.s. mene ona nesrecna tema tamo vise nije videla od kad su pocele da mi skacu po glavi sa jedinim savetom da se odselimo Svekrve :(((  - Page 10 2866373642Svekrve :(((  - Page 10 2981382511
Meni je zao da sekiram majku,pa joj skoro nista ne pricam.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 9:40 am

a da,tamo je selidba kao dobar dan!
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 9:58 am

U pojedinim slucajevima ni selidba ne pomaze. Evo vam Iva kao primer, zivi u drugoj drzavi pa opet trpi sve i svasta od strane njegovih roditelja. Ako neko zeli da se svadja nacice razlog za to, makar to bila neka glupost. Ne mogu svi da te vole, mada mi je krivo zbog osoba koje to trpe jer ipak je to u neku ruku rod.

Predpostavljam da je ovo za selidbu bilo na forumu Ana .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 10:37 am

Jeste na Ani je bilo za sledibu.

Bev snaja ti je carica. A zvala sam jer mi je stalo do tog odnosa. Jesam, glupa sam. 
Nisam se ni iznervirala toliko sto ispituju. 
Nego kad se povede ta tema ja moram da isteresem sta imam.
A to su sve negativne stvari, nazalost.
Verujte mi da mi oni trenutno znace onoliko koliko i dezurne gradske tracare. Jeste ruzno sto to kazem ali sam se pomirila sa tim da me ne vole, nikad i nece, da im smetam i da ce sta god rekla ili uradila da i dalje ne valjam. Tako je sa gradskim tracarama isto. Vode tudje zivote umesto svog. Eto, tako sam se i ja postavila. 

Mozda zvuci kao da se nerviram, ali nije tako. Ako i postoji jos neka doza nervoze, to je onda vise od soka i neverovanja da nikako ne mogu da prihvate da im se sin ozenio, nego od toga sto me briga za njihovo misljenje.

Uglavnom, prilicno sam oguglala na provokacije. Dovoljno je da procitate prvi post tamo u onoj temi sa prezimenom i ovo sad, da vidite da stvari uopste nisu iste.Niti ja isto reagujem. 

Jedan od razloga zasto se ja ne ponasam kao sto je Bev navela u primeru su moja i mm-ova buduca deca (ako nam ih Bog da). Zelim da od nas dvoje nauce da treba biti toleranatn i postovati starije, cak i kada ti stariji to ne zasluzuju. To ne znaci da cemo dozvoliti da gaze preko nas, kao sto vidite i ne dozvoljavamo.Ali znaci da cemo naci nacina da odrzimo civilizovan odnos sa njegovim roditeljima. 

Drugi razlog je sto ne zelim da mi danas-sutra kaze kako sam ga ja odvojila od roditelja. Ljudsko pamcenje je varljiva stvar. Kad se oni sutra razbole ili khm, khm... necu da ja zdrava i prava budem kriva sto on sa njima nije bio u dobrim odnosima.Jer ce tad lakse biti okriviti mene nego "staru i boelsnu" majku.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 10:51 am

Ovo verovatno nije moja stvar ali meni se cini da su oni razocarani zato sto im se sin odselio daleko, zivi u inostranstvu, ozenio se, mozda misle da ce biti zapostavljeni ili tako nesto pa zato zabijaju nos tamo gde im nije mesto. Ja ne volim ljude koje mnogo tracare, odredjena doza informacija je ok, ali nisam za to da se iznosi svaki detalj svoga zivota ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 11:02 am

Rale ima i toga. Ali se njihov sin odselio pre nego sto smo se vencali. A i ja sam se odselila od svojih roditelja. I to sam posla za njihovim sinom. Sta bi moji trebalo? Da seku vene?

Sve ja mogu da razumem i trudim se da ih opravdam u svojoj glavi. Ali mi ok odnos necemo imati nikada. I nema dalje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 11:30 am

Pa i to sto kazes, evo prevrcem sada po glavi sta bi moglo da bude razlog takvog ponasanja, i pored ovog nista drugo ne mogu da smislim, ili da su mozda toliko zatucani i dvolicni, jeste retko ali i to se desava. Moguce je da sam  jos uvek nezrela pa ne mogu da razumem u potpunosti tvoju situaciju, ali mi je opet krivo kada neko istresa svoje zivce na osobi koja to ne zasluzuje. Vidi se da sam Riba u horoskopu ... Valjda ce im jednog dana dospeti u glavu pa ce prestati da traze dlaku u jajetu .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 11:36 am

Rale89 ::
Pa i to sto kazes, evo prevrcem sada po glavi sta bi moglo da bude razlog takvog ponasanja, i pored ovog nista drugo ne mogu da smislim, ili da su mozda toliko zatucani i dvolicni, jeste retko ali i to se desava. 


Mislim da je ovo sto si napisala.
Smetam im ja. Smeta im sto nemaju odnos sa sinom kakav ja imam sa mojima. Smeta im sto nisu bliski, pa su umesto da preispitaju sebe okrivili mene. 
Na sve ovo sam dosla do zakljucka da mu je mama prilicno sebicna, ali mozda i gresim. Necu da trcim pred rudu. 
Sve u svemu, to mi je sto mi je. Sad moram da budem pametna i da se ne nerviram. I da nikako ne dozvolim da ikada zavisimo u bilo kom smislu od njih.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 11:41 am

Gledaj da vama bude dobro, on je tvoja porodica i ti i on ste u prvom planu. To sto ja ili bilo ko ocekujemo da nam se niko drugi ne mesa u zivot ocigledno ne vazi za ovu zemlju, zato te savetujem da gledas vas, pa tek onda svekra i svekrvu ...

I moja drugarica ima slican problem sa roditeljima od svog decka. Kaze da se trpaju u sve, oni bi zeleli da ona dodje da zivi kod njih, a nemaju toliko mesta da bi ona presla tamo, plus da ne govorim da je ta zena mnogo cudna i da brani maldjeg sina cak i kada izvali neku glupost tipa muskarci su pametniji od zena. Ja bih momentalno gadjala osobu koja tako nesto odvali u mom prisustvu, a ona samo klima da da, u pravu si ... Ovo je luda drzava pa samim tim ni ljudi nisu bas najnormalniji.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 10:24 pm

u najmanju ruku bi trebalo da ti budu zahvalini sto si sve napustila i otisla sa njihovim sinom.kako ne razmisljaju koliko je njemu lakse sto tamo ima tebe!
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 10:31 pm

Nazalost, ne vredi to. I moja tetka je sve ostavila, svoju porodicu, grad, posao i otisla za tetkom u beli svet. Njegovi je nikada nisu postovali ni voleli, mada su oni bili pritajeni mrzitelji, pretvarali su se, da bi na kraju zivota maltene pokazali svoje pravo lice. Mojima je svima bilo jasno od samog pocetka o cemu se radi, jer primeti se sve kroz razne postupke i situacije...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jun 13, 2013 11:50 pm

Ne mozes ti da se pretvaras ceo zivot da nekoga volis, kad tad izadje istina na videlo makar to bilo podsvesno ili kao sto Lovely kaze sitnim postupcima ... Mogu da zamislim koliko je to energije utroseno na razna spletkarenja, ogovaranja itd. i to zbog cega. Bar budi covek i kazi otvoreno o cemu se radi ili ako nista drugo kazi mrzim te, ne volim te, mislim da nisi dovoljno dobar-a za moju-mog cerku-sina ... 

I moja majka je presla u drugu drzavu zbog mog oca, hvla bogu pa roditelji od mog oca nisu bili takvi, ali zato deda sa majcine str. jos uvek zna da joj malo prebaci sto je otisla i ostavila siguran posao ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jul 25, 2013 9:30 pm

sve zavisi kakav je muskarac.on je kljucan u svemu.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jul 25, 2013 10:35 pm

Slazem se sa Ivanom da je muskarac kljucan. I skoro svaka majka misli da nijedna nije dovoljno dobra. Moja majka za bratovu devojku misli da je savrsena jer ga je volela i kad nije imao auto i kad nije radio, uvek je tu za njega, a i on je postao bolja i pozitivnija osoba od kad je s njom. Ona uvek i pomogne oko dizanja stola kada veceramo zajedno. (naravno da ne dozvolimo da ona radi, ali je fino kada zeli da pomogne) Tako da je svi bas volimo. Volela bih da mi svekrva bude takva. :)Rale, da li se ponudis da pomognes oko necega? tako mozda pocne da te odobrava i slicno. Ko zna sta je njoj u glavi.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyČet Jul 25, 2013 10:47 pm

pahuljicaa ::
Slazem se sa Ivanom da je muskarac kljucan. I skoro svaka majka misli da nijedna nije dovoljno dobra. Moja majka za bratovu devojku misli da je savrsena jer ga je volela i kad nije imao auto i kad nije radio, uvek je tu za njega, a i on je postao bolja i pozitivnija osoba od kad je s njom. Ona uvek i pomogne oko dizanja stola kada veceramo zajedno. (naravno da ne dozvolimo da ona radi, ali je fino kada zeli da pomogne) Tako da je svi bas volimo. Volela bih da mi svekrva bude takva. :)Rale, da li se ponudis da pomognes oko necega? tako mozda pocne da te odobrava i slicno. Ko zna sta je njoj u glavi.

to joj ne treba!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyPet Jul 26, 2013 12:36 am

Ja kad sam kod decka, a kad njegovi nisu tu, on mi ne dozvoljava nista da pipnem...ako doruckujemo, on podize, on stavi u masinu za sudje...i uvek kaze da ostavim...ali kada su njegovi tu, on nista ne kaze...kontam da njegovi vole da se ja ponudim da pomognem. Cak mi je njegova mama sama trazila za slavu ako mogu doci malo ranije da joj pomognem oko rasporeda za tanjire i hranu jer se njoj cerka par dana pre toga porodila pa nije imao bas niko da joj pomogne...znaci, radi se o tome da neki bas ono vole da im se pomogne...ili makar da se ponudis, pa ce reci da ne treba...

Rale, nikako da ne razgovaras sa njom u vezi takvih stvari...on ako je pravi muskarac i ako te iskreno voli, sanse nema da vas njegova majka razdvoji...tj, da ima toliko jak uticaj na njega pa da ga natera da raskine s tobom. Ne brini se oko toga. Uostalom, to je vas zivot...i ako se kasnije vencatem bas te briga sta ona misli jer da nisi dovoljno dobra ne bi ni on bio sa tobom. Svekrve :(((  - Page 10 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyNed Jul 28, 2013 5:15 am

pahuljicaa ::
Ja kad sam kod decka, a kad njegovi nisu tu, on mi ne dozvoljava nista da pipnem...ako doruckujemo, on podize, on stavi u masinu za sudje...i uvek kaze da ostavim...ali kada su njegovi tu, on nista ne kaze...kontam da njegovi vole da se ja ponudim da pomognem. Cak mi je njegova mama sama trazila za slavu ako mogu doci malo ranije da joj pomognem oko rasporeda za tanjire i hranu jer se njoj cerka par dana pre toga porodila pa nije imao bas niko da joj pomogne...znaci, radi se o tome da neki bas ono vole da im se pomogne...ili makar da se ponudis, pa ce reci da ne treba...

Rale, nikako da ne razgovaras sa njom u vezi takvih stvari...on ako je pravi muskarac i ako te iskreno voli, sanse nema da vas njegova majka razdvoji...tj, da ima toliko jak uticaj na njega pa da ga natera da raskine s tobom. Ne brini se oko toga. Uostalom, to je vas zivot...i ako se kasnije vencatem bas te briga sta ona misli jer da nisi dovoljno dobra ne bi ni on bio sa tobom. Svekrve :(((  - Page 10 650269930

jao,tako sam i ja pocela.valjda sam mislila da cu biti bliza sa njom ako pomognem nekad nesto.glupacica!Rolling Eyes 
i stvarno mi nije tesko da pomognem `nekad nesto`,ali tako to pocinje-prvo skolnis tanjre.,pa operes sudove,pa skuvas nesto,a onda te pretvori ku kucnu pomocnicu.a ona zdrava i prava
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyNed Jul 28, 2013 5:20 am

Imaju masinu za sudje Svekrve :(((  - Page 10 364988687 a meni je glupo bilo da ustanem posle njegovog rodjendana i odem...nego sam rekla da cu joj pomoci...samo sam ponela case i tanjirice tamo u sudoperu...ne bih vise od toga uradila jer nemam obavezu prema njima nikakvu...bas nikakvu...pomagala sam im i da okupaju kuce, ali to je jer sam ja zelela, a i ja sam donela sampon i cetku s obzirom da su hteli stene labradora da okupaju muskim elseve samponom...uf! Rolling Eyes neodgovorno.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyNed Jul 28, 2013 5:24 am

znam ,pahuljice,i ja sam se osecala glupo,pa sam nagrabusila.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyNed Jul 28, 2013 5:28 am

E ne znam sta da mislim...ionako smo ne znam ni ja na cemu...nit smo zajedno, niti nismo... muka s nama Svekrve :(((  - Page 10 650269930
A vidis, moja majka nikada nije dozvolila da bratova devojka nama pomogne nesto...mada se ona i brat cesto sami dohvate da urade nesto...ali majka kaze da je njoj glupo da tudje dete pomaze, nije mu zena jos uvek... (oboje su stariji, ona ima 24 a on 26 god.) ...i meni se dopada stav moje majke. A znam da bas voli ovu bratovu devojku. pa bih volela da i ja zapadnem u takvu familiju Embarassed 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyNed Jul 28, 2013 5:30 am

pomozi ti,samo postavi granicu!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 EmptyNed Jul 28, 2013 7:09 am

Mlada si ti pahuljice za to.Uopste ti u 18 godina ne treba da rasklanjas tudje stolove i pomazes oko slave.Neka joj sin pomogne.Ti si gost.

Citat :
ali majka kaze da je njoj glupo da tudje dete pomaze, nije mu zena jos uvek

Svekrve :(((  - Page 10 3980218871 
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 10 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 10 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 10 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6 ... 9, 10, 11 ... 16 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: