Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 10:52 am

iva, zezam se malo. to sam i napisala zato sto svi znamo tvoju situaciju  Svekrve :(((  - Page 22 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 10:53 am

O, ok. Humor mi nije jaca strana danas. Svekrve :(((  - Page 22 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 10:55 am

nije danas, nego kad neko pomene svekrve tebi vise nije do smeha  Svekrve :(((  - Page 22 20348227

rale, kako je?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 10:57 am

Moze biti. Mislim da mi je u glavi to bas postala ozbiljna tema. Do tad nisam ni obracala paznju na to koliko je zapravo ucestalo da su odnosi u porodicama ocajni upravo zbog tog sukoba. E, kad sam pocela da primecujem takve stvari smucilo mi se.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 10:58 am

To sto treba samo da sredi kucu,nije samo ,veruj mi.Ne rece mi je l' radi on?
A to da se verite,pa da ti zivis kod svojih ti nista ne znaci,evo ja da ti kazem Svekrve :(((  - Page 22 364988687 Ja se sad pitam sta mi je veridba i trebala,sta sam dobila time-nista.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:01 am

bev, a prsten? Svekrve :(((  - Page 22 2981382511  

eto, rale, iz prve ruke od osobe koja je to dozivela
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:06 am

On je sagradio svoju kucu, samo treba da je opremi, sto se tice ostalog. Nisam luda da se udajem a da nemam svoj dinar niti neku ustedjevinu, i to nije vezano za njega, isto bih razmisljala i da je bilo koji drugi decko u pitanju. On nije rekao da bih dobila tako prava, ali ja sam tako razumela na osnovu njegove price, jer mi je nesto slicno rekao i prosli put kada mi je rekao za njegovu majku, pa sam zato to rekla.

Bev- znam da nije samo, ali kada smo poceli da se zabavljamo on je od kuce imao samo temelje. Ne radi, pomaze ocu kada radi privatno, ali nema svoj posao, sto je jos jedan razlog zbog cega se ne bih udavala u skorije vreme ...

Zaista ne znam odakle ovom mom ideja da prosi u takvom trenutku. Ko zna sta je tu jos bilo, samo ja jos uvek ne znam ...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:21 am

Mene to "sticanje prava vencavanjem u ocima svekra i svekrve" asocira na vrlo primitivnu vrstu zajednice. Shocked 
Ostalo ne bih da komentarisem.
A tek: "Imas fore do sutra". Sta si ti, prekidac?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:24 am

Ултиматум. Хоћеш или нећеш. Има неко ко би хтео такву свекрву. Svekrve :(((  - Page 22 515354487 По томе се и види колико је неозбиљан и детињаст. И то "он је саградио своју кућу" није он саградио, саградили су му је родитељи од њихових пара, то треба да се поштује.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:27 am

Ja se sa Larom slazem u potpunosti! Sta ima ti da stices prava! Svako zivi i ponasa se onako kako je njemu volja, a ne po pravilima svekrve, strine, babe i ostale kompanije! Uostalom ako je sad tako, sta ce biti kasnije!
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:37 am

Laro - On je rekao dobro razmisli pa mi javi do sutra. E sada zasto je izabrao do sutra pojma nemam. U svakom slucaju rekla sam mu da mu necu nista javljati ... Njegov otac je ok, sto sam vise puta rekla, ali majka hmmmm. Ne zelim da vredjam zenu, pa necu koristiti nikakve izraze, ali meni je cudno da neko pravi dramu oko takvih stvari, uostalom, mi nista nismo uradili lose. Decko me je bockao i dirao mi kosu, Boze koja sramota. Pa devojke se setaju polu-gole zvalave se na slavama, pricaju o svemu i svacemu pa im niko nista ne prica.

Sada me zaista interesuje sta je posle bilo, posto je otisao kuci sa namerom da raspravi sa njegovima o svemu .

Lus- necu da ispadne da ga branim, to sto je rekao jeste bio detinjast u stvari ne detinjast nego ne promisljen potez. Sto se tice kuce, jeste on gradio, on je uvodio instalacije, on je ulagao svaki svoj zaradjeni dinar u tu kucu ( posto zaradjuje i kada ode da rilja, bere kukuruz itd) jeste da nije neka velika para ali i on je ulagao, mada mu je i otac pomagao. Njegova majka je asocirala na to, da smo se navodno nepristojno ponasali u njihovoj kuci, i da ce on u svojoj kuci moci da radi sta zeli .

Sto se tice njegove majke, nema mi druge moracu da vidim sa njom sta je tacno zelela da postigne sa tim ispadom. Nemam nameru da pravdam svoje postupke bilo kime pogotovo ne zato sto je nekome palo na pamet da prokomentarise nasu vezu . Pa na kraju krajeva znali su da smo u vezi, sta su ocekivali, da stojimo jedno pored drugog ko kipovi ...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:44 am

Ja mislim da ti sa njom uopste ne treba da se raspravljas.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:49 am

Надница за брање кукуруза и имам за кућу. Има да баталим мастер, одма`. Svekrve :(((  - Page 22 1071211947
Неки људи су старомодни, или држе нешто за непристојно, и када смо у њиховој кући-требало би да пазимо како се понашамо.
Немој да и ти сада правиш себи хаос. Ништа страшно, засметало жени, истресла се на сину-а не на теби и готово. Знате за следећи пут да њој то смета. Верујем да ће да схвати и она да је пренаглила.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:51 am

Lara ::
Mene to "sticanje prava vencavanjem u ocima svekra i svekrve" asocira na vrlo primitivnu vrstu zajednice. Shocked 
Ostalo ne bih da komentarisem.
A tek: "Imas fore do sutra". Sta si ti, prekidac?
slazem se.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 12:00 pm

Yo** ::
bev, a prsten? Svekrve :(((  - Page 22 2981382511  

Jes' vala turpijam nokte 


I ja mislim da nemas sta da se razjasnjavas sa njom.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 12:04 pm

Lus ::
Надница за брање кукуруза и имам за кућу. Има да баталим мастер, одма`. Svekrve :(((  - Page 22 1071211947
Неки људи су старомодни, или држе нешто за непристојно, и када смо у њиховој кући-требало би да пазимо како се понашамо.  
Немој да и ти сада правиш себи хаос. Ништа страшно, засметало жени, истресла се на сину-а не на теби и готово. Знате за следећи пут да њој то смета. Верујем да ће да схвати и она да је пренаглила.
i sa ovim se slazem.u stvari,ovo poslednje je diskutabilno..

ovaj moj ima redovnu platu,pa nikako potkrovlje da zavrsi...trep trep 
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 8:09 pm

Ja sam rekla da je svaki svoj dinar ulagao u kucu,ali i da mu je i otac pomagao, a ne da ju je sam sagradio ... Tu kucu su gradili zbog njega, i to niko ne osporava, ono sto je bilo povod svadje je nase navodno nedolicno ponasanje ( verovatno jos nesto pored toga samo sto svi cute ... ). A to da ce shvatiti da je prenaglila cisto sumnjam. Odoh ja da jedem, pa da ucim . Ako bude bilo novosti pisacu .
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:18 pm

Rale veridba nista ne znaci decko i ja smo vereni vec 4 godine hahahhahha,a brak nece skoro...prvo je bitnije da sredite uslove za zivot,jer sve ostalo je samo puko mastanje.

Trenutak da ti postavi to pitanje je skroz pogresan,al da ne tupim sad ponovo,devojke su ti sve vec rekle.Ti samo drzi do sebe u svakoj situaciji.Postuj,budi fina i kulturna a ako nesto direktno uputi tebi ne ostaj duzna i tacka.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Nov 17, 2013 11:51 pm

Kajli- Znam samo sto u ovom nasem konkretnom slucaju ne kapiram sta bi hteo time da postigne. Kada je to rekao prvo sto mi je proslo kroz glavu bilo je da to radi iz inata, mada u principu nije takva osoba. U svakom slucaju moracemo jos da porazgovaramo o tome ... A za trenutak mu skidam kapu Svekrve :(((  - Page 22 124630516 Ko jos veri devojku na takav nacin posle takve scene ...

Ja sam uvek fina, u tome verovatno i gresim. Nekako mi se cini da u zivotu bolje prolaze K*c*e, nego fine devojke. E sada stoji i ovo pitanje, da li se isplati biti veca Svekrve :(((  - Page 22 1427011148 od svekrve ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyPon Nov 18, 2013 7:48 am

Rale89 ::
Kajli- Znam samo sto u ovom nasem konkretnom slucaju ne kapiram sta bi hteo time da postigne. Kada je to rekao prvo sto mi je proslo kroz glavu bilo je da to radi iz inata, mada u principu nije takva osoba. U svakom slucaju moracemo jos da porazgovaramo o tome ... A za trenutak mu skidam kapu :PKo jos veri devojku na takav nacin posle takve scene ...

Ja sam uvek fina, u tome verovatno i gresim. Nekako mi se cini da u zivotu bolje prolaze K*c*e, nego fine devojke. E sada stoji i ovo pitanje, da li se isplati biti veca Svekrve :(((  - Page 22 1427011148 od svekrve ...
Istina. Ali budi svoja zbog sebe. Nemoj glumiti nista. Ako si fina - fina si. Ako imas potrebu da budes drugacija - budi. Ja inace uvek stavim osobe gde im je mesto. U poslednje vreme lako prekidam ''prijateljstva''...tako da imam osecaj da sam postala bezobrazna i drska prema onome ko to zasluzi.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyPon Nov 18, 2013 8:23 am

Nepravda Rale,nepravda. Svekrve :(((  - Page 22 124630516 
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyPon Nov 18, 2013 8:35 am

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyPon Nov 18, 2013 8:36 am

Ajde da ne idemo u Off, pozdrav od Kalimera :D
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Dec 01, 2013 12:22 am

Devojke, ja sam u čudu. Evo šta mi kaže svekrva juče - dok je još radila, trebalo je da vodi decu na letovanje 7 dana u Grčku, ali ona je to odbila, "jer nisam mogla da ostavim ovog nevaljalka", koji je, btw, tad bio treća ili četvrta godina srednje! I ja joj kažem bože svašta, pa nije on bio mali. Kaže, pusti me da završim. On je tad putovao u školu, morala sam da ga probudim da stigne na autobus, da mu dam nešto da jede, da ga dočekam iz škole... Nisam mogla da verujem šta priča. Ja ne znam kako je on pored nje uopšte sposoban da ode na posao, a da ga ona ujutru ne probudi. Žena izgleda nije čula za budilnik.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 EmptyNed Dec 01, 2013 12:39 am

pepeljugo,tako je i mog bivseg decka majka budila ujutru uvek i sve po tom rasporedu kao sto si navela...tako radi i dalje. Jednom prosle godine nije htela da ode na 2 dana u Beograd,jer kako ce se dete snaci,ali nije ni to sve,ona nije htela nikada da ide popodne kod frizera kada je vreme rucka,jer kako ce on SAM SEBI DA POSTAVI I PODGREJE JELO...katastrofa.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 22 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 22 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 22 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 21, 22, 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: