Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Bol tokom odnosa

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
VendyPan




Broj poruka : 20
Datum upisa : 16.09.2012

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyNed Sep 30, 2012 7:46 am

Malo sam se uplasila. Pisala sam vec da trenutno imam odnose sa deckom samo u kolima, kao sto i znate, nezgodno je i ima malo prostora. Ali...nije to problem. U petak me je sve vreme bolelo Bol tokom odnosa 1371890812 ne znam zasto. Ali sam se mnogo uplasila...par puta sam osetila taj bol ranije, ali u petak me je konstantno bolelo...sve vreme. Inace imam ranicu na grlicu ne znam da li to ima veze?? Sinoc me npr. nije bolelo, samo u trenutku zabolelo kao ranije. Znaci, ranije me je ponekad samo u trenutku zabolelo, i to kako kad ne uvek, sinoc u istoj pozi (od pozadi) isto samo me je u jednom trenutku preseklo. Jel vas zaboli ponekad tako ili ne? Bas sam se uplasila da to nema neke veze sa ovom ranicom. Jer i ranije smo uvek u toj pozi i nikad me nie bolelo. A u petak tih 15ak minuta, toliko, da smo morali da promenimo pozu. Nadam se da ste razumel sta sam htela da kazem, ja sam inace veliki panicar, i verujte da se ceo dan lose osecam i razmisljam sta bi to moglo da bude Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyNed Sep 30, 2012 8:16 am

Za ranicu ne znam, ali normalno je da te nekad zaboli prilikom odnosa, i meni se to desava, bol je ostar i kratak. Desava se u pozama u kojima je penetracija dublja, bar kod mene, a i zavisi u kod delu ciklusa si. Ne brini, ne bi trebalo da bude nista strasno, mozda jednostavno nisi bila dovoljno vlazna. Promenite pozu i to je to, desava se.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyNed Sep 30, 2012 11:04 am

YTo je uglavnom zavisno od poze. Meni od pozadi ne prija, jer me skoro uvek boli. I ako ne boli, osecam ogromnu neprijatnost. Isprobajte svasta, nacicete ono sto vam oboma najvise odgovara Bol tokom odnosa 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
VendyPan




Broj poruka : 20
Datum upisa : 16.09.2012

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyNed Sep 30, 2012 11:25 am

Jeci,pa i nemamo bas mnogo mogucnosti u kolima. 2-3 poze i to je to. Ali ne zalim se,samo me je taj bol malo uplasio
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyNed Sep 30, 2012 11:30 am

Ma sta nema Bol tokom odnosa 364988687 masta moze svasta Bol tokom odnosa 364988687
Mi smo u kolima i misionarku, i ja sam bila gore, i to ka njemu, okrenuta od njega, i mozete oboje da legnete duz zadnjeg sedista pa tako od pozadi odradite... eto ti par ideja Bol tokom odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyNed Sep 30, 2012 10:02 pm

Lara ::
Za ranicu ne znam, ali normalno je da te nekad zaboli prilikom odnosa, i meni se to desava, bol je ostar i kratak. Desava se u pozama u kojima je penetracija dublja, bar kod mene, a i zavisi u kod delu ciklusa si. Ne brini, ne bi trebalo da bude nista strasno, mozda jednostavno nisi bila dovoljno vlazna. Promenite pozu i to je to, desava se.

i meni se ovo desava i to uvek kad treba da dobijem.
promenimo pozu tad i resen problem!
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyPon Okt 01, 2012 1:35 am

Ivana ::
Lara ::
Za ranicu ne znam, ali normalno je da te nekad zaboli prilikom odnosa, i meni se to desava, bol je ostar i kratak. Desava se u pozama u kojima je penetracija dublja, bar kod mene, a i zavisi u kod delu ciklusa si. Ne brini, ne bi trebalo da bude nista strasno, mozda jednostavno nisi bila dovoljno vlazna. Promenite pozu i to je to, desava se.

i meni se ovo desava i to uvek kad treba da dobijem.
promenimo pozu tad i resen problem!

E i meni se desilo preksinoc i cak sam imala malo blede krvi kada sam se obrisala, a treba bas da dobijem (tj. sad mi vec i kasni, a stomak me boli danima). Mada meni nije bio kratak i ostar bol, nego onako kao da sam previse uska unutra, pa me sve zulja, zateze, nadam se da razumete Bol tokom odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyPon Okt 01, 2012 3:05 am

meni to nije jak bol,vise neka nelagodnost i osecaj da mi udara u neki organ...

Bella,moze da se pojavi blago krvarenje i od ranice,kandide..
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyPon Okt 01, 2012 5:13 am

Ma ne znam, osecam da opet imam neku infekciju, a ginekolog mi je na godisnjem do 8. oktobra Bol tokom odnosa 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
VendyPan




Broj poruka : 20
Datum upisa : 16.09.2012

Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa EmptyPon Okt 01, 2012 6:32 am

Bella , meni samo sto je prosla menstruacija, meni je nekako tup bol ili kao sto Ivana rece nelagodnost, bas kao da osecam da mi udara u matericu, sad sam zbunila i samu sebe ali kad bolje razmislim, nije to jak bol vec ta nelagodnost. I nije ostar bol da naglasim.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Bol tokom odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: Bol tokom odnosa   Bol tokom odnosa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Bol tokom odnosa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» mantanje u glavi posle odnosa
» Duzina trajanja sexualnog odnosa
» Krv posle odnosa.
» krvarenje posle odnosa
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: