Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 mantanje u glavi posle odnosa

Ići dole 
+7
stefanbre
StormZ
pufnasta
Lus
sister87
Iva
sanja
11 posters
AutorPoruka
Gost
Gost




mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySre Mar 14, 2012 4:21 am

imam jedan problem, uvek posle odnosa mi se vrti u glavi, ne znam kako da ga resim. je l' neka od vas mozda ima slican problem ili je imala, i kako ste ga resile?
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySre Mar 14, 2012 4:24 am

Hm... ajde da budem ozbiljna, iako imam milion neozbiljnih komentara lol!

Proveri pritisak, vrtoglavica hoće da se desi kad naglo skoči ili padne pritisak.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySre Mar 14, 2012 4:26 am

Je l' isti osecaj kako kad naglo ustanes?Mozda je od toga.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySre Mar 14, 2012 4:42 am

probaj se manje sexati mantanje u glavi posle odnosa 2750171652 salim se, mozda se umoris, probaj posle sexa jedno 5 minuta da lezis, da ti se smire otkucaji srca.. mantanje u glavi posle odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySre Mar 14, 2012 4:55 am

i meni je na pocetku bilo smesno, ali posle je pocelo bas uvek pa mi sad nije svejedno.. mantanje u glavi posle odnosa 650269930 pritisak je ok, sve super, ali opet isto..juce sam morala da prekinem odnos jer mi je bilo skroz lose
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySre Mar 14, 2012 9:38 am

auuuuuuu sta ti bude vrtoglavica? mozda ti zavisi od poze, nacina... strasno. inace, super ti je avatar, takav crni ima u women secretu i kosta 3.500 mantanje u glavi posle odnosa 124630516
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySre Mar 14, 2012 9:46 pm

aha, bude mi skroz lose..nije ni do poza, desilo se i kad sam ja bila skroz aktivna, i kad sam bila pasivna, dok sam lezala i cekala da decko sve radi mantanje u glavi posle odnosa 650269930 nije da ja ustanem pa pocne da mi se vrti u glavi vec lezim i dalje i bude mi lose, postala sam ko musko, ode mi krv dole mantanje u glavi posle odnosa 650269930 uu stvarno, bas bih mogla ovih dana da svratim da pogledam sta ima mantanje u glavi posle odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyČet Mar 15, 2012 1:48 am

Meni se desava da mi se zavrti u glavi posle bas bas dobrog seksa, ono kad bude u nizu po nekoliko orgazama. A inace imam jako nizak pritisak. mantanje u glavi posle odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyČet Mar 15, 2012 1:52 am

redlight, a jesi probala da pitas nekog strucnijeg? npr. ginekologa? mene bas zanima zasto se tako osecas scratch
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyČet Mar 15, 2012 2:06 am

Orgazam je nagli odliv krvi iz raznih delova tela(ukljucujuci i mozak)u genitalno podrucije,pritisak se menja tada(pada ili raste),puls ubrzava jer srce pokusava da sprovede balans i ponovo rasporedi krv.Zato ti se vrti u glavi posle dobrog sex-a ili orgazma.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyČet Mar 15, 2012 2:10 am

A meni je to uvek bila normalna stvar, nikad se nisam uplasila sto je tak, cak se to isto mom momku redovno desava. Ali s obzirom na to da sam velika maza i da posle odnosa volim da me momak mazi, te vrtoglavice mi ne predstavljaju problem jer nastavim da lezim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyPet Mar 16, 2012 3:07 am

Nisam bila kod ginekologa, tek treba da odem, mada nikako ne mogu da odvojim vreme, skola, ucim za prijemni, pocela sam i da radim...zdravlje mi je uvek na poslednjem mestu...sister, javljam ti cim saznam zbog cega je to mantanje u glavi posle odnosa 650269930 mozda je i bas ovo sto kazu pufnasta i stormZ kazu mantanje u glavi posle odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
stefanbre

stefanbre


Broj poruka : 1
Datum upisa : 13.03.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyPet Mar 16, 2012 6:21 am

Proveri krvnu sliku...mozda si anemicna...
Nazad na vrh Ići dole
ladybug

ladybug


Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 37

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyPet Mar 16, 2012 9:20 pm

Ja sam imala slican problem na pocetku, isto mi se vrtelo u glavi, a verovatno je zbog razloga koje je Stormz naveo/la. Onda posle odnosa malo odlezim, ne ustanem naglo, i to mi se vise ne desava. Sada mi se cesto desava da nakon sto dozivim orgazam dobijem grc, najcesce u nozi,u stopalu, ili clanku, nekad i u vratu, koji je jako neprijatan. Mislim da ne zavisi od poze, jer mi se desava i u misionarskoj, najudobnijoj pozi mantanje u glavi posle odnosa 650269930 ne kapiram zbog cega, ako neko ima slican problem ili neko resenje neka napise
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySub Mar 17, 2012 2:12 am

Najbolje je da posle sex-a legnete jedno 5-10 min,da se sve stabilizuje i smiri. mantanje u glavi posle odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySub Mar 17, 2012 3:51 am

A možda si trudna mantanje u glavi posle odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySub Mar 17, 2012 9:36 am

znaci samo lezanje mantanje u glavi posle odnosa 364988687 nisam trudna, to sigurno
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySub Mar 17, 2012 9:54 am

jesi bila kod lekara za to?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySub Mar 17, 2012 10:04 am

nisam jos, ne stizem, videcu kako ce se na dalje odvijati pa cu videti da l' da idem uopste ili ne, ma sumnjam da je sad nesto ozbiljno, nego malo smara kad moram da sedim neko vreme ili lezim mantanje u glavi posle odnosa 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySub Mar 17, 2012 10:45 am

pa ima slucajeva da se devojka onesvesti kad dozivi orgazam, zapravo sam vec dva puta to cula, ali ipak idi do lekara. znate, recimo epilepsija moze da se manifestuje kroz grc, a orgazam moze da bude dobar okidac za napad. nikog ne plasim! niti sumnjam na bilo sta kod nekoga, nego ne uzimajte zdravlje za gotovo. nisam ni ja hipohondar, ali ipak mozda da odes da proveris to....
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySub Mar 17, 2012 10:56 am

U sad si me uplasila mantanje u glavi posle odnosa 650269930 nemam nikakve predispozicije za epilepsiju, a i devojka pre mene je rekla da je imala grceve, ja nisam
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptySub Mar 17, 2012 11:55 am

nikog ne plasim! niti sumnjam na bilo sta kod nekoga
ma ne kazem da imas bre epilepsiju! i znam da nemas ti grceve, nego idi vidi sta ti je to- da nije uzrok nesto drugo! ali najverovatnije imas nizak pritisak... idi samo da ti bude glava mirna
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyNed Mar 18, 2012 5:43 am

hocu yo, hvala mantanje u glavi posle odnosa 650269930)
Nazad na vrh Ići dole
ladybug

ladybug


Broj poruka : 14
Datum upisa : 03.03.2012
Godina : 37

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyČet Mar 22, 2012 1:04 am

hahah nemam ni ja epilepsiju, niti imam predispozicije, daleko bilo Rolling Eyes verovatno mi se taj grc desio par puta jer se nekako uvrnem kad dozivim orgazam.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa EmptyPet Dec 14, 2012 12:53 pm

meni se u poslednje vreme desava da mi se zavrti u glavi posle oralnog,ali samo u odredjenim pozama...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





mantanje u glavi posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: mantanje u glavi posle odnosa   mantanje u glavi posle odnosa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
mantanje u glavi posle odnosa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: