Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kuda ide ova veza ?

Ići dole 
+10
~Lovely~
Ivana
Iva
kajlina
Jeci
Bella
bevana
tinkerbell02
Lus
Rale89
14 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptySre Jul 24, 2013 11:27 pm

Evo da vam kazem, sada je zvanicno. U pitanju je njegova majka, kako mi on kaze ona me ne gotivi bas nesto mnogo, nije znao da mi kaze zasto jer ni on to ne zna, njegov otac je ok sto se tice nase veze. Pitala sam ga da li sam nesto mozda uradila zeni a da ne znam, on kaze da nisam. Kaze da mi na to nikad nece reci, dakle sve ce svoditi nasmeskanje i dobar dan, ne moram da budem najbolja drugarica sa njom ... U svakom slucaju njega to ne interesuje, tako da ce za sada ostati na tome.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 12:36 am

Welcome to the club Kuda ide ova veza ? - Page 2 3637366612  Nisi ni prva ni poslednja koju ''svekrva/svekar'' ne vole bez razloga.
Bitno da nema uticaj na njega,i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 1:14 am

Drago mi je Kuda ide ova veza ? - Page 2 364988687 ... A da osnujemo mi neko udruzenje Kuda ide ova veza ? - Page 2 124630516
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 1:43 am

Rale dobro i duboko razmisli da li je on zaista vredan svega.

I ako zakljucis da jeste onda se potrudi da osnujete svoj dom i porodicu dalje od njih. Nikako pod istim krovom.

Mozda ja prerano pricam, mozda vi nemate nameru jos da se vencavate i zivite zajedno, ali neka ti je u dnu mozga uvek misao da ni po koju cenu ne treba da delis zivotni prostor sa njegovim roditeljima.

Sto pre se pomiri sa cinjenicom da te ne voli, nisi joj draga, da je svaki smesak i lepa rec isfoliran, i budi spremna na to da njegov tata nece biti neutralan svo vreme, nego ce kad tad da padne pod zenin uticaj.

Dobro bi bilo da sa strane realno (koliko je to moguce) sagledas koliki uticaj ima mama i njeno misljenje na tvog decka. To mozes preko nekih drugih situacija da vidis, jer jako je tesko oceniti tako nesto na primeru vase veze. Ali npr. to koliko se cesto cuju, koliko je on "poslusan", da li je njena rec za njega "Amin". Isto kao sto ne bi bila u vezi sa nekim ko je drzak prema svojim roditeljima, isto tako ne bi bilo dobro planirati buducnost sa nekim ko za sve ocekuje mamino odobrenje.

Nadam se da ces me razumeti sta hocu da kazem.

Imas vremena, mladi ste, bolje je da sagledas sve cinjenice sad i onda odlucis kako i da li dalje, nego da sve vidis kad vec bude kasno. U prednosti si sto vec sad znas kako stoje stvari sa njene strane.

Razmisljanja o tome zasto te ne voli i sta bi kod sebe mogla da promenis pa da ona promeni misljenje odmah batali. U vecini slucajeva pravog razloga nema, a i ako ga ima to je najcesce nesto sto ti nikad neces saznati (pre svega jer je cesto u pitanju nesto sto ljudi ni sebi ne bi priznali da mogu da pomisle, jer je jako tesko priznati da jesmo puni predrasuda). Sa njom budi korektna, na distanci, komunikaciju svedi na Dobar dan, Kako ste i Dovidjenja. Nema potrebe za bilo cim vecim.

Veruj mi da je meni neko rekao kroz sta cu da prodjem i sta cu doziveti od mm-ovih dobro bih razmislila u sta se uplicem. Mi smo sad kao ok, ali jedino zbog toga sto im nas dvoje vise nikakve inforamcije ne dajemo i sto sam ja bas ovo gore primenila.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 2:05 am

Joj, Rale, bas si u nezgodnoj situaciji... Ja samo imam da kazem da ja s roditeljima od ovog mog i nisam nesto bas dobra...nikad mi nista nisu poklonili, a ja njima jesam...i za novu godinu i za slavu i za rodjendan i kada sam bila u inostranstvu...i rekla sam sebi - vise necu. Probaj da se setis ako si se pred njom nesto s njim zakacila...ili joj je mozda on rekao za neku svadju...ne znam. Mada je i normalno da majke ne vole devojke njihovih sinova... ali evo moja mama je predobra prema bratovoj devojci... i pred njom, i kasnije kad ona ode, ona je ista...jer je moj brat uvek dobar prema devojci itd itd... tako da je moje misljenje da tvoj momak ima najvecu ulogu tu...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 2:11 am

Ivo- Veruj mi da sam vec pocela da sagledavam pojedine stvari. Secam se ja dobro i tvojih i Bevinih postova, a imam i dosta primera iz okoline . Bar za sada mi ne izgleda kao tip zene koja ce pricati nesto lose mojoj deci o meni,ejr mi je to trenutno najveca briga. Sta ako budemo imali decu i u kakvoj sredini ce ta deca rasti. On gradi kucu tako da nece biti isti krov u pitanju, ali je problem sto je kuca koju gradi bas blizu ove u kojoj su njegovi. Ne planiramo jos uvek da se uzimamo, ne znamo  cak ni da li ce do toga doci, tako da ima vremena da lepo sagledamo situaciju.

Sto se tice menjanja, nema sanse, nisam se menjala ni zbog mojih, ni zbog njega a tek zbog njegovih mi ne pada na pamet. Komunikacija nam se i svodi uglavnom na dobar dan, hvala Bogu ovaj moj se ne poverava bas mnogo svojim roditeljima, sa jedne strane nemaju bas preteran uticaj na njega, ali eto npr. ako mu neko popsuje majku on poludi. Videcemo sta ce biti posle, samo se nadam da nece posle morati da bira izmedju majke i mene.

Pahuljice- ne znam, palo mi je na pamet da nije mozda zato sto sam otisla na mesec dana na more, mada ko zna. Kao sto je rekla Iva moze biti nesto sasvim banalno i nebitno. Nisam see nikad pokacila sa njom, ipak je ona majka od mog decka, i vaspitana sam tako da postujem starije. Nismo se bas nesto ni svadjali momak i ja. Ko zna sta je u pitanju . Trenutno me bas briga, ne mora da me voli jer se ne zabavljam ja sa njom, ali me brine malo sta ce biti posle. Kao sto rekoh svasta sam videla ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 3:12 am

Ja sam cula za dosta slucajeva da majka bas jako utice na odluku sina, koliko god on voleo devojku sa kojom je...tako da vidi ako mozes to nekako da proveris, budi dobra, pokloni joj nesto sto voli...i trudi se da te zavoli sto vise, ali da opet drzis do sebe Kuda ide ova veza ? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 4:23 am

pahuljicaa ::
Joj, Rale, bas si u nezgodnoj situaciji... Ja samo imam da kazem da ja s roditeljima od ovog mog i nisam nesto bas dobra...nikad mi nista nisu poklonili, a ja njima jesam...i za novu godinu i za slavu i za rodjendan i kada sam bila u inostranstvu...i rekla sam sebi - vise necu. Probaj da se setis ako si se pred njom nesto s njim zakacila...ili joj je mozda on rekao za neku svadju...ne znam. Mada je i normalno da majke ne vole devojke njihovih sinova... ali evo moja mama je predobra prema bratovoj devojci... i pred njom, i kasnije kad ona ode, ona je ista...jer je moj brat uvek dobar prema devojci itd itd... tako da je moje misljenje da tvoj momak ima najvecu ulogu tu...

Ne, ovo nikako ne moze biti normalno. Kuda ide ova veza ? - Page 2 3594525493 

Rale, mislim da ne treba mnogo dizati frku oko toga, iako mislim da nije bilo potrebe da ti to kaze, bar ne tada kad je pitao "kuda vodi ova veza?", mogao je to sa njom da resi. Ipak, mozda i nije na odmet da znas. Ja stvarno nemam nikakvih problema sa njegovim roditeljima, pa da ne pametujem previse. U svakom slucaju, ne razmisljaj zasto te ne voli. Verovatno nema razloga.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 4:58 am

A зашто би уопште тебе волела та жена? Мислим, не знам колико се често виђате, разговарате. Ја имам случајеве да сам дуго у контакту са неким, али је-га једноставно не волим. Не мрзим, али ни не волим. Мени је довољно да људи знају где им је место и да се не трпају тамо где не треба. Волиш ли ти њу? Можда ти је драга, али то љубав није.

Ја полазим од себе, сутра када ми буде син дошао са девојком у кућу... има да је... Kuda ide ova veza ? - Page 2 326513241 
Шалим се, наравно. Поштоваћу његов избор свакако, али то мене неће спречити да имам своје мишљење о тој девојци, нити ће његова љубав бити conditio sine qua non мојим осећањима према њој. Љубав долази постепено.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 9:58 am

Lus draga, ovo nije ono nije mi simpaticna, cim je spomenula ovom mom da bi mozda trebali da raskinemo. Dakle nesto jeste u pitanju, hvala bogu pa ovaj moj ne zarezuje ni 5 % sta mu drugi kazu. Ne mora mene ona da voli, ali ne volim kada mi se neko petlja u zivot, pogotovo u moju vezu, sta god da osecamo nas dvoje, sta god da se desava u nasoj vezi to je izmedju nas dvoje, ostali su samo posmatraci i ne mogu da se stave na nase mesto jer ne dozivljavaju isto ono sto i mi. Ja se ne setam okolo i ne delim savete da ljudi raskidaju, mozda gresim ali tako nesto bar po meni zaista nije ok.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 8:12 pm

Rale spremi se ti na to da ako resite da se vencate da ce tek tada vrsiti pritisak na njega da raskinete. To ti je u fazonu: Jesi ti odrastao ali da tebi mama kaze, mama ti zeli samo najbolje i ona najbolje zna... Mnogo je takvih slucajeva.

Jedina razlika je sto se njemu "omaklo" pa si ti saznala jos sad, vecina devojaka to sazna tek kad se uda. A do tad misli, kao i ti, da je buduca svekrva bas gotivi.

Da se razumemo ima i normalnih okolnosti, samo sto su kod nas retke. Vise je, cini mi se, slucajeva gde se roditelji petljaju odraslom detetu u zivot kao da je beba. Pogotvo relacija sin-majka. To mi nikako nije jasno sta tim zenama "klikne" u glavi... Shocked 

Nego, ponavljam, ti si u prednosti jer sve znas jos sad. I mozes na vreme da ocenis da li nesto vredi tvojih zivaca ili ne, a i kako da se postavis prema njoj.

Nazalost, mislim da cokolade i pokloncici nece tu mnogo pomoci. Zena misli da nisi dovoljno dobra za njenog sina (to sve takve mame misle). Zasto, to samo ona zna.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 8:59 pm

Bas to Rale sto ti je Iva rekla...nisi dovoljno dobra za njenog sina.Isto takvo misljenje baba mog decka ima o meni.Al je on to meni rekao otvoreno.Da njoj nijedna devojka nije bila dobra za njega.S tim sto ni njega a ni mene ne zanima njeno misljenje.

Rale mene vise brine sto tvoj decko izgleda pada pod uticaj svoje mame.I to pitanje sto ti je postavio vise je postavio zbog nje nego zbog sebe,da bi njoj objasnio.Sto opet dovodi do drugog problema,da on njoj ne zna sta da kaze.Trebalo bi da imas sad na umu sve to,jer ako on ne ume da zauzme stav prema svojoj mami i na fin nacin joj kaze da to nije njen problem,niti da treba da se bavi time,nece nikad.Stalno ce biti pod necijim uticajem.
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 10:25 pm

Rale, bila sam u 3.5god.dugoj vezi, dobijala kule i gradove od njih, desavaalo se da mi nekad pruze vise nego sto moji roditelji mogu, i bilo mi je izuzetno glupo zbog toga... Njegova majka me je u neku ruku volela, skoro je pricala sa mojom majkom, i rekla je da joj je izuzetno krivo, da sam joj mnogo draga, itd... A njegov cale, ne bih volela da ga vidim vise u zivotu, toliko je imao uticaja na ovog kretena da ovaj sa svojih 24 nije smeo da pisne. Uvek je bio fin prema meni, a uvek je imao za mene zamerku. Samo sam mu ja uhvatila fazon, bila bezobraznija, hladnija, pa je i prestao sa zvocanjem.
Sasvim je normalno da ti se jedan dan smeska, drugi dan huska oko raskida, msm, meni je bilo normalno, jer sam navikla da zivim sa tim...
Nikad neces biti dovoljno dobra za njega, oni ce uvek hteti savrsenstvo, to ne postoji. Slazem se sa Ivom, ako vec planirate zajednicki zivot, sto dalje od roditelja.. Znam iz mamine price kako je njima bilo dok su bili u zajednici, dok se kuca nije zavrsila...
Ti ga poznajes najbolje, sama ces najbolje videti situaciju...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyČet Jul 25, 2013 10:50 pm

Pa ne treba joj, ali zeli da pomogne kad vec vecera s nama...ali ni ja ni majka ne dozvolimo, jer ionako bismo podigle same da ona nije tu Kuda ide ova veza ? - Page 2 650269930 nama je draze tako i da se ponudi nego da samo sedi i pravi se kao da je od secera... Kuda ide ova veza ? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyPet Jul 26, 2013 12:00 am

Ma nudila sam se ja ali mi ovaj moj nikada nista ne da da radim, ne daj boze da uzmem da operem svoju casu ili da pozelim da skuvam sebi caj ili natocim vodu ... Palo mi je na pamet da je to pitao zbog nje, mada ipak mislim da nije. On nema dlake na jeziku, sta god da misli reci ce ti to u lice bez smeskanja, sakrivanja itd. Na kraju, mogao je i da mi ne kaze uopste ili da se pravi da je sve ok i da sam ja njega pogresno shvatila ili umislila nesto . Nije ovde stvar da ona utice na njega, nego upravo ono sto je vec receno da nisam dovoljo dobra . To sam i ja rekla ovom mom, da zena verovatno ima u glavi neku predstavu kakva njegova devojka treba da bude a da se ja ne uklapam u tu sliku . Mislim da tu nece pomoci pomaganje oko kuce, cokoladice smeskanje itd. Ja sam i ovako bila fina prema njoj bicu jos uvek, ne zelim da se svadjam sa zenom koja moze da mi bude majka, ali ako bude pocela da se uplice u jos nesto moracu da vidim sa ovim mojim da lepo porazgovaramo svo troje. Zena nije pokazivala netrpeljivost osim ovog jednog ispada, dakle ko zna mozda ce se drzati po strani, ako su moji uspeli da prihvate situaciju da ne zelimo raskid valjda ce i ona, ako ne videcemo sta dalje da radimo.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyPet Jul 26, 2013 12:04 am

Rale89 ::
ali ako bude pocela da se uplice u jos nesto moracu da vidim sa ovim mojim da lepo porazgovaramo svo  troje

Ovo nemoj da radis. Sve probleme sa njegovim roditelja neka resava iskljucivo on. I sad i sutra. Ti se smeskaj i budi ljubazna kao i do sad.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyPet Jul 26, 2013 12:08 am

Dakle ja da resavam za svoje roditelje, a on za svoje ...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyPet Jul 26, 2013 12:19 am

Rale nemas ti sta da razgovaras s njom,drzi do sebe...ona je njegova mama i on treba sve da resi s njom.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyPet Jul 26, 2013 1:50 am

Rale89 ::
Dakle ja da resavam za svoje roditelje, a on za svoje ...

Da.
Ovoga sam se drzala i dok sam u vezi bila. I sa prethodnim i sa ovim momkom. Isto tako, sem ako se radi o jako ozbiljnim problemima (prevara, kockanje, alkohol, nasilje...) roditeljima se o problemima sa momkom/muzem ne prica.
Svako od nas ce pre oprostiti sopstvenom detetu i mnogo ga vise boli za sopstveno dete.
Za tudje nas bas briga pogotvo ako je u knfliktu sa nasim detetom.

Ili: njemu ce da oproste sta god im rekao, a snaji ce duplo da izmere svaku rec.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyPet Jul 26, 2013 9:28 am

U pravu je Iva.

Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptySub Jul 27, 2013 2:46 am

Sto imas manje kontakta sa njegovim roditeljima to je bolje...Kuda ide ova veza ? - Page 2 650269930 100% proverena situacija..Kuda ide ova veza ? - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 EmptyNed Jul 28, 2013 4:41 am

apsolutno se slazem. daleko od ociju, daleko od srca Kuda ide ova veza ? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kuda ide ova veza ?   Kuda ide ova veza ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kuda ide ova veza ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Kuda na more?
» Ponasanje bivsih partnera i nova veza posle raskida

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: