Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Drugo, treće, četvrto,... dete :)

Ići dole 
+4
pahuljicaa
*cinderella*
Lus
Natalla
8 posters
AutorPoruka
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptySub Sep 07, 2013 9:18 am

Da li neka mama razmišlja o drugoj, trećoj bebi? Kolika je razlika između vaše dece i koliko je različito ili isto odgajanje prvog, drugo, trećeg,..? Pišite mame mišljenja i iskustva Drugo, treće, četvrto,... dete :) 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptySub Sep 07, 2013 9:35 am

Дивна тема, али нисам мама. Чекамо маме. Ево једна слика за почетак. Овако нешто бих волела једног дана да направим, дакле разлика која неће бити пуно велика. Нормално, две, три, четири године.


Drugo, treće, četvrto,... dete :) Gh4t
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptySub Sep 07, 2013 9:48 am

Ja za sad ni ne pomišljam na drugo dete, iz milion razloga.
A da planiram, razlika bi bila dve i po, tri godine.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptySub Sep 07, 2013 10:05 am

Izmedju mene i brace je po 3 godine...

Lus, slika je prelepa...ali retki su srecnici Drugo, treće, četvrto,... dete :) 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptySub Sep 07, 2013 10:15 am

ja sebe vidim sa jednim detetom, ali ko zna sta ce biti u buducnosti, ako bih pravila rzlika, onda bi bila oko 3, 4 godine
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptyNed Sep 08, 2013 2:35 am

*cinderella* ::
Ja za sad ni ne pomišljam na drugo dete, iz milion razloga.
A da planiram, razlika bi bila dve i po, tri godine.
i ja bih/cu tako.sto se tice vaspitanja,ono sto je dobro primenjivacu i na drugo,trece dete,sto nije necu.naravno,svako dete je licnost za sebe,pa se treba prilagodjavati.

a slika je prelepa... Drugo, treće, četvrto,... dete :) 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptyPon Sep 09, 2013 8:58 pm

Ja u najveće razmišljam o drugoj bebi Drugo, treće, četvrto,... dete :) 650269930 Samo još muža da ubedim hahahahaha Drugo, treće, četvrto,... dete :) 364988687 On je počeo da radi pa ćemo se, nadam se, stabilizovati finansijski. To nam je jedan od uslova da bi dočekali novu bebu. Trebaće nam i veći stan, ali pošto već duže vreme dogovaramo zamenu stana sa mojim roditeljima to će lako biti rešeno.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptyPon Sep 09, 2013 10:47 pm

Moj muz razmislja i te kako i to kad bi moglo ovaj put da bude musko.
Meni nije ni na kraj pameti,cak sam blize tome da mi je sasvim dovoljna Joka.
Da se gospodin malo vise pokazao i mnogo vise pomagao mozda bih mu ispunila zelju.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptyUto Sep 10, 2013 12:00 am

Svakako je mnogo više na nama. Ja nekad budem tako psihički iscrpljena da sebi kažem da kroz sve ovo ni u ludilu ne bih opet prolazila. S druge strane, vidim kako on oduševljeno zaviruje u svaka kolica na ulici.
Nama finansije svakako ne dozvoljavaju dalje proširenje porodice.
A onda se opet setim trudnoće, porođaja, rane, izmlazavanja, i shvatim da ja nisam tip mame sa više dece.
Nazad na vrh Ići dole
nanchika88

nanchika88


Broj poruka : 435
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 35
Lokacija : Novi Sad

Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) EmptyČet Sep 12, 2013 10:08 am

MM i ja smo se dogovorili da cemo sacekati jos 3 godine (da Olja napuni 4) pa tek onda. Da bi ona porasla. Sada jos uvek ne jer sam tek pocela da radim, dok razradim posao, nadjem nekoga ko bi to mogao da radi umesto mene...
Trudnoca mi nedostaje i sikenje male bebe Drugo, treće, četvrto,... dete :) 364988687 Dok me Olja gricka Drugo, treće, četvrto,... dete :) 364988687 Porodjaj mi je bio super iskustvo,tako da je nama samo taj moj posao kocnica,a i sama Olja.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty
PočaljiNaslov: Re: Drugo, treće, četvrto,... dete :)   Drugo, treće, četvrto,... dete :) Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Drugo, treće, četvrto,... dete :)
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Pravo vreme za prvo dete

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Forum za mame-
Skoči na: