Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kozmeticki preparati

Ići dole 
+22
tinkerbell02
Matematika
Romanticna
Iva
Nastija
Yo**
kajlina
Ferhundica
meda
Rale89
zoja
Lara
inda
Jeci
sanja
Lus
griga
pufnasta
bevana
Ivana
bojano
Bella
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPet Jul 13, 2012 7:34 am

a kakav on ima efekat? nikada ga nisam koristila.Kozmeticki preparati - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPet Jul 13, 2012 7:37 am

i ja glasam za pantenol.dosta je mastan,meni pomogne vec posle nekoliko mazanja.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPet Jul 13, 2012 7:42 am

Hvala devojke, onda cu ga isprobati! Kozmeticki preparati - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPet Jul 13, 2012 7:44 am

trazi pantenol mast,a ne krem.krem je laganiji.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPet Jul 13, 2012 7:57 am

Pantenol je najbolji za suvu kozu, ostecenu, za obnavljanje, moze i za opekotine. I neka ti bude pri ruci, pa kad se setis, namackas laktove. I sredice se. Bar ja tako i uvek mi pomogne, nisu mi suvi i ne peruta mi se koza! Kozmeticki preparati - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyNed Jul 15, 2012 9:21 pm

A sta preporucujete za suvu kozu lica?Ja sam probala sve zivo i nista ne pomaze.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyNed Jul 29, 2012 6:11 am

Preporucujem Avon pakovanje za kosu Planet spa sivo. Spasilo mi je kosu na moru i kasnije od feniranja i frizura raznoraznih. Mene je kostalo oko 550 dinara.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPon Jul 30, 2012 12:15 am

i ja sam imala avonovu masku za kosu od maslinovog ulja. fenomaenalna je bila! a to sivo je od blata i imala sam za lice. mislim da je to najbolje od planet spa.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyČet Sep 20, 2012 10:14 am

da pohvalim felche azzurro gelove za tusiranje.
i sledeceg dana mi koza mirise flower
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyČet Sep 20, 2012 1:47 pm

ja njihove mirise ne podnosim No ali zato mi se svidja dahlia gel za tusiranje, ljubicasti, neki passion flower. i zeleno mleko za telo imala drugarica, mnogo lepo mirise!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyČet Sep 20, 2012 8:35 pm

ja obozavam felce azzuro!podseca me na neke lepe dane kada se tek pojavio kod nas! Kozmeticki preparati - Page 3 650269930

ja preporucujem palmolive gel za tusirnaje spa minerals,onaj plavi!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyČet Sep 20, 2012 10:22 pm

Ivana ::
ja obozavam felce azzuro!podseca me na neke lepe dane kada se tek pojavio kod nas! Kozmeticki preparati - Page 3 650269930

ja preporucujem palmolive gel za tusirnaje spa minerals,onaj plavi!

isto. moja majka je dugo koristila njihove proizvode i uvek me je fascinirala ona roza pufnica koja dodje uz puder aha
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPet Nov 02, 2012 9:39 am

devojke,da li je neka koristila Alverde maskare i pudere,i Krauterhof sampon?
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPet Nov 02, 2012 11:56 pm

Puderi su odlicni jer imaju turmalin i uglavnom imaju prirodne sastojke,a maskare koristi moja sestra i bas je zadovoljna.Pogotovo je dobra za devojke koje nose kontaktna sociva.Imas jednu koja je skroz prirodna ima cak i znak svetske zdravstvene organizacije.Tako da sve sto je od ALVERDEA ja uvek preporucujem.Ja sam se cak skroz prebacila na njihove proizvode.

A za Krauterhof ne znam
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptyPet Nov 02, 2012 11:58 pm

Kajli,kako prekrivaju puderi?
ja sam mazala nekoliko,ima ok nijansi i cena je pristupacna,ali ne znam kako prekrivaju..
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 12:00 am

Pa fino,ja pudere jedva da koristim ali je moja sestra koristila kad je imala problematicno lice i posto ima masniju kozu koristila je onaj u prahu,tecni su jos bolji.A ne znam da l koristite korektor za podocnjake jer ja recimo to stalno stavljam,i njihovi tecni korektori su super a 300 din.Sjajevi su isto savrseni

Imate na sajtu dma doduse sve je na nemackom al ja udjem u google translate pa tamo proverim sastojke,i svi su iz organskog uzgoja...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 12:04 am

Dosadio mi je onaj Maybelline puder,imam osecaj da me zapusi,pa cu verovatno probati neki Alverde.Piu i tebe kao da placaju da ih reklamirate! Kozmeticki preparati - Page 3 20348227
samo tecne koristim.nemam bubuljice,ali imam dosta nepravilnosti na kozi....
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 12:31 am

hahhaaha to i ja sama pomislim koliko ih hvalim...Al eto bolja potvrda ti od toga ne treba.Ja cu verovatno da uzmem njihovo rumenilo sada.Inace Maybelline i Loreal su grozni jer imaju jako nezdrave sastojke,ja sada kao neki freak non stop pricam o stetnosti kozmetike,vec ce ljudi pomisliti da sam opterecena.Ali citajuci sastojke Lorealovog rumenila bila sam zapanjena.Stavljaju unutra naftu i petroleum...i najlon,samo sto nisam pala u nesvest
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 12:30 pm

Gde nalazite alverde-ove pudere?
Ja sam sad uzela neki golden rose-ov, i nisam nesto zadovoljna. Bolji mi je bio prethodni, oriflame-ov, ali me jako iritira konstantna potraga za nekim ko radi sa tim.

Inace, koliko vam traje jedan puder, prosecne gramace, 30 ml mislim da imaju u proseku...
Ja imam 2 pudera, zimski (skroz beli) i letnji (najtamniji moguci), i traju mi ta dva pudera godinu dana. Sad malo smenjujem i mesam, kako mi odgovara. Sa druge strane,moja sestra prodje jedan za 2 meseca.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 12:56 pm

u dm-u.mislim da su ih kod nas skoro dobili,jer pre nisu imali nista od nihove sminke.

meni puder mnogo dugo traje,cak ih i bacam pune jer prodje rok.vrlo retko ih koristim,zimi samo kad izlazim uvece,a leti uopste ne.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 8:42 pm

Ja sam imala alverde maskaru I uopste nisam zadovoljna. Mnogo se rasmazuje ispod ociju. Namazala sam je par puta I prestala da je koristim koliko je bila losa. Ali zato imam neku olovku za usta vec godinama koj je savrsena I planiram jos kozmetike da kupim iz njihove linije.
Pudera I ja imam dva, previse taman I previse svetao. Sada ih kao I jeci pomesam I to mi bas odgovara. Taj svetao sam skorije kupila, iz linije Deline, nasla sam ga u liliju I kosta oko 400din. Slucajno sam uzela 3, a trebalo je 4. Jeste 4 . najtamnija ali mi je sada 3 svetl jos uvek. Inace je koza predivna od njega I prelepo mirise. A ko ima devojku koja radi sa oriflame sminkom neka obavezno naruci puder Oxygen boost. Taj je savrsen I imate osecaj da vam lice prodise, puder hladi par min kada se stavi
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 9:00 pm

Meni trepavice udaraju o stakla naocara od one maskare koju je preporucila kajli. get BIG lashes, volume boost. essence.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 9:23 pm

meni je puder,kada sam se sminkala svakodnevno,trajao oko 2,5-3 meseca.sada duze.
Max factorovi su mi najbolji,ali mi se ne daje puno para za puder,pa cu bas da pokusam sA Alverde-poslednji put kada sam gledala bili su oko 350 din.

a za koju maskaru znate da daje gustinu trepavicama?
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 11:13 pm

Ne znam... E ali probajte ovo: kada mazete maskaru, prvo namazite odozgo trepavice, znaci strana ka kapku, pa onda onako kao i obicno, budu extra dugackeeee Kozmeticki preparati - Page 3 650269930 nadam se da sam lepo objasnila...

Romi, bas sam taj puder i koristila, ali me stvarno nervira konstantna potraga za nekim ko radi u oriflame-u.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 EmptySub Nov 03, 2012 11:14 pm

Lus drago mi je da ti se svidja hheheheheh Kozmeticki preparati - Page 3 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kozmeticki preparati - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kozmeticki preparati   Kozmeticki preparati - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kozmeticki preparati
Nazad na vrh 
Strana 3 od 19Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 11 ... 19  Sledeći
 Similar topics
-
» Preparati koji su se lose pokazali
» Anketa za frizersko kozmeticki salon
» Prirodna kozmetika
» preparati za mršavljenje
» Preparati za negu kose

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: