Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predlozi za čitanje

Ići dole 
+33
Yo**
jagodica
Asja
*cinderella*
inda
sharon
Papapufna
Mashnica25
vitaaaaa
meyakhelet
Oblacak
pahuljicaa
Kalla
eliza96
Marinijum
Rale89
Lus
~Lovely~
Jeci
Nastija
Ferhundica
Amilie
Nina87
pufnasta
griga
bubica
Ketyyy
kajlina
Lara
meda
Ivana
bevana
Iva
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 11:16 am

Toni Parsons mi je odlican za citanje, njega uvek i svima preporucujem. Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 11:27 am

Hehe, Zvonci, prvo sam napisala komentar pa sam citala temu i videla da se i tebi dopada.

A vidim da Iva spominje Ljiljanu Djurovic Habjanovic, meni se sve njene knjige svidjaju, iako sam ih citala bas odavno i mozda nisam imala zrelost za njih.

Neka od devojaka je spomenula Vesnu Dedic, izdala je dve knjige, meni se dopadaju, lako stivo za brzo citanje.

Dopadaju mi se i knjige Marine Jovanovic.

A procitala sam poslednju knjigu Isidore Bjelice, zove se PREVARE, brzo se cita bas, ali sam bila u tripu danima, smejala sam se samoj sebi, ali je poucna.
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 5:45 am

Kupila sam tetki knjigu "Jedi moli voli" od Elizabet Gilbert. Film je odlican, knjigu nisam citala/.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 6:07 am

Ketyyy,obavezno da nam napises njene utiske.Deluje mi da je super.
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 6:55 am

Raspitala sam se danas po odeljenju, koju knjigu da kupim. Vecina mi je rekla da kupim nju. Svi su odusevljeni knjigom,procitacu i ja. Predlozi za čitanje - Page 2 650269930 a platila sam je 550 din.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyČet Mar 08, 2012 7:03 am

Sve knjige od Ljiljane Habjanovic Djurovic su mi dobre,zatim Marije Jovanovic a od stranih obozavam knjige francuskog pisca Gijoma Musoa. Hiljadu cudesnih sunaca i lovac na zmajeve-odlicne!Zatim Trejsi Sevalije,sva njena djela su super.
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 1:47 am

Od Marije Jovanović sam pročitala Dovoljan razlog, Nije me baš očarala, ništa posebno.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 7:21 am

Ketyyy ::
Kupila sam tetki knjigu "Jedi moli voli" od Elizabet Gilbert. Film je odlican, knjigu nisam citala/.
Ja film nisam gledala a knjiga mi se ne dopada,samo sam je do pola procitala. Neutral Ali ukusi su razliciti.
Sto se tice Vesne Dedic,puno vise sam ocekivala od romana "Zauvek u srcu" a ovaj drugi koji je napisala nisam citala.
Nazad na vrh Ići dole
Amilie

Amilie


Broj poruka : 48
Datum upisa : 10.03.2012

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 5:56 am

"Mulen ruž" je predivna knjiga, Pjer la Mir je pisac.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 6:20 am

"Ketyyy"]Kupila sam tetki knjigu "Jedi moli voli" od Elizabet Gilbert. Film je odlican, knjigu nisam citala/.

meni se knjiga nije dopala,a film nisam gledala.ukusi su razliciti,tako da je to moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyUto Mar 13, 2012 11:45 pm

Ja trenutno citam od Aleksandre Poter-Pazi sta zelis mozda ti se i ostvari
i od Sandre Braun-Najskrivenije tajne
juce sam bila u biblioteci i uzela jos tri knjige.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 4:20 am

Trazila sam tu knjigu od Aleksandre Poter,ne mogu da je nadjem,a mislim da je super bar po komentarima.Meni se svidjaju sledece(ima ih mnogo ali izdvojicu neke):
Gijom Muso-Samo budi ovde,Zato sto te volim...
Od Nore Roberts skoro sve(ove zadnje dve koje je izdala su po meni losije od starijih)
Od Sidnija Seldona apsolutno sve-njegove romane prosto citam u jednom dahu
Dobra je knjiga Tragom mrtve princeze-Kenize Murad...itd,itd
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyČet Mar 15, 2012 6:01 am

"Nastija"
Trazila sam tu knjigu od Aleksandre Poter,ne mogu da je nadjem,a mislim da je super bar po komentarima.Meni se svidjaju sledece(ima ih mnogo ali izdvojicu neke):
Gijom Muso-Samo budi ovde,Zato sto te volim...
Od Nore Roberts skoro sve(ove zadnje dve koje je izdala su po meni losije od starijih)
Od Sidnija Seldona apsolutno sve-njegove romane prosto citam u jednom dahu
Dobra je knjiga Tragom mrtve princeze-Kenize Murad...itd,itd

Hoces da ti je dam na citanje,ja sam je uzela iz biblioteke?...
Od Nore sam dosta knjiga procitala,od Sidnija i Danijele Stil takodje,tragom mrtve princeze sam citala...Princeza Sultana i ostale nastavke...
Sve knjige od Den Brauna,lepa je knjiga na taj fazon Aleksandrijska veza od Stiv Berija...
Preporucujem POLA ZUTOG SUNCA od Cimamande Ngozi Adici...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 12:46 am

Ja se nisam ni setila da pitam dal je ima u biblioteci,trazila sam da je kupim po knjizarama cak i na sajmu knjiga i nisam je nasla.Odakle si ti Ferhundice?
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPet Mar 16, 2012 9:11 am

65 km od Beograda prema Gornjem Milanovcu
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyNed Mar 18, 2012 11:51 pm

Jao ovo je mesto za mene Predlozi za čitanje - Page 2 650269930 obozavam da citam Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
nekad sam sposobna da se izgubim u knjizi, citam satima i nisam ni svesna, ostavim je, ali joj se vratim jer me previse zanima sta ce se dalje desiti Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
Ja volim naucnu fantastiku, ali i svasta jos sa strane...
Preporuka: Roaming od Anne Dassiaglo...prelepa ljubava, malo drugacije napisana, ali zaista oduzima dah Predlozi za čitanje - Page 2 364988687
I ako volite- Ponistena od Voli Lem... isto jako dobra, o zivotu jedne devojke, svim psiholoskim problemima sa kojima je izlazila na kraj, i stvaro jedna od mojih omiljenih Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPon Mar 19, 2012 12:24 am

"Nastija"Ja se nisam ni setila da pitam dal je ima u biblioteci,trazila sam da je kupim po knjizarama cak i na sajmu knjiga i nisam je nasla.Odakle si ti Ferhundice?


U biblioteci u Lazarevcu,ima bas dosta knjiga,pa,ako si blizu slobodno se uclani i uzivaj u knjigama...
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPon Mar 19, 2012 4:29 am

Uuu daleko sam mnogo,idem ove nedelje za Nis pa cu probati tamo da je nadjem,a jos nisam svracala u nasu biblioteku.
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPon Mar 19, 2012 7:14 am

Potrazi je,sigurno je imaju,jedino ako je na citanju.
da si bliza rado bih ti je pozajmila. Sandra Braun ti je isto super pisac.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 10:10 am

U nisam, ali mi izgleda baaasss dobro Predlozi za čitanje - Page 2 650269930 ako procitas, javi kakva je, mozda je kupim sledeci mesec...Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyČet Mar 22, 2012 11:44 pm

Da, ja sam odmah procitala i odlomak ispod Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
ako budem kupila sledeci mesec zajmicu ti Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 12:04 am

Trenutno citam od Isidore Bjelice "Roman o preljubi" pa javljam utiske Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 12:20 am

Slepilo nisam procitala, ali mi se svidja ovaj odlomak...Nekako je mocno i jako, prica je dobra i zanimljiva... Kao poklon, ako tvoj muskarac voli da cita, ovo je pun pogodak...Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 5:16 am

eeeeeeeeeeej lovac je super. ivana ako nisi citala,a hoces i imas vremena, pozajmicu ti je. Predlozi za čitanje - Page 2 650269930

devojke danas sam kupila u laguni 4 knjige. tri krimi, ahhaha volim, volim, a jednu od Amina Malufa istorijska je. Od njega sam citala Levantski djerdan i Baldasarovo putesestvije. dobre su, pa da vidim ove.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 5:40 am

Uuuu sta si kupila? Predlozi za čitanje - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za čitanje - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za čitanje
Nazad na vrh 
Strana 2 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Kultura, nauka i tehnika :: Knjige-
Skoči na: