Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 krvarenje posle odnosa

Ići dole 
4 posters
AutorPoruka
kelly clarkson




Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.03.2012

krvarenje posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: krvarenje posle odnosa   krvarenje posle odnosa EmptyČet Mar 01, 2012 9:08 am

cao devojke,�
imam par nejasnoca, molim za ponoc hvala.
drugarica vec neko vreme spava sa deckom i on joj je prvi...
prvi put nije krvarila,uopste sve eto sad do (lupam) 10-og �puta, i to tako kad su zavrsili odnos primetila je na gacicama nesto krvi, jer moguce da joj je tek sad probio himen?
dok ja isto recimo sam jos na pocetku imam odnose vec par meseci, takiodje sad oko 10 put, a ja i dalje krvarim
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

krvarenje posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: krvarenje posle odnosa   krvarenje posle odnosa EmptyČet Mar 01, 2012 9:42 am

Kelly, jesi li išla kod ginekologa? Što ne odeš ako nisi?
Nema razloga da se plašiš šta će ti reći, ali sigurno ne krvariš zbog himena, to je rešeno kod tebe.
Idi ne pregled (ako možeš kompletan - pogledaj na temi zdravlje ima o pregledu, o tome šta se tamo radi, mislim, ako nisi do sada bila, a ako te zanima detaljnije, pusti pitanjce, da ti pojasnimo).

Ja sam najveći paničar i pekmez, pa kad ja kažem da ne boli i nije strašno onda veruj.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

krvarenje posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: krvarenje posle odnosa   krvarenje posle odnosa EmptyČet Mar 01, 2012 10:26 pm

To se desava cak i nakon aktivnog sexa. Mojoj drugarici se desi da i dan danas krvari (a ima odnose vec godinu dana. I moj ti je savet da odes kod ginekologa, jer ipak ti on moze dati strucnije objasnjenje i savete.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

krvarenje posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: krvarenje posle odnosa   krvarenje posle odnosa EmptyČet Mar 01, 2012 11:39 pm

Ja sam krvarila prva 3-4 puta sigurno. Ja bih sacekala da prodje jos malo vremena, pa ako se krvarenje nastavi poseti ginekologa. To je sve individualno, mislim da nekome moze da se desi da uopste ne krvari, a neko da krvari vise puta, to mi sve deluje normalno. Mislim da bi ti pregled kod ginekologa trenutno bio bolan, verovatno su ti i odnosi jos uvek bolni, bar je meni tako bilo.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

krvarenje posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: krvarenje posle odnosa   krvarenje posle odnosa EmptyČet Mar 01, 2012 11:56 pm

Nemoj da je plašiš, Bella krvarenje posle odnosa 364988687 neće joj pregled biti bolan, najnormalnije neka ode da se posavetuje
Nazad na vrh Ići dole
kelly clarkson




Broj poruka : 3
Datum upisa : 01.03.2012

krvarenje posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: krvarenje posle odnosa   krvarenje posle odnosa EmptyPet Mar 02, 2012 5:20 am

pa da nismo imali puno odnosa,
ne plasim se, sacekacu jos malo..
da i dalje imam bolne odnose, ali svaki put sa manje bola...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

krvarenje posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: krvarenje posle odnosa   krvarenje posle odnosa EmptyPet Mar 02, 2012 11:47 am

Ma ne plasim je, samo stvarno mislim da je to normalna pojava i da nema razloga za paniku. A kog ginekologa neka ode mesec, dva nakon gubljenja nevinosti, kad odnosi prestanu da je bole. Bar sam ja tako sacekala, pregled mi bas nije izgledao primamljivo dok sam jos krvarila i odnosi su me boleli.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





krvarenje posle odnosa Empty
PočaljiNaslov: Re: krvarenje posle odnosa   krvarenje posle odnosa Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
krvarenje posle odnosa
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Krv posle odnosa.
» Problem u toku odnosa
» mantanje u glavi posle odnosa
» Bol tokom odnosa
» krvarenje

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: