Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Krv posle odnosa.

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 9:33 am

Pozdrav,imao sam odnos sa devojkom,ali se posle odnosa pojavilo malo krvi na tolet papitu tokom brisanja.Inace nam nije prvi odnos,ali nikad se do sad nismo susreli sa tim,osim kad smo drugi put radili to,a od tad je proslo ~365 dana.Ovaj odnos je trajao oko 1h.Vagina je malo crvena,pri dnu ulaza.

Molim vas za brz odgovor hvala.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 9:38 am

Njoj,ove nedelje tj od srede tacnije.Pa nismo bili grubi toliko,a i koristili smo lubrikant islo je sasvim solidno.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:09 am

Danas se desilo,tacnije pre 30 min.Pije pilule duzi period,kaze da je pecka malo i da je zabolelo tokom odnosa jednom onako jace.Krvi je bilo veoma malo,tackica kao ovo"0",a boja nije bas crvena ali bledo crvena boja.Posle odnosa samo,posle je prestalo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:15 am

pogledajte da joj nije pukla koza dole,na medjici.meni se desavalo tako,bude tackica krvi.zacrveni se koza i pecka.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:19 am

Pa to mi najvise i lici,crveno je i ima mala linija,ali nista strasno koliko je kad ona vidi krv...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:21 am

pa tebi nije strasno Krv posle odnosa. 650269930 mozda ce da je pecka i kad ode u wc.ako je to-to,moze da namaze pantenol,ako imate pri ruci.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:26 am

Ah no,imam ceo Pantenol ovde,al' ode kuci.Odnecu joj sutra.E hvala na brzom odgovoru.
Krv posle odnosa. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:27 am

nista,nista Krv posle odnosa. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:34 am

Stigla paničarka..hehe..pa mene idalje boli na početku,i tako daok se ne privikne iako je proslo i malo vise od godinu dana od mog prvog odnosa..malo me je zabolelo tokom odnosa pri kraju i prestali smo ,otisla u wc i imala sam sta da vidim..nije puno krvi al plasim se da nece da se nastavi..nije mi se ovo desavalo..poslednju pilulu pijem u sredu a uglavnom dobijem u subotu ili nedelju u toj pauzi tako da ne verujem da je menstruacija poranila..s tim sto je proslog meseca u četvrtak vec malo počelo krvarenje braon boje po par kapi svaki dan i tek je u nedelju počela stvarno menstruacija..a gledam sad dole ,ne vidim neku posekotinu promenu..al u istinu ni krvi..trenutno..hvala
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 12:48 pm

pa nije menst.sigurno,draze bi mi bilo da jeste ,a ovako najvise mrzim kad nesto ne znam..verovatno od trenja malo,ja se samo plasim da nije nesto unutra,odma pomisljam na grlic i svakakve gluposti..e jbg nemam trenutno
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 6:44 pm

Moja drugarica je imala odnos sa deckom malo duze, kako sam ukapirala, vas je trajao oko 1h? Isto je malo krvarila. Mozda ste preterali. Krv posle odnosa. 650269930 Prati situaciju i obavestavaj ovde, kao sto rece Bev, operi se blagim cajem od kamilice, ako je spolja to crvenilo, namazi Pantenol, mada i ne moras. A ako si u prilici i ako ti je vreme za godisnju kontrolu, svrati do ginekologa. Ne moze da skodi.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:44 pm

Nema meni da je vidim sad na mesec dana. Krv posle odnosa. 335628798
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPon Jun 25, 2012 10:47 pm

Jesi li radila skoro kolposkopiju i sve ostalo?Cini mi se da jesi...ovo te pitam jer treba to da odradis ako nisi da ne bi razmisljala da li je grlic u pitanju.
a sada ti je sigurno ovo sto su devojke rekle.pa kako i ne bi posle 1h!jos ako si osetljiva dole...mene zna da pecka i posle odnosa od 15 min.!posle se samo smiri.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyUto Jun 26, 2012 8:30 pm

StormZ, masino Laughing sta uradi?
salim se, ma nista strasno. kao sto je rekla Zvonci neka ispere kamilicom.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPet Jun 29, 2012 10:06 am

Nisam radila kolposkopiju,rekla je doktorka da treba da joj stigne neki spisak valjda kad rade i na tome je ostalo,posle toga nisam bila..mada planiram posle odmora u avgustu da odem pa da uradim sta treba.. a sta sve utiče da dodje do nekog problema na grlicu,kako ja da utičem da svedem sanse za problem na minimum?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPet Jun 29, 2012 10:24 am

Ma problem na grlicu, kako si ti nazvala, je ustvari ranica na grlicu. Moze da bude normalan proces u reproduktivnom periodu, smenjuju se dva epitela, onaj spolja, normalan, i onaj unutra. Moze doci do ranice nakon porodjaja, kad unutrasnji deo grlica malo izadje napolje (odnosno epitel koji se nalazi unutra). Zatim zbog delovanja hormona. I takodje zbog infekcije, recimo, imas bakterije u vagini, bilo koje, ili ureaplazmu, skroz nebitno sta je u pitanju, a imas slab imunitet, i onda se ta infekcija ushodno siri, i napravi ranicu na grlicu. Ili ne ides redovno kod ginekologa i vuces infekcije mesecima ili godinama. To nije bukvalno ranica, nego crvenilo. Moze da se sanira vaginaletama, razlicitom terapijom, a danas postoje i druge metode. To ti je da znas cisto informativno sta je ranica (ektopija). Samo molim te, nemoj sada da panicis kako to imas jer ne mora da znaci. Moze, ali i ne mora da krvari. Tebi je to bilo od dugog odnosa 90%. Ali idi kod ginekologa kad budes u mogucnosti.


Poslednji izmenio Lu Salome dana Čet Avg 23, 2012 9:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPet Jun 29, 2012 10:41 am

WindZ, i meni se nekoliko puta desilo nakon duzeg odnosa da malo prokrvarim... Obicno prodje do sledeceg dana, i nikada se nisam brinula oko toga...
A ti si otisla kod doktorke i ona nije ustanovila nijedan problem? Bez brige onda Krv posle odnosa. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptyPet Jun 29, 2012 11:49 am

Hvala Lu, ne tripujem da je to sa ranicom na grlicu nego ovako informativno pitam sta bi se moglo dogadjati na grlicu tj zbog čega nastaje ta ranica.. Znam da je ovo malo krvi bilo zbog duzeg odnosa,nikad nismo imali ovako dug ,oko pola h max je obično,al za čudo sad je trajalo duze,tj mogla sam duze ,oko 45 min da ne bude bas 1h XD Hvala Jeci, a el treba da se pauzira neki dan posle toga?ja sam malo pauzirala,nisam htela da rizikujem,pa cu moci tek posle menstr. Nisam bila sada kod doktorke,nego ranije,na pregled grudi,malo promenila pilule i tako,pre mesec dana malo vise..
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. EmptySub Jun 30, 2012 8:44 am

WindZ,pravi pauzu u zavisnosti od toga da li te boli ili ne.ako te ne boli,onda nema potrebe za pauzom.
a radi ti dr,ne ide na odmor.ako si jos uvek kod A.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Krv posle odnosa. Empty
PočaljiNaslov: Re: Krv posle odnosa.   Krv posle odnosa. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Krv posle odnosa.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» krvarenje posle odnosa
» mantanje u glavi posle odnosa
» Bol tokom odnosa
» Problem u toku odnosa
» Tamna krv - povreda tokom odnosa?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: