Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Izostanak menstruacije

Ići dole 
+21
meda
makili
betibup
inda
Jeci
Nastija
ZmajZmaj
Ivana
Tasha
JJEECCAA
pufnasta
Bella
Nina87
StormZ
pahuljicaa
sanja
Gumene mede
bevana
Lus
Iva
Suncica
25 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 9:22 am

Pozdrav devojke Izostanak menstruacije 650269930 Imam pitanjce jedno, nadam se da ce neka od vas imati odgovor Izostanak menstruacije 650269930 Koristim pilule 5 meseci i do sada sam uvek dobijala u isto vreme, medjutim ovaj put nista. Zanima me koji moze biti razlog izostanka menstruacije a da nije trudnoca? Uvek pijem pilule na vreme, pila sam antibiotike ali nisam imala odnose za to vreme, a ni nekih 10-ak dana posle koriscenja antibiotika... Pritom, nikada ne "idemo do kraja" iako pijem pilule, zaista mislim da ne bi trebalo da budem trudna. Da li bi ovo mogla mozda biti ta silent menstruacija? Izostanak menstruacije 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 9:51 am

Mozda je silent, mozda je od prehlade (pretpostavljam cim si pila antibiotike da si bila zesce prehladjena). Je l' ti samo kasni ili uopste nisi dobila ceo mesec?
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 9:54 am

Imala sam jaku upalu grla pa sam zato pila antibiotike... Negde da sredini kutije mi se pojavio braon sekret i slabo krvarenje ali je to trajalo par dana... I prosli mesec mi se to desilo ali sam ipak dobila na kraju kutije. Za to mi je receno da je normalna pojava u prvih 6 meseci koriscenja pilula, ali me ipak brine sto nisam dobila sada. Zvacu sutra da zakazem pregled kod ginekologa, ali uvek se ceka par dana, pa sam htela da cujem vasa misljenja dok ne dodjem do njega Izostanak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 10:01 am

Mislim da ti je najverovatnije od lekova.


Poslednji izmenio Iva dana Sre Mar 14, 2012 11:36 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 10:03 am

nemoj da se brines za trudnocu, trudna sigurno nisi. a moze da izostane, desi se. ako ti izostane i sledeci mesec idi kod ginekologa.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 10:55 am

je l' se pauza zavrsila,ili jos uvek traje?
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 11:02 am

I ja isto mislim da zaista ne bi trebalo da sam trudna.... Ja pijem Qlair-u, ona se pije 28 dana, bez pauze, i do sada sam uvek dobijala kada popijem 26-u pilulu a sada nista Izostanak menstruacije 402532072
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 11:13 am

zadnje 2 su placebo,ne sadrze hormone,pa to dodje kao pauza. Izostanak menstruacije 650269930 koja ti je pilula sad po redu?
Nazad na vrh Ići dole
Suncica

Suncica


Broj poruka : 43
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 11:18 am

E pa onda pauza traje Laughing Veceras sam popila 27-mu, jos imam jednu u ovom pakovanju i onda od petka treba da krenem sa sledecim Izostanak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: menstruacija    Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 11:43 am

da vas pitam posto je poznato da menstruacija nije pouzdani znak da nema trudnoce ,tj moze ne mora da izostane ako je neka osoba trudna,isto vazi i ako neko pije pilule pa se napravi pogresan potez i to se dogodi opet moze da bude menstruacije a da u isto vreme bude trudnoca? i da li ce vec sledeceg meseca da stane ili sl ,ili ce neko piti pilule i dobijati idalje ne znajuci da je trudna nekim slučajem..? msm da li su moguci ovakvi slučajevi..nadam se da ce neko razumeti sta sam htela da pitam,spetljala sam se XD hvala
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 1:07 pm

Devojke, da vas pitam nesto... U januaru sam imala odnos sa deckom (kondom uvek, bez prekinutog snosaja), odmah nakon menstruacije, u februaru mi je kasnila nekih 6-7 dana, uradila test koji je bio negativan, i sutradan dobila... Sada mi opet kasni 2-3 dana, a od tada nisam imala odnose, tako da ne verujem da je trudnoca u pitanju. Sta vi mislite? Da li je moguce da mi je u februaru bila lazna menstruacija (u sta cisto sumnjam, jer je trajala kao i uvek i bila obilna kao i uvek)?
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 1:18 pm

Da, tako je bilo. A ne verujem da je pukao (kazem ''ne verujem'' jer nismo proveravali, a nismo ni primetili nista cudno, a ja bas i ne mislim da ako je pukao to moze biti neprimetno, ko misli drugacije neka me ispravi...).
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 7:26 pm

Ovo je tema vezana za menstruaciju (izostanak menstruacije), već postoji slična, u stvari ista na podforumu Menstruacija. Ja mislim da bi bilo lepo da ih spojim, jer se i tamo cure pitaju da li su trudne jer isto piju kontraceptive, a nemaju menstruaciju.......

tema koja je ovde otvorena - menstruacija - je fuzionisana i sada se naziva Izostanak menstruacije Izostanak menstruacije 650269930


Poslednji izmenio sanja dana Sre Mar 14, 2012 7:33 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptySre Mar 14, 2012 11:43 pm

ok hvala..Izostanak menstruacije 650269930 nadala sam se negativnom ogdovoru XD znam uzimam pilule,al opet ne mogu da budem sigurna u potpunosti,stalno saznam nesto novo da ne sme puno grejpa,alkohola,dijareja ..valjda nije problem i običan odlazak u vc XD i onda tripujem dal sam ga jela puno,pa dal nisam imala mozda dijareju ,pa mozda jos neznam nesto novo,pa dal sam vise popila i taman se resim jedne muke dodje druga XD preterujem al sta cu XD uzimala sam uvek na vreme nisam propustala..dogadjalo mi se uzmem pilulu kasnije pola sata ,sat eventuallno koji minut preko..al to ne bi trebalo da bude problem..
e upravo mi je tu fora sa menst.kako prepoznati laznu jer meni se vec neko vreme, malo i pre pilula(Lindynette 20) čini mi se skratile,krene uveče par kapi pa se tek sutra nastavi,pa traje par dana pa 1 dan nema nista,reko stala kad ona se nastavi dan posle...ili imam 2 dana a 3 dan par kapi ili 4 dan i stane...i onda se odsečem XD evo juče 4ti dan par kapi bile samo ,a izmenjalo tri boje,malo braon,pa onda crno,pa malo crveno ko ce ga povatati...XD a i manje obimne su..uh ..iizvinjavam se na poduzem postu
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 12:10 am

@WindZ:
Ista si kao ja Izostanak menstruacije 650269930 Tako se i ja stalno tripujem. Evo gore sam postovala sta je moj problem, ne verujem da bi se iko normalan cimao koliko i ja Izostanak menstruacije 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 12:57 am

hehe znala sam da nisam jedina XD neznam kako da pomognem sebi da se vise ne tripujem ,ne suljmam,umisljam..razmisljala sam danas da sa pilulama uzmem i jedan test čisto da proverim malo XD sta da radimo..naravno da se plasimo kad je nase telo u pitanju XD
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 2:28 am

WindZ ::
da vas pitam posto je poznato da menstruacija nije pouzdani znak da nema trudnoce ,tj moze ne mora da izostane ako je neka osoba trudna,isto vazi i ako neko pije pilule pa se napravi pogresan potez i to se dogodi opet moze da bude menstruacije a da u isto vreme bude trudnoca? i da li ce vec sledeceg meseca da stane ili sl ,ili ce neko piti pilule i dobijati idalje ne znajuci da je trudna nekim slučajem..? msm da li su moguci ovakvi slučajevi..nadam se da ce neko razumeti sta sam htela da pitam,spetljala sam se XD hvala
Razumem sta hoces da kazes .. ali kada si trudna i dobijes, ta krv se razlikuje od menstruacije...uglavnom je to skroz tamno, malo obilno...ili rozikasti sekret...a moze biti i tacka krvi kao kad se poseces...to znaci da se fetus 'ugnezdio' u matericu...(ne mogu da se setim drugog izraza, ali se nadam da si shvatila) .. ako se pilule pravilno piju, ako se ne konzumira alkohol u velikim kolicinama i ako se pridrzavas uputstva sto se tice antibiotika, ne mozes biti trudna. Izostanak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 2:34 am

Tako je,reci im pahuljicee Izostanak menstruacije 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 8:12 am

aha ok hvala, znači drugačije dosta izgleda? msm valjda bi primetila..osim ovoga sto sam navela...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 8:17 am

i kad sam vec tu i u naletu pitanja "a sta ako" a bice ih ionako jos XD da pitam valjda nije problem,čitala sam da ako se ima 2 ili vise dijareja u toku 4 sata od pijenja pilule (znači jedna se tolerise) treba da se nadoknadi pilula inače zastite bez..e sad sta ako neka ima 1 dijareju ali se zadrzi u wc 15 min ono ko da je bila 3x ako razumes da li je to ok ili isto mora da se nadoknadi?XD ili bude npr 3x a po jako malo da bude? msm jeste bljak al bolje da pitam no da skitam XD i el to vazi samo za dijareju ili je isti slučaj sa običnim odlaskom u vc?( duzi vc,ne kratak XD) hvala ..nadam se da ce vasi odg da pomognu i drugima :)XD
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 8:18 am

StormZ ::
Tako je,reci im pahuljicee Izostanak menstruacije 364988687
Hahaha. Sta me zezas? Izostanak menstruacije 364988687
To i za tebe i tvoju devojku vazi. bounce da manje brinete. Izostanak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 8:21 am

Je l' se desavalo nekoj od vas da se ciklus malo remetio na prelazu godisnjih doba? Izostanak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 8:21 am

WindZ ::
i kad sam vec tu i u naletu pitanja "a sta ako" a bice ih ionako jos XD da pitam valjda nije problem,čitala sam da ako se ima 2 ili vise dijareja u toku 4 sata od pijenja pilule (znači jedna se tolerise) treba da se nadoknadi pilula inače zastite bez..e sad sta ako neka ima 1 dijareju ali se zadrzi u wc 15 min ono ko da je bila 3x ako razumes da li je to ok ili isto mora da se nadoknadi?XD ili bude npr 3x a po jako malo da bude? msm jeste bljak al bolje da pitam no da skitam XD i el to vazi samo za dijareju ili je isti slučaj sa običnim odlaskom u vc?( duzi vc,ne kratak XD) hvala ..nadam se da ce vasi odg da pomognu i drugima :)XD

Sto se tice dijareje .. napisala sam negde da ako ima 2 ili vise za manje od 4h, onda se nadoknadi...a kada ides jednom u wc i zadrzis se - to je jer te boli stomak...da bi OPET isla u wc, moras da pojedes nesto sto ce da ti izazove dijareju. Izostanak menstruacije 650269930 ja npr, kad osetim grceve jedem stapice, banane, caj od nane popijem... ali ne opterecujem se mnogo oko dijareje. Izostanak menstruacije 650269930
sto se tice obicne velike nuzde, nemas frke... Izostanak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 8:23 am

Gumene mede ::
Je l' se desavalo nekoj od vas da se ciklus malo remetio na prelazu godisnjih doba? Izostanak menstruacije 650269930
Evo da odgovorim kad sam vec tu .. Izostanak menstruacije 650269930
Ja pijem pilule, pa meni ne...ali mojoj mami i drugaricama - da. To je zbog promene vremena...toplo-hladno...hladno-toplo. Izostanak menstruacije 650269930 i to je normalno... kao i kada promenis ishranu (npr.postis ili si odjednom na dijeti) isto moze da se poremeti... takodje i nagle promene kilaze... Izostanak menstruacije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gumene mede

Gumene mede


Broj poruka : 14
Datum upisa : 14.03.2012

Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije EmptyČet Mar 15, 2012 8:26 am

Ej, hvala na brzom odgovoru Izostanak menstruacije 650269930 Pomislila sam da je meni mozda to, jer bas i ne verujem da sam trudna, em sam dobila prosli mesec, a od tad nisam imala odnose, a sad opet kasni, kao i prosli mesec... Mada, ja sam skoro stupila u odnose uopste, a cula sam i da kada zenska osoba postane seksualno aktivna moze da se desi da se ciklus malo remeti u pocetku.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Izostanak menstruacije Empty
PočaljiNaslov: Re: Izostanak menstruacije   Izostanak menstruacije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Izostanak menstruacije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 4Idi na stranu : 1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» Krvarenje van menstruacije
» sex za vreme menstruacije
» Odlaganje menstruacije.
» Kasnjenje menstruacije
» Odlaganje menstruacije kod Qlaira pilula

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Menstruacija-
Skoči na: