Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Muške emocije

Ići dole 
+9
Asja
StormZ
pufnasta
Bella
Rale89
Ivana
Lus
sanja
lindsay
13 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Muske emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 10:23 pm

Devojke! Pre svega svaka cast na otvaranju novog foruma, uzasno je u sta se stari pretvorio...

Nisam vam dugo pisala pa cu ukratko da vas informisem sta se desava. Sa onim bivsim sam zavrsila pre nkoliko meseci, ovaj put zauvek! Skoro sam upoznala novog decka, inace je najbolji drug mog kuma, i za njega nisam cula ni jednu losu rec. Decko je stvarno divan, pazljiv, brine o svemu, slusa sve sto mu pricam, ne plasi se da pokazuje emocije u javnosti, uvek me ili drzi za ruku ili me zagrli. Ima 30 godina, uspesan je, pametan, nije zenskaros, vec svi njegovi drugovi znaju za mene. Ali mene to sve plasi, deluje mi namesteno. Stalno mi salje poruke, zove me, i meni to sve prija naravno. Ali stalno mislim kako me laze, kako je ne moguce da mu vec znacim ili da se zaljubio. Bila sam povredjena, to znate, znate i kakve sam situacije imala sa bivsim. Sad ne znam da li se ja previse plasim i time kocim sve i riyikujem da izgubim nesto divno, ili me on stvarno folira. Jel moguce da se muskarci tako brzo vezu, da imaju emocije odmah? Tek smo 20 dana zajedno, super mi je sa njim ali se plasim da se prepustim. Recite mi iz vaseg iskustva,jel moguce da se tako brzo zaljube? Ja nisam navikla na takvo ponasanje pa sam nepoverljiva. I musko misljenje ne bi bilo na odmet Muške emocije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 10:34 pm

Meni se to isto desilo sa sadašnjim dečkom. Tako je divan, stalno mi je od početka slao poruke, zvao me, delio komplimente. Muške emocije 2100916089 Ama PRESAVRŠENO. I napadala sam ga da je sve to gluma. I nisam mu verovala. On je bio uporan uporan.... skoro godinu dana smo zajedno. I danas je isti takav Muške emocije 2547892651

Ja sam par meseci bila blago distancirana, znači vremenom sam videla da neko ne može da glumi 24h, i to nedelja za nedeljom.... Viđali smo se i svaki dan, znači ne može baš toliko da glumi (jedino ako je glumac Muške emocije 650269930 ) A mislim da sam najnepoverljivija osoba na svetu, inače.
I ja nisam bila na to navikla. Ali čitajući tvoj post, vidim baš mog dečka. Nas od bukvalno prvog dana su sretali svi mogući prijatelji, poznanici, rodbina, i on je uvek rekao: Ovo je moja devojka... Onaj ko nas nije video, bio je obavešten Muške emocije 1071211947 I da, grljenje, držanje za ruke, emocije u javnosti..... pa ja nisam bila takva, on me je na to navukao Muške emocije 2100916089

Tvoj dečko očigledno zna šta želi u životu, to je tražio, a izgleda i našao Muške emocije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 10:36 pm

moj se nije brzo zaljubio, ali zato sto je takve prirode. Ja sam prva devojka u koju se zaljubio a imao ih je pre mene ihaha.
zavisi sve, mislim da je situacija ista kao kod devojaka. I ja se tesko zaljubljujem. neko brze, neko sporije. nemoj da brines, opusti se, ali posto vidim da vec radi sumnja onda uzmi te njegove manire sa rezervom.

ja mislim da je bella pricala da se onaj njen odmah zaljubio u nju. a ima takvih.i jos nesto treba da se pravi razlika izmedju zaljubljenosti i ljubavi.


Poslednji put izmenio Lusesita dana Čet Mar 22, 2012 10:40 pm, izmenio ukupno 2 puta
Nazad na vrh Ići dole
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 10:49 pm

Pa ja nisam u pocetku htela ni mnogo da setam sa njim kroz nas grad jer bi svi odmah znali i komentarisali a ja bas ne volim da ljudi pricaju o meni. I rekla sam mu da mi treba malo vremena da bih se privikla na situaciju, i on je rekao da ce mi dati svo vreme ovog sveta, da ne zeli da me krije jer nisam kombinacija ali da nece da me pritiska.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 10:51 pm

e,bas sam htela da kazem ovo sto je Z.rekla-mozda je bio zaljubljen vec u tebe ko zna koliko!
U svakom slucaju,ima razlicitih momaka,tako da uzivaj i ne opterecuj se!Zasto bi glumio?
Nazad na vrh Ići dole
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 10:56 pm

Ne verujem da je bio zaljubljen, jesmo se upoznali pre pola godine ali nismo bili u kontaktu. Ali su me svi hvalili sa kim je god pricao pa mozda to olaksava stvari, ne znam...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:02 pm

mojoj drugarici je prisao jedan decko,poceli da se druze,na kraju se i smuvali i rekao joj je da je zaljubljen u nju vec 2 godine,a ona nije znala da postoji!A radi se o mestu od 6000 stanovnika!

Ok,ok,od sad kucam Zvonci,a ne Z. Muške emocije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:03 pm

Tako je bilo i sa mnom i sa mjim deckom, jedno ned. dana od kad smo poceli da se zabavljamo a on poceo sa izlivima emocija, i pricao mi o ljubavi, a ja sam ga samo pogledala i pitala o kakvoj to ljubavi pricas ... Meni je realno bilo rano da prica o tome jer ja jos uvek nisam bila zaljubljena, a kasnije u toku tog dana mi je rekao da za ljubav treba vise vremena, tj. da bi se covek zaljubio treba da prodje odredjeno vreme ... Posle sam bila raskinula, pa kada smo se pomirili dugo nije pricao takve stvari i nije bio isti kao na pocetku, bar sto se tice izliva emocija ... Evo sada smo 7 meseci u vezi i tek sada je poceo ponovo da se ponasa kao ranije ... Ne znam da li je moguce da se neko zaljubi u tako kratkom vremenskom periodu, verovatno je to individualno... Posto je tvoj decko zreliji ne verujem da bi ulagao toliko truda da bi se folirao ...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:04 pm

lindsay ::
Ne verujem da je bio zaljubljen, jesmo se upoznali pre pola godine ali nismo bili u kontaktu. Ali su me svi hvalili sa kim je god pricao pa mozda to olaksava stvari, ne znam...

Naravno da olakšava, a i on je video kakva si ti osoba jer ga je to zanimalo. Da ga nije zanimalo, ne bi se opterećivao, ne bi mu ni bilo stalo da ti ugađa, zar ne?

Ima raznih muškaraca, ali i raznih žena. Tvoj je samo zaljubljen Muške emocije 2100916089 Možda je i dugo čekao da naiđe neka devojka po nejgovom ukusu, i eto, pojavila si se ti Muške emocije 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:20 pm

Slazem se sa ovim sto je rekla sanja ... Da ga nisi bar malo zaintrigirala ne bi se toliko trudio ... Evo ja i moj decko smo se znali jedno 2 god. da bi tek posle predavanja poceli da se druzimo, a on mi je posle jedno ned. dana rekao da me je primetio u skoli kada smo imali predavanja, secao se sta sam nosila, kako sam sedela ... Sve, a decko inace ima jako lose pamcenje, a kada smo seli i popricali tek tada sam ostavila bas dobar utisak na njega, jer kaze da je imao drugaciju sliku o meni i priznao mi je da je pogresio . A ja pojma nisam imala da me je gledao u skoli iako su mi drugarice sa vremena na vreme pricale da me pogledao ili nesto slicno ( nisam obracala paznju na to ) ... Bas sam se iznenadila kada mi je to rekao ... Nikada ne znas kakav utisak ostavljas na druge ljude, a da toga nisi ni svesna ...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:23 pm

Rale89 ::
a on mi je posle jedno ned. dana rekao da me je primetio u skoli kada smo imali predavanja, secao se sta sam nosila, kako sam sedela ... Sve, a decko inace ima jako lose pamcenje, a kada smo seli i popricali tek tada sam ostavila bas dobar utisak na njega, jer kaze da je imao drugaciju sliku o meni i priznao mi je da je pogresio . A ja pojma nisam imala da me je gledao u skoli ...
jao Raleeeeeee Muške emocije 2547892651 Muške emocije 2547892651 Muške emocije 2547892651 Muške emocije 2547892651 Zato ja kažem uvek: ako neće kombinaciju znaćeš! Ako hoće dečko vezu: znaćeš!

Muški su prosti, oni uvek sve lepo kažu, a mi komplikujemo, razmišljamo šta je mislio... blabla... Ko nam je kriv ako nam se ne sviđa to što čujemo, a u ovom slučaju, ne možemo da poverujemo u istinu?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:30 pm

Zato i kazem, ne mora da znaci da laze, mozda se decko stvarno zaljubio, ima i takvih slucajeva... Ne mozes nikada da pogodis sta se tacno nalazi u necijoj glavi ili srcu ...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:35 pm

E pa da, moj kaze da je bila u pitanju ljubav na prvi pogled, stvarno je bio ludo zaljubljen u mene od pocetka, i evo takav je i dan danas, nakon vise od dve godine Muške emocije 2100916089 Opusti se, sigurno te je zapazio jos kad ste se upoznali, privukla si ga fizickim izgledom, ostavila si dobar utisak na njega, moguce da je razmisljao s vremena na vreme o tebi kao potencijalnoj devojci. I meni se par puta desilo da mi neki momci koje znam sasvim povrsno kazu da su vec mesecima zaljubljeni u mene, a ja sam bila u fazonu "Pa mi se ni ne poznajemo!" Muške emocije 650269930 Opusti se i uzivaj.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:39 pm

Bella to sto kazes je tacno ali ja mislim da fizicki izgled moze samo do odredjene granice da pomogne, ako je devojka mrzovoljna, sve joj smeta, mrzi ceo svet, isfolirana je ... dzabe njoj i da izgleda kao mis univerzuma kada ostavlja los utisak ... Za devojku koja je postavila temu, ne brini se, kao sto sam vec napisala, ne bi se toliko trudio da mu nije stalo do tebe ... :-) Uzivaj u paznji ...
Nazad na vrh Ići dole
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyČet Mar 22, 2012 11:52 pm

Ja se plasim da ovo sve nije maska samo da bi me odvukao u krevet. Ali onda bi verovatno krio od ostatka sveta, ne bi javno izlazio samnom... Ipak ima dosta godina da bi radio takve stvari Muške emocije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 12:00 am

Kad devojka pored sebe ima DECKA od dvadesetak godina moze od njega da ocekuje svasta, promene raspolozenja, osecanja, hladnocu, da ne zna kako da se ponasa, ali zato kad pored sebe ima MUSKARCA od tridesetak godina od njega moze da ocekuje bas ovo sto radi momak sa kojim je Lindsay. Ne kazem da je uvek tako, naravno, ima izuzetaka u oba slucaja.

Kod mene je na pocetku veze bila slicna situacija, ja sam bila na distanci, cak mu nisam ni ispricala neke bitne stvari iz mog zivota, a on je nekako uvek bio tu, ukljucio me u svoj zivot, vidjali smo se svakodnevno bukvalno, a ono vreme u toku dana koje ne provodimo zajedno provodili smo preko skype-a ili telefona zajedno, priredjivao mi iznenadjenja, ugadjao mi, jako brzo poceo da pokazuje osecanja prema meni i od prvog dana je znao sta zeli samnom i to je to.

Znaci, moguce je da se i oni zaljube na prvi pogled, da znaju sta zele i da ih nije strah da pokazu svoja osecanja.
Nazad na vrh Ići dole
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 12:15 am

A koji je za vas prihvatljiv period za prvi sex? Odnosno, mislite li da je bolje da se desi sto kasnije ili to i nije toliko bitno?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 12:34 am

Testiraj ga ti lepo.Napravi neke situacije u kojima mozes da vidis da li je zaljubljen ili ne.Da li ti veruje i hoce vezu ili samo krevet.Moze on da ti skine oblak,da ti posveti svu paznju ovog sveta ali ako je osoba kao osoba nestabilna i nemoralna,samo ce krevet da juri.Testiraj ga kao misa malog,da ne bi ti bila povredjena.Bolje spreciti nego leciti.

Aj u zdravlje! Muške emocije 2392922903
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 12:45 am

Eh,ali sta ako bas hoce nju? Bas je o njoj sanjao i mastao. 20 dana je malo koliko neki znaju da cekaju da bi se uvukli u krevet 3-4 puta i posle... Muške emocije 295018215
Nije ni iskljucena opcija da je decko mozda prvi put osetio nesto ovako i da je malo "pogublje" pa se cudno ponasa i sve.Ne primecujemo mi neke stvari kad smo zaljubljeni.
Nazad na vrh Ići dole
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 1:30 am

Pa to me plasi... Jer nikad nije bio napadan, ali je par puta imao neki komentar vezano za sex. Nista mi nije direktno rekao ali dovoljno da vidim da zeli i sex.
On je decko koji me na pauzi na poslu izvede na rucak i otkaze svoje obaveze da bi mogao da bude tad samnom. Koji me smiruje kad sam nervozna, daje mi savete kako da resim neke situacije, prica mi os svom zivotu, poslu... Gledamo se svaki ili svaki drugi dan, a cujemo se stalno. On vec hoce da me upozna sa drugovima a mene ta ideja i ne odusevljava bas...
Mozda sam ja previse nepoverljiva, pa ne mogu ni skroz da se opustim kad sam sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 1:37 am

Pa da ga ne privlacis ne bi bio sa tobom. To sto zeli sex je normalno, i ovaj moj je otprilike tada poceo da zapitkuje za sex, samo sto sam ja tada bila nevina pa sam se uplasila i raskinula, ali smo se posle pomirili ... Ja mislim da se on ne bi toliko trudio da zeli samo da spava sa tobom, a i vec je receno da ima 3o-ak god. ako je iole normalan otprilike u to vreme muskarci shvataju da je vreme da se skrase ...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 1:49 am

lindsay ::
Pa to me plasi... Jer nikad nije bio napadan, ali je par puta imao neki komentar vezano za sex. Nista mi nije direktno rekao ali dovoljno da vidim da zeli i sex.
On je decko koji me na pauzi na poslu izvede na rucak i otkaze svoje obaveze da bi mogao da bude tad samnom. Koji me smiruje kad sam nervozna, daje mi savete kako da resim neke situacije, prica mi os svom zivotu, poslu... Gledamo se svaki ili svaki drugi dan, a cujemo se stalno. On vec hoce da me upozna sa drugovima a mene ta ideja i ne odusevljava bas...
Mozda sam ja previse nepoverljiva, pa ne mogu ni skroz da se opustim kad sam sa njim.

Da nije imao komentar za sex, ti bi nama sada pisala kako si upoznala divnog decka, ali nakon 3 nedelje intenzivne veze on ne pokazuje da ga seksualno privlačiš, i pitala bi se da li nešto nije u redu sa njim, zar ne?
On može da insinuira i provocira (koliko da ti naznači da i to želi) i to nije ništa loše. Pitanje je da li ti to želiš i kada poželiš treba da mu kažeš.
Svako muško koje sam ja upoznala je reklo (nebitno godište, i mladi i stari): ja bih nju još na prvom sastanku, i ništa me ne košta da suptilno to spomenem, ne mora na prvom ako je povučenija cura, ali na sledećem itd..... a ako je vredna, čekaću je koliko hoće. Svi kažu: ma ne mogu ja to dugo da čekam, a ispostavi se da neki čekaju i po 2,3 meseca i više. I ne švrljnu sa strane.
Idi polako, svojim tempom, on će da se prilagodi, ne brini se previše. Tvoj momak hoće vezu. Pa ko bi upoznavao "kombinaciju" sa prijateljima??? Mislim da ti je loša ideja što ne želiš da se upoznaš sa njegovim društvom. Onda bi stekla kompletniju sliku o njemu, znaš, u razgovoru se neko izlane, i saznaš malo više o svom dečku (dobro ili loše). Ne moraš ti njega da upoznaješ sa svojim društvom još.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 1:53 am

lindsay ::
Pa to me plasi... Jer nikad nije bio napadan, ali je par puta imao neki komentar vezano za sex. Nista mi nije direktno rekao ali dovoljno da vidim da zeli i sex.
On je decko koji me na pauzi na poslu izvede na rucak i otkaze svoje obaveze da bi mogao da bude tad samnom. Koji me smiruje kad sam nervozna, daje mi savete kako da resim neke situacije, prica mi os svom zivotu, poslu... Gledamo se svaki ili svaki drugi dan, a cujemo se stalno. On vec hoce da me upozna sa drugovima a mene ta ideja i ne odusevljava bas...
Mozda sam ja previse nepoverljiva, pa ne mogu ni skroz da se opustim kad sam sa njim.

Muške emocije 1384998410 Pa decko se zaljubio onda...Msm ko jos poklanja toliku paznju "kobinaciji"?Mislim da bi trebala da se relaxiras,pokusate i da sve ide svojim tokom.Ko zna,mozda se izrodi neka ljubav. Muške emocije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 1:58 am

Nemoj samo da preteras sam tom svojom odbojnoscu i da ga odbijes od sebe.

I moram da kazem da se slazem sa Stormzom, iako spada u grupu klinaca koji me nerviraju, po godinama. Muške emocije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije EmptyPet Mar 23, 2012 3:50 am

sto se toliko opterecujes, opusti se malo, bice ti mnogo lepse Muške emocije 650269930 moguce je da se muskarci odmah zaljube (znam po mom decku, sestrinom, a takodje imam i brata starijeg pa znam i po njemu)..nemoj sve da upropastis sumnjom, a ovo za seks, nema tu sta neko da ti kaze kad je pravo vreme, pravo je onda kada si ti spremna za to Muške emocije 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muške emocije Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muške emocije
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: