Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Muške emocije

Ići dole 
+9
Asja
StormZ
pufnasta
Bella
Rale89
Ivana
Lus
sanja
lindsay
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 4:27 am

lind ti si tako nesigurna da to prevazilazi granice. nisu svi stoka, neki se odmah zaljube neki ne. nema filozofije. budi NORMALNO oprezna! ne treba preterivati ni u cemu! nemoj da razbijas glavu bezveze.
Nazad na vrh Ići dole
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 4:39 am

Lus svaka ti je na mestu Muške emocije - Page 2 650269930
U pravu ste, trudicu se da se opustim i da ne razmisljam toliko o tome, stvarno nicim nije zasluzio da budem losa prema njemu. Nadam se samo da ne gresim Muške emocije - Page 2 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 3:01 pm

lindsay ::
Devojke! Pre svega svaka cast na otvaranju novog foruma, uzasno je u sta se stari pretvorio...

Nisam vam dugo pisala pa cu ukratko da vas informisem sta se desava. Sa onim bivsim sam zavrsila pre nkoliko meseci, ovaj put zauvek! Skoro sam upoznala novog decka, inace je najbolji drug mog kuma, i za njega nisam cula ni jednu losu rec. Decko je stvarno divan, pazljiv, brine o svemu, slusa sve sto mu pricam, ne plasi se da pokazuje emocije u javnosti, uvek me ili drzi za ruku ili me zagrli. Ima 30 godina, uspesan je, pametan, nije zenskaros, vec svi njegovi drugovi znaju za mene. Ali mene to sve plasi, deluje mi namesteno. Stalno mi salje poruke, zove me, i meni to sve prija naravno. Ali stalno mislim kako me laze, kako je ne moguce da mu vec znacim ili da se zaljubio. Bila sam povredjena, to znate, znate i kakve sam situacije imala sa bivsim. Sad ne znam da li se ja previse plasim i time kocim sve i riyikujem da izgubim nesto divno, ili me on stvarno folira. Jel moguce da se muskarci tako brzo vezu, da imaju emocije odmah? Tek smo 20 dana zajedno, super mi je sa njim ali se plasim da se prepustim. Recite mi iz vaseg iskustva,jel moguce da se tako brzo zaljube? Ja nisam navikla na takvo ponasanje pa sam nepoverljiva. I musko misljenje ne bi bilo na odmet Muške emocije - Page 2 650269930
i meni je tako pocela veza sa jednim bivsim i to mi je bila najlepsa veza u zivotu,i msm da to ne moze da se odglumi...i da nema interes da te farba,ima 30 godina,i manje da ima ne bi te upoznavao sa drugovima,grlio,drzao za ruku,zvao da nije na cisto sam sa sobom da zeli vezu...naravno ne moze da se zna u kom smeru ce to da ode,ali u kom god da ode imala si jedan divan pocetak
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 10:02 pm

Ja koliko sam skontala decko je pazljiv i divan prema tebi i to je problem?Uz sve to nije balvac, zna sta hoce u zivotu, nikoga ne vuce za nos i zaljubljen je u tebe?Pa da naravno, u pravu si, kapiram zasto se nerviras i sto si nepoverljiva.
Aman, zenska glavo, niko ne moze da ti garantuje da taj (ili bilo ko drugi) sutra nece da te povredi.Budu ljudi u braku po 15-20 godina pa se razvedu, a veze tek...pucaju dok se okrenes.Nema garancija u zivotu devojcice.Opusti se i uzivaj, dok ti je lepo i ako ti je lepo.A to razmisljanje hoce li ili nece sutra da bude smak sveta ostavi po strani.
Nazad na vrh Ići dole
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 11:12 pm

Ma ja se samo plasim da ce on nestati nakon prvog sexa, to me koci.
Ali mislim isto da ne moze neko toliko da glumi. Razgovarali smo i rekao mi je kako je samnom osetio to nesto sto mu se desilo svega par puta i da zato zeli da se potrudi, ali ako vidi da ja ne osecam nista da onda misli da je bolje da me ne forsira nego da prekinemo jer nece da ga zavlacim, da on ulaze u vezu a ja ustvari ne osecam nista prema njemu. Sto je opet ok, ne zeli ni on da bude povredjen
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 11:23 pm

Ako si nesigurna za taj prvi seks, nemoj da spavas sa njim dok ne budes imala dovoljno poverenja u njega.To je meni i nace logicno za taj prvi seks sa nekim.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 11:46 pm

Iva ::
Ja koliko sam skontala decko je pazljiv i divan prema tebi i to je problem?Uz sve to nije balvac, zna sta hoce u zivotu, nikoga ne vuce za nos i zaljubljen je u tebe?Pa da naravno, u pravu si, kapiram zasto se nerviras i sto si nepoverljiva.
Aman, zenska glavo, niko ne moze da ti garantuje da taj (ili bilo ko drugi) sutra nece da te povredi.Budu ljudi u braku po 15-20 godina pa se razvedu, a veze tek...pucaju dok se okrenes.Nema garancija u zivotu devojcice.Opusti se i uzivaj, dok ti je lepo i ako ti je lepo.A to razmisljanje hoce li ili nece sutra da bude smak sveta ostavi po strani.

Muške emocije - Page 2 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyPet Mar 23, 2012 11:54 pm

bolje se kajati zbog necega sto si uradila nego zbog necega sto nisi...dok ne probas ne znas
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 11:24 pm

Evo dobrog članka o muškarcima, načinu na koji oni razmišljaju i kako se nose sa godinama i životnim promenama. Mislim da bi i žene mogle tu da se pronađu...
http://www.b92.net/zivot/novodoba.php?yyyy=2012&mm=03&dd=27&nav_id=594858
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 11:43 pm

"Zivi kao da ti je svaki dan poslednji,jel ces jednom biti u pravu... "
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 2:03 am

Nisam sve citala,ali zanima me na osnovu cega si zakljucila da ce on pobeci nakon sexa?Generalno mislim da se svaka devojka koja je nevina(sad ne znam jesi li ti u toj grupi) plasi toga,i ja sam se plasila,pa sam to razvlacila.
Nazad na vrh Ići dole
lindsay




Broj poruka : 16
Datum upisa : 12.03.2012

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 4:11 am

Zbog iskustva u proslosti... Plasim se da mu verujem. Ali situacija se popravila drasticno od zadnjeg puta kad sam vam pisala. Pokazao mi je na hiljade nacina da je skroz normalan decko, a od nekih drugih ljudi sam saznala i da je stvarno emotivna osoba i da kad veruje u nesto da se trudi da to i uspe... Upoznala sam mu drugove, sad izlazimo zajedno u grad, i to ne mislim samo na nocne izlaske nego preko dana. E sad, ako glumi - svaka mu cast! Ali kao sto su neke devojke rekle, necu da razmisljam o tome jer mi je lepo. Niko ne moze da mi garantuje da me nece zeznuti na neki nacin tako da sam odlucila da ne razbijam glavu razmisljajuci sta bi bilo kad bi bilo nego cu da uzivam pa cemo ideti gde ce sve ici.
Nego, htela sam jos nesto da vam kazem. Neke od vas se verovatno secaju kako sam rekla da podrzavam kombinacije (i sama sam bila u kombinaciji). Podrzavam ih i dalje, ali ovo sto sad imam ne bih menjala ni za jednu kombinaciju na svetu! Koliko sam lepih trenutaka provela sa ovim deckom za mesec dana, sa bivsom kombinacijom (koju sam volela najvise) nisam ni u pola toliko za 4 godine... Muške emocije - Page 2 2100916089
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 EmptyČet Mar 29, 2012 4:34 am

ja podrzavam kobinacije u nedostatku pravix za vezu...tvoja prica mi se bas svidja,uzivaj kiss
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Muške emocije - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Muške emocije   Muške emocije - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Muške emocije
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: