Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?

Ići dole 
+19
Ferhundica
StormZ
sister87
Bella
kajlina
Iva
bevana
Lus
Yo**
sony
Viceroy
Rale89
pufnasta
Lara
~Lovely~
Ivana
sanja
Nastija
meda
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 7:51 am

mene nervira ono ''lako cemo''.niceg drugog ne mogu da se setim.
ovo sve sto vas nervira moj i ne radi Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 2829010660

edit: evo setila sam se Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687 nervira me sto moze sve da jede i da se ugoji ni gram,a ja moram da pazim Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 2750171652
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:12 am

a ja nisam `ogovarala ` svog decka,nego generalno muski rod!npr.moj decko spusta dasku,a tata,braca i ostali muskarci koje znam ne!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:14 am

Naprasitost.


Poslednji izmenio Iva dana Uto Mar 27, 2012 9:23 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:19 am

Ivana ::
a ja nisam `ogovarala ` svog decka,nego generalno muski rod!npr.moj decko spusta dasku,a tata,braca i ostali muskarci koje znam ne!

pogubila sam se Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 634406980

znam muskarce koji se ne kupaju svakodnevno,i ne peru zube.i misle da je u redu da se nosi isflekano,ili pocepano odelo,jer,zaboga, ''odelo ne cini coveka'' Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 3499814433
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:20 am

Generalno govoreci...Mene nervira sto ne umeju da razumeju neke proste stvari,nego mora sve do tancine da im se objasnjava.Sto nas pozuruju i komentarisu kada treba negde da idemo(pricam u mnozini,jer ima vise primera)sto podriguju i pripisuju to svojoj"muskosti",sto zezaju zene kakvi su vozaci nismo bas sjajne ali sta ima veze aha i naravno sto za sve krive PMS e od toga luuuuuudim.

Ova tema je strasno inspirativna al mi fali jos razloga...stao mi mozak Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 1302637395
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:23 am

Skapirala sam da je tema otvorena da cavrljamo sta nas generalno nervira kod muskaraca, a ne kod nasih momaka/muzeva Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687

Tako da sve sto sam rekla je bilo neko moje zapazanje, a ne iz iskustva (osim ono za igrice) Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930

I sto vas toliko nervira to da li jeste ili nije spustio dasku na wc solji? Mislim, mozete i same kad vam zatreba...meni je to cista glupost Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:28 am

sony ::
Skapirala sam da je tema otvorena da cavrljamo sta nas generalno nervira kod muskaraca, a ne kod nasih momaka/muzeva Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687

Tako da sve sto sam rekla je bilo neko moje zapazanje, a ne iz iskustva (osim ono za igrice) Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930

I sto vas toliko nervira to da li jeste ili nije spustio dasku na wc solji? Mislim, mozete i same kad vam zatreba...meni je to cista glupost Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930

zato sto ne obracam paznju da li jeste ili nije.obicno se zagledam u ogledalo kad udjem u kupatilo i taman da sednem iiiii imam sta da vidim!i `ajde da je to jednom,dva puta,nego staaalno!nekad imam utisak da mi to radi namerno!
Nazad na vrh Ići dole
sony




Broj poruka : 19
Datum upisa : 20.03.2012

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:32 am

Ivana ::
sony ::
Skapirala sam da je tema otvorena da cavrljamo sta nas generalno nervira kod muskaraca, a ne kod nasih momaka/muzeva Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687

Tako da sve sto sam rekla je bilo neko moje zapazanje, a ne iz iskustva (osim ono za igrice) Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930

I sto vas toliko nervira to da li jeste ili nije spustio dasku na wc solji? Mislim, mozete i same kad vam zatreba...meni je to cista glupost Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930

zato sto ne obracam paznju da li jeste ili nije.obicno se zagledam u ogledalo kad udjem u kupatilo i taman da sednem iiiii imam sta da vidim!i `ajde da je to jednom,dva puta,nego staaalno!nekad imam utisak da mi to radi namerno!

Hahahaha, narcisu jedan slatki, samo se ogledas ;-)
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:34 am

ma kakav narcis-obicno ugledam neku bubuljicu..ili brkove Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:57 am

Ja kazem za moju mamu da ima opsesivno - kompulzivni poremecaj sto se tice ciscenja stana, non stop nesto brise i riba i DIZE DASKU OD WC SOLJE! Ja nikada ne obracam paznju na to i mrzim kad "upadnem" haha, grozan osecaj Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930

Sto se teme tice, i meni je najgroznije to nepranje ruku posle nuzde. I to sto piske gde stignu! Kao sasvim je opusteno otici u neki cosak na ulici ili iza drveta i obaviti to. Odvratno. Jedan moj bivsi je to uradio kada smo se pripiti vracali kuci iz grada, odbijala sam da ga uhvatim za ruku celim putem, bljak.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 10:07 am

nehigijenu prezirem. i pusenje i psovanje ne volim. fuj.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 6:44 pm

pa zavisi od raspolozenja..ako sam raspolozena, ne nervira me aposlutno nista, onda se smejem njima na tome sto bi me ne raspolozenu nerviralo. Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 469341540
Kao broj jedan MRZIM kad ne operu ruke posle nuzde. Uf to mi je odvratno (kad sam u izlasku i dok sam u wc-u obicno vracam muskarce "A RUKE DA OPERES??!!" nek se crvene, bas me briga al nek nauce Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930 ) , mrzim kad misle da su najbitniji,najvazniji. Mrzim kad lazu,varaju! Mrzim metal,rock,punk,hard rock fazon!I mrzim kad su losi slusaoci.. Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930 to je to za sad, verovatno ima jos toga,kad se setim pisem.. Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 9:30 pm

Lusesita ::
nehigijenu prezirem. i pusenje i psovanje ne volim. fuj.

puse i psuju i devojke.nije to karakteristika muskog roda.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 10:13 pm

Auuuuuuu... Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 3739580032
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 10:21 pm

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 312503953

treba ovi malobrojni muskarci, na forumu,da otvore istu temu Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 10:28 pm

slazem se za nepranje ruku, grooooznoo.
mene nervira to sto se njima sve tolerise. npr mnoogo zena. kad zena ima vise partnera, ona je kurva, a kad muskarac ima mnogo devojaka, on je frajer.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 10:45 pm

sister87 ::
pa zavisi od raspolozenja..ako sam raspolozena, ne nervira me aposlutno nista, onda se smejem njima na tome sto bi me ne raspolozenu nerviralo. Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 469341540
Kao broj jedan MRZIM kad ne operu ruke posle nuzde. Uf to mi je odvratno (kad sam u izlasku i dok sam u wc-u obicno vracam muskarce "A RUKE DA OPERES??!!" nek se crvene, bas me briga al nek nauce Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930 ) , mrzim kad misle da su najbitniji,najvazniji. Mrzim kad lazu,varaju! Mrzim metal,rock,punk,hard rock fazon!I mrzim kad su losi slusaoci.. Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930 to je to za sad, verovatno ima jos toga,kad se setim pisem.. Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930

Hahaha, isto to radim! Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 11:11 pm

StormZ ::
Auuuuuuu... Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 3739580032

sta ti je?pa,bas smo bile blage! Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 11:14 pm

Setila sam se jos neceg - nervira me sto se ponasaju kao divljaci dok gledaju utakmicu!
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 11:17 pm

nazalost,radim na takvom mestu da dolaze samo muskarci,nas ima cetiri koleginice,tako da me mnogo sta nervira kod muskaraca,ne pranje ruku,pre i posle koriscanja toaleta,ceskanje tamo dole,psovanje kao da mi nismo tu,pa,dodju ne okupani,smrdljivi... ogovaraju najstrasnije...ma sve me nervira u prevodu...
a zaboravila sam,najvise me nerviraju oni koji lizu prste dok broje pare,a nekad i pljunu u ruku.e posle mi odvratno da uzmem pare u ruke,dodje mi da stavim rukavice... mada,odmah perem ruke,i denzifikujem asepsolom.
kod mog supruga me slabo sta nervira,osim kad sam nervozna onda me nervira i kako jede ... Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 1110309634


Poslednji izmenio Ferhundica dana Uto Mar 27, 2012 11:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptyUto Mar 27, 2012 11:21 pm

Bella ::
Setila sam se jos neceg - nervira me sto se ponasaju kao divljaci dok gledaju utakmicu!
Da,tipa ono "igraci bolje igraju ako vices na njih" lol! Sva sreca moj ne gleda sport,sa te strane sam mirna Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687 Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 3947323609
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 3:24 am

Nervira me kad mi ne otvaraju vrata Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930 ne moze da mi se svidi decko koji mi ne otvori vrata
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 8:09 am

nervira me kada neko mlacka kada jede. fuuuuuuuuuuuuj.
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 2:29 pm

A ja ne volim sto kazu da smo mi zene tracare a oni su mnogo gori Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687 Inace ja sam prestala da se nerviram oko gluposti, tako da sad ne obracam paznju Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 650269930 ali od svega sto ste naveli ta daska mi najvise smeta Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 6:46 pm

mozda njih nervira sto vi ne dizete dasku.. Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 4072222948
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?   Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Šta vas najviše nervira kod suprotnog pola?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Šta najviše volite kod suprotnog pola ?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: