Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Krvarenje i pilule

Ići dole 
5 posters
AutorPoruka
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Jeanine i krvarenje   Krvarenje i pilule EmptyPet Mar 16, 2012 11:36 pm

Presla sam sa Legravana na Jeanine (posle zavrsene poslednje kutije Legravana, prvog dana krvarenja u toku pauze pocela sa Jeanine), i u toku druge nedelje se pojavilo blago krvarenje, i znajuci da je to normalno kod privikavanja, nisam brinula. Medjutim, tri pulule pre kraja kutije, zaboravila sam pilulu, pa sam je nadoknadila, i to je bilo za manje od 12 sati. Ali u medjuvremenu se pojavilo nesto jace krvarenje nalik na menstruaciju, tako da sad ne znam sta da radim. Da li da prekinem i da pocnem pauzu; ili da nastavim normalno i mozda da vezem dve kutije zajedno?
Ovavke situacije van nekog redovnog 'rasporeda' me potpuno zbunjuju Krvarenje i pilule 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje i pilule   Krvarenje i pilule EmptyPet Mar 16, 2012 11:46 pm

Nastavi da ih pijes normalno.Valjda treba vremena organizmu da se navikne na nove pilule.Doci ce jos neka devojka pa ce te posavetovati, ovo je moje misljenje.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje i pilule   Krvarenje i pilule EmptySub Mar 17, 2012 12:43 am

da li ti je lekar rekao da tako predjes sa jednih na druge?

intermenstrualna krvarenja se javljaju prvih 3-5 meseci od pocetka koriscenja.i to kao produzena menstruacija,krvarenje na sredini kutije,i malo pre kraja kutije. s obzirom da si presla sa jednih pilula na druge,i sa ovim novim prolazis kroz privikavanje.nemoj da prekidas.nastavi normalno,pa pauza 7 dana,pa druga kutija.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje i pilule   Krvarenje i pilule EmptySub Mar 17, 2012 1:01 am

Peach ::
Presla sam sa Legravana na Jeanine (posle zavrsene poslednje kutije Legravana, prvog dana krvarenja u toku pauze pocela sa Jeanine), i u toku druge nedelje se pojavilo blago krvarenje, i znajuci da je to normalno kod privikavanja, nisam brinula. Medjutim, tri pulule pre kraja kutije, zaboravila sam pilulu, pa sam je nadoknadila, i to je bilo za manje od 12 sati. Ali u medjuvremenu se pojavilo nesto jace krvarenje nalik na menstruaciju, tako da sad ne znam sta da radim. Da li da prekinem i da pocnem pauzu; ili da nastavim normalno i mozda da vezem dve kutije zajedno?
Ovavke situacije van nekog redovnog 'rasporeda' me potpuno zbunjuju Krvarenje i pilule 1071211947

Ako budeš u mogućnosti, bilo bi dobro da pitaš i svog ginekologa za mišljenje, on će te više umiriti od svih nas ovde. I možeš da nam i javiš šta ti je rekao Krvarenje i pilule 1071211947
Imaj na umu da jeanine nisu istog sastava i telo ti na njih reaguje kao da do sada nisi pila pilule, tj. tek počinje period adapptacije. U narednih par meseci, dok se ne stabiliše, očekuj samo neočekivano Krvarenje i pilule 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Peach

Peach


Broj poruka : 22
Datum upisa : 16.03.2012

Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje i pilule   Krvarenje i pilule EmptySub Mar 17, 2012 10:19 pm

hvala puno na odgovorima. Nastavila sam sa uzimanjem, krvarenje je prestalo, ipak je bilo kratkotrajno, usked privikavanja na pilule, i sada pocinjem sa pauzom.
Posto je bio vikend, nisam mogla kontaktirati svoju doktorku, zato je forum tu Krvarenje i pilule 650269930
@bevana - da, tako su mi rekli da treba da predjem na druge pilule..
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje i pilule   Krvarenje i pilule EmptySub Mar 17, 2012 10:42 pm

eto,sve je u redu Krvarenje i pilule 650269930
Nazad na vrh Ići dole
marrayya




Broj poruka : 32
Datum upisa : 24.03.2012

Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje i pilule   Krvarenje i pilule EmptyUto Mar 27, 2012 11:34 pm

Imam i ja jedno pitanjce Krvarenje i pilule 650269930 Pijem logest oko godinu dana. Poslednjih par meseci (ali ne svaki mesec) kad stignem do sredine kutije, javi mi se braonkast sekret, kao kad mi zadnji dan prolazi menstruacija?
Sta bi to trebalo da znaci? Uvek pijem redovno pilule, ne bi trebalo da je ovulacija.
Ovako imam po malo sekret, belicast, trebalo bi da u ponedeljak dajem briseve. Prosle godine sam imala problema sa hlamidijom i ureaplazmom, u novembru su mi svi brisevi bili negativni, nakon toga nisam proveravala, jer doktorka nije htela da mi da uput, misleci da nije neophodno raditi 3 negativna. Od tada sam koristila i kondom tokom odnosa.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Krvarenje i pilule   Krvarenje i pilule EmptyUto Mar 27, 2012 11:38 pm

Ili ti ne odgovaraju više pilule (to je bolja varijanta) ili imaš neku infekciju. Idi i na kolposkopiju obavezno, a mogla bi i hlam i ureaplaz. da proveriš. Baš čudno što nije htela da ti daje upute opet.
i da, ovo tvoje pitanje nije za ovu temu, otvaram novu temu, mislim da je prikladnije jer ne prestaješ sa pilulama Krvarenje i pilule 2089373836

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Krvarenje i pilule Empty
PočaljiNaslov: Re: Krvarenje i pilule   Krvarenje i pilule Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Krvarenje i pilule
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Probojno krvarenje i Jeanine
» Pilule
» Pilule i more
» Pilule - za i protiv
» Krvarenje posle menstruacije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zdravlje :: Kontracepcija-
Skoči na: