Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pripreme za vencanje

Ići dole 
+24
Rale89
bojano
sottiria
Bella
Yo**
inda
meda
Jeci
Lara
Nina87
kajlina
pufnasta
Lus
Romanticna
~Lovely~
sister87
Asja
Natalla
nanchika88
Ivana
bevana
Iva
Nastija
*cinderella*
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptyPon Maj 14, 2012 10:26 pm

nemoj da se nerviras, sigurna sam da je profi i da ce naci nekakvo resenje, ukoliko ne budes mogla da udjes u haljinu.

Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptyPon Maj 14, 2012 11:53 pm

Pepeljugo, pa to se brzo blizi Pripreme za vencanje - Page 7 650269930
Samo opusteno, on je verovatno i racunao na to da ces biti veca nego tada, zato ti i kaze da se ne brines Pripreme za vencanje - Page 7 650269930
Javi nam kako stoji vencanica, a moze i pokoja slika... ili cekamo svadbu Pripreme za vencanje - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptyUto Maj 15, 2012 1:38 am

Pepeljugo baš sam uzbuđena zbog tebe/vas Pripreme za vencanje - Page 7 650269930 Sve će proteći u najboljem redu, videćeš Pripreme za vencanje - Page 7 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 10:01 am

Evo da ispricam sto sam ostala duzna.
Mi smo otprilike i znali da cemo neke stvari morati da resimo kad i cim se vidimo, s' obzirom na to da se ne vidjamo cesto. Tako da za neka iznenadjenja i romantiku mesta bas i nije bilo, a ni vremena. Pitao me da se udam za njega u stanu koji smo iznajmili i sredjivali za nas.Meni je i to ispalo super jer smo toliko ljubavi ulozili u svaku sitnicu koju smo u taj stan uneli.Prsten jos nisam dobila, a za to postoji vise razloga jedan od njih je i taj sto imam jako tanke prste (a skracivanje ne dolazi u obzir), a drugi taj sto sam ja za nakit jako probirljiva.Tako da cemo prsten uzeti kad dodje ovde.Bitno da smo vec izabrali burme. Pripreme za vencanje - Page 7 2343124779 Onda smo vecali da li na prolece ili sad da se vencavamo i presudilo je to sto on ne moze da uzima odmor dok traju predavanja, vec samo i jedino preko leta.
Vencanje ce po svemu sudeci biti na Skijatosu.Inace sam kontaktirala sve nase agencije za koje sam cula da rade tu organizaciju i niko se nije pokazao ozbiljnim, tj. svi su mi uzeli broj telefona i mejl i rekli da ce se javiti, ali se niko nije javio.Problem je koliko kontam to sto se vencanja organizuju na Santoriniju, Mikonosu, Krfu...Medjutim nama je ta varijanta preskupa, jer sa putem, smestajem i tom organizacijom za nas dvoje dodje oko 3000 evra minimum.Ta cifra mi je bas previse.Iz istih razloga ni grcke agencije ne organizuju na manjim i jeftinijm ostrvima vencanja.Inace sam i njih kontaktirala i od svih mi je odgovorilo njih troje.Jedni da mi kazu da to ne rade, drugi su mi napisali isto sto i na sajtu ali ne i cenu, a treci su mi odmah rekli da je njihova minimalna cena (znaci samo ono sto njima ide) 500 evra. I jos na sve to papiri, smestaj, zakazivanje...
Plus mi vodimo i roditelje i rodjenu bracu/sestre (jer prosto bez njih ne bi to bilo to), pa i zbog toga mora da bude neko malo jeftinije mesto.
I tako sam ja juce zamalo zaplakala od muke i preduzela krajnju opciju. Na nekom nasem forumu sam procitala da nas covek koji zivi na Skijatosu i drzi turisticku agenciju ovde, povremeno organizuje vencanja za nase ljude tamo.Nadjem ga na Fejsu (eto da i FB posluzi necem pametnom) i pustim mu poruku.Covek mi je odgovorio iste veceri, poslao mi sta sve treba od papira, objasnio proceduru i rekao da me konkretno vencanje kosta: taksa 15evra i ono sto se ostavlja crkvi 50evra. On ne naplacuje nista jer (citiram): "zakazati vencanje svojim klijentima i prisustvovati istom kao svedok (kum) ako zelite....za nas je zadovoljstvo, a ne trosak".
Ostavio mi je broj telefona i posto je u Srbiji trenutno danas smo se culi, sve mi je potanko objasnio (15 minuta najmanje sam "davila" coveka) a u nedelju ce da svrati na putu za Grcku, tako da cemo i uzivo da se sve dogovorimo.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 10:08 am

divnoooooo aha kako su tvoji reagovali?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 10:12 am

Super su regaovali i moji i njegovi.Oni od kad navijaju za to.Upoznala sam ih medjusobno pre neki dan.Dosli su do nas na rucak i tako to.Bilo fino i laganica, bez stresa i nervoze.Samo je Vodolijica falila.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 10:14 am

Pa super Pripreme za vencanje - Page 7 3980218871 nadam se da ce sve ispasti kako si zamislila. Pripreme za vencanje - Page 7 617739974
Ja i moj dragi smo zeljeli da se vjerimo prije broda ali smo zbog svih formalnosti oko vjeridbe odlozili a bolje da smo to uradili kao vas dvoje,pa dolazak kod mojih,prosidba itd. kasnije.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 10:16 am

Odlicno Iva,ipak ima neko ko bi vam izasao u susret ako vec agencije to ne shvataju previse ozbiljno!Za romantiku ce biti vremena Pripreme za vencanje - Page 7 2713627830
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 10:17 am

Od nedelje, kad vidim sta i kako otkuckacu sve detalje oko papira, smestaja, organizacije...A i za vencanicu cu da vas "davim".
Nina, mi da smo cekali da nam se sve kockice sloze nikad to ne bi zavrsili. Jeste malo cudno da burme biramo preko neta, i smestaj i sve, ali kad mora tako. Druga stvar, njegov tata radi, covek je jedva uzeo odmor, a zivimo na nekih 500-600km u Srbiji. Ma strasno! Logisitku posle ovoga mogu profesionalno da obavljam.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 10:21 am

ma kakvo "davljenje" Pripreme za vencanje - Page 7 364988687 bice nam zadovoljstvo da ti pomognemo u izboru.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 11:07 am

Ijao divno, posle mi suze na oci. (Meni tako krecu suze kad se spomene vencanje, organizacija istog, sve mi je to divno i raznezi me...) Pripreme za vencanje - Page 7 364988687 Pisi sve obavezno!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 11:08 am

iva,prelepo...meni se klasicne svadbe i sve to ni malo ne svidja i ako jednog dana odlucim da se udam,to ce biti na moru na nekoj lepoj plazi i to je to Pripreme za vencanje - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 11:45 am

ja bih bila prezadovoljna kad bih sve mogla da resavam preko neta Pripreme za vencanje - Page 7 364988687
slobodno nas ''davi'' iva,jedva cekamo Pripreme za vencanje - Page 7 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 11:53 am

iva, ja ti nisam jos cestitala Embarassed CESTITAM I NEKA TI JE SA SRECOM!!! bas mi je nesto drago, kao da te znam.... Pripreme za vencanje - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 8:37 pm

ja sam cestitala, ali ajd' opet. CESTITAM! Pripreme za vencanje - Page 7 390707668 bas divno, svidja mi se ideja. samo napred.
cek, jel si ti sad u Srbiji ili u Sloveniji? gde ste iznajmisli stan? Jel to znaci da se i ti selis u Slo?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 8:47 pm

Sad sam u Srbiji.Selim se verovatno od avgusta, kad zavrsimo sve to.
Hvala devojke na cestitkama. kiss
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 8:54 pm

Iva ziveces u Sloveniji, diivno. Pripreme za vencanje - Page 7 407633263 bas romanticno.
divna prica: upoznali se u Srbiji, vencali se u Grckoj,a zive u Sloveniji. Laughing
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 9:34 pm

Iva sva sam se raspilavila dok sam citala,bas mi je drago,kao da se meni desava Pripreme za vencanje - Page 7 390707668
mislim da ce vam biti nikad bolje,sve je nekako spontano,i Skijatos je divno mesto za sve to.Decko i ja smo stalno pricali da se vencamo u Grckoj i nekako mi je uvek delovalo nemoguce,a sad ima nade heheheh.Zelim vam puno srece,i da sve ispadne kako si htela.

A za vencanicu"smaraj"do sutra i onako sam sva u tim vencanjima Pripreme za vencanje - Page 7 1268302758
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 9:45 pm

Cestitke i od mene!
Zaista ste originalni,zelim Vam svu srecu ovog sveta i neka sve bude kako ste zamislili!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptySre Maj 16, 2012 10:05 pm

Iva, sve cestitke. Pripreme za vencanje - Page 7 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptyČet Maj 17, 2012 2:11 am

Iva, vi se vencavate u Grckoj, a jel se pise nesto u maticnim knjigama u Srbiji?
Nazad na vrh Ići dole
Natalla

Natalla


Broj poruka : 550
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 40
Lokacija : Niš

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptyČet Maj 17, 2012 3:01 am

Prelepo Iva, čestitam vam od sveg srca, da ste srećni, zaljubljeni i da vam se sve što poželite ostvari :*
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptyČet Maj 17, 2012 3:05 am

Hvala vam devojke na cetsitkama.
Pufnasta postoje dve opcije.
Prva je da tamo overimo vencani list prvo kod notara (da bi postao vazeci dokument) a zatim haskim apostilom (da bi vazio medjunarodno), i onda da se ovde to prevede i prodje dalju proceduru.Medjutim, ne znam da li bih onda vencani list morala tamo da vadim ili ovde (a za vizu za Slo cu morati da ga vadim svake godine).
Druga, za koju smo se mi odlucili, je da se tamo obavi crkveno vencanje i da se overi kod notara, a ovde da se potpisemo u opstini.Ova druga opcija mi je laksa zbog tog vencanog lista najvise.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptyČet Maj 17, 2012 8:33 am

kad je otrilike svadba? koji mesec planirate?
Iva, sta ces da radis u Slo? jel imas neki plan?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 EmptyČet Maj 17, 2012 10:31 am

Jul je jedina mogucnost koju imamo. Vec sam poslala nesto za strucnu praksu, ali cekam da mi odgovore. Videcemo. U svakom slucaju cu raditi, pa nisam faks zavrsavala (a jos malkice imam Pripreme za vencanje - Page 7 407633263 ) da bih sedela kuci. Ako ne upali to sa praksom, onda cu na neki brzinski kurs slovencakog i odmah trazim posao.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pripreme za vencanje - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pripreme za vencanje
Nazad na vrh 
Strana 7 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 13 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Pripreme za trudnocu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: