Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Pripreme za vencanje

Ići dole 
+24
Rale89
bojano
sottiria
Bella
Yo**
inda
meda
Jeci
Lara
Nina87
kajlina
pufnasta
Lus
Romanticna
~Lovely~
sister87
Asja
Natalla
nanchika88
Ivana
bevana
Iva
Nastija
*cinderella*
28 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptyPon Jun 24, 2013 10:40 pm

Uno, ko vas je slikao? i gde si vencanicu kupila? Ili si je iznajmila? Pripreme za vencanje - Page 15 650269930 Tj. Haljinicu, ne znam sta je bilo u pitanju.
Nazad na vrh Ići dole
una

una


Broj poruka : 247
Datum upisa : 17.03.2012

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptyČet Jun 27, 2013 10:51 pm

Lus,slikao nas je brat od md,tj.moj dever Pripreme za vencanje - Page 15 650269930
A haljinu sam kupila u nekom snj butiku,totalno anonimnom za 1500 din.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptyČet Jun 27, 2013 11:27 pm

Una,meni je bas lepa Pripreme za vencanje - Page 15 650269930 Ja ne volim vencanice ...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptyNed Jun 30, 2013 3:14 am

Bas si mi bila lepa Pripreme za vencanje - Page 15 650269930 a i bas je lepa haljina, klasicna, romanticna i leprsava Pripreme za vencanje - Page 15 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySre Jul 10, 2013 5:38 am

Ovo bi moglo ovde. Meni je super ispala, bez preterivanja, a sa gomilom dragih ljudi. Pogledajte.

http://m.mondo.rs/cs/a596859/Zabava/Ludi-svet/Pa-kako-da-ga-odbije.html
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptyČet Jul 11, 2013 1:17 am

Lus mnogo je lepoooo:) slazem se bez preterivanja nije ni pateticno,cista 10 sto se mene tice
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 12:29 am

Pripreme za vencanje - Page 15 247296216174535180306961

ova mi je super! decku takodje! dobro je pa smo se oko necega slozili...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 12:36 am

Aaa, ovo je prelepo Pripreme za vencanje - Page 15 650269930 ...bolje nego klasicna torta.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 1:34 am

Pripreme za vencanje - Page 15 3980218871 
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 2:14 am

bas je super! Pripreme za vencanje - Page 15 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 3:38 am

Jao, videla sam ja ovo i ranije, ali mi se ne svidjaju ove crne masne! Nekako mi na zalost vuku, mada je crna boja i elegantna.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 3:50 am

pa dobro, mogu masne biti neke druge boje. ali meni je bas ovako lepo i elegantno. Pripreme za vencanje - Page 15 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 4:41 am

i ja sam razmisljala da bude neka druga boja,ali mi ne bi bilo to to.bitno da se meni i decku svidja i to bas!

a njegova mama je zacutala kada sam rekla `crne masne`.a vidim ne svidja joj se ni opcija svedski sto,a ni izbor muzike.kako ja to mislim da mi svadba prodje bez `svadba,svadba,ozenimo naseg druga iako je mlad`? sreca,pa se ona ne pita.

inace,ne udajem se jos,nego nam je juce bilo jaaaako dosadno! Pripreme za vencanje - Page 15 20348227 
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 4:46 am

Ako cete to, gledajte da budu malo vece te kocke. Pripreme za vencanje - Page 15 515354487 Zena samo hoce pesmu: Danas majka zeni svoga sina!

Inace, oko prezimena se mnooogi parovi posvadjaju. Cak i na dan vencanja. Jedna poznanica je isla na vencanje gde su gosti satima cekali mladence, jer su se mlada i mladozenja posvadjali taj dan oko prezimena. Satima, sami u restoranu... Dobro pa su se pojavili.

Dobila sam pozivnicu za vencanje. Na kraju pozivnice je nacrtana, pa precrtana/pegla, escajg, lampa. Pored toga napisano euro, RSD. To je/zaokruzeno! Na svadbu ne idem.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 4:52 am

Crne masne su verovatno kao mladozenjin smoking,a bela torta kao vencanica.Mene na to asocira.

A stvarno bi me bilo sramota da posaljem takvu pozivnicu,iako se zna da mladencima najvise treba novac.A ne znam ni kako bih reagovala da mi takvu posalju.

edit: i kad bi me pitali sta da mi kupe,bilo bi mi glupo da odredjujem.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 4:56 am

Ja npr ne volim svedski sto kad je svadba...vise volim klasicni rucak...corba, i kasnije sta vec bude... npr kod nas su najcesci podgoricki popeci, tj. Karadjordjeva...krompiri, salata... to je odlicno stvarno Pripreme za vencanje - Page 15 650269930

Meni se bas dopada ovako kako jeste s crnim masnama, jer i mene isto tako asocira kao i Bev sto je rekla. Pripreme za vencanje - Page 15 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 5:02 am

Lus,ti su jos i dobri!znaju i da sroce nesto u fazonu-ne morate da kupujete garderobu za vencanje,dodjite u starom,a te pare sto biste potrosili stavite u koverat.i to u stihu bude! Shocked Shocked Shocked 


Pahuljice,meni se bas svidja svedski sto.jedino se plasim da ne nestane hrane.a nekoliko njih mi je reklo da im se to ne svidja,oni su gosti i zele da ih sluze.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 5:04 am

Ja volim svedski. Mnoooogooo. Nego, kako hrane da nestane. To ne moze tako. Ili postoji neko ogranicenje? Prvi put cujem da moze da nestane hrane!
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 5:08 am

Nije bas da gosti zele da budu usluzeni...ali nekako za vencanje mi je svedski sto neodgovorno i neorganizovano totalno. Mislim, to je samo moje misljenje ali sta znam. Iskreno, pre bih dala gostima sta zele nego da posle pricaju da im je na mom vencanju bilo lose...jer znam kako i mi porodicno pricamo o svemu i svacemu... i bolje da se ne guzva narod do svedskog stola, da uzimaju/grabe bukvalno.
Nemoj da gledas na to kao ''zele da ih sluze'' ...gledaj na to da ljudi nece da se guzvaju za hranu i vecina sigurno ne bi nista tako ni uzela. Ja polazim od sebe i citave moje porodice...jer znam da smo bas pricali sa sestrom od tetke da se ne glupira nego da organizuju rucak.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 5:16 am

Meni je svedski sto super. Kulturno, raznovrsno, elegantnije, uzmes sta hoces, koliko hoces..
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 5:21 am

Ja znam iz vise situacija da je svedski sto za takvu priliku los izbor...pogotovo ako ce biti vise ljudi, treba doci na red. Na sestrinoj svadbi je bilo ukupno 480 zvanica jer je njegova familija velika i nije mogao da odvaja da nekoga pozove a nekoga ne...tako da - hvala bogu da smo imali rucak... zamisli da se toliko ljudi guzvalo da dodje na red da uzme parce necega? Ja ne bih ni pokusavala da pridjem.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 5:37 am

Posto ja retko sta jedem, uvek na tim slavljima ostanem gladna.Bilo bi fino da se neko seti da stavi svedski sto,pa da izaberem sta mi se jede.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 5:42 am

pahuljicaa ::
Nije bas da gosti zele da budu usluzeni...ali nekako za vencanje mi je svedski sto neodgovorno i neorganizovano totalno. Mislim, to je samo moje misljenje ali sta znam. Iskreno, pre bih dala gostima sta zele nego da posle pricaju da im je na mom vencanju bilo lose...jer znam kako i mi porodicno pricamo o svemu i svacemu... i bolje da se ne guzva narod do svedskog stola, da uzimaju/grabe bukvalno.
Nemoj da gledas na to kao ''zele da ih sluze'' ...gledaj na to da ljudi nece da se guzvaju za hranu i vecina sigurno ne bi nista tako ni uzela. Ja polazim od sebe i citave moje porodice...jer znam da smo bas pricali sa sestrom od tetke da se ne glupira nego da organizuju rucak.
meni je ovo cudno razmisljanje.kakvo guzvanje?dovoljno je veliki svedski sto ili,ako je svadba veca,bude na nekoliko mesta isto postavljeno.
a ako se nekome to ne svidja-zao mi je.svadbu pravim prvenstveno zbog sebe.kao sto su i oni svoje pravili kako su hteli.i ne razmisljam ja previse sta ko misli,samo ti akzem sta su mi rekle pojedine osobe-zele da ih sluze.nece da ustaju.

jedino cu zbog muzike da napravim kompromis,jer da je pravim za sebe,narodnjaka ne bi ni bilo.

a i mislim da im je bolje da imaju svedski,jer kad je klasicno dobijes dve pecenice,dve cajne,kulena,malo projice i cao.ovako mogu vise da uzmu.a ima i morskih plodova i voca,sto mi se posebno svidja!i onih divnih salata i rolata koje obozavam.

Lus,M.mi rece da misli da je u jednom trenutku na jednoj svadbi na kojoj je bio s.s.nestalo hrane.ali,valjda je to normalno.ne ocekuje niko da ce sve vreme da se pune ovali.ili ocekuju..?scratch 
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 5:54 am

E pa kod mene narodnjaka nece biti a ni trubaca. Kao sto je Ivana rekla svadbu cu praviti zbog sebe a ne zbog familije, ja tu muziku ne slusam i dovoljno mi je kada je cujem u skoro svakom kaficu, prodavnici ... jos mi samo fali na svadbi, a gostii neka se ljute koliko hoce . Mozda moze jedna dve pesme da budu onako nesto izmedju, ali grand produkciju i ostale ne nameravam da cujem ...

Ja nemam nista protiv svedskog stola ali mi nekako nije za vencanje, mada svako pravi svoju svadbu kako on zeli .
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 EmptySub Avg 10, 2013 6:41 am

Pa i ja kazem isto da nije za vencanje...kontam da ce biti na vise mesta, ali meni nije do tog ustajanja problem...svakako se ustaje da se igra, jel tako? Nego jednostavno ne bih volela da cekam red da uzmem nesto itd...koliko god stolova da ima. Meni je nekako lepse kada postoji rucak. Ti mozes sama odrediti koliko cega ce ljudi dobiti...jer mi smo npr na zadnjoj svadbi imali postavljeno na svakom stolu suhomesnato, i uvek se dopunjavalo...ako se 4,5 uzme, konobari su donosili nove ovale, pune. I to je odlicna stvar. Bilo je svega. Za meze. A onda je posle bio rucak. Corba, pa posle corbe karadjordjeva i krompiri...i uz to salata. Ako zelis jos, zatrazis. To je stvarno bilo odlicno. Kasnije je bilo pecenje i na kraju dezert. Mi nismo probali ni pecenje ni kolace ni svadbenu tortu, nismo imali vremena, igralo se sve vreme.
Mozete sami traziti od restorana da dopunjavaju ovale i da ako neko zatrazi - da mu se donese jos. Sto se muzike tice .. Ja isto trubace ne bih. Ali znajuci moju porodicu, sigurno bi ih bilo. Ja volim svadbarske pesme jer to je ono sto cini svadbenu atmosferu sto se tice muzike. Naravno, bilo bi i zabavnih pesama. Samo da se igra. Mi smo na jednoj svadbi imali da zaspemo od nekakvih balada citav dan.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Pripreme za vencanje - Page 15 Empty
PočaljiNaslov: Re: Pripreme za vencanje   Pripreme za vencanje - Page 15 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Pripreme za vencanje
Nazad na vrh 
Strana 15 od 20Idi na stranu : Prethodni  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 20  Sledeći
 Similar topics
-
» Pripreme za trudnocu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: