Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Tuzan kraj

Ići dole 
+10
bevana
pufnasta
sister87
meda
StormZ
malena mrvica
Iva
Lus
inda
eliza96
14 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
eliza96

eliza96


Broj poruka : 14
Datum upisa : 20.03.2012
Godina : 28
Lokacija : One Tree Hill

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 6:38 am

Imala sam decka evo sad ce godinu dana, mada mi smo 100 puta raskidali tako jedno 2-3 dana budemo zaj. posvadjamo se i raskinemo. I opet se pomirimo za 2 dana i tako sve. E sad, on je meni bio prvi sa kojim sam spavala i to meni jako puno znaci. Mada moj problem je sad, da on se u zadnje vreme jako promenio i ja sam raskinula sad stvarno ne zelim ni da se pomirimo vise, ali jedino sto me je jako povredilo je to sto sam tek sad shvatila da mu je uvek vise stalno do njegove 'drugarice' nego do mene. I na fb neko mu je obrisao tu drugaricu i on sad misli da sam ja, a ja ga ubedjujem da nisam, jer me ne zanimaju vise nijedno. I nije mi poverovario,ali to sa strane. Najvise me je povredilo jer je je nazvao ku*vom jer sam mu ja navodno obrisala sa fb tu drugaricu. I to me bas ono sad dotuklo, nzm ni sta da radim. Da ga ostavim na miru ili da ga napadnem tako nesto? Tuzan kraj 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 6:43 am

zaboravi ga Tuzan kraj 650269930 vecina momaka u nasim godinama je bas ljubomorna,tako da mislim da ces mu tesko dokazati da to nisi ti uradila,ako je on u to ubedjen...da li stvarno zelis da se spustas na njegov nivo ?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 7:41 am

Nemoj da ga cenis vise nego sto zasluzuje samo zato sto je bio prvi, doci ce i drugi, i bice ti verovatno i lepse i bolje nego sa prvim. Neka ti ostane u lepom secanju vas prvi put, neko mora da bude prvi. Tuzan kraj 650269930 Nemoj vise da ga ubedjujes, trsi go*na od sebe, tisina je nekad najglasniji odgovor i ume najvise da zaboli. Neka misli sta hoce. To sto si mu skoro godinu dana bila devojka, znaci da zasluzujes neko postovanje i da NE MOZE da te naziva kurvom. On je glupi klinac koji to ne shvata. To neka ide na njegovu savest, ne raspravljaj se sa budalom, bitno je da ti znas kako stoje stvari i da si mirna. Raspravkom ces verovatno samo da pogorsas stvari. Bas te briga. Uzivaj u zivotu! Uci skolu, (zvucim kao neka baba),ali tako je, izlazi sa drugaricama, citaj, vezbaj, doteruj se. Pozdrav.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 8:48 am

ne radi nista! sta da radis posle reci kao sto je kurva. Bozeeee sacuvaj! ti bese ona sa medicine? e pa njoj se posveti. I znam da ti je sada tesko, ali preko takve reci, malo ko moze da predje! Eno mu je drugarica pa nek s njom radi sta hoce.

u vezi na prvom mestu je postovanje. a onda sve ostalo!
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 9:42 am

ma pusti budalu...reko debil i ostade ziv..znam ja te njihove drugarice,vecina kakva je..sto vise priča vise mi muka.. jedno znaj kad budes najbolja prema nekom ,vratice ti se najgore..ne pričam za momke nego i za inače..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 9:54 am

WindZ ::
ma pusti budalu...reko debil i ostade ziv..znam ja te njihove drugarice,vecina kakva je..sto vise priča vise mi muka.. jedno znaj kad budes najbolja prema nekom ,vratice ti se najgore..ne pričam za momke nego i za inače..


ja se ne slažem sa boldiranim, sve to zavisi od osobe, ko je pametan i dobar ceniće tebe i tvoju dobrotu
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:02 am

redlight ::
WindZ ::
ma pusti budalu...reko debil i ostade ziv..znam ja te njihove drugarice,vecina kakva je..sto vise priča vise mi muka.. jedno znaj kad budes najbolja prema nekom ,vratice ti se najgore..ne pričam za momke nego i za inače..


ja se ne slažem sa boldiranim, sve to zavisi od osobe, ko je pametan i dobar ceniće tebe i tvoju dobrotu

e upravo to ..ko je danas pametan i dobar ,to je pitanje...to je 1:1000...vecina ljudi je danas pokvareno,bezobrazno,ljubomorno,bahato sta sve ne..i samo to mogu da iskoriste,msm na vecinu mislim,ponajmanje ne da cene nesto lepo ,nazalost
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:15 am

WindZ kakve ti traume imas dete? Nisu svi pokvareni i zli. Niti je sve crno-belo. Cak i u onom najgorem ces naci mrvu dobrote, a i u onom ko je najbolji mozes naci nesto zlo i izopaceno.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 11:02 am

[quote="Iva"]WindZ kakve ti traume imas dete? Nisu svi pokvareni i zli. Niti je sve crno-belo. Cak i u onom najgorem ces naci mrvu dobrote, a i u onom ko je najbolji mozes naci nesto zlo i izopaceno.[/quote

Hvala Bogu nikakave..naravno da nisu ,nisam ni rekla da su svi
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 8:19 pm

Ma batali ga, iskuliraj jer nema svrhe da mu se pravdas. ti si rekla da nisi to uradila- ti si svoje rekla. docide neki sledeci pa ces reci Boze ja ovog pre nisam ni volela Tuzan kraj 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 9:22 pm

kad kazes da nekoga treba kastrirati to nije kletva. nabrojala sam juce koje jesu, pa da se ne ponavljam. jednom je dovoljno.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 9:26 pm

Sta reci...I sebe je uvredio kada ti je rekao to sto jeste.Da sam na tvom mestu,zapalio bi svaki atom stvari koje me podsecaju na njega.Budala se ne seje,ona sama raste.
Nemoj da se spustas na njegov nivo.On tebe recima,a ti njega osmehom,da vidimo ko ce vise da place.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 9:29 pm

bravo stromz. Tuzan kraj 650269930 budala se ne seje.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 9:51 pm

budala se ne seje, ona sama raste. Tuzan kraj 4072222948 Tuzan kraj 3562723908 Tuzan kraj 312503953

on je sam sebe uvredio rekavsi ti takve stvari. zaboravi ga
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:23 pm

kad smo kod tuznih reci... pre mesec dana me je zvao bivsi affraid nakon god. i po dana..hteo je da se vidimo tj. se kresnemo.I kako je krenula prica ,ja sam bila bas raspolozena i ceo razgovor sam se samo smeskala...I kad sam mu rekla da nema sanse sa smeskanjem on je meni rekao"Koja si ti dzukela od devojke,sta se podsmevas, sto sam te pozvao,al si bezobrazna, pravis se faca, droljo jedna, dzukelo" Tuzan kraj 4072222948 ja sam umrla od smeha i zajebavala ga ceo razgovor i rekla sam mu "Sa tom dzukelom i droljom ti si bio tri godine i znas sta mi je drago,sto pricamo sat vremena posle god i po dana i na sve te tvoje "uvrede" nisam ti uputila ni jednu jedinu rec, a ti vrlo dobro znas ko sam i sta sam. Od raskida je bio barem pozdrav a od sada nema vise ni to" opet je razljutio i kaze "ma nisi svesna kako cu ti zagorcati zivot,samo da te vidim sa nekim momkom, kad mu kazem neke stvari pobeci ce od tebe, a ja cu tebe je*ati jos jednom kad-tad" affraid hahaha aaajme... i samo sam mu rekla zdravo debilu i spustila slusalicu. Inace ima devojku vec sigurno pola godine.. Seljacina!! Tuzan kraj 1130183300
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:32 pm

ponekad stvarno ne razumem muškarce Tuzan kraj 2089373836
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:37 pm

debil Tuzan kraj 3499814433
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:41 pm

Jesu. Tuzan kraj 2372778019
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:43 pm

ma!! katastrofa! Tuzan kraj 2882617104
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:49 pm

sve ce se to jednom vratiti Tuzan kraj 326513241
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:50 pm

Sister, eto obajasnjenja zasto je bivsi i sad reci sebi "Budalo, zbog njega si plakala i kidala sebe posle raskida, zbog njega!". Nego, da se nazdravi to sto je bivsi Tuzan kraj 2392922903

P.S. Ovo "budalo" nije bilo nista licno, nadam se da te nisam uvredila, nego je zbog toga sto zensko izgubi glavu kad voli totalno.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:51 pm

oce! Ja verujem u to bas,bas!! Vratice se kad-tad za par meseci, za 5..10...15 godina! Ali oce!
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 10:56 pm

pufnasta ::
Sister, eto obajasnjenja zasto je bivsi i sad reci sebi "Budalo, zbog njega si plakala i kidala sebe posle raskida, zbog njega!". Nego, da se nazdravi to sto je bivsi Tuzan kraj 2392922903

P.S. Ovo "budalo" nije bilo nista licno, nadam se da te nisam uvredila, nego je zbog toga sto zensko izgubi glavu kad voli totalno.

Ma kakvi pufno.. Tuzan kraj 1071211947 govorila sam da necu da se kajem sto sam bila s njim tri godine,jer mi je ustvari bilo OK. Ali izgleda da cu poceti da se kajem zbog izgubljenih godina Tuzan kraj 1655936591 I sto se tice onog posle raskida..Ne moze covek protiv toga,to je sastavni deo zivota.
Nazad na vrh Ići dole
malena mrvica

malena mrvica


Broj poruka : 275
Datum upisa : 22.03.2012

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptySre Apr 25, 2012 11:37 pm

O gospode kakvih budala ima, što je najgore kad naletiš na takve posle ne veruješ ni onoj šačici jada od normalnih Tuzan kraj 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj EmptyČet Apr 26, 2012 12:57 am

malena mrvica ::
O gospode kakvih budala ima, što je najgore kad naletiš na takve posle ne veruješ ni onoj šačici jada od normalnih Tuzan kraj 364988687
Tuzan kraj 425539214
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Tuzan kraj Empty
PočaljiNaslov: Re: Tuzan kraj   Tuzan kraj Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Tuzan kraj
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» neverovatan pocetak za glup kraj...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: