Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 neverovatan pocetak za glup kraj...

Ići dole 
+4
sister87
Iva
Lara
mari
8 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:08 am

Pisem da bih delom sebi olaksala ovu moju glupu situaciju.... Ne znam da li vam se desilo da pri prvom susretu sa nekim znate da je on Taj, meni se desilo i nisam mogla da verujem koliko mi je stalo posle samo nekoliko dana (ali naravno cutala sam, jer ko je lud da tako nesto prica na pocetku veze).
Veza na daljinu je bila i sve je bilo super dok nije dosao mesec februar u kome se zbog obaveza nismo videli uopste, zeljno sam iscekivala nas susret i cekala sve te gluposti da prodju i da se napokon vidimo jer sam ga se bas uzelela...ali sipak! Culi smo se preko skajpa jedno vece i pricali o nama, toliko sam htela da ga vidim, da budemo zajedno ali on je tada rekao da ne veruje vise u nas... Kao da je srucio tonu betona na mene, toliko mi je tesko palo... Naravno usledila su pitanja kako? zasto? jel moze ovako onako?, a znam da kad neko nesto resi nema te sile da se promeni koliko god ti hteo...ostala mi je u secanju njegova recenia a cini mi se da je isla tipa ovako: Pazi, ja znam da ti i ja kao par mozemo da budemo zajedno to nije problem, ali proslo je vreme i jednostavno ne verujem u sebe da to mogu... Zbunjena sam bila, ali sta cu pomirila sam se sa tim, nakon par dana sam mu poslala mail (nisam bila sigurna za postansku adresu) sa svim mojim osecanjima, mislima, da olaksam sebi dusu... i bilo mi je lakse neverovatan pocetak za glup kraj... 650269930 nisam ocekivala nikakav odgovor ali se i dalje nadam da cemo biti zajedno... napisala sam mu da bih se cak preselila kod njega samo ako postoji sansa da budemo zajedno...
Vrhunac svega je to sto mozda stvarno postoji sansa da pocnem da radim u njegovom mestu a prihvatila bih samo kada bi za nas postojala sansa...Eto niko nije kriv za raskid, samo glupo vreme...a pitanje je Javiti mu tu vest ili ne? i kako se boriti za nesto a ne znas stvarnu situaciju sa druge strane?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:17 am

ja sam napisala post na ovu temu i sad ga nema. e stvarno cu da se ubijem neverovatan pocetak za glup kraj... 282386887
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:21 am

Ja imam samo jedno pitanje za tebe: Da li zelis da budes sa nekim kome je tako lako da te zaboravi i da odbaci vasu vezu?
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:30 am

Iva ::
Ja imam samo jedno pitanje za tebe: Da li zelis da budes sa nekim kome je tako lako da te zaboravi i da odbaci vasu vezu?

eh... koliko mi je stalo na ovo surovo pitanje cu odgovoriti glupim odgovorm: da ,zelim...
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:36 am

kakav kombinacija-nisam luda neverovatan pocetak za glup kraj... 364988687 nisam rekla da nije realno, pitanje je skrz na mestu a na zalost i moj odgovor zbog trenutnog stanja duse i uma neverovatan pocetak za glup kraj... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:36 am

mari ::
Iva ::
Ja imam samo jedno pitanje za tebe: Da li zelis da budes sa nekim kome je tako lako da te zaboravi i da odbaci vasu vezu?

eh... koliko mi je stalo na ovo surovo pitanje cu odgovoriti glupim odgovorm: da ,zelim...

Zao mi je sto je surovo.Stvarno, ne zelim jos i ja da ti dolivam, dosta ti je tesko i bez toga.Pitala sam te samo zato da te inspirisem da se sama zapitas takvo i niz drugih pitanja.
Najtezi su ti raskidi bez objasnjenja.
Nazad na vrh Ići dole
sister87

sister87


Broj poruka : 372
Datum upisa : 29.02.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:36 am

onda se potrudi,popricaj sa njim, reci mu za tu mogucnost zaposlenja u njegovom gradu,I DOBRO PROTUMACI SVAKI NJEGOV ODGOVOR I REAKCIJU,ali pre toga malo preispitaj njegovu proslost, i da li slucajno nema jos koju "devojku".Mislim da ipak nije balavac i da se moze sa njim civilizovano popricati. Pa ces ti posle toga znati na cemu si, i da li je vredan truda... Srecno! neverovatan pocetak za glup kraj... 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:42 am

moje dosadasnje iskustvo me je poucilo sledecem: razlozi su izgovori, i jednostavno, rekao je da ne veruje da ce moci, a ti to trebada shvatis kao da je rekao - da nece. izvini ako sam previse direktna, ja to tako vidim.
slicnan razlog sam i ja jednom prilikom dobila. nesto tipa "ja sam ocekivao vise".. neverovatan pocetak za glup kraj... 2372778019
i bolje sto ti je to sad rekao nego kasnije. da mu je stalo ne bi tako odustajao.
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:50 am

vidjali smo se minimum na dve nedelje, on je dolazio za vikend a ja ,posto ne radim trenutno, isla sam preko nedelje... da je hteo mogli smo 10 dana da provedemo zajedno i da resimo sve ali jbg....
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:51 am

lara ::
moje dosadasnje iskustvo me je poucilo sledecem: razlozi su izgovori, i jednostavno, rekao je da ne veruje da ce moci, a ti to trebada shvatis kao da je rekao - da nece. izvini ako sam previse direktna, ja to tako vidim.
slicnan razlog sam i ja jednom prilikom dobila. nesto tipa "ja sam ocekivao vise".. neverovatan pocetak za glup kraj... 2372778019
i bolje sto ti je to sad rekao nego kasnije. da mu je stalo ne bi tako odustajao.

sve ja to znam ...ali eto opet se nadam
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:52 am

Ako ga vec hoces nazad...isprovociraj ga.Pozovi ga i reci mu da nisi znala da on tako lako odustaje i da ti kaze sta je u pitanju:da li je kukavica ili mu samo nije stalo dovoljno do tebe?
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 4:59 am

Iva ::
Ako ga vec hoces nazad...isprovociraj ga.Pozovi ga i reci mu da nisi znala da on tako lako odustaje i da ti kaze sta je u pitanju:da li je kukavica ili mu samo nije stalo dovoljno do tebe?

probacu...
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 5:02 am

hvala vam na savetim, podrsci.... kao sto sve prolazi verovatno ce i ovo, ali dok ne prodje...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPet Mar 09, 2012 5:04 am

...dok ne prodje... tu smo.Slobodno se izjadaj, uvek je tu neka od devojaka da pomogne, ili da se izdere, vec po potrebi. Laughing
A tu smo i za lepe stvari, pa mozes sa nama da se druzis na svim temama.Taman da skrenes misli od svega.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptySub Mar 10, 2012 9:13 am

не,не,не. овако, ако постоји могућност да радиш у његовом месту више му се не јављај. него отиђи тамо. и блистај. потруди се, некако, да те виђа свакодневно,а ти избегавај то. па нек полуди. јаоооооооо ма глупи мушки род.
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptySub Mar 10, 2012 11:47 am

eh...nije to tako lako...jedino da budem u njegovom naselju pa da se kao sretnemo ovako nece moci, beograd nije tako mali grad neverovatan pocetak za glup kraj... 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptySub Mar 10, 2012 12:07 pm

hehehehe neverovatan pocetak za glup kraj... 364988687 svi mi kazu da nisam normalna sto se ovako osecam a nije dugo trajalo...kao da mogu sve te emocije da stavim na off prekidac, ja bih to mnogo volela neverovatan pocetak za glup kraj... 650269930 ali sipak nece to tako.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyNed Mar 11, 2012 12:13 am

Beogradjanin ..
Jesi li ti sigurna da se njemu mozda nije dopala neka druga? Pa je na vreme prekinuo s tobom, da te ne povredi mnogo?
Ipak je to veliki grad i ima lepih i zgodnih cura, a vasa veza je od pocetka na daljinu + kratak period...
Ja razumem da si se zaljubila i da ti znaci...ali nekako nisam sigurna za njega... 3 meseca je malo za neke jake emocije (uglavnom) pogotovo od strane muskarca...i jos se jedan mesec uopste niste vidjali...znaci, 2 meseca...izvini ako sam bila malo gruba... neverovatan pocetak za glup kraj... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyNed Mar 11, 2012 3:53 am

Mari, izvini, ali stvarno batali to. on nije klinac, bilo mu interesnatno, mala šemica dok mu ne prođe vreme. A i ti, ne možeš baš tolikoooooooooooo da se vežeš za nekog za kratko vreme, pa nisi ga pošteno ni upoznala, već projektuješ neke svoje fantazije na njega.
Sajber veza (ne prava koja mora da se održava kada neko otputuje ili privremeno ode van grada, ili zemlje) ti je mač sa 2 oštrice. Taj ili ta na skajpu može da laže za desetku. A imaš u Nišu isto momaka, i to singl, i dosta njih, da traže vezu, a ne šemicu.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyNed Mar 11, 2012 4:39 am

Slazem se sa Pahuljicom i Sanjom, upravo htedoh tako nesto da napisem neverovatan pocetak za glup kraj... 1371890812 Batali ga.
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPon Mar 12, 2012 1:10 am

znam da trebam da ga batalim....ali osecanja su drugo...samu sebe ne mogu da prepoznam i to me uzasno nervira
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPon Mar 12, 2012 3:11 am

Trgni se! Neko raskine vezu od nekoliko godina, ili brak, a ti za 3 meseca daljinskog viđanja. Šta bi radila da ste se viđali svaki dan?
neverovatan pocetak za glup kraj... 1302637395
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPon Mar 12, 2012 3:29 am

znam...svi ste u pravu, ja sam u krivu... procice i ovo neverovatan pocetak za glup kraj... 650269930
Nazad na vrh Ići dole
mari

mari


Broj poruka : 15
Datum upisa : 09.03.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPon Mar 12, 2012 4:09 am

sanja ::
Trgni se! Neko raskine vezu od nekoliko godina, ili brak, a ti za 3 meseca daljinskog viđanja. Šta bi radila da ste se viđali svaki dan?
neverovatan pocetak za glup kraj... 1302637395

da smo se vidjali svaki dan ne bi raskinuli neverovatan pocetak za glup kraj... 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... EmptyPon Mar 12, 2012 4:28 am

Grešiš... možda bi, možda bi ti jega ostavila jer bi shavtila da nije za tebe? ili bi on ranije prekinuo...
Dokle god ti fantaziraš da je on savršen (a očigledno da nije) i da bi vam veza bila savršena nećeš da preboliš, nažalost.
Zato smo mi tu da te nasmejemo! neverovatan pocetak za glup kraj... 2392922903 neverovatan pocetak za glup kraj... 20348227 neverovatan pocetak za glup kraj... 312503953 neverovatan pocetak za glup kraj... 2215823332
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





neverovatan pocetak za glup kraj... Empty
PočaljiNaslov: Re: neverovatan pocetak za glup kraj...   neverovatan pocetak za glup kraj... Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
neverovatan pocetak za glup kraj...
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Tuzan kraj
» Uticaj seksa na pocetak menstruacije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: