Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Priznati prevaru ili ne?

Ići dole 
+7
Ivana
inda
Nina87
pufnasta
StormZ
Iva
SillyVile
11 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
SillyVile

SillyVile


Broj poruka : 8
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 10:57 am

Pozdrav svima na forumu.Nova sam ovde,i nadam se da sam temu stavila u pravu kategoriju,i trudicu se da budem jasna Priznati prevaru ili ne? 650269930 .

Naime,dosla sam na forum jer me interesuju razna pitanja i saveti za probleme.
Sa deckom sam godinu dana u vezi,i veoma smo bliski i volimo se.Cak sam se par puta zapitala da li je normalno da se tako brzo zblizimo.Prosli smo kroz mnogo stvari i lepih i losih,i sve je bilo lakse sa njim.
Ali kao i u svakoj vezi (valjda) , nastali su problemi. On je postao veoma ljubomoran,ljutio se na mene zato sto izlazim sa drugarima,i nije trpeo da imam i musko drustvo.I tako smo se jedan dan veoma gadno posvadjali,on me je nazvao prostitutkom,i to sve me je jako povredilo.
Posle toga,te noci,otisla sam u klub sa drugaricama i tamo sam upoznala jednog momka (znala sam ga od ranije ali smo bili samo na cao-cao),i onda sam onako slomljena i ogorcena,sa njime prevarila svog decka.
I sutradan me je zvao decko da mi se izvine za svadju koja se desila,i rekao da se to vise nikada nece desiti.I onda smo zajedno lepo popricali i pomirili se,i ispostavilo se da je bio veoma ogorcen jer je dobio otkaz na poslu i tako da ne duzim...
Ali mu nisam rekla ni rec za onu noc.Ne znam kako to da mu kazem,da li je jos gore ako mu kazem kasnije ili ranije?
Hvala u napred za odgovore,nadam se da je citko Priznati prevaru ili ne? 650269930 .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:03 am

E sad cu da budem bas kvarna: A sto da mu kazes?
Ako ne moze da sazna to na neki drugi nacin, ne vidim ni jedan razlog sto bi mu to govorila. Ispao je som (nema opravdanja za to sto je izgovorio, pa taman da je ne znam sta bilo tog dana), ti si skliznula i sta sad? Smak sveta? Ako je vama dobro i presli ste preko cele situacije cuti i kuliraj.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:05 am

To sto ti je rekao nije u redu.
To sto si mu uradila nije u redu.

1:1

Zato Priznati prevaru ili ne? 2713627830
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:06 am

StormZ ::
To sto ti je rekao nije u redu.
To sto si mu uradila nije u redu.

1:1

Zato Priznati prevaru ili ne? 2713627830

Priznati prevaru ili ne? 425539214
Nazad na vrh Ići dole
SillyVile

SillyVile


Broj poruka : 8
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:08 am

Hej,vidim da su clanovi prilicno aktivni Priznati prevaru ili ne? 650269930 .
Pa pre svega osecam grizu savesti,ali nisam sigurna da li cu pokvariti vezu ako mu budem rekla istinu.
Ne znam da li ce saznati,ali se bojim da ce videti u mom ponasanju neke nagovestaje.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:10 am

Reci da si u periodu... Priznati prevaru ili ne? 2713627830
Nazad na vrh Ići dole
SillyVile

SillyVile


Broj poruka : 8
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:14 am

Mislim da imam dosta izgovora...Ali sta ako nekako sazna od nekog?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:16 am

Ne da ces pokvariti vezu nego ces je verovtno unistiti. I mi zene tesko pastamo prevaru, muskarci su jos sujetniji, znaci jos gori po tom pitanju. A opravdanje tipa: Ti si mi rekao to i to... nece ni doci do njegovog mozga. Prema tome, moj savet ti je da cutis i da ne pravis problem gde ga nema.
A od koga bi mogao da sazna?Uostalom porici.Nesto cisto sumnjam da vam je neko "drzao svecu". Prema tome samo porici sve i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:28 am

SillyVile ::
Mislim da imam dosta izgovora...Ali sta ako nekako sazna od nekog?

Imas izgovore,nemas svedoke,on ti veruje+ povredio te je,tako da ce i go*no progutati da se iskupi za ono"Prostitutka".
Iskuliraj,za 2-3 dana neces se ni secati svega toga.
A on nema cega da se seca,zato sto ni ne zna.

GG!
Nazad na vrh Ići dole
SillyVile

SillyVile


Broj poruka : 8
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:31 am

Pa onaj decko sa kim sam ga prevarila mi stalno salje poruke i zeli da se vidimo...Plasim se da se njih dvojica ne sretnu ili tako nesto.Ne poznaju se,ali onaj iz kluba misli da nemam decka...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:38 am

A njemu na celu pise:"Smuvao sam ti ribu.".Ma relax,koliki je svet,oko za oko,pasta za zube.Nema potrebe da se cimas i tripujes,osigurana si izgovorima i poricanjem.
Nazad na vrh Ići dole
SillyVile

SillyVile


Broj poruka : 8
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 11:46 am

Hmmm,u pravu si,ali kako da se "otarasim" decka iz kluba? Ne poznajem ga najbolje,i nisam nikada bila u situaciji da tako otkacinjem momke.Mislim,nije los decko,ali ne znam kako na sto bezbolniji nacin da mu kazem da ne zelim vise da se vidjam sa njim.Stalno mu odlazem vidjanje,a ne pada mi na pamet nista sto bi moglo da ga natera da prestane da mi se javlja.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 12:52 pm

Ja se, da sam na tvom mestu, ne bih pomirila sa tim momkom koji svojoj devojci moze da kaze da je prostitutka, pa makar ga volela i vise od sebe same. Ali to je tvoja stvar i posto to sve nije moja stvar moj savet ti je da mu precutis su nazovi prevaru jer si bila povredjena kad si to uradila.
A tog momka iz kluba otkaci, lepo mu reci da nemas vremena da se vidjas sa njim.
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 8:18 pm

Ni ja ne bih presla preko takve uvrede ali sta je tu je,prevaru nemoj priznati ako zelis da ostanes sa njim,a tom decku iz kluba jednostavno ne odgovaraj na pozive i poruke,valjda ce ukapirati.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 8:26 pm

ako vec mozes da predjes preko te uvrede,nemoj mu reci za prevaru...ako je tebi bilo lepo to vece,nemas razloga za kajanje Priznati prevaru ili ne? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 8:28 pm

I ja sam za to da cutis,a ako sazna da porices! Priznati prevaru ili ne? 20348227
Ti si tada verovatno mislila da ste raskinuli i onda to i nije neka prevara.A ako bi mu rekla,on bi ti pakao napravio.Tek tada bi ljubomorisao,smarao te kad izadjes i slicno.
I neka nauci malo da se kontrolise!Bice jos otkaza u zivotu,a i gorih stvari,sto ne znaci da moze da te vredja.

A sto se tice ovog drugog,sroci mu neku poruku da je on divan decko,ali da je sve ono bila greska!Bas sam zla jutros! Priznati prevaru ili ne? 1071211947

I da,kolii je grad u kojem zivite?Je l` moze da sazna?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 8:40 pm

Prostitutka - nemam reci! Evil or Very Mad Sto se tice prevare, nemoj da mu kazes, i ja mislim da tom decku s kojim si ga prevarila ne treba da odgovaras na poruke, samo kuliraj, vremenom ce prestati. Priznati prevaru ili ne? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 9:49 pm

Lele jadni momci pored nas. Priznati prevaru ili ne? 2367977953 Priznati prevaru ili ne? 312503953
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 10:04 pm

Ivana Laughing

kazem ja, ovde sve same djavolice Priznati prevaru ili ne? 326513241 Priznati prevaru ili ne? 3157359255
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 10:31 pm

SillyVile,ako trazis savet da poboljsas odnos sa momkom,u pogresnoj crkvi se molis.Ovde ces uvek dobiti savet da raskines i da ga Priznati prevaru ili ne? 2367977953 .
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 10:32 pm

aj sad, pa nije bas takooooo Priznati prevaru ili ne? 3594525493
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 10:35 pm

To nije tako uopste.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 10:37 pm

StormZ,bas si bezobrazan.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 10:49 pm

Priznati prevaru ili ne? 650269930 A salim se malko,ajd' lincujte me. Priznati prevaru ili ne? 295018215
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? EmptyNed Apr 29, 2012 10:55 pm

shvatila sam salu, zato sam se i ja sprdala. Priznati prevaru ili ne? 580745073
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Priznati prevaru ili ne? Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Priznati prevaru ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: