Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Priznati prevaru ili ne?

Ići dole 
+7
Ivana
inda
Nina87
pufnasta
StormZ
Iva
SillyVile
11 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Priznati prevaru ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? - Page 2 EmptyNed Apr 29, 2012 11:54 pm

Lepe si savete dobila Priznati prevaru ili ne? - Page 2 650269930
Ja nikada ne bi oprostila takvo ponasanja, ali posto ti jesi, nikako nemoj da mu kazes da si ga prevarila to vece, napravice ti problem i svasta jos reci..
A tog decka nekako lagano otkaci... reci mu izvini, tako i tako se desilo, najbolje je ostanemo samo prijatelji... Priznati prevaru ili ne? - Page 2 650269930
Stvarno i mene zanima, jeste li u istom gradu? da li ima ikakve sanse da se sretnete?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Priznati prevaru ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? - Page 2 EmptyPon Apr 30, 2012 12:45 am

ok ako je sala.nisam tako shvatila.sad ispadoh i glupa! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Priznati prevaru ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? - Page 2 EmptyPon Apr 30, 2012 2:54 am

Meni je decko rekao da sam kurva, i istog trena je dobio sut kartu, bez razmisljanja...I od tada mnogo vise cenim sebe, i ne dozvoljavam da me neko vredja...
A to sto si bila sa nekim drugim,ako ste vec u vezi, precuti, nije tesko... Muskarcima treba da crtas neke stvari da bi oni shvatili...A tom decku reci da ne zelis da se vidjate, izbegavaj ga... I to je to, nema mudrovanja...Samo shhhhh...Priznati prevaru ili ne? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Priznati prevaru ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? - Page 2 EmptyPon Apr 30, 2012 9:48 am

SillyVile ::
Hej,vidim da su clanovi prilicno aktivni Priznati prevaru ili ne? - Page 2 650269930 .
Pa pre svega osecam grizu savesti,ali nisam sigurna da li cu pokvariti vezu ako mu budem rekla istinu.
Ne znam da li ce saznati,ali se bojim da ce videti u mom ponasanju neke nagovestaje.

Ako ga volis i ako ne zelis da ga izgubis - neces mu reci...jer ces sve upropastiti. Cuti, kuliraj, i ne dozvoli da se ponovi opet tako nesto. A jesi ga prevarila poljupcima samo ili si imala seks sa tim deckom iz kluba? Izvini sto sam direktna, ne pitam iz radoznalosti nego da vidim ozbiljnost situacije...
Nazad na vrh Ići dole
SillyVile

SillyVile


Broj poruka : 8
Datum upisa : 29.04.2012
Godina : 31
Lokacija : Beograd

Priznati prevaru ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? - Page 2 EmptyUto Maj 01, 2012 1:35 am

Hvala vam svima na odgovorima,puno ste mi pomogli da razjasnim samoj sebi celu situaciju.Pa zivimo u istom mestu,tako da moze da se dogodi da se vide.Ali shvatila sam da ne moram da mu kazem,zato sto sam otkacila decka iz kluba,@Pahuljicaa dosta smo se ljubili i mazili i to je to.Osecam se krivom jer sam i ja njega jos pre ove zavrzlame uvredila par puta,a on je presao preko toga.Sada smo okej.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Priznati prevaru ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? - Page 2 EmptyUto Maj 01, 2012 7:13 am

SillyVile ::
Hvala vam svima na odgovorima,puno ste mi pomogli da razjasnim samoj sebi celu situaciju.Pa zivimo u istom mestu,tako da moze da se dogodi da se vide.Ali shvatila sam da ne moram da mu kazem,zato sto sam otkacila decka iz kluba,@Pahuljicaa dosta smo se ljubili i mazili i to je to.Osecam se krivom jer sam i ja njega jos pre ove zavrzlame uvredila par puta,a on je presao preko toga.Sada smo okej.

Ne brini nista...ako vas vidi zajedno, mislice da si se smuala s njim tek kasnije...i iskulirace...ako tvoj decko cuje neke price, reci ''zar verujes drugima vise nego meni?'' napravila se kao da si ljuta i videces da ce sve da bude ok...i ljubljenje je prevara...ali za mene je daleko gora prevara koja ukljucuje i seks...verovatno zato sto ja povezujem ljubav sa tim...kvit ste sad jer te je uvredio i ne mora da zna sta se desilo jer prakticno niste bili zajedno u tom trenutku... Priznati prevaru ili ne? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Priznati prevaru ili ne? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Priznati prevaru ili ne?   Priznati prevaru ili ne? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Priznati prevaru ili ne?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Da li priznati ili ne?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: