Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kako zapoceti razgovor preko fb?

Ići dole 
+3
StormZ
Asja
Bot
7 posters
AutorPoruka
Bot




Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.05.2012

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 1:28 am

Posto mi se jedna devojka svidja vidjao sam je i po gradu i imam je na fb e sad voleo bih da budem sa njom al ne znam kako da je zainteresujem. Ipak ne mogu tek tako da joj pridjem kad me ne poznaje pa sam mislio da probam sa nekim dopisivanjem preko fejsa pa onda kasnije da mogu da joj pridjem Kako zapoceti razgovor preko fb? 650269930
Pa ako neko moze da mi da nekakav savet kako zapoceti razgovor sa devojkom preko fb a da se ne dobije ispala (odma) Kako zapoceti razgovor preko fb? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 3:55 am

koliko imate godina?
Nazad na vrh Ići dole
Bot




Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.05.2012

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 4:05 am

Ona je 95 god a ja 94 Kako zapoceti razgovor preko fb? 650269930


Jbg kad mi ne ide to muvanje Kako zapoceti razgovor preko fb? 364988687 zato i trazim savet ovde Kako zapoceti razgovor preko fb? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 5:33 am

Bot,nemoj da postavljas post za postom,koristi opciju "+Edit".
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 5:58 am

Hm, mozda bi mogao da joj se javis na chatu i da joj usput npr. pohvalis pesmu koju je nedavno postavila ili profil sliku i slicno, a da ne bude navalentno. Pa onda pocnite sa klasicnim dopisivanjem, pitaj je neka pitanja vezana za nju, samo polako i opusteno, na pocetku nemoj da pocinjes muvanje. Cim te je odobrila za prijatelje znaci da si na neki nacin dobio zeleno svetlo (osim ako ne odobrava sve zive i nema 1000 i nesto prijatelja Kako zapoceti razgovor preko fb? 364988687 ). Ali u startu moras da znas da postoje devojke kojima se tesko prilazi jer su zatvorene ili uobrazene, nece ti nista biti i ako popijes ispalu, bice ih jos sigurno u zivotu, moras da ocvrsnes sto se toga tice Kako zapoceti razgovor preko fb? 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 6:20 am

Bot,budi opusten,samo tako ces uspeti da pocnes dopisivanje.Idi na sve ili nista,Boze moj,ima ih jos,mlad si.
Sto kaze Bella:
Citat :
javis na chatu i da joj usput npr. pohvalis pesmu koju je nedavno postavila ili profil sliku i slicno, a da ne bude navalentno. Pa onda pocnite sa klasicnim dopisivanjem, pitaj je neka pitanja vezana za nju, samo polako i opusteno

Samo opusteno i nek vam glavna tema razgovora bude ona,koji kompliment,ali nista napadno.I nema muvanja bar dok se ne vidite uzivo.Sta ja znam,bolje je izvedi na pice,da je upoznas kao osobu,a i ona tebe.Tada ces uvek imati nesto da kazes. Kako zapoceti razgovor preko fb? 3739580032
Nazad na vrh Ići dole
Bot




Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.05.2012

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 10:22 am

A pa hvala al postoji jedan problem moj drug koji je u stvari i njen drug je vec istracario da mi se ona svidja i sad ne znam kako da zapocnem sigurno ce provaliti da ocu da je muvam
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 11:10 am

Pa ako ona zna da ti se svidja, i prihvati te kao prijatelja i slicno, onda postoji mogucnost da je osecanje uzajamno Kako zapoceti razgovor preko fb? 650269930

Samo polako, prvo pricajte o svemu i svacemu, kao sto bi sa drugaricom, pa onda vremenom kada se opsutis malo, i kada se naviknete na ta dopisivanja, tada pocni da je osvajas Kako zapoceti razgovor preko fb? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bot




Broj poruka : 4
Datum upisa : 12.05.2012

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptySub Maj 12, 2012 11:44 am

A oke to nije meni problem da se ja kasnije sa njom i dopisujem i pricam vec je problem taj prvi korak ne bih da joj posaljem neku glupu poruku tipa "Sta radis" a devojka me i ne poznaje a zna da mi se svidja Kako zapoceti razgovor preko fb? 364988687
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptyNed Maj 13, 2012 7:47 am

Bot,covece opusti se. Si poslao vec nesto?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptyPon Maj 14, 2012 3:08 am

Bot, moras da budes malo duhovitiji, opusteniji. Okreni na salu, ali opet i budi ozbiljan. moras da ides postepeno korak po korak.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? EmptyUto Maj 22, 2012 11:04 pm

Preko fb je ipak mnogo lakse nego uzivo
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty
PočaljiNaslov: Re: Kako zapoceti razgovor preko fb?   Kako zapoceti razgovor preko fb? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kako zapoceti razgovor preko fb?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Upoznavanje preko interneta
» Psiholog, terapeut, neko za razgovor?
» Gde, kako i sta...
» Poslovi, kako do posla, praksa...
» Kako da promenim to?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: