Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li je suprotan pol lud ?

Ići dole 
+12
Bella
bevana
Asja
sanja
Lus
Lara
kajlina
Ivana
pufnasta
inda
StormZ
Rale89
16 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 6:01 am

Ne znam kako drugacije da naslovim temu, ali vas molim da mi kazete iskreno da li ste bili nekad u situaciji da se posvadjate ili pokacite sa deckom, bivsim, bratom ... zbog neke gluposti . Kada sam pre neki dan komunicirala sa bivim bas smo se pokacili i to zbog necega, sto ja smatram njegovom krivicom, ali on smatra suprotno, pa me zanima kakva su vasa iskustva i molim vas da ih podelite ...
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 6:14 am

Nesporazum,mozete da prebacujete ko je kriv do sutra.
U vezi,kad se posvadja par,nema "ti si kriv" ima samo "MI" smo krivi.
Dok neko ne popusti mozete samo da se durite,svakom smetaju razlicite stvari,svaka osoba je drugacija,svaku osobu ce nesto da povredi,dok drugu ista stvar nece.
Kad se malo ohladite od svadje,vedrije ce biti razmisljanje,bar jedna strana ce da shvati da je glupost i greska.A onda samo ostaje razum partnera da prihvati da je greska i glupost.I da nadje resenje za "Iskupljenje".
Nekad i te gluposti mogu da povrede coveka,vise nego neka ozbiljnija stvar...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 6:41 am

Nesporazum, mozda. Ali je on bio taj koji je otkazao nesto i onda posle ned. dana prebacio meni da sam ja kriva za to ... Ne zelim da zalazim u to sta se njemu nalazi u glavi ali se muski i zenski nacin razmisljanja ocigledno razlikuju ...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 6:41 am

joj rale ne znam sta da ti kazem, i ja isto mislim za mog bivseg da je lud jer misli da cemo se pomiriti,ali mislim i za neke mmke da su ludi jer misle da bih bila u vezi sa njima... lol! Da li je suprotan pol lud ? 650269930 a ovaj moj se isto pravi lud za neke stvari,ponasa se kao da se nismo ni posvadjali,ne mozes coveku objasniti da nema pravo vise da me zagrli...jedino je shvatio da nema vise ljubljenja i mazenja...
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 6:46 am

Ijao, momci i ja dva sveta razlicita! Ali kad oni krenu da se prave ludi krenem i ja, naravno. A sto se tice tog prebacivanja, prepiranja i svadjanja, Lavica sam ja, ne mogu tako lako da me pobede!
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 6:50 am

pufnasta,ja sam jarac i svi znaju da nikad ne popustam,tako da brzo odustanu od svadjanja... Da li je suprotan pol lud ? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 6:52 am

ne bih da generalizujem i nisam imala prilike da se svadjam sa bilo kojim muskarcem osim sa svojim deckom i on to redovno radi!na primer zezne nesto,ja ishisterisem i onda se on uhvati za nesto sto sam ja rekla i celu pricu prebacuje na to.jos se na kraju on nadje uvredjenim.ja pokusavam da ga ubedim da je ta moja izjava/gest samo posledica njegovog ponasanja i da je problem u njemu,tj.u uzroku,ali dzabe.
i sto je najgore-ne radi on to smisljeno i namerno,nego stvarno tako misli....

a ti,Rale,ne treba vise da se nerviras zbog njega.dosta je bilo.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 6:56 am

Ma ne popustam ni ja, ali me ovaj put stvarno izbacio iz takta, jer mene okrivljuje za nesto a on je sam za to kriv, i prvi je to predlozio ... Tvrdoglav je kao mazga, ali sam tvrdoglava i ja pa kada se zakacimo ... Da sam pogresila priznala bih svoju gresku, doduse teska srca, ali bih priznala, ali kada je on kriv a ne zeli to da prizna, sta da mu radim ... Lepo kazu da su muskarci sa Marsa, a zene sa Venere .
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 7:24 am

Da smo svi isti ne bi bilo zanimljivo. Da li je suprotan pol lud ? 515354487
Ovako bar vidis ko je normalan a ko ne.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 7:33 am

He, meni se vise cini da su svi malo ludi :-D
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 10:09 am

Kod mene stalno iskace taj nesporazum,eto opet veceras,i tako sam se iznervirala da su mi suze posle na oci,naravno dok sam bila sama,a pre toga sam se posteno izdrndala.Redovno muku mucimo s tim ko je u pravu a ko ne,a ja hvala bogu hocu da isteram na cistac sve do poslednje kapi.I onda ispadne da je i to pogresno,o bozeeee
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 10:55 am

Ne razumem bas temu, shvatila sam da pisemo o muskarcima i zenama, razlicitim misljenjima i razlicitom ponasanju. Neka me neko ispravi ako gresim. Da li je suprotan pol lud ? 650269930 Prvo, mi zene smo mnogo komplikovane, svaku rec, svaki gest cemo 100 puta analizirati, dok muskarci nece ni primetiti da su to uradili. I sve shvatamo previse ozbiljno. Oni nekad kazu nesto cisto onako, bez znacenja, ne znaju ni sami zasto, a mi kao hijene skacemo da se svadjamo jer smo uvredjene time sto su rekli/uradili. Ne uvek, ali cesto. I muskarci ne reaguju na svadju, viku, plac, histeriju. To ih plasi. Bar moje iskustvo kaze tako. Ja sam mnogo emotivna, i kad sam povredjena, nepodnosljiva sam, zla i tvrdoglava, raspravljam se do besvesti. Ali je to uvek imalo kontraefekat. Sad sam smirena i stalozena. Ako sam besna, besnim kad sam sama. Pred muskarcem sam uvek odmerena i mirna. Dobro, ne bas uvek. Laughing Da li je suprotan pol lud ? 3739580032 I ne treba se toliko opterecivati kad te on ne ispostuje, uvredi. Nema razloga da od bilo koga zahtevamo postovanje. Prosto treba da prekinemo da komuniciramo sa onim ko nam ga ne ukazuje.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptyPet Maj 25, 2012 10:29 pm

Nije stvar u postovanju, da me ne postuje pricao bi sve i svasta o meni, a on radi upravo suprotno, medjutim evo javio nam se taj problem da vec duze vreme od neke sitnice pravi zbrku, razumem ja da se muski i zenski pogled na svet razlikuje ali ni to nije razlog da se nekom prebacuje za nesto sto nije kriv/kriva ... Ne govorim da su zene idealne, daleko od toga ... Ja znam da budem tvrdoglava, dosadna ... ali znam i da priznam svoju gresku kada pogresim, i to ocekujem i od osobe sa kojom komuniciram ...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 1:55 am

Znak postovanja nije samo to sta tvoj momak kaze o tebi. Meni je najbitnije kako se moj decko ponasa prema meni, i iz toga zakljucujem da li me postuje ili ne. Idem u off, ali ne znam zasto se jos uvek opterecujes tim bivsim. Da li je suprotan pol lud ? 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 2:32 am

Ma ne opterecujem se, komuniciramo jos uvek ali kao prijatelji... Samo ne zelim da ispadne da sam ja kriva za nesto, a nisam ...
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 3:36 am

Rale mislim da bas zato sto ti je bivsi tebe ne treba nista da dotice,niti da te zanima njegovo misljenje nesto posebno,pa sta ako i misli da si kriva...ti sama najbolje znas da nije tako i to je sasvim dovoljno
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 3:46 am

Slazem se Salome Da li je suprotan pol lud ? 3637366612
A, svi smo mi po malo ludi. Da li je suprotan pol lud ? 1110309634 Da li je suprotan pol lud ? 4072222948
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 4:56 am

pa sta te briga i da ispadnes? jesam li ispala kucka jesam, pa produzi dalje. koji je problem? nek ide tamo gde je naumio kada te je ostavio. sto se opet cimas oko njega!?

meni kada nesto smeta ne libim se da kazem. mogu da se svadjam cim oci otvorim. a ovaj moj je susta suprotnost tako da me dopunjuje i smiruje pa su svadje veoma retke. a kada bih nasla nekoga ko je mog karaktera to bi bio rusvaj svaki dan.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 5:09 am

Lus ::
pa sta te briga i da ispadnes? jesam li ispala kucka jesam, pa produzi dalje. koji je problem? nek ide tamo gde je naumio kada te je ostavio. sto se opet cimas oko njega!?

meni kada nesto smeta ne libim se da kazem. mogu da se svadjam cim oci otvorim. a ovaj moj je susta suprotnost tako da me dopunjuje i smiruje pa su svadje veoma retke. a kada bih nasla nekoga ko je mog karaktera to bi bio rusvaj svaki dan.
tako je kod mene! Da li je suprotan pol lud ? 20348227
a bar nije dosadno!
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 5:45 am

Znate, ako temu počne da čita neki dečko,njemu su žene suprotan pol, pa će pomisliti da smo mi lude Da li je suprotan pol lud ? 2786837412
Da li je suprotan pol lud ? 312503953

Rale, makni se od tvog bivšeg. Da nije taj dečko "lud" kao što naslov teme kaže, ne bi bio bivši Da li je suprotan pol lud ? 124630516

Ajd sad pravac da nađeš "normalnog" iz tog suprotnog pola Da li je suprotan pol lud ? 1765821745

Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 6:28 am

ja ne razumem zasto se ti cujes sa njim,ostavio te,povredio te,mozes da budes kulturna i na cao cao,ali svaka dublja komunikacija tik posle raskida je nelogicna,izuzev ako nisi mazoxista...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 6:46 am

Asja ::
ja ne razumem zasto se ti cujes sa njim,ostavio te,povredio te,mozes da budes kulturna i na cao cao,ali svaka dublja komunikacija tik posle raskida je nelogicna,izuzev ako nisi mazoxista...

Da li je suprotan pol lud ? 3980218871

a i nije nista novo da on otkazuje stvari,to valjda vec znas.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 10:15 pm

Uh, sto ne volim kada mi svi pricaju da nadjem drugog decka ... Ne mislim nista lose, i znam da mi zele najbolje ali ja trenutno nisam spremna za vezu ni sa bivsim ni sa bilo kim ... Ne mogu da prebolim raskid tako brzo, za to ce mi trebati duze vremena ... Sto se tice komuniciranja, ne znam zasto ali me nekako smoruje razgovor sa njim, sem kada me sa vremena na vreme iznervira kao tad. Mislim da muskarci vec misle da su pojedine devojke lude, ako nista drugo previse analiziramo neke stvari ... Nije stvar samo sa njim jednostavno ne volim da mene neko okrivljuje za nesto sto nije moja greska, jos ako znam da je ta druga osoba kriva onda se jos vise iznerviram, takav mi je karakter ...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 10:25 pm

Rale, mi ti kažemo to "nadji drugog dečka" ne bukvalno da kreneš da ga odmah nalaziš, već da prestaneš da misliš o bivšem, i da se preanaliziraš, otvoriš oči, budeš spremna, baciš neki pogled tu i tamo, jednostavno, skeniraj situaciju.... Mogu da prođu nedelje ili meseci, ali bitno je da ti raskrstiš sa bivšim, ne komuniciraj, ne održavaj neko prijateljstvo, jer će te to, na duži rok, sputavati da nađeš dečka, tj. dečko nađe tebe.

Ako sam akažeš da te nervira, da te razočarava, što pričaš sa njim, makar i preko FB? Pusti to jednom za svagda.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? EmptySub Maj 26, 2012 10:34 pm

Rale, objasni mi kako te razgovor sa njim smiruje ako te uvek iznerve ira?
To ti mislis da te smiruje jer ti fali paznja, pa se nadas da ce on poceti i toj temi da cete doci do pomirenja, ali se uzalud nadas, to se nece desiti.
I veruj mi, ljudi sa strane vide kad od neceg treba da dignemo ruke mnogo bolje od nas samih, ne govore ti uzalud svi da produzis dalje i da ga ostavis u proslosti.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je suprotan pol lud ? Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je suprotan pol lud ?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: