Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Da li je suprotan pol lud ?

Ići dole 
+12
Bella
bevana
Asja
sanja
Lus
Lara
kajlina
Ivana
pufnasta
inda
StormZ
Rale89
16 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 EmptySub Maj 26, 2012 11:30 pm

Sto se teme tice, ima nas svakakvih u oba pola Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 1071211947
A sto se tvog bivseg tice, slazem se sa devojkama. Ti najbolje znas, ali mislim da nemas sta da pricas sa njim zbog toga kako se poneo prema tebi u smislu raskida i cele veze. Mislim da te komunikacija sa njim samo sprecava da ga zaboravis i krenes dalje, samo podgrejavas vatru i teras sebe da tapkas u jednom mestu. Jos bih razumela da je to neko neobavezno caskanje, ali ne vidim cemu osvrtanje na raskinutu vezu i prebacivanje za neke stvari koje su proslost.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 EmptySub Maj 26, 2012 11:55 pm

Vec me je bio pitao da se pomirimo, tj. da li zelim pomirenje, rekla sam mu da ne znam jer ne mogu tek tako da predjem preko toga sto je uradio, pogotovo jer nemam garancije da mi nece ponovo to uraditi, i rekla sam mu da prvo preispita sebe ...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 EmptyNed Maj 27, 2012 12:29 am

Rale, ja sam ranije bila u stanju nekome oci da izvadim kad sam sigurna da sam u pravu.Bez obzira koliko to nesto oko cega se sporim bilo sitno.S tim sto sam vremenom naucila da ce mi ti nervi koje trosim na besmislene rasprave trebati za mnogo ozbiljnije stvari.Sad biram "bitke", tj. nije mi najbitnije da u svakoj raspravi pobedim.Ako vidim da mi je nesto beznacajno, ili ako me ne ugrozava iskljucim se klimam glavom i vicem: da, da, dobro, aha... Brzo ljudi ukapiraju da su preterali i da ih kuliram pa prestanu.Inace do pre izvesnog vremena sam i ja bila Toza nerovza. Vise ne, meni je moj mir najpreci.
Sto se bivseg tice, mislim da bi trebalo da smanjis kontakt na minimum. Bas si propatila zbog njegovog ponasanja i ne zasluzuje da bude u tvom drustvu. Niti da ti sebi grebes rane.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 EmptyNed Maj 27, 2012 12:39 am

Rale89 ::
Uh, sto ne volim kada mi svi pricaju da nadjem drugog decka ... Ne mislim nista lose, i znam da mi zele najbolje ali ja trenutno nisam spremna za vezu ni sa bivsim ni sa bilo kim ... Ne mogu da prebolim raskid tako brzo, za to ce mi trebati duze vremena ... Sto se tice komuniciranja, ne znam zasto ali me nekako smoruje razgovor sa njim, sem kada me sa vremena na vreme iznervira kao tad. Mislim da muskarci vec misle da su pojedine devojke lude, ako nista drugo previse analiziramo neke stvari ... Nije stvar samo sa njim jednostavno ne volim da mene neko okrivljuje za nesto sto nije moja greska, jos ako znam da je ta druga osoba kriva onda se jos vise iznerviram, takav mi je karakter ...

jesi li potpuno iskrena kad ovo kazes/je l` bi se tako nervirala i da je neko drugi u pitanju?budi iskrena prema sebi pa odgovori.
razumem ja da je sve to sveze,ali ako si resila da krenes dalje,ovo nije pravi nacin.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 EmptyNed Maj 27, 2012 3:47 am

nisam detaljno citala temu, samo cu dodati da muski i zenski mozak drugacije funkcionisu
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 EmptyNed Maj 27, 2012 3:53 am

Rale, nakon svega sto je uradio, nemoj da nasedas.. Sad mu je doslo iz dupeta u glavu, sad bi da sve bude lepo ponovo, da ti sve zaboravis, ali to tako ne ide.
Nacices nacin da ti bude lepo, i bez njega. A kada budes bila spremna, kada nadjes pravu osobu, bice ti lepo i sa drugom osobom Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 EmptyNed Maj 27, 2012 4:52 am

Rale,a sta je u stvari bilo?(Sad ja ono kao da sam pala s marsa) Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 EmptyNed Maj 27, 2012 5:44 am

Ma neka glupost ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Da li je suprotan pol lud ?   Da li je suprotan pol lud ? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Da li je suprotan pol lud ?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: