Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...

Ići dole 
+13
kajlina
Iva
koni
Bella
Rale89
Lara
Jeci
bevana
Yo**
Natalla
Ivana
Lus
Mashnica25
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 8:30 am

bevana ::


Ja sam se presla oko radne ploce,izabrala sam neku blago reljefnu,i sad ako kapne nesto pa se skori i zavuce u neravninu,moram da trljam kao luda da operem.To je jedina stvar koju me je momak pustio da sama izaberem (jer za ostalo  nisam htela da se mesam) i nije hteo da mi kaze da gresim.I to je jedini put da sam poverovala prodavacici kad mi kaze da ona ima istu i da se mnogo lako odrzava ,jer im inace ne dozvoljavam da me ubedjuju.Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 3021160417 
Pepeljugo jedino ako imas slike u telefonu,pa da mi posaljes na fb,pa da ih stavim.

Plafon je tamno zelen,takav je i u dnevnoj.A planiramo i zidic iza frizidera (tj odzak) da okrecimo u istu boju.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 8:32 am

Мени је најбољи овај један тањир и убрус? Је ли то само за потребе сликања стављено? И хвала за линк. Свиђа ми се што има доста светлости, и овај велики прозор!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 8:38 am

Ala opazas detalje Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930 Prozor je preko celog tog zida.
Inace se trudim da mi nista ne ostaje na radnoj ploci,ali sam se potrudila da se sudovi u sudoperi ne vide Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 2750171652 
jesi uspela da skines?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 8:49 am

a da,da,reljefna ploca.nisam ja kao Lus,pa to nisam ni primetila! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 1071211947 mislila sam na boju!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 8:52 am

Na slici izgleda kao da je glatka,i bolje da sam takvu uzela.Nego,sta je tu je.Boja je super,kad padne so,ili mrvice hleba i ne vidi se Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 481982875 
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 8:58 am

Имаш пп. Мени се свиђају светла. Баш су добра. А је ли то кухиња са трпезаријом или дневним боравком? То горе је само ваше?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:12 am

Kuhinja i trpezarija,a u produzetku je dnevna soba.Dnevna soba je odvojena zidom i ima prostor koji jos nismo resili kako da zatvorimo ,da li nekom draperijom,harmonika vratima,ili cime vec.
Ne znam kako lepo da objasnim,kad bismo tu stavili vrata,iz dnevne sobe bi se ulazilo u kuhinju (mislim,ulazi se i sad,ali tad bi bilo skroz odvojeno).
Na spratu je jos kupatilo i dve sobe,jedna je sad ''nasa'' i ona ce i ostati spavaca,a iz druge blizanac nikako da iznese jos neke svoje sitnice,pa je jos uvek smatraju njegovom,iako sam je ja napunila bebecim stvarima.Ta soba ce biti decija (kad beba poraste).Eto,ispisala sam i vise nego sto si me pitala.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:18 am

Super, Bev, baš ima tu dosta prostora. Više vam i ne treba. Koliko je to kvadrata?

Mi imamo kuhinju sa dnevnom, malenu terasu, dve sobe i kupatilo. Za nas troje dovoljno. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:21 am

Могу да ти кажем да лепо звучи. Ја обожавам терасе. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:27 am

Evo Pepeljugine kuhinje

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Yz00




Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Hgow




Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 09pl

Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:28 am

Pepeljugo,dovoljno!bas je lepa kuhinja!super je kombinacija!

ovaj moj pravi neku terasu od 40 kvadrata! Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:28 am

Ali ova terasa je baš mala, široka 1m, dugačka 2m. Na njoj samo širim veš, a kad je mnogo vruće, iznesem Aleksejevu kadicu i ubacim ga da se dečko zabavlja i malo rashladi. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930

Bev, hvala. kiss
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:31 am

Svidja mi se kombinacija boja,i radna ploca posebno aha 
Kako se otvaraju gornji elementi?


Kod njega ima oko 90 kvadrata gore, cini mi se.Ima i dve velike terase.
I ja obozavam terase,i uvek mi je bila zelja da imam bar jednu.A sad sednem na terasu,i vidim kako me Lara tuzno gleda iz dvorista,i onda sidjem kod nje Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 1071211947 
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:31 am

Hvala, Ivana. kiss

Pravo da vam kažem, kad sam videla prvi put taj prazan prostor, bila sam jako razočarana, delovalo mi je premalo. Ali se ispostavilo da imam i viška prostora. Ili manjak sudova. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 364988687

Bev, otvaraju se klasično, na stranu, osim ovog staklenog, on ide na gore.
Drago mi je da vam se dopada. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930 Braon elementi su tu zbog nameštaja u dnevnoj, da sve nekako čini celinu.


Poslednji izmenio *cinderella* dana Ned Sep 01, 2013 9:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:34 am

Терасе су дивне. Доручак и вечера на њима такође. Ја имам две терасе. Мислим да је једна 20 квадрата а једна 10. А и један стан што смо дечко и ја гледали има добру терасу и поглед на Дунав. И још једну мању терасу, али то бисмо да рушимо.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:35 am

da ne unistis te knjige kuvanjem,parom...?

ja sam pre mastala da imam veeeliku kuhinju,ali bih sada,kada bih mogla da biram,pre odabrala veliko kupatilo.
a terase ne volim.ovaj moj pravi tu ogromnu,a meni je neprirodno da sedim na visini i posmatram tudja dvorista.mozda je stvar navike.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:37 am

Mm se plaši visine, pa je kafa na terasi nemoguća misija. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 364988687
Inače, kvadrat terase košta isto kao i kvadrat unutra, tako da i nije baš isplativo kupovati stan sa tolikim terasama.

Ivana, knjigama ništa ne fali. Ne kuvam toliko. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 364988687 Otvoren je uvek prozor i izvučen aspirator.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 9:54 am

Пепељуго, сада сам ти видела кухињу. Добра је боја, необична. Таман за све шта ти треба. И пређи на Мултивиту.Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 515354487 

Мој је "проблем" што нешто волим велико. Волим веће терасе, купатила, кухиње, дневне собе. Волим када стан има ходник, када се не упада одмах у дневни боравак. Волим када је кухиња одвојена од трпезарије... Видим да ћу се преселити у неко село ако почнем овако. Вероватно сам и навикла...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 10:00 am

Pepeljugo, jako ti je lepa kuhinja Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930

Bev, mi imamo ovakvu...samo sto se nama gornji elementi otvaraju za gore a ne sa strane Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930 iste su i rucke...ali mi imamo i mali sank, malo veci od ove tvoje ploce na kraju Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 10:11 am

Pepeljugo, super je! Svidja mi se, bas.

Mi imamo 3 terase, dve srednje, jednu bas veliku i pogled na Dunav, njime se svako odusevi kad dodje. Ne mogu da zamislim da zivim u stanu, ali nekad mi se to cini super idejom.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 10:14 am

finansijski je lakse ziveti u stanu.kuce su rupe bez dna!

Lus,imas lepe,velike stanove!
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 10:17 am

Lus ::

Мој је "проблем" што нешто волим велико.

Šta li mi pade na pamet kad sam ovo pročitala. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 364988687
I ja volim da je kuhinja odvojena, ali šta je, tu je. Nije moglo bolje da se upakuje u 55 kvadrata.
Nekako se uvek uhvatim za tu cedevitu kad odem u Dis. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 10:22 am

Јууууу. Ако си ми рекла. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 2713627830 

Ја живим у стану од 130 квадрата плус 30 квадрата терасе. И има нас доста. Вероватно због тога волим велики простор (да се сада изразим како ваља). То је сада, када се ја будем кућила, ко ће бре да ми плаћа те режије! Само за режије има да радим.

Треба да научим да будем економична, иако ми то није одлика хороскопског знака.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 10:26 am

Ivana ::
finansijski je lakse ziveti u stanu.kuce su rupe bez dna!

Lus,imas lepe,velike stanove!
Po cemu ovo? :)ja zivim u kuci i mnogo nam je bolje nego u stanu...s obzirom da je stan imao jednu sobu i da smo bili podstanari...a kuca ima 3 sobe, dva kupatila, veliku kuhinju, veliku dnevnu sobu...i jos dva sprata ima gore...a na poslednjem je umesto zida, dve strane su od nekog jakog stakla zbog pogleda na more. I ne bih dala kucu za stan nikada :)ovako si svoj na svome, niko ti ne busi iznad glave, ne lupa, ne skace... Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930

Placamo struju i vodu, i to manje nego u stanu...i nemamo nikakvih dodatnih troskova sto se kuce kao kuce tice Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 EmptyNed Sep 01, 2013 10:32 am

pa,blago vama! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: