Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...

Ići dole 
+13
kajlina
Iva
koni
Bella
Rale89
Lara
Jeci
bevana
Yo**
Natalla
Ivana
Lus
Mashnica25
17 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyČet Jul 04, 2013 12:44 am

Evo moje iskustvo,ja imam ceo lezaj od eko koze i zali boze sto sam ga ikada uzela...to se tako mrvi sada,em je nekvalitetno.Ne bih to vise nikada uzimala.
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyČet Jul 04, 2013 1:58 am

Kajli, a gde ste ga uzeli, ako se secas (mozda zavisi i od proizvodjaca)? I da li se mrvi ceo ili tamo gde se sedi? I jeste li ga mazali necim?

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyČet Jul 04, 2013 7:06 am

Moj se ne mrvi ali se mrvi sestrin,uzeli smo ga u Piramidi pre nekoliko godina u nekoj prodavnici namestaja secam se da nije bio nimalo jeftin...a mrvi se na mestu za sedenje
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySub Avg 24, 2013 9:23 am

Не знам да ли ово иде овде, али добро. Чега се све неће сетити да измисле.
Концепт овог аларма је да крене да сече паре уколико стиснете  snooze  дугме како бисте продужили сан. Не знам колико би требало да има унутра да устанем.
Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 20348227 

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Yd16
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 1:44 am

Ivana me je pitala za kuhinju. Pravila sam je, pošto sam imala malo prostora na raspolaganju - 2,62m je dužina, a 1,46m dubina. Meni se lično ne sviđa medijapan, pa sam se odlučila za oplemenjenu ivericu. Kuhinja je u dve boje, limun zelena i tamno braon. Sav materijal je kupljen u Pančevu.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 1:56 am

a sta je dubina?ide ti na g..? i kakva je to oplemenjena iverica?
meni se sve vise svidja medijapan,ali je skup.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 2:27 am

Ni moj momak ne voli medijapan.Ima ormaric u kupatilu,uvukla se vlaga,i izljuskalo se na nekoliko mesta.
Kaze da on nije skup zbog kvaliteta,vec zbog nacina obrade,jer se naknadno boji,smirgla,sredjuju se ivice...Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 2370014350 
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 2:32 am

http://www.stefany.rs/index.html
Dubina, širina, kako god hoćeš. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 650269930 Pravougaonog je oblika. Evo koje su šifre materijala naše kuhinje - H1137 je radna ploča, a frontovi su H1137 ST24 i U630 ST15. Meni medijapan izgleda kao plastika. Ovaj naš stolar ne radi sa medijapanom, kaže da je jako nezgodan za sečenje i sklapanje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 4:06 am

aha,to su ti dimenzije prostorije?ja sam mislila da o kuhinji pricas,pa mi je bilo cudno.i moja nece bii duza od 3m.kakva ti je za odrzavanje radna ploca?nju sam nasla,front ne.
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 4:53 am

Da, tolicna je kuhinja.
Super je, brišem je mer glasom, ista je kao pre dve godine. Frontovi donjih elemenata su skoro iste boje kao radna ploča.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 7:14 am

pa i ne treba ti veca!mi (moja mama)samo imamo duplu sudoperu i jedan radni deo (80cm) i sasvim je dovoljno.i kad se budem udala nece mi biti mnogo veca-samo cu uzeti jednodelnu sudoperu i radna ploca ce ici preko masine.

ne znam da li ce biti problem da sporet i masina budu jedno do drugog?ne bi trebalo..mislila sam da sudopera bude na pocetku,pa radna povrsina,pa sporet,pa masina u kosini.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 8:10 am

Tako je i nama,u jednom uglu je sudopera,pa radna ploca,i na drugom kraju sporet.

Ja sam se presla oko radne ploce,izabrala sam neku blago reljefnu,i sad ako kapne nesto pa se skori i zavuce u neravninu,moram da trljam kao luda da operem.To je jedina stvar koju me je momak pustio da sama izaberem (jer za ostalo nisam htela da se mesam) i nije hteo da mi kaze da gresim.I to je jedini put da sam poverovala prodavacici kad mi kaze da ona ima istu i da se mnogo lako odrzava ,jer im inace ne dozvoljavam da me ubedjuju.Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 3021160417 
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 9:28 am

meni se mnogo svidja bela ploca...
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 11:11 pm

Ivana, sad baš gledam kuhinju, tj. kuhinjske elemente, i stvarno idu u g. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 364988687
Gornji elementi idu do plafona, i stvarno ima mnogo mesta, imam čak i gomilu nekih knjiga u njima.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 11:21 pm

hahahha,toliko cesto boravis u njoj,da ne znas ni kakva je!saaaaalim se! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 650269930
ja ne planiram da gomilam sudove kao moja mama.zimnicu spremati necu,pa mi nece trebati te velike serpe i lonci,tako da ce kuhinja koju sam zamislila biti sasvim ok.
videla sam bas lepe na onom linku koji si ostavila,ali ne mogu da se skinu slike...
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptySre Avg 28, 2013 11:46 pm

Ivana ::
hahahha,toliko cesto boravis u njoj,da ne znas ni kakva je!saaaaalim se! Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 650269930
ja ne planiram da gomilam sudove kao moja mama.zimnicu spremati necu,pa mi nece trebati te velike serpe i lonci,tako da ce kuhinja koju sam zamislila biti sasvim ok.
videla sam bas lepe na onom linku koji si ostavila,ali ne mogu da se skinu slike...
e ovo si lepo rekla. mene to kod moje izludjuje. ali bukvalno. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 282386887 
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyČet Avg 29, 2013 4:50 am

Mozda sam omasio temu, sta mislite o akvarijumu u sobi? Vec duze vreme zelim tako nesto da napravim i vec sam poceo da kupujem stvarcice za to.  

Akvarijum od 110-120L 
Filter, grejac, UV svetlost, brisac za alge, merac temperature... Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 650269930 

Mislim da cu Ciklide da ubacim unutra i oko 5 algara i muljara.
Ako neko ima iskustva neka podeli ili savtuje. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyČet Avg 29, 2013 5:04 am

meni se to svidja!

je l` imas neku sliku?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyČet Avg 29, 2013 5:09 am

Ok su mi akvarijumi, ali samo da ih gledam negde i da se divim ribicama. Ne u mojoj kuci. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 364988687
Ima jedan moj poznanik akvarijum, bas vodi o tome racuna, sve ga to interesuje, i bas uziva u tome. On kaze da to nije bas jeftin hobi, ako se dobro secam. A secam se da je rekao da ribice ne vole one plasticne dvorce i sta sve stavljaju u akvarijume.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyČet Avg 29, 2013 5:44 am

Sve od kamena ima da bude. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 650269930 I prirodne alge, samo moram da nadjem neke koje nece pojesti..
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyČet Avg 29, 2013 5:45 am

Ako ne smrdi,onda stavi alien 
Nazad na vrh Ići dole
*cinderella*

*cinderella*


Broj poruka : 1065
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 39
Lokacija : on cloud nine :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyPet Avg 30, 2013 8:49 am

Ima li neko zanimljivu ideju za dečju sobu?
Ja sam planirala da nam stolar napravi plakare kao ove PUG i P33: http://jela.rs/catalog/plakari/
Ideja mi je bila da kombinujem teget i belu, ali nigde nisam videla teget ivericu. Ta dva plakara bi stajala jedan do drugog, a naspram njih bi bio krevet i kasnije radni sto. Mislila sam da okrečimo u belo, a da taj zid uz koji je krevet bude plavo-beli (vodoravne debele štrafte). Ako ne nađem teget ivericu, možda se rešim da uzmem gotov nameštaj. Mužu se sviđa kivi zelena, a meni je bezveze da njegova soba i kuhinja budu iste boje. Šta vi kažete? Svaka ideja je dobrodošla. Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyPet Avg 30, 2013 9:28 am

Pepeljugo, mi imamo one kao ugade plakare...i klizne...kao americke...u bratovoj sobi je od teget iverice...kombinacija teget i crveno...a u mojoj narandzasto i ogledalo.

Ja bih mu stavila zelenkastu (svetlo zelenu, a ne kivi zelenu) i plavu u kombinaciji...za slucaj da bude imao seku jednog dana... Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyPet Avg 30, 2013 9:44 am

a mora bas teget ili moze i plava?ja sam vise za teget/plavu nego za zelenu.nesto mi je dosta zelene/narandzaste u enterijeru.i bolje da ti pravi majstor,nego da kupujes u formi skartale.dizajn im nije los (meni se vecina stvari svidja),ali je kvalitet ocajan.i ja planiram da pravim isti kao jedan njihov belo-sivi za spavacu sobu.

a jeste teget bolja,otmenije deluje!a da li ces posle nalaziti detelje/namestaj u toj boji? Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 2370014350

i da-zar nije lakse tapete da stavis,nego da pravis pruge?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 EmptyPet Avg 30, 2013 9:41 pm

bas sam to htela da kazem - tapete. ja ne volim te strafte..
imas divnih tapeta, i mozes kombinovati. i ja bih birala pastelne boje, uz njih je lakse kombinovati. kakav je pod u sobi, parket?
npr. http://www.megaline.rs/cms/show_content.php?id=947 levo na slici, to u sredini moze biti drugacije. (4. slika)
http://static1.ringaraja.net/uploads/SRB/articles/1459/large/12b6c7a6ae6b4065f335de32594f2a47.jpg ili ovako neka kombinacija tapeta.

i da, mozda je bolje da napravis beli namestaj, mozda se njemu to teget nece svidjati jednog dana.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...   Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ... - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Arhitektura; Dizajn; Enterijer; ...
Nazad na vrh 
Strana 3 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: