Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyUto Sep 25, 2012 3:17 am

ja se u ovom slucaju slazem sa Ivom.

a sto se tice toga da li ce funkcionistai posle vencanja-pa ni ne moraju.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyUto Sep 25, 2012 6:41 am

Verujte da vam zavidim sto tako razmisljate, mene bi to ubijalo. Jedino da mi je mama takva kao Ivina, ali ona je kao njen tata Svekrve :(((  - Page 7 650269930 Pa i ja sam takva, ako nekoga ne volim, ne volim ga i kraj, ne mogu da glumim i da se foliram.
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyČet Okt 11, 2012 3:08 am

Žena priča o svojoj deci:

Jao kćer mi se jako lepo udala. Svako jutro, muž joj donese kaficu u krevet, pa joj spremi doručak, onda donosi drva da bude toplo u kući, pa je odveze na posao da ne ide peške, mnogo joj je lepo. A crni moj sin propade jadničak. Oženio neku vešticu, svako jutro mora, molim te da joj donese kafu i da joj spremi doručak. Pa ne može kobila jedna da se podigne da ode da donese u naručje drva, nego on joj sve prinosi. I za kraj gospodji mrsko da ode na posao autobusom, nego ovaj moj nesretnik sve mora da je vozi....
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyČet Okt 11, 2012 3:56 am

~Lovely~ ::
Žena priča o svojoj deci:

Jao kćer mi se jako lepo udala. Svako jutro, muž joj donese kaficu u krevet, pa joj spremi doručak, onda donosi drva da bude toplo u kući, pa je odveze na posao da ne ide peške, mnogo joj je lepo. A crni moj sin propade jadničak. Oženio neku vešticu, svako jutro mora, molim te da joj donese kafu i da joj spremi doručak. Pa ne može kobila jedna da se podigne da ode da donese u naručje drva, nego on joj sve prinosi. I za kraj gospodji mrsko da ode na posao autobusom, nego ovaj moj nesretnik sve mora da je vozi....

Tuzno ali istinto.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyČet Okt 11, 2012 6:21 am

Hahaha, Iva, bas sam se nasmejala kad sam procitala taj tvoj status na fejsu Svekrve :(((  - Page 7 364988687 Krenem da citam mami, a ona me upola prekine i dovrsi drugi deo, kaze da je to stari fazon Svekrve :(((  - Page 7 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyČet Okt 11, 2012 7:05 am

Nisam mogla da odolim da ne zalepim na FB.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyČet Okt 11, 2012 8:55 am

Svekrve :(((  - Page 7 2343124779
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 5:06 am

Ja se cela tresem. Danima sam pod takvim stresom da ne mogu da se opasuljim. Meni stvarno posle ovoga samo banja neka.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 5:12 am

Iva sta je bilo?pokusaj da se distanciras od svega koliko mozes,stres je jako los za ceo organizam
Nazad na vrh Ići dole
bojano

bojano


Broj poruka : 263
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 31

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 6:23 am

Iva, smiri se, i banju cemo ti uplatiti ako je to jedini izlaz, mada mislim da nije...Polako...
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 6:48 am

Nemoj da se nerviras, veruj mi kada ti kazem da nije dobro za zdravlje. Radi nesto sto volis, neki hobi, mozda ces see posle toga osecati bolje .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 8:21 am

Sta se desilo? Sta se nije desilo?
Prvo sam cula da je njegova sestra izjavila da su on i brat ozenili lenje guzice, koje ce ceo zivot da zavise od svojih muzeva. A mene je po stoti put pitala sta cu raditi u Poljskoj. Pa mi je mm objasnio da me to pita eto sa tim razlogom.
Onda danas pokacili se sa mm-om sto se ne cuje dovoljno cesto sa bratom i sestrom i njegov cale: "Mi smo tvoja porodica, ti ako si nasao bolju (citaj moju) to ne znaci da nama ne treba da se javis."
A pre toga sam se cula sa gazdom, pa mi je i on istresao zivce. A sve zato sto mm nije umeo da se dogovri sve do detalja kad se dogovarao.
Na kraju sam izasla da se prosetam, tresle su mi se ruke toliko da torbu nisam mogla da prebacim preko ramena. Otisla sam sa drugaricom na pice (eto, hvala Bogu sto sam za par meseci stekla nekog koga mogu da pozaovem sa "Tesko mi je, dodji." i da taj neko dodje). I kad sam se vrtaila oni super raspolozni, nista se nije desilo. A mm jos meni trlja nos sto sam ja "digla tenziju" i naljutila se. To cemo tek da resavamo, ali ovako vise nece moci. PA ako treba razvod, bice razvod, nemam ja zivot da se drugi na njemu izivljavaju.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 8:37 am

Jao Iva, nmoj tako. Daj sebi da se malo smiris pa onda ako treba razmisljaj o razvodu ili cemu god.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 8:47 am

Iva,ja mislim da treba da ih sve oteras u p.m.!ali,ozbiljno ti ovo kazem.
onda,znam da ces sad da me ubijes,ali ja mislim da dramis.pusti ih neka lupetaju koliko god zele.nisi ni ocekivala da ce svi o tebi imati lepo misljenje,zar ne?trebalo bi da su presrecni sto pratis njihovog sina.da si neka,mogla si da dignes nos i da ga kocis u odlukama.ne cene te,to prihvati.ali,sta te to briga?njihova stva.ne kvari svoj brak zbog toga.kakav crni razvod?pa,nisi toliko glupa da dozvolis da se to desi zbog njih?
pratis onu temu tamo,vidis sta svekrve rade i sinovima i snajama?ovo tvoje je samo podbadanje.shvati vec jednom da su takvi,preboli vencanje i sav onaj cirkus i samo gledaj sebe i svog muza.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 8:51 am

Ivana secas se kad sam napisala kako si mi omiljeni clan na forumu?
E zbog ovakvih stavova i saveta. kiss
Ali sve jedno ne mogu da se napravim da ne cujem i da iskuliram, da iskljucim mozak i emocije na dugme.
Platice oni meni sve sa kamatom, samo polako... Dosta bilo finoce i smeskanja, sad ce da vide ko je skorpijetina.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:02 am

Ivana ::
preboli vencanje i sav onaj cirkus i samo gledaj sebe i svog muza.

nisi mogla lepse da upakujes. Svekrve :(((  - Page 7 3980218871
istina, zaboravi na njih! a najbolji nacin da im vratis je da ih iskuliras. samo se osmehni i teraj po svome. dosli su oni i bili neki dan, ali ti ostajes s njim. ne mogu da verujem koliko su posesivni prema njemu. kao da si im oko izvadila! aman! ali neka... jednom ce konacno shvatiti da im ne vredi da pricaju pa ce tako i prestati.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: ..................   Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:07 am

A sto njegovoj sestri ne kazes nesto? U smislu ''cujem imas komentar na bratovljev izbor''.Ja vala kad cujem da blizanac nesto tupi (kako moj decko radi za moje nove cizme,i kako on zbog moje nove jakne nema ni din. za sebe),ja odem pa pitam o cemu se radi,i cija je to briga.
A ovo sto tvoj decko izvrce stvari tj. pravi da su njegovi u stvari mislili nesto mnogo lepo,a ne glupost koju su rekli,radi i moj.I to je izgleda tako.pokusavam da resim to nekako,i ne ide mi.
A kakav razvod kakvi bakraci?Otici ce oni,pa ce sve ponovo da bude super.

Koliko jos ostaju?

Ja uopste ne mislim da su posesivni,nego da vole da podj*bavaju,pa kakav god razlog da nadju.

A cekajte devojke,bi biste uspele da prebolite da vam upropaste tako bitan dogadjaj kao sto je vencanje?Posebno onakvo posebno,na moru,sa svom organizacijom oko koje se ona sama trudila?Ja i dalje ne mogu da predjem preko toga da nam nisu cestitali veridbu,i da nisu hteli ni da se pojave kad su gosti dosli Svekrve :(((  - Page 7 451624781
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:17 am

Zato sto ja nisam znala za juce za njen komentar. Sledeci put kad me pita sta cu raditi kad odem u Poljsku reci cu joj da cu roditi desetoro dece i otici da zivim od socijalne pomoci. Eto, pa ce da prekine da provocira, nadam se.
Za njegove vec nemam leka, sem da ogluvim. I ovaj put je svekrva ok, i vise od toga, svekar lupeta gluposti.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:17 am


Iva,ja sam deo toga osetila na svojoj kozi.kad cujem druge devojke/zene vidim da sam jos i dobro prosla.i krivo mi je sto sam zelela da taj odnos bude lepsi,ali nije i nece biti i to sam tako shvatila.kod mene vise nema provokacija aman bas nikakvih,jer je M.pricao sa njom.sada je korektna maksimalno.ali,uhvatim tu i tamo neki pogled,pa mi je jasno da od ljibavi nema nista.sta da se radi!
i tvoj bi trebalo malo da se trgne,ali mozda ni ne moze da se bori sa njima.zato ti nemoj da dozvolis da tebi rade ono sto rade njemu.

ne znam kakav je on ( tvoj muz) i kako bi reagovao da ti pocnes da im odgovaras i spustas?vidis da od finoce nemas nista.samo im dajes zeleno svetlo da trabunjaju.nemoj ni bezobrazna da budes,ali pocni da pokazujes zube.na taj komentar da je nasao porodicu je trebalo da kazes da te ni ne cudi sto se priklonio tvojima kad vidis kakvi su oni,ali,naravno,ne mozes tako da im se obratis.ali mozes nesto u stilu `a kako ste vi to zakljucili,bas me zanima?` da vidis kako bi se pogubili,pa bi sledeci put razmislili pre nego sto lanu.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:19 am

Citat :
Zato sto ja nisam znala za juce za njen komentar

Ja bih je pitala kad je vidim/cujem sledeci put Svekrve :(((  - Page 7 2440589525
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:28 am

Bev,to je gotova stvar.uradili su sta su uradili i povratka nema.ona moze da se vraca na to,kao sto i radi,ali samo sebi skodi.samo dozvoljava sebi da da joj mrznja raste.i sta onda,da postane kao oni?jednostavno se pomiri sa time da su takvi kakvi su i tacno zna sta od njih moze da ocekuje u buducnosti.
oni pre svega nisu dobri roditelji,pa kako onda da budu dobri svekar i svekrva?to je i tvoj slucaj.i prosto en znam da li je gore to ili moj slucaj u kojem se sin velica,a ja se postavljam na neko 28.mesto.u fazonu-nisam dovoljno dobra za njega.to nikad niko nije rekao,ali se oseca u vazduhu.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:30 am

Ma niko ne moze da podjebava kao sto familija moze. Mogu samo da zamislim kako je tek kada vise generacija zive pod istim krovom, ili sa uzasnom svekrvom. Moje drugarice tako godinama slusaju svoje babe kako im pljuju majke jer im se nije dopalo kako su se njihovi sinovi ozenili, ovako bar ne moras da ih slusas svaki dan .
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:49 am

Jeste,treba da se izdignes iz cele situacije,da budes bolji covek od njih-samo sto ja nisam jos dosla do tog stepena nirvane Svekrve :(((  - Page 7 2981382511

Iva,koliko jos ostaju oni?
Nazad na vrh Ići dole
koni

koni


Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:52 am

Iva, moj savet ti je da se izdignes iznad njih i da se ne raspravljas sa njima. Prihvati to da su takvi kakvi su i nek ti na jedno uvo udje, a na drugo izadje! Tesko jeste, ali i to se uci Svekrve :(((  - Page 7 1071211947

Uostalom, sta ti imas da se raspravljas sa njima? I zasto bi se uopste spustala na njihov nivo? Oni su roditelji tvog muza, danas-sutra ce biti baba i deda tvojoj deci i zbog toga mislim da treba da zadrziz minimum postovanja prema njima (iako ga oni ocigledno nemaju prema tebi). Budi sa njima na dobar dan, kako ste, dovidjenja, a kada su vam u poseti, ti izadji napolje - setaj po gradu; idi po muzejima i prodavnicama; idi na masazu, bazen; sedi u neki kafic, srkuci neko picence i citaj neku knjigu... Oni su tu svega nekoliko dana i ti se potrudi da ih tada zabidjes u sirokom luku. Nece oni biti doveka tu, a ne vidim zasto bi dopustala da te neko nervira i zasto bi svoje dragoceno vreme i zivce gubila da se nadmudrujes sa njima?!

Na to sto laju ti se samo smeskaj. Jer zapamti ovo: prvo - ne dozvoli da sebe da spustas na njihov nivo i drugo - takve mozes samo da otreses tako sto im neces dozvoliti da te iznerviraju, nego sve sto ti kazu ignorisi. Kada vide da to sto pricaju, kod tebe nema efekta, prestace to da rade. Ovako vide da se nerviras, jos im cutis...pa oni se naprosto hrane time!
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 EmptyPon Mar 18, 2013 9:55 am

koni ::
Budi sa njima na dobar dan, kako ste, dovidjenja, a kada su vam u poseti, ti izadji napolje - setaj po gradu; idi po muzejima i prodavnicama; idi na masazu, bazen; sedi u neki kafic, srkuci neko picence i citaj neku knjigu... Oni su tu svega nekoliko dana i ti se potrudi da ih tada zabidjes u sirokom luku. Nece oni biti doveka tu, a ne vidim zasto bi dopustala da te neko nervira i zasto bi svoje dragoceno vreme i zivce gubila da se nadmudrujes sa njima?!


Ovo sam napisala malo pre,pa obrisala,reko' da nije radikalno Svekrve :(((  - Page 7 650269930 A kad tm ide sa njima u obilazak ti budi kuci,rade nesto za sebe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 7 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 7 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 7 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 6, 7, 8 ... 15 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: