Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći
AutorPoruka
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyPon Jul 23, 2012 9:47 pm

Nastija, jel zivis sa svekrvom?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 9:01 am

I evo mene na ovoj temi. Rolling Eyes
Samo sam se prebacila od one sa prezimenom, inace je ovo nastavak iste price.
Dok smo bili kod njih svi su bili ok. Medjutim izmrcvarili su nas za tu njihovu veceru propisno (kazem njihovu jer se iz aviona videlo da smo nas dvoje tu reda radi kao dekor i da smo preumorni za dalja slavlja). Mi smo legli oko jedan, pola dva, gosti su ostali do tri, a mi smo putovali u sest ujutru (inace je stan u pitanju, pa ne mozes da ne cujes goste). Ali koga briga za nas, mladi smo, izdrzacemo.
Moj dragi se od iscrpljenosti bukvalno razboleo kad smo dosli ovde,i danas je prehladjen otisao na put.
A da stvar bude jos "bolja" njegovi roditelji se nisu setili ni da ga pozovu sinoc, niti danas, uopste se nisu pojavljivali na Skajpu do malo pre (mene su videli online ali su me iskulirali). Inace nikad im se nije desilo da se ne cuju pre puta, posebno sto znaju da ide na duzi put. Culi su se kad smo stigli, ono protokolarno da se javimo. I Vodolijica kaze da su se culi i sutradan i da je sve bilo ok. Mada posle kaze da mu se cini da nista nije ok od kako se desilo sve to sa prezimenom.
Ljudi ja cu posiziti, sad imam previse vremena za razmisljanje o glupostima. I vrzma mi se po glavi: Sta ako oni njega stvarno otpisu zbog mene? Sta ako im ja stvarno ne odgovaram? Sta ako su stvarno zeleli nesto/neku drugu za njega?
Znam da zvucim malo ludacki, ali sam na ivici nerava i u PMS-u. Ako na to dodamo skorpijsku sumnjicavost i paranoju onda mozete da pretpostavite kako mi je.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 7:52 pm

Iva,sto se malo ne opustis? Ne verujem da ce ga otpisati,a i da se to desi,ti nemas veze sa tim.Nemoj to sebi da radis.
PMS je kriv za sve! Svekrve :(((  - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 8:07 pm

iva, pa sta i da ga otpisu? Ako ga otpisu kakvi su to roditelji? Verovatno onakvi kakve ne bi pozeleo niko da ima! Roditelji treba da budu prisutni u tvom zivotu da bi ti bili oslonac, podrska, bezuslovni prijatelj! A ne da te otpisuju i da vise nisi njihovo dete jer su se naljutili!
I ti nemas nista sa tim. I batali vise tu zenu, vratila si se u Slo uzivaj u braku!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 8:09 pm

PMS, i ja kazem. Svekrve :(((  - Page 3 650269930 Ma znam da bi trebalo da ne brinem, ali me sinoc bas preplavilo sve.I verujem da ce se to ponovo desiti, jer nismo nista resili. Inace te takve probleme sa ljudima volim da resim na licu mesta, i ili smo ok ili nismo ok.Sa njima covek nikada ne zna na cemu je.I stalno sam u nekom "gardu", sve cekam nove probleme.Plus sto mi nikako ne ide u glavu da jedna majka moze tako prema sopstvenom detetu da se ponasa.

Lus, vratili smo se u nedelju.On je vec sinoc otputovao u UK. A ja se verovatno opterecujem zato sto ne volim da imam nerazjasnjenje odnose, kao i zbog onog sto sam gore napisala.Nemam pojma kako cu da se naviknem na ovakvu situaciju (a moracu, jer se oni u 60-toj nece menjati sigurno).

P.S. I t da ga otpisu ili da se pogorsaju odnosi, ko kaze da sutra kad se oni razbole ili jos gore necu ja biti kriva u njegovim ocima za lose odnose?
Ja kad ga to pitam, on mi samo kaze da nema sanse da ce se to desiti, ali to prica sad.Ipak su to njegovi roditelji.


Poslednji izmenio Iva dana Sre Avg 01, 2012 8:13 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 8:10 pm

Lus ::
iva, pa sta i da ga otpisu? Ako ga otpisu kakvi su to roditelji? Verovatno onakvi kakve ne bi pozeleo niko da ima! Roditelji treba da budu prisutni u tvom zivotu da bi ti bili oslonac, podrska, bezuslovni prijatelj! A ne da te otpisuju i da vise nisi njihovo dete jer su se naljutili!
I ti nemas nista sa tim. I batali vise tu zenu, vratila si se u Slo uzivaj u braku!

Svekrve :(((  - Page 3 3980218871

Iva,ti oko toga razbijas glavu vise nego oni svi zajedno.A to je najmanje tvoj problem.I ako jos od sad razmisljas sta sve moze da se desi,ima da se pozdravis sa mozgom.Pusti neka tvoj muz to resava sa svojim roditeljima,ako uopste misli da ima sta da se resava.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 8:40 pm

e,pa zato ti pokusaj,koliko god je to moguce,da se ponasas kao i do sad,tj.da budes fer. a stvarno si bila maksimalno korektna.ne zbog nje,nego zbog sebe!sve te probleme su oni zakuvali.i verujem da se oni uopste ne cimaju toliko koliko ti.

sve cutim,ali reci cu ti ipak-prelepe su slike iz grcke,to ti najiskrenije kazem,ali ti si na njima tuzna.kao u nekom grcu.i sve to zbog nje!je l` hoces celog zivota tako?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 8:56 pm

Ivana, nema potrebe da cutis, znam ja to za slike i sama .
Znam tacno i zasto sam tuzna na njima.Zbog moje mame, srce mi se slomilo kad sam videla koliko je cela situacija rastuzila.Ona je siroce, odrasla sa tetkom na vrh brda, za sve se u zivotu sama izborila.Moj brat i ja smo joj sve na svetu.I da nije bilo nje mi bismo se samo potpisali, meni je bilo jako vazno da ona i tata budu na vencanju (cak je tata rekao da bi on dosao taman se na Marsu vencali), jer su se oni samo potpisali u opstini. Nemaju cak ni fotografiju sa svog "vencanja". I kad je videla sta se desava samo sto se nije rasplakala (a retko kad place, mozda sam je videla sve ukupno 10 puta u zivotu da place).To sto nije mogla da uziva na mom vencanju mene je bas jako pogodilo. Cini mi se da sam zbog toga Vodolijicinu mamu namrzla zauvek.
A druga stvar, koliko god pricali i znali da ne treba obracati paznju na takve stvari, mesec i po dana smo trpeli torturu, sto preko Skajpa, sto uzivo. Ne moze da ne ostavi traga. I naravno da se na slikama sve to vidi.U Nisu su se ponasali relativno normalno (valjda je bilo sramota da se obruka pred gostima), a i meni je proradio inat, bila sam spremna da je pocupam ako samo mrdne u pogresnom pravcu.Zato su slike iz Nisa bolje i vedrije.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 9:08 pm

da,na onoj jednoj koju sam videla pucas od samopouzdanja i zadovoljstva! Svekrve :(((  - Page 3 650269930
u tom stilu treba i da nastavis! Svekrve :(((  - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptySre Avg 01, 2012 11:52 pm

Eh i ja sam do nedavno bila nesrecna zbog porodice mog decka, a onda sam ih prihvatila takve kakvi su, iako bih volela da su drugaciji. Ja sam odrasla sa mamom koja je jako druzeljubiva, nasmejana, komunikativna, preterano ljubazna, mladolikog izgleda, a i duha, pa su je uvek sve moje drugarice volele. Kad god nam neko dodje u kucu, bila to drugarica ili decko, ona ga izljubi, poprica sa njim, posluzi nas, zaista ucini sve da se taj neko oseca prijatnim. Dok su deckovi roditelji suprotnost, zatvoreni, mirni, povuceni. Daleko od toga da su neljubazni ili bezobrazni, uvek se oni fino jave, njegoa mama nas posluzi necim, ali ja ne osecam tu neku gostoprimljivost na koju sam navikla. Ako smo ikada seli da popricamo sa njima, primetila sam da njegova mama gleda u suprotnu stranu dok nesto prica. Isto je bilo i kad je zvala moju mamu u goste kod njih, dok je njegov tata maltene sve vreme cutao. Jednom smo sreli njegovu mamu na ulici, moja mama se sa njom nesto nasalila, pohvalila je za izgled, ona se samo kiselo nasmejala nista nije odgovorila. Kada joj je decko prebacio za to malo je promenila ponasanje, sad prica sa mnom normalno, kada su dosli sa mora poklonila mi je lepu narukvicu, zvala me kod njih na rucak. Ali sam shvatila da su oni takvi i prema sinu, meni npr. nije normalno da ti cela porodica otputuje negde i da se uopste ne jave da su stigli, da se maltene ne cujete neko vreme dok su oni tamo. Mladja cerka im bukvalno radi sta hoce, oni joj nesto zabrane, ona se ponasa kao da oni ne postoje i uradi po svom, njihov komentar je "sta da joj radimo". Tako da zaista mislim da nije problem u meni nego u njima i digla sam ruke od toga.

Inace, upravo sam shvatila da je moja "svekrva" vaga i sokirana sam! Sa svim, ali bukvalno sa svim vagama koje znam se super slazem i mogu da ih prepoznam, ona mi je susta suprotnost. Rodjena je na pocetku znaka pa je mozda vise pokupila osobine device Svekrve :(((  - Page 3 650269930


Iva, zasto bi ti bila kriva ako njegove roditelje ne usrecuje sreca njihovog sina? Neka ga otpisu ako hoce, to je njihova sramota, ti uopste nemas veze sa tim, niti bi te decko ikada krivio zbog toga. Grozni su, svaka ti cast na hrabrosti i snazi da to sve istrpis, ja bih se verovatno povukla, otkazala vencanje i odustala od decka. Iako znam da to nije ispravna odluka, sigurna sam da bih to uradila, nisam bas neki borac, a i jako mi je bitna harmonija u porodici, ne bih podnela takve situacije.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyČet Avg 02, 2012 12:03 am

Bella mislim da su i moji pomislili i rekli par puta da sve otkazem. Medjutim, posle Nisa mi je mama ovo poslala: "...jer je dovoljno pogledati ove vase fotografije sa vencanja. Ja kad vidim kako se vas dvoje gledate, i kako gledate jedno drugo sa koliko ljubavi, deco to cuvajte taj osecaj medju vama jer to je ono pravo i da znate da to nema u svakom braku, a vi ste srecnici zbog toga se ptrudite da vam te iskre iz ociju potraju .
Ako budete pazljivi jedno prema drugom, ako se postujete i volite , sve ostalo postaje nebitno i bledo, a ja vam iz iskustva kazem da ce biti vama dvoma mnogo lako i lepo u zivotu da sve prevazidjete sa lakocom ako jedno drugom uvek budete siguran oslonac."
I nije samo ona komentarisala to za slike i nas dvoje, nego skoro svi koji su nas videli zajedno. Meni samo nije jasno kako njegova majka to ne vidi.
A sto se borbenosti tice tu sam prava skorpija, ne odustajem ako smatram da neko ili nesto vredi borbe. I meni je bitna harmonija u porodici, ali cu izgleda morati da se pomirim sa tim d ane moze svako da me voli ma koliko se ja trudila.Bitno mi je da nas dvoje zivimo u harmoniji. Vremenom cu prihvatiti da me jednostavno ne vole i ne zele. Meni to malo tesko ide, ali moracu.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyČet Avg 02, 2012 12:08 am

kad padnes u bedak,uzmi procitaj to sto ti je majka poslala Svekrve :(((  - Page 3 650269930


a u pravu je Bella,ako se oni tako ponasaju prema svom sinu,ni devojka nista bolje ne moze da ocekuje.niti moze da se menja nacin na koji porodica funkcionise (iako su nama mnoge stvari koje njihovi roditelji rade nenormalne Svekrve :(((  - Page 3 650269930 ).
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyČet Avg 02, 2012 12:37 am

Iva,nazjezih se sad!I mene drma pms! Svekrve :(((  - Page 3 650269930

a moguce je da i ona to vidi i da je bas zbog toga takva.jadno,ali vrlo moguce.

seti se mog primera,pa budi srecna sto ste daleko! Svekrve :(((  - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyČet Avg 02, 2012 12:48 am

Ivana ::
Iva,nazjezih se sad!I mene drma pms! Svekrve :(((  - Page 3 650269930

a moguce je da i ona to vidi i da je bas zbog toga takva.jadno,ali vrlo moguce.

seti se mog primera,pa budi srecna sto ste daleko! Svekrve :(((  - Page 3 650269930
Svekrve :(((  - Page 3 3947323609 Svekrve :(((  - Page 3 3947323609 Svekrve :(((  - Page 3 3947323609
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyČet Avg 02, 2012 12:57 am

sto ne kazes da si mi poslala slike? Svekrve :(((  - Page 3 650269930 diiiiivnneeee su! Svekrve :(((  - Page 3 650269930

a skoro sam na jednom forumu procitala post neke devojke da su u njeno vreme svekrvama tepale `kroki`,skracenica od krokodil! Svekrve :(((  - Page 3 312503953
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyPon Avg 27, 2012 10:55 am

nisam znala da mi je buduci svekar ovakva tracara Svekrve :(((  - Page 3 650269930 ponovo me ogovara.sta li prica kad nisam u kuci,kad ovako ne pazi kad sam tu.posto je prosli put bella pitala,napisacu ovde da tamo ne sirim temu.izmedju ostalog sam bezobrazna,ne umem da kazem ''dobar dan'',ne umem rec da progovorim,da ga pitam kako je.gora sam od decka jer ne umem da ga nateram da radi duze,i da ostavi golubarstvo.nikad nista necemo da imamo jer smo nesposobni.najveci biser je da moj decko nema dovoljno para da sredi sprat,jer mora da izdrzava moju majku affraid

to sve kaze covek koji mi se od kad me upoznao breca na svaku rec.kad je bila veridba pravio se da se nista ne desava,nije dosao ni goste da vidi.cestitam mu rodjendan iako on mene ignorise za moj,pomazem oko slave vise nego bilo ko,ove godine je putovao nekoliko puta i nijednom nije proslo bez ''srecan put'' i ''kako ste se proveli'' kad se vrati ( a verujte ne zasluzuje ni toliko),ne ugrozavam ga nicim.ne diram ga,trudim se da ne lupam i ne pravim buku.skoro mi se izdrao ,jer nisam neki deo za usisivac vratila na mesto.pa jbt ni majka se godinama ne dere na mene. Shocked pre mu je smetalo sto jedemo dole,sad mu smeta sto ne silazim.a ne silazim,jer uvek nadje da se dere na zenu i sina,onda kad treba da jedemo.i necu da mi preseda bilo sta.niti mi je otac,niti rod,da moram da ga trpim.
stvarno sam probala da budem ok sa njim,da predjem preko tih izdrndavanja,ali on je postajao sve gori,da sam komunikaciju svela na ''dobar dan'' i po neku recenicu kad bas ne mogu da izbegnem.on vam je na foru,ja kazem da je sutra utorak,on ce da me ubedjuje da nije i da on bolje zna.
i povrh svega mojoj majci nikad oci nije video i lupeta takve gluposti.

toliko sam besna,da mi dodje da se nikad u zivotu ne vratim u njihovu je*enu kucu.ponasa se kao da poseduje grad,a ne kucu na sprat.


edit:jos ga blizanac podrzava u tim tracarenjima,a on je svojoj devojci nosio rucak i veceru u sobu,jer nije htela da se srece sa njegovim roditeljima.a kad se slavi nesto njih dvoje dodju kad i gosti,a kad svi odu ona kaze ''ja sam umorna'' i ode da spava, a mene ostavi sa svim sudovima i neredom.i posle ja ne valjam scratch
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyPon Avg 27, 2012 11:10 am

Auu...ovo je bas gadno kad krenu da prozivaju roditelje...Jesi li reagovala na ovo sto je gospodin tata rekao?Je li decko cuo za to,sta on kaze?I nemoj vise da pomazes za slavu i rodjendane,vidis da to ne cene.Bolje cene ovu drugu devojku,to je uvek nazalost tako.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyPon Avg 27, 2012 9:04 pm

Bew da sam ja na tvom mestu ne bih"zivela"sa njima,bolje zrtvovati i to malo vremena nego da trpis tudja sra*a.Pa kad stanete na noge,kad se oboje ostvarite onda cete imati nesto svoje i izgraditi svoj zivot i svoju porodicu.Mislim koliko ti u proseku vremena provedes tu?jel se vracas svojoj kuci ili ne?moram da zamislim citavu situaciju
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyPon Avg 27, 2012 10:51 pm

mislim da je bev rekla da nemaju izbora nego da zive u toj kuci. iskreno, ja se slazem sa kajlinom i gledaj kako znas i mozes da se odvojite. ne mislim iza drugog zida ili na drugom spratu, nego sto dalje. distanca je kljucna za dobar odnos snajke i svekrve
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyPon Avg 27, 2012 11:38 pm

budem tu uvece,i kad decko krene na posao idem kod svoje kuce.jedino nedeljom budem vise,jer decko tad ne radi.
decko,kao i uvek prica da se ne nerviram,jer je njegov otac oduvek takav,posebno prema njemu.zato sam jednom Ivi i rekla,da kad se roditelji prema sinu ponasaju kao kreteni ,ni njegova devojka/zena ne moze nista bolje da ocekuje.
kaze ''ti kad znas da to sto on prica nije istina,zasto se nerviras?''.

ne mogu nista da kazem njegovom ocu,jer mi to nije u lice rekao.nego sam krenula dole da uzmem nesto,i cujem kako vice,i ostanem na stepenicama dok ne prestane (jer on tako bar 3-4 puta dnevno histerise),i imam sta i da cujem Svekrve :(((  - Page 3 1655936591

trenutno mi vise odgovara da se sredjivanje i moje preseljenje sto vise odlozi,jer su zadnji meseci postali nepodnosljivi. Svekrve :(((  - Page 3 3021160417

Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2012 12:13 am

Auu, pa to je bas bezobrazluk. Ja bih iskreno na tvom mestu smanjila odlazak kod njih na minimum. Nije mi ni jasno kako imas volje da svako vece spavas tamo kada znas kakva je atmosfera u toj kuci? Vidjala bih se sa deckom u gradu, eventualno dosla kod njega par puta nedeljno na par sati i to je to. I slazem se sa devojkama da razmislite o preseljenju. Pa unistice vam i zivce i zivot i brak. Da ne pricam koliko je nezdravo da vasa deca jednog dana odrastaju u takvom okruzenju.

Citam ove price i divim vam se kako mozete sve to da istrpite. Ja sam rekla da cu se udati iskljucivo za onog decka sa cijom porodicom se budem lepo slagala. I ne mislim ni da je to tesko ni nemoguce, potrebno je samo malo kulture i ljubaznosti, mislim da je svi normalni ljudi poseduju. Majka od decka moje sestre je diiivna zena, izljubi i mene kao da sam joj najrodjeniji rod, a moju sestru obozava. E takvi roditelji su podrska svojoj deci i njihovom braku.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2012 12:17 am

Yo** ::
mislim da je bev rekla da nemaju izbora nego da zive u toj kuci. iskreno, ja se slazem sa kajlinom i gledaj kako znas i mozes da se odvojite. ne mislim iza drugog zida ili na drugom spratu, nego sto dalje. distanca je kljucna za dobar odnos snajke i svekrve

Yo, ja sam cist primer da to i ne mora da bude tacno. I 1000km od nje nadje nacina da mi zagorcava zivot ako ne drugacije onda preko skajpa.

Bev, svetujem ti da prekines svaku komunikaciju sa njima. Ako vec morate da zivite zajedno ne moras nista da trpis.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2012 12:31 am

i trudim se da ne komuniciram.znaci samo ''dobar dan'',kad mi treba nesto dole,posaljem decka da uzme.ali eto sad mu i to smeta.
mislim da njemu smeta sto ne moze da manipulise.vise puta mi je rekao kako je mislio da cu ja da nateram decka da batali golube i kucice (to mu je trn u oku),i da cu da ga podstaknem da radi vise.a posto nista od toga nisam uradila sigurno misli da nicemu ne sluzim onda Svekrve :(((  - Page 3 650269930 a i verovatno ocekuje da slepo slusam sve sto on kaze.

ma meni je muka da idem tamo,ali stvarno nema drugog resenja.nisu toliko finansije u pitanju,koliko organizacija.evo sad vidim koliko mu je brat rastrzan jer se preselio u grad,a ovaj moj bi i cesce morao da dolazi kuci.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2012 1:09 am

Bella samo imaj u vidu da mnoe svekrve otkriju svoje pravo lice tek posle svadbe. Ova moja je do mesec dana pred svadbu pricala kako ima savrsenu snajku. Jedino je moj tata cim je video provalio kakva je. Ja cak ni Vodolijici nisam verovala kad je pricao o njoj da nije normalna. Toliko je umela da se pretvara. Mada sam verovatno i sama htela da mi odnosi budu dobri sa njima, pa zato nisam videla da je sve samo gluma.

Bev, slazem se sa Bellom. Pozelces da se nisi rodila ako se tamo preselis. U stvari ne znam kakva si ovako, mozda umes da iskuliras. Ja ne umem. Meni kad neki odnos skripi ili ga popravljam ili ga prekidam. A sad ne mogu ni jedno ni drugo, i bas mi smeta situacija i opterecuje me. Verovatno cu vremenom oguglati, ali znajuci sebe bice potrebno dosta vremena. A ja ni ne zivim pod istim krvoom sa njima, niti od njih zavisim.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 EmptyUto Avg 28, 2012 1:11 am

Bew ono sto je rekao za tvoju majku kod mene bi prelilo svaku casu.Ja bih ga odmah"ispreskakala"zbog toga,ko je on da se tako ponasa i da prica sta mu padne napamet.Mislim bolje decko da dolazi kod tebe ako je to moguce,provodite vreme napolju a ne njih da gledas.Jer jednom ce tebi biti dosta,a to kakav je njegov otac(objasnjenje tvog decka)ne poboljsava stvari ni malo,ti se osecas lose i neprijatno a zasto bi?Nisi to zasluzila,koliko sam shvatila uvek pomazes ponasas se kao clan jedne zajednice i trudis se da doprineses,izvini ali ko ih j**e s tim ponasanjem.Malo da se strpite,ali useljenje tamo nije bas najpametniji izbor po mom misljenju,al ti ces svakako uraditi kako mislis da treba.Nadam se samo da se neces nervirati
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 3 od 23Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: