Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Svekrve :(((

Ići dole 
+22
koni
Rale89
bojano
JJEECCAA
*cinderella*
Bella
meda
vitaaaaa
Yo**
kajlina
Kalla
Lara
Iva
Jeci
inda
sister87
bevana
sanja
Lus
Ivana
~Lovely~
Nastija
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći
AutorPoruka
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 10, 2013 3:44 am

dva?zar ih nije troje? Svekrve :(((  - Page 21 650269930

ja sam svoju danas zvala da joj cestitam rodjendan.taaako smo se lepo ipricale,sa sve `mila`. Svekrve :(((  - Page 21 469341540

inace,ne nadjoh je u tekstu.Svekrve :(((  - Page 21 2370014350 


Poslednji izmenio Ivana dana Ned Nov 10, 2013 3:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 10, 2013 3:47 am

Схватам да је два детета, јер оно треће није изузетно. Svekrve :(((  - Page 21 650269930 Страшно.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 10, 2013 3:56 am

Lus ::
Схватам да је два детета, јер оно треће није изузетно. Svekrve :(((  - Page 21 650269930Страшно.
Ne zbog toga sto trece nije izuzetno, nego trece nije ona vaspitavala, raslo je sa ocem.
Ih, bre Lus odmah "strasno" pffff Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 10, 2013 4:21 am

znaci,ono je bila ironija?ja dok skontam.. Embarassed 
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 10, 2013 4:23 am

Nije bila ironija, zaista ima dva izuzetna deteta (pod tim mislim kako su uspesni u tome sto rade, bili su odlicni sutdenti i sl).
Trece zaista nije raslo pored nje, prema tome za bilo kakve rezultate (pozitivne ili negativne) nije ona odgovorna.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyPet Nov 15, 2013 6:38 am

Da se malo i pohvalim, dobila sam poklon za rodjendan od svekrve i svekra, na kucnu adresu.
Mnogo lepe pidzamice.
A to je zahvalnica zato sto je dobila orhideju u saksiji za svoj rodjendan.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyPet Nov 15, 2013 8:57 am

lepo! Svekrve :(((  - Page 21 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyPet Nov 15, 2013 9:23 am

Super Svekrve :(((  - Page 21 650269930

Ivancice,ti bese uskoro na slavu?Ili sam pomesala?
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyPet Nov 15, 2013 12:18 pm

iva,konacno nesto lepo i od njih Svekrve :(((  - Page 21 650269930 drago mi je da ti se svidja poklon,da nije nesto bez veze...Svekrve :(((  - Page 21 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptySub Nov 16, 2013 9:30 am

bevana ::
Super Svekrve :(((  - Page 21 650269930

Ivancice,ti bese uskoro na slavu?Ili sam pomesala?
da,da!  i dogovorile smo se da pravim neke kolace i tortu! :)sto bi Lus rekla moja buduca svekva+ja  jednako ljubav! Svekrve :(((  - Page 21 20348227 
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptySub Nov 16, 2013 10:49 am

Inda, ja samo od bliskih ljudi izvoljevam poklone. Svekrve :(((  - Page 21 650269930
U smislu da oni znaju sta mi treba i sta mi se svidja. Svima ostalima sam zahvalna ako se mene sete i cestitkom, a ne poklonom. Svekrve :(((  - Page 21 650269930
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptySub Nov 16, 2013 11:02 pm

Iva ::
Inda, ja samo od bliskih ljudi izvoljevam poklone. Svekrve :(((  - Page 21 650269930
U smislu da oni znaju sta mi treba i sta mi se svidja.  Svima ostalima sam zahvalna ako se mene sete i cestitkom, a ne poklonom. Svekrve :(((  - Page 21 650269930
Ovako je i kod mene.
Ja npr nikada od majke bivseg decka (kako mi ovo sad cudno zvuci Svekrve :(((  - Page 21 364988687 ) nista nisam dobila. Jednom se setila da mi cestita rodjendan, i to dan kasnije. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptySub Nov 16, 2013 11:13 pm

E mojoj svekrvici je danas rodjendan. Idem kasnije. Svekrve :(((  - Page 21 515354487 
Iva, bas mi je drago zbog tog gesta.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptySub Nov 16, 2013 11:20 pm

Ма, ко шиша маму бившег дечка?
Иво, лепо, лепо. То да се снајка утопли у хладној Пољској.
А честитке обожавам. Мени је честитка и довољна. На њу увек падам, а поклон мање-више.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 2:46 am

I majci novog decka je danas rodjendan. Svekrve :(((  - Page 21 650269930 Laro, pojedi torte i za nas malo. Svekrve :(((  - Page 21 650269930

Lus, i ja padam na to.. Svekrve :(((  - Page 21 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 2:47 am

O, pahuljice, ti si vec pokupila sve informacije. Svekrve :(((  - Page 21 364988687 skorpijice. Svekrve :(((  - Page 21 515354487 
Hocu!
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 9:44 am

Totalni kolaps sistema. Da sam znala da ce se ovo danas desiti ne bih uopste isla na je**nu slavu od ovog mog. Izvinite zog recnika ali ukapiracete zbog cega psujem. Bila sam veceras na drugom danu slave od ovog mog, bili smo mi i deo njegove familije . Mi smo se u pocetku malo drzali na distanci pa smo posle poceli da se salimo, on mene da bocka, da mi dira kosu, ali nista nepristojno . Nismo se cak ni ljubili. Pricali smo i sa ostatkom familije, i nama se sve cinilo ok. Dok nisu otisli gosti, onda je njegova draga majka upala u prostoriju i rekla mu da treba da ga bude sram, da kada bude ziveo u svojoj kuci tada ce moci da radi sta zeli. Mi smo gledali onako u soku, pa je on izleteo i poeco da se svadja sa njom. Svadjali su se u dvoristu, ja sam ostala u kuci ali sam i dalje mogla da cujem viku. Nisam mogla bas sve da razumem ali sam dovoljno ukapirala da je svadja bila zbog mene. Posle je on usao sav iznerviran taman je seo i ja pored njega da visim sta se desilo, kada je cuo kako njegova Majka prica njegovom ocu kako mu je rekla to i to. Ovaj moj je opet izleteo, ovaj put se drao toliko da sam sve jasno cula, njegova majka je uletela i kao izvinila mi se ako me je uvredila ... Da skratim pricu, njegova majka se naljutila jer smo navodno uradili nesto neprilicno, bar u ocima njegove rodbine, pa je njegova tetka pocela da nas ogovara. Napominjem da nista nismo uradili, sta vise bili smo krajnje kulturni i fini, tako da je ovo bio krajnji sok. On i njegova majka su se raspravljali, ja i njegov otac smo pokusavali da smirimo strasti, na kraju sam pokupila stvari i otisla, dok mi se covek izvinjavao zbog svega . Veoma sam se potresla pa su mi krenule suze, ovaj moj se zabrinuo, erekao mi je da je tu za mene i posle me pitao da li bih pristala da se verimo. Ja u jos vecem soku kazem da on to kaze zato sto se to izdesavalo ( sto mi je zaista palo na pamet), on je tvrdio da nije. Pitao me je da li ga volim, rekla sam da, on kaze i pored svega, ja sam rekla da , ali da ne zelim da se verim na taj nacin i da imam utisak da to radi samo zato sto se posvadjao sa svojima. On mi je rekao da ne radi zato i da imam fore do sutra da mu odgovorim jer je to mnogo ozbiljna stvar. Rekla sam mu da saceka malo da se smiri situacija, da se i on malo smiri pa ako nakon svega bude zeleo da me zaprosi da to uradi na neki normalan nacin...

Ovo bi mozda trebalo da bude i u emocije, veze itd. ali se odnosi i na majku od ovog mog pa sam je stavila ovde. Zaista ne znam kakvi su to ljudi kada u svemu vide nesto lose. Dosla sam zbog slave kod njega, a ne zbog ko zna cega. Htela sam da ispostujem njega i njegove a ovi su sve upropastili Svekrve :(((  - Page 21 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 10:02 am

Ма, мама је мало попила па је планула. Шалу на страну, жени је очигледно много стало до средине, шта кажу рођаци, комшије. Непристојно је много тога, али опет свакоме различито јер је некада то субјективно. Жена је то могла лепо да каже, и да укаже њему када ти одеш. Или и њему и теби, без хаоса.

Та веридба ми је убедљиво најјача ствар, мама нема више главну улогу. Понео се као клинац. Контам да изнервира маму. Он нека повуче ту просидбу па нека вери када буде могао да издржава. Лош тренутак, ружан дан, и незгодно време за такво нешто. Мислим, осим уколико не мислите да будете гоооодинама верени. Типа-пет, десет.

Рале, без бриге. Svekrve :(((  - Page 21 2836737430 
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 10:21 am

Meni se cini da malo prenaglio sa tom prosidbom, zato sam mu i rekla da saceka malo pa ako zaista bude zeleo neka to uradi kako treba. Iskreno sam mu rekla da ja ne zelim da se verim na takav nacin, a mislim da to vazi za 99% devojaka . On to ne bi rekao da to ne zeli, takva je osoba, ali jednostavno ne mogu a da ne pomislim na to da je to rekao da bi im-joj terao inat ... On mi je rekao da zeli da me zeni, i da dobro razmislim ... Da bih i dalje zivela kod njega. Na taj nacin bih dobila neka prava u toj kuci ( po razmisljanju njegove familije), jer za sada sam izgleda samo bludnica koja je promenila ko zna koliko njih i koja dolazi na slavu i u njegovu kucu da bi se kr***uli... Ja sam iskreno prvo pomislila da cemo raskinuti, a on me prosi Shocked 

Sto se tice njegove majke, zena nije pila, tako da nema tu olaksavajucu okolnost. Ovom mom je toliko pukao film da je rekao majci da ako ima nesto protiv mene da mi to kaze u lice ... Cini mi se da to nije prvi put da je imala takav ispad. Ono je bila bas velika svadja, s tim sto pola nisam ukapirala o cemu je rec, ali mi verujte da je bilo uzasno. Ona kuca gde sam bila ima debele zidove, a uspela sam da cujem kako se svadjaju iako su bili u dvoristu . Imala sam los predosecaj, ali nisam mogla ni u ludilu da predpostavim kakav ce cirkus ispasti od svega .
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 10:30 am

Kakvu je dramu zena napravila oko gluposti.
Mozda je familiji cudno sto si ti uopste na slavi ako si samo devojka.Ne znam ,nemam pojma.
Verujem da ti je bilo mnogo neprijatno.

A tu prosidbu tek ne razumem.Izabrao je trenutak,svaka mu cast.
Da li bi ti uopste pristala da zivis u zajednici sa njima,radi li on?
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 10:40 am

Bev- Ja sam mu devojka duze od 2 god. ovo mi je vec treci put da sam isla kod njih na slavu, da im je smetalo nesto sto sam tamo iako sam samo devojka verujem da bi rekli prvi put kada sam tamo bila, jer smo se zabavljali oko 3 meseca kada sam prvi put bila kod njega na slavi. On je sazidao kucu, treba samo da se sredi tako da ne bih zivela sa njegovima, a i mislim da on nije imao na umu da to bude odmah, rekao mi je da bih ja ostala kod sebe da zivim zbog cega mislim da je to vise zbog toga da bih dobila neka prava i da se vidi da je nasa veza ozbiljna ... A za trenutak se slazem, nekad zna da ima tajming katastrofa, a veridba nije mala stvar, pogotovo za mene.

Bilo je veoma neprijatno, plus mislim da njegova rodbina nije ni otisla tako da su i oni izgleda sve culi . Jedina osoba kojoj znam sa sigurnoscu da je zelela da propadne u zemlju, pored mene, je bio njegov otac. Dakle ovo dvoje vicu a nas dvoje pokusavamo da ih smirimo ... Pitaj boga da li cu ikada opet krociti u njihovu kucu, ne znam ni kako da ih pogledam. Ja i ovako ne volim kada se ljudi svadjaju, ali kada znas da se neko svadja zbog tebe ... to tek ne volim .
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 10:41 am

Rale kad bi se vas dvoje sutra vencali gde biste ziveli?
Ovo te pitam jer mislim da ako ti odes sa njom pod isti krov da ces toliko nagrabusiti da ce ti zivot presesti.
Zena ocima ne moze da te vidi, smatra da nisi dovoljno dobra za njenog sincica i iskoristila je prvu priliku da ti to stavi do znanja. Posto kao i vecina zena u Srbiji nema osnovnu kulturu da coveku u lice kaze sta ima ona je nasla izokola nacin. Sve u svemu, jos od onog proslog puta se vidi da te ne podnosi. Sad je samo to dramaticnije pokazala.
Na tvom mestu ja bih bezala glavom bez obzira sto dalje od nje.
I nemoj za par godina da kazes: Nisam znala da ce tako da bude, kad ti bude napravila pakao od zivota. A napravice ga, samo li se vencate vas dvoje. Ako ne budete zivele u istoj kuci mozda (ali mozda) ces moci da ne reagujes na provokacije, histeriju, ujedanja... Ali iskreno ne verujem.

Lus nju da je briga sta misli komsiluk ne bi pravila scenu u dvorsitu da ih svi cuju. Ovo je bilo namenjeno tome da Rale vidi da tu nije dobrodosla.

Prosidbu necu da komentarisem, nadam se da si dovoljno pametna da i sama vidis gde sve to vodi.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 10:44 am

sta li ce tek komsiluk da kaze kad su se vec svadjali napolju i toliko urlali? verovatno su ih svi culi  Svekrve :(((  - Page 21 20348227 

rale, potpuno si u pravu. ovaj put kazem bez zezanja, najozbiljnije. 
"Rekla sam mu da saceka malo da se smiri situacija, da se i on malo smiri pa ako nakon svega bude zeleo da me zaprosi da to uradi na neki normalan nacin..."  ovo si sama najbolje rekla! 

i slazem se sa bev, da li stvarno zelis da ides da zivis u toj kuci posle takve drame oko gluposti? to sto on kaze da ces dobiti prava ako se udas ne verujem. moze bas naopako da krene i da njegova majka pomisli da si iz inata njoj dosla, pa te jos i uzme na zub. ali, ko zna...  Svekrve :(((  - Page 21 2370014350 

nemoj da bude udaj se na brzinu, kaj se natenane.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 10:47 am

ps. ko li je naljutio ivu pa sve najgore o svekrvama?  Svekrve :(((  - Page 21 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 EmptyNed Nov 17, 2013 10:47 am

Yo** ::
moze bas naopako da krene i da njegova majka pomisli da si iz inata njoj dosla, pa te jos i uzme na zub.
Ne mozda, nego sigurno.
Rale na tvom mestu bih sacekala da steknem svoj dinar (makar i mali malecan) i da mozete da ziviti potpuno samostalno bez icije pomoci finansijske ili bilo koje druge prirode. Sve drugo ti je ogromo kockanje a vec se vidi da te zena ne trpi.
Da mi sad treba da zivimo sa njegovima razveli bismo se, potpisujem. Znaci, nista ne pricam napamet.

Yo draga nisam ljuta. Ali jesam dozivela na sopstvenoj kozi ruzne stvari i videla kakav bi mi zivot bio da na bilo koji nacin od njih zavisimo (pa svekar nije sacekao godinu dana od svadbe da za istu prebaci sto je sopstvene goste platio). Drugo procitajte malo onu temu o svekrvama na Ani pa ce vam biti jasno o cemu pricam.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Svekrve :(((  - Page 21 Empty
PočaljiNaslov: Re: Svekrve :(((    Svekrve :(((  - Page 21 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Svekrve :(((
Nazad na vrh 
Strana 21 od 23Idi na stranu : Prethodni  1 ... 12 ... 20, 21, 22, 23  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Sve ostalo :: Stvarno sve ostalo-
Skoči na: