Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 otac

Ići dole 
+19
Tia
Rale89
pahuljicaa
Yo**
tinkerbell02
~Lovely~
Asja
kajlina
sharon
Aruena
bevana
Iva
Masna
Lus
inda
Ivana
StormZ
*cinderella*
Radaaa93
23 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 6:49 am

Sta je ovim ocevima ? Ja sam mislila da je samo moj takav, ali ocigledno nije jedini ... Moj otac mi cesto prebacuje za pare, za skolu, za decka, za kucu, za hranu ... Nista mu ne valja.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 6:50 am

Hvala Bogu, moj otac nije takav...meni je majka takva...
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 6:54 am

rale,tvog oca i mogu da razumem,ali za mog niko nema pravdanje. On ima zavrsen fakultet,dobar posao,dobru platu,ne radi nista u kuci,i opet nas sve zeza,a pritom i moja majka radi,tako da nije da on nas izdrzava....nije on los toliko,mislim mi nemamo nikakvu komunikaciju,on ne pravi problem za pare ,drugarice,decka,izlaske uglavnom,ali me eto s vremena na vreme pocasti takvim komentarima .
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 6:55 am

rale nemoj nikako da zalis! to si upisala zbog sebe a ne njega, da bi se ti usavrsavala, pusti ga, dokoni covek, ne zna sta ce, padrugima hoce da zagorca zivot

inda ja ne mogu stipnediju jer sam na samofinansirajucem, i zato razmisljam da pocnem da radim, preko drugarice sam cula da ima u frikomu da se rade promocije i to mogu cak i samo vikendom da radim, ne znam koliko se dobija, ali koliko god da je, bice to moj novac otac - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 6:59 am

tink,i ja sam se prijavila da radim te promocije,ali me nikako ne zovu,jako je tesko poceti to da radis...pare su ok otac - Page 3 650269930 Kada bih i to pocela da radim,onda bih imala pare i za sledece more...pisi u drugoj temi o ovome,ako imas jos nesto da ne idemo u off.

Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 7:02 am

Ja mislim da moj otac pati od kompleksa nize vrednosti. Mislim da je njemu krivo sto nema posao, sto mu je tako tesko u zivotu, sto je musko a ne moze da nas izdrzava, i to sto cemo i sestra i ja otici a on ce ostati sam ... Ali mu ni to ne daje za pravo da se ponasa prema nama tako. Razumem ja sve ukljucujuci i to da se razocarao u zivot, ali ne mora i mene da ubija u pojam. Imam 24 god. ceo zivot je preda mnom ( izvinjavam se ako je greska ali nisam sigurna kako se pise ), ne moram i ja da se razocaram u zivot . Mesto da bude ponosan na nas on se ljuti . A pojedine uvrede i izjave necu ni da iznosim na forum. On zna da kaze nesto, ocigledno ne razmisli o tome, i posle se pravi da je sve ok .
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 7:50 am

On zna da kaze nesto, ocigledno ne razmisli o tome, i posle se pravi da je sve ok . [/quote]
Tacno znam o cemu pricas.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 7:57 am

ne mene samo nervira sto misli da je uvek u pravu i to se trudi svim silama da dokaze, pa cak iako ce to kod mene izazvati tugu, on ce ici toliko daleko, a ja ne volim osobe koje moraju po svaku cenu da budu u pravu
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 8:00 am

Tink- tako je i kod mene, sto je najgore mislim da sam u pojedinim stvarima ista kao on otac - Page 3 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 8:07 am

takodje otac - Page 3 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 8:11 am

Nemojte tako, devojke! pa ocevi su vise vezani za zensku nego za musku decu...ja mislim da je najveci problem u tome sto se plasi...jer ipak zensko dete ide iz kuce, menja prezime (u vecini slucajeva) a onda oni ostaju sami...kao sto je Rale napisala. I za fakultet i ucenje zeli da budete najbolje, verovatno da kasnije ne bi zavisile od muskarca (citaj: muza) To za novac je prolazno. Kriza je. Naisao je period. Mora izdvojiti dosta novca za vise stvari i to mu stvara dodatnu presiju. Tink, on zna da ti treba garderoba npr, zna da ti treba da izadjes, da imas kod sebe .. i sigurno mu je zao jer je primetio da si se povukla po tom pitanju...
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 8:25 am

pa zato i ne trazim, jer znam da je kriza, ali ni on ne mora da bude takav, tako negativan, sa zajedljivim komentarima iz cista mira, sve ja razumem, ali ovo necu da razumem, takvo ponasanje ne
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 8:27 am

Onda treba da sednes i da popricas sa njim...ali stvarno.
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 8:31 am

ne vredi, pricala sam, nece da prihvati da nije u pravu, a i ne mogu ja matorom coveku pricati kako treba da se ponasa, ma...nemam izbora nego da kuliram
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 8:41 am

Izbrisao mi se post otac - Page 3 1371890812 Ni moj nece da shvati, nekad cak pomislim da je njemu sve to smesno, Valjda misli da preterujem ili ne shvata ozbiljnost situacije ...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyNed Nov 03, 2013 10:35 am

Ne preostaje vam nista drugo, devojke, osim da se pomirite s cinjenicom da je to tako...
Nazad na vrh Ići dole
Tia

Tia


Broj poruka : 23
Datum upisa : 10.11.2013

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 11:15 am

E ovako, imam problem sa ocem. On je protiv mooje veze i zabranjuje mom decku da dodje kod mene kuci. Sve je bilo okej za vreme leta, decko je dolazio kod mene, i odjednom je neko mom ocu poceo da prica svasta za mog decka, kako me vara, maltretira i svakakve gluposti sto naravno nije tacno, a moj otac ne veruje meni, sto je najgore nece ni da me saslusa. Cak mi brani da idem kod njega i kaze da ce da zove policiju, zabranjuje mi da idem kod njega. Ne znam zasto. Veruje drugima,meni ne. Da li imate neki savet?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 11:21 am

ne znam sta bih ti rekla, nikad nisam bila u takvoj situaciji pa nisam merodavna da pricam, mozda da sednete vas dvoje sa njim, pa da mu tvoj decko kaze lepo da to nije istina sto se prica
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 11:27 am

tia,ja sa mojim imam samo jedan dogovor-a to je da momke ne dovodim kuci,a on mi nikada nista nije rekao kada kazem da idem kod decka...pokusaj da tako nesto i ti izvedes otac - Page 3 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Tia

Tia


Broj poruka : 23
Datum upisa : 10.11.2013

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 11:40 am

Moj otac ne zeli da mu se moj decko priblizi uopste. Ne zeli da razgovara ni s njim ni sa mnom. Ne veruje mi. Misli da me decko maltretira, kao kruze price da me vara. Sve mu to pricaju neki njegovi drugovi, kad god me vide. Zna svaki moj korak. Sve sto radim zna. Kao da me neko prati. Ne znam sta mu toliko smeta da idem kod decka ako vec on ne dolazi kod mene.
Kaze da ce da zove policiju ako jos jednom odem kod njega. Da li policija reaguje na to? Da li bi mogli da prave probleme njegovim roditeljima?
Nazad na vrh Ići dole
tinkerbell02

tinkerbell02


Broj poruka : 1490
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 12:01 pm

mislim da prica to da bi te zastrasio
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 12:22 pm

Meni se cini da je tvoj otac malo previse zastitnicki nastrojen. Brine se za tebe, i to je normalno. Verovatno smatra da gledas svet kroz ljubicaste naocare jer si zaljubljena pa zato ignorise kada mu kazes da navedene optuzbe nisu tacne. Mozda ne bi bilo lose da ne ides kod decka na par dana dok se ne smiri situacija, pokusaj nekako da objasnis ocu o cemu se radi, ali imaj na umu da postoji mogucnost i da tvoj otac zna nesto sto ti ne znas ...

Ni moj otac ne voli mog decka, upravo smo imali diskusiju o tome, naravno nije bas mnogo drago zbog svega, ali opet razumem ga . Brine se, otac mi je. Samo sto zaista ne volim kada neko misli da sam zaljubljena toliko pa da ne vidim prst pred nosom.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 8:51 pm

Tia ok je brinuti al tvoj otac ide u ekstremnu krajnost.Da te fizicki maltretira decko,bila bi i vise nego opravdana reakcija,posto to nije slucaj ti popricaj s njim ali ga nekako presretni i reci da se nalazis i vise nego uvredjeno sto tvoje misljenje ne igra nikakvu ulogu a misljenje kojekakvih "rekla-kazala" slepo slusa.Reci da i sama znas sta ti smeta a sta ne...i da ne mozes da postanes odgovorna ukoliko te neko drzi pod staklenim zvonom.
Nazad na vrh Ići dole
Tia

Tia


Broj poruka : 23
Datum upisa : 10.11.2013

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptyUto Nov 26, 2013 11:32 pm

Ja kod decka i ne idem svaki dan, odem jednom u mesec dana, ali sada je hladno i nemamo gde da budemo, ne vidim problem da odem kod njega, niti da on dodje kod mene.
Pa mislim i da sam zaljubljena to ne znaci da bi ostala s njim ako me maltretira. Dzabe kad je on nenormalan, on pocne da prica kaze sta ima, ja pocnem on ode iz sobe, nece da me slusa, ili pocne da peva, znaci strasno. Koliko god da pricam on se pravi da me ne cuje.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 EmptySre Nov 27, 2013 1:31 am

tia,stvarno preteruje,ja to ne bih trpela. E sada ne znam ja kakav ti odnos imas sa tvojim,ali ja ne dozvoljavam da mi se iko mesa u izbord decka/drustva...moji to znaju i postuju i tata ume nekada da zeza,tj. da mi prokomentarise nekog decka,ali njega to odavno vise ne zanima...
sta tvoja majka misli o tome ? zasto ne pokusas nesto preko nje da sredis da pricate i lepo mu objasnis situaciju otac - Page 3 650269930 .
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





otac - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: otac   otac - Page 3 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
otac
Nazad na vrh 
Strana 3 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: