Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predlozi za putovanja

Ići dole 
+5
pahuljicaa
Yo**
Bella
Lus
jagodica
9 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptyNed Dec 01, 2013 11:24 am

igram
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptySub Jan 11, 2014 8:09 am

Da vam prenesem svoje utiske kao sto sam obecala Predlozi za putovanja - Page 2 650269930 Berlin je stvarno lep grad, ogroman je, moderan, tamo se na svakom cosku nesto gradi, toliko skela i kranova u zivotu nisam videla Predlozi za putovanja - Page 2 650269930 Iako sam bila samo 3 nocenja i u pitanju je bilo novogodisnje putovanje opet smo uspeli da obidjemo prilicno. Imali smo dobru lokaciju, na Aleksandarplacu tako da nam je bilo olaksano kretanje, na TV toranj nisam smela da se penjem jer se bojim visine, dva druga su isla kazu da je mnogo dobar pogled, bukvalno se vidi ceo grad. Kod Brandenburske kapije smo bili i 31.-og uvece ali nas je vodic zeznuo, kasno smo dosli tako da smo bili izvan ograde, mada je i tu bilo zaista mnogo ljudi, propustili smo zabavu unutar kapija gde je stvarno bilo dobro jos u toku dana kada smo setali. Nemci su ludi za pirotehnikom kako je poceo da pada mrak nisu prestajali sa petardama i vatrometima. Kapija se nalazi na Pariskom trgu, tu je i parlament Rajstag i memorijalni spomenik Jevrejima, a od Aleksandarplaca do kapije vodi ulica Pod Lipama, koja je pored Kurfustendama najpoznatija. Na Tropsko ostrvo smo isli prvog, tamo je prelepo, ogroman je prostor, malo smo se i gubili, jedina zamerka je da bi moglo da bude i toplije unutra, jer nije bas prijatno kad se izadje iz vode. Ali dobro, mi i Nemci verovatno nemamo isto znacenje toplog Predlozi za putovanja - Page 2 650269930 Imaju dva dela sa bazenima, jedan je "more" a drugi "laguna" i taj drugi je po meni lepsi, ima veliki vodopad, prolaze, zatim tobogane koji se ne naplacuju dodatno. Mi smo doplatili i za saunu ali je bila nudisticka pa smo odustali, opet propust vodica, koji nam to nije rekao kad je prodavao izlet. Ali u sustini to je bio fenomenalan nacin da pocnem godinu, ko god ide na tu stranu, ne treba da propusti obilazak ove hale. Jak utisak su ostavile i atmosfere u pivnicama kao i klub iz 4 dela, gde svako moze da nadje nesto po svom ukusu. I da, cuveni Berlinski zid, po gradu se nalaze njegovi ostaci u vidu cigli po trotoaru i ulicama, a sacuvan je ceo nesto duze od 1 km. Zaista neverovatno sta je ovaj grad sve pretrpeo u proteklim godinama  Shocked Sve u svemu bas sam zadovoljna celokupnim putovanjem, jedino nisam bas agencijom, ali bar znam da sa njima vise necu putovati, jer to nije ono sto smo mi ocekivali od njih. Ali Berlin ima sve preporuke Predlozi za putovanja - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptySub Jan 11, 2014 9:53 am

a slike neke?  Predlozi za putovanja - Page 2 650269930  

svaka cast za opis, bas si se potrudila i nisi stedela reci. vidi se da ti je bas bilo super!  Predlozi za putovanja - Page 2 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptyNed Jan 12, 2014 2:32 am

Yo javljam ti se na pp za slicice Predlozi za putovanja - Page 2 650269930 Sto se tice putovanja ne stedim reci, o tome bih mogla da pricam do najsitnijih detalja  Embarassed Predlozi za putovanja - Page 2 650269930 
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptyNed Jan 12, 2014 5:24 am

Predlozi za putovanja - Page 2 3554500131 
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptyNed Jan 12, 2014 10:59 am

 aha 
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptyPon Jan 13, 2014 1:05 am

Ja tek sad videla,super Jagodice,bas lepo da si sve uspela da obidjes.Mada primetila sam da ko god da je otisao u Berlin da je bio prezadovoljan samim gradom.

Ajd i meni salji slicice kad budes imala vremena
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptyPon Jan 13, 2014 11:42 am

Divan opis!drago mi je sto ti je bilo lepo!
Koja agencija je u pitanju?
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 EmptySre Jan 15, 2014 12:12 am

Kajli imas mail Predlozi za putovanja - Page 2 1071211947 Rapsody, vodic ima pohvalu samo za znanje koje poseduje, a ovako sa njim nista ne mozes da se dogovoris i pominjala sam vec da je kasnio sa organizacijom. A i to vise nije agencija za mlade, mi smo u busu imali i roditelje sa decom, da se razumemo, ne smetaju oni meni, ali agencija bi trebala da uskladi svoju reklamu sa radom. No, nije to ni bitno, vazno je da smo se mi lepo proveli Predlozi za putovanja - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za putovanja - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za putovanja   Predlozi za putovanja - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za putovanja
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Novogodisnja putovanja
» Putovanja po Srbiji
» Putovanja koja cete pamtiti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Zabava :: Putovanja-
Skoči na: