Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Vas prvi put

Ići dole 
+22
vitaaaaa
jagodica
Crazy girl
griga
Rale89
pufnasta
Lus
strumfeticaaaa
Yo**
patofna
Nina87
kajlina
Iva
Ketyyy
SchonFrau
bevana
~Lovely~
pahuljicaa
Nepopravljiva
Lara
Ivana
Bella
26 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 1:57 am

Mojoj другарици је дечко после првог пута, али њиховог првог пута (није била невина), дао паре за такси да се врати кући. Ужаааааааас. Vas prvi put - Page 2 634406980
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 2:03 am

Lusesita ::
Mojoj другарици је дечко после првог пута, али њиховог првог пута (није била невина), дао паре за такси да се врати кући. Ужаааааааас. Vas prvi put - Page 2 634406980

Vas prvi put - Page 2 2440589525 Vas prvi put - Page 2 2367977953 Vas prvi put - Page 2 1130183300 Vas prvi put - Page 2 3872055861 Vas prvi put - Page 2 1276036350 Vas prvi put - Page 2 2392922903
Tim redom bi isla moja reakcija.
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 2:04 am

Strasno....kakav debil! affraid
Nazad na vrh Ići dole
strumfeticaaaa

strumfeticaaaa


Broj poruka : 56
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 29
Lokacija : Podgorica

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 2:05 am

Jaoooo, moguu mislit kako joj je losee biloo.Uhhh, ne bih voljela da sam bila na njenom mjestu.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 2:33 am

Meni je bilo pred kraj oktobra na njegov 23-i rodj. ja sam imala 22 god. i to smo uradili posle 2 meseca veze, s tim da smo se znali i pre jer smo kolege .Bolelo je i bilo je dosta krvi ( ma sta drugi pricali kod mene nije bilo 2-3 kapljice nego bas dosta ) i to i neki neprijatan bol su trajali 3 dana, ali je decko bio bas dobar i nezan, nije odmah zaspao niti me isterao iz kuce, vec me zagrlio ... Bio je bas nezan i sutra dan me zvao da pita da li sam dobro i da li me nesto boli, i dobila sam i jaknu na poklon od njega je je hteo da me casti jer mu je bio rodj.
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 5:13 am

Rale89 ::
Meni je bilo pred kraj oktobra na njegov 23-i rodj. ja sam imala 22 god. i to smo uradili posle 2 meseca veze, s tim da smo se znali i pre jer smo kolege .Bolelo je i bilo je dosta krvi ( ma sta drugi pricali kod mene nije bilo 2-3 kapljice nego bas dosta ) i to i neki neprijatan bol su trajali 3 dana, ali je decko bio bas dobar i nezan, nije odmah zaspao niti me isterao iz kuce, vec me zagrlio ... Bio je bas nezan i sutra dan me zvao da pita da li sam dobro i da li me nesto boli, i dobila sam i jaknu na poklon od njega je je hteo da me casti jer mu je bio rodj.
Meni je cudno to da momci odmah zaspu nakon seksa...mislim, to je tacno jer mojoj drugarici decko uvek nakon toga zaspe...uzas...meni bi to bilo ponizenje Vas prvi put - Page 2 1384998410
Radojkovic, i moj decko je mene zagrlio i saputao mi neke lepe stvari... Vas prvi put - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 5:31 am

Oni to rade jer im je organizam iscrpljen, tako nesto sam procitala, a ne zato sto im je bilo dosdno ...
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 10:18 am

Rale89 ::
Meni je bilo pred kraj oktobra na njegov 23-i rodj. ja sam imala 22 god. i to smo uradili posle 2 meseca veze, s tim da smo se znali i pre jer smo kolege .Bolelo je i bilo je dosta krvi ( ma sta drugi pricali kod mene nije bilo 2-3 kapljice nego bas dosta ) i to i neki neprijatan bol su trajali 3 dana, ali je decko bio bas dobar i nezan, nije odmah zaspao niti me isterao iz kuce, vec me zagrlio ... Bio je bas nezan i sutra dan me zvao da pita da li sam dobro i da li me nesto boli, i dobila sam i jaknu na poklon od njega je je hteo da me casti jer mu je bio rodj.

Haha, potpisujem, kod mene je bukvalno bio mlaz! Sreca pa sam stigla da ustanem i udjem i zakoracim u kadu, e tad je krenulo. Inace bi nastao citav haos po sobi Vas prvi put - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 10:30 am

Ja sam isprljala i njegov krevet i svoje carape, o vesu da ne govorim ... Sva sreca pa je njegov krevet crn :-)
Nazad na vrh Ići dole
griga

griga


Broj poruka : 27
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Београд

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySre Mar 07, 2012 10:41 am

Било је то летос (14 година). Била сам у вези са тим дечком више од годину дана, и стварно нам је било дивно. Нисам крварила и није ме много болело, баш је био нежан.
Остаће ми у сећању као једно дивно искуство Vas prvi put - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 6:02 am

Lusesita ::
мени је она рекла: мени је мој дао паре за такси после секса да се вратим кући. и да се јадно осећала. да је хтела да га убије. што значи да нису били неко време заједно неко одмах после чина. или чинова.
zavisi od okolnosti.glupo zvuci kad se kaze,jer ispada da joj on placa za seks,ali ne mora da znaci da je tako.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptyPet Mar 09, 2012 11:38 pm

Jos je gore kada ti zavidi neko blizak ... Moj decko nema posao, ali radi privatno sa svojim ocem tj. pomaze mu i samim tim ima i nesto para, on te pare uglavnom trosi na benzin i na kucu, ali i izvede i mene u grad pa mi skoro svaki put plati pice, iako to ne volim , a to je radio jos pre nego kad smo se smuvali, kada smo tek poceli da se zabavljamo, ja ponesem pare, imam toliko da platim bar sebi pice ali on mi ne da, i kupuje mi pokloncice, hteo je neku ogrlicu od belog zlata da mi kupi ali mu ja nisam dala, ako mi sada kupuje takve stvari sta ce mi kupovati kada budemo bili nekoliko god. zajedno ( pod uslovom da stignemo dotle ), a moja sestra na primer, skoro nikad ne dobija poklone od svog decka, pa se par puta cak i ljutila na mene zbog toga, pricala je nesto kao tvoj decko ima vise para nego sto mu treba, ja sam joj objasnjavala da ni on bas ne pliva u parama, a ona mi rekla, pa ia vise para od mog. Samo sto je vikala tada na mene ... Ne treba ni njoj ni meni skupi poklon ali je lepo kada s vremena na vreme dobijes nesto, mali znak paznje ...
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 2:11 am

Rale89 ::
Ne treba ni njoj ni meni skupi poklon ali je lepo kada s vremena na vreme dobijes nesto, mali znak paznje ...

To je tacno. Vas prvi put - Page 2 650269930 Mene je decko pitao kroz salu sta hocu za 8.mart a ja sam mu rekla nista. Znala sam da ce nesto da mi kupi ali kad mi je kupio samo ruzu ja sam se malcice razocarala. Vas prvi put - Page 2 650269930 Ali nista strasno. . .
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 3:02 am

Ja kada dobijem cvece skacem 5 metra u vis, makar bio i samo jedan cvet, osto retko dobijam cevce, pa mi svaki poklon, ma koliko mali, znaci puno :-)
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:01 am

Ja konstantno dobijam cvece, vise ne znam gde da ga smestim. Vas prvi put - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Mar 10, 2012 10:55 am

Evo da ne ispada da bas nikad ne dobijam cvece, danas sam od svoje srece dobila zakasneli poklon za osmi mart roze ciklame ... Ljudi mislim da smo malo promasili temu sa ovim nasim postovima ...
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 2:25 am

Evo da se vratimo na temu, jedna moja drugarica je lepo rekla - NE DAM DOK SE NE UDAM, KAD SE UDAM SVIMA CU DA DAM. Vas prvi put - Page 2 20348227
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 2:36 am

Vas prvi put - Page 2 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Nepopravljiva

Nepopravljiva


Broj poruka : 85
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptyNed Mar 11, 2012 3:03 am

Iva ::
Vas prvi put - Page 2 312503953

Znam Vas prvi put - Page 2 364988687
Naravno ona je to rekla u sali, ali je u svakom slucaju dobra fora. Vas prvi put - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Jul 14, 2012 12:02 pm

Pokrenula bih ponovo ovu temu ako ima raspolozenih za piskaranje... Vas prvi put - Page 2 650269930
U poslednje vreme intenzivnije razmisljam o ovim stvarima,pa sam htela da cujem razlicita misljenja...
Vecina(ne sve,ali vecina da)devojaka opisuje prvi put kao bolno,pa stekla sam utisak i pomalo stresno iskustvo... I,nzm,cini mi se da sam na prvi sex pocela da gledam kao na rutinsku stvar koju prosto treba ´pregrmeti´,dok uzivanje i zadovoljstvo slede kasnije(gresim li?)... Iskreno,zeludac mi se okrece od same pomisli na bol,krv i sl.Prosto,to je samo prepreka zadovoljstvu koje (nadam se) sledi.... I,htela sam ovde da cujem sta mislite o tome da se ´to´ uradi sa osobom od poverenja(npr. dobar drug,koji je em iskusan,em nije nalozeni klinac koji ce jedva cekati da pricu prosiri po celom gradu...),ali prema kojoj se ne moraju gajiti nikakve posebne emocije...? Vas prvi put - Page 2 650269930 Jednostavno da bih sa onim pravim od samog pocetka uzivala (bez bola i krvi) ?
Da li je neko mozda imao slicno iskuatvo pa se pokajao? Ili ipak nije? Devojke (i momci,ako ih ima) sta mislite o tome?
Nazad na vrh Ići dole
jagodica

jagodica


Broj poruka : 175
Datum upisa : 29.02.2012

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Jul 14, 2012 12:12 pm

Moje misljenje je da to ipak treba da se uradi sa nekim koga volis! Neces valjda drugu reci 'ajde da mi budes prvi pa da mogu posle da uzivam sa deckom u seksu! Kad bude naisao onaj pravi, bice ti drago sto ces bas sa njim to da uradis! Opusti se i uzivaj, nemoj siliti neke stvari Vas prvi put - Page 2 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Jul 14, 2012 12:34 pm

Meni se to dogodilo sa nekim potpuno nebitnim tipom,i iskreno da mogu ponovila bih. Mislim da je to samo izvikana stvar,znas ono mnogo buke bez potrebe Vas prvi put - Page 2 650269930 Vas prvi put - Page 2 650269930 Vas prvi put - Page 2 650269930 Zasto mislim da je bolje? Pa nisam odma pocela da mastam o imenima za decu,beloj ogradici i vencanici...to je jedna od stvari koje sam zapazila kod svih mojih drugarica,on je "prvi,pravi i jedini",ona oseca to i bla,bla,bla,bla,pricali su o deci on vec zna koliko bi bata i seka da pravi... Zene stvarno poblesave kad pocnu da upraznjavaju sex! Vas prvi put - Page 2 650269930 A onda kad se prica zavrsi shvate d a je svaki sledeci bolji,one vise iskustva,momci sa kojima ulaze u odnose vise iskustva Vas prvi put - Page 2 650269930 Ono sto me je obislo je i onaj pateticni deo oko raskida "on mi je bio prvi,volim ga i kako da ga ostavim??? On je moj pravi i ostale GLUPOSTI!!!"! Podrzavam tvoj stav (uradila sam to sa nekim koga sam znala,bila u vezi neki kraci period ali ne i volela),svako ima pravo izbora,i da odluci sta mu najvise odgovara Vas prvi put - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Crazy girl


Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Jul 14, 2012 12:46 pm

Devojke,drago mi je da ste podelile misljenje sa mnom... Vas prvi put - Page 2 124630516
Inace,Jagodice,nije to bas taaaaako,u smislu da dodjem kod druga i kazem ´aj mi budi prvi Vas prvi put - Page 2 625131311 ´... Nego,znas...bilo je nekih pokusaja ... ali ja i dalje nisam sigurna,tako da ne zurim Vas prvi put - Page 2 124630516
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Jul 14, 2012 12:49 pm

ne treba nigde da zuris,ja mislim da je najbolje kada se to sponatano desi (samo o zastiti treba razmisljati i nista vise...),jer kada budes potpuno spremna za to-desice se Vas prvi put - Page 2 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 EmptySub Jul 14, 2012 9:00 pm

evo ti moje misljenje NIKAKO!!!!
pa sta ako je malo bolno, sa ovim drugom ti nece biti bolno? pa sta ako ces mozda malo da krvaris? i evo ti jos jedna informacija, to sto ce ti drug probiti himen jednom to ne znaci da nece da te boli sa buducim deckom. uglavnom treba vise seksualnih odnosa, kod nekih devojaka treba da prodje i mesec,dva, tri da bi bol prestao. ali to nije neki bol od koga ti ne mozes da zivis. malo stisnes zube,dises kao da se poradjas, decko te drzi za ruku i gotovo. ja npr. uopste nisam krvarila!
a sa pravim deckom bice ti i lepo to, iako te boli i bice ti i lakse. samo pomisao da moras to da odradis ima da ti stegne vaginu.

i jos nesto, do sada nisam cula decka koji je rekao da mu je smetalo da mu je devojka bila nevina i sto je krvarila prvog puta. i takvih devojaka koje razmisljaju kao ti ima malo ali i one se pokaju kada sretnu onog sa kojim bi zaista to uradile, ali jbg. zakasnio!

ako odradis to sa drugom, taj drug ti vise nije drug. mozete vi da se pravite da se kao i pre, ali ne. uvek postoji neka tenzija. uostalom kakav ti je to drug koji ce da ti pomogne na taj nacin, umesto da te posavetuje!

to da se uradi razumem kod muskaraca, njima se uvek zuri, zele da ispadnu frajercine. a zena i da izgubi nevinost u 25. sa osobom u koju je sigurna, koju voli, nije nikakav problem.

koliko ti imas?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Vas prvi put - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Vas prvi put   Vas prvi put - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Vas prvi put
Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Vas prvi izlazak :)
» Prvi ginekološki pregled
» Prvi glas Srbije
» Prvi poljubac i prva ljubav :)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: