Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predlozi za čitanje

Ići dole 
+33
Yo**
jagodica
Asja
*cinderella*
inda
sharon
Papapufna
Mashnica25
vitaaaaa
meyakhelet
Oblacak
pahuljicaa
Kalla
eliza96
Marinijum
Rale89
Lus
~Lovely~
Jeci
Nastija
Ferhundica
Amilie
Nina87
pufnasta
griga
bubica
Ketyyy
kajlina
Lara
meda
Ivana
bevana
Iva
37 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyČet Mar 01, 2012 8:47 am

Šta ste čitale a da vam se jako svidelo?Šta bi preporučile?Koja vam je omiljena knjiga?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyČet Mar 01, 2012 9:29 am

jedna od omiljenih tema Predlozi za čitanje 650269930 kopiracu post sa onog foruma : ."Hiljadu cudesnih sunaca " je prelepa,takodje i "Lovac na zmajeve". "Nevaljala devojcica" Mario Vargas Ljosa,"Ozbiljni ljudi" Manu Dzozef,�Karlos Ruis Safon "Senka vetra",sve od Marije Jovanovic,trilogija "Miris kise na Blakanu" "Cvat lipe na Blakanu" i "Smiraj dana na Balkanu" Gordana Kuic (procitala sam je bas odavno,sad vidim ponovo je krenula pomama zbog serije),''Kradljivica knjiga",''Hari Poter","Crveni sator" Anita Dajamant,"Slika Dorijana Greja" Oskar Vajld,"Noz" Vuk Draskovic.......eto toga sam se setila na prvu loptu�
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyČet Mar 01, 2012 9:34 am

Ljiljana Habjanovic Djurovic - sve, ali Paunovo pero mi je najbolje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyČet Mar 01, 2012 11:24 pm

Iva ::
Ljiljana Habjanovic Djurovic - sve, ali Paunovo pero mi je najbolje.
A meni Igra andjela.mozda zato sto sam nju prvu citala.i Zenski rodoslov je fenomenalan..I Iva..i Ana Marija me nije volela.Javna ptica onako.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyČet Mar 01, 2012 11:47 pm

I meni je dobra Igra anđela. Lovac na zmajeve je savršena. Trenutno čitam knjigu koju sam dobila na poklon, a zove se Zašto muškarci vole kučke
Nije loša ni knjiga Štiklama do vrha, od autorke knjige Sex i grad.
mogu da preporučim i knjige od Miomira Petroviča, savršene su. Ukoliko ste strastveni ljubitelji knjige i često ih kupujete, slobodno me kontaktirajte, uvek znam koja knjižara daje popust. redovno ih kupujem i to kad su sniženja.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyPet Mar 02, 2012 12:15 am

Ivana,Javnu pticu i ja ne volim ni malo.Jeste li citale ovu zadnju: Voda iz kamena? Meni je i ona lepa.Mada mi je super i Svih zalosti radost, s tim sto je pisana malo vise "crkvenim" jezikom, pa treba koncentracije za citanje. Nemam od njenih samo: Zapis duse, i nisam je citala, ali kupicu i nju prvom prilikom.
Volim njene knjige, ili jos bolje zaljubljena sam u njih. Predlozi za čitanje 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyPet Mar 02, 2012 12:16 am

Medo super pratim i ja snizenja taman mozemo da razmenjujemo informacije.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyPet Mar 02, 2012 12:49 am

Naravno Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 12:28 am

Iva ::
Ivana,Javnu pticu i ja ne volim ni malo.Jeste li citale ovu zadnju: Voda iz kamena? Meni je i ona lepa.Mada mi je super i Svih zalosti radost, s tim sto je pisana malo vise "crkvenim" jezikom, pa treba koncentracije za citanje. Nemam od njenih samo: Zapis duse, i nisam je citala, ali kupicu i nju prvom prilikom.
Volim njene knjige, ili jos bolje zaljubljena sam u njih. Predlozi za čitanje 364988687

Igra andjela i Zenski rodoslov su mi njene najbolje. A sad sam skontala da sam dobila knjigu Voda iz kamena za proslu Novu godinu od drugarice i jos je nisam procitala. Rolling Eyes A Zapis duse i Svih zalosnih radost sam citala, i svidele su mi se obe. Nisam religiozna, pisala sam vec, cak sam u neku ruku i ateista, ali knjige mi se dopadaju. Ana Marija me nije volela onako, Iva mi se nije svidela, Paunovo pero nisam citala; a generalno mi se Lj. H. Djurovic dopada kao pisac.
Jao, Crveni sator odavno hocu da procitam, Hiljadu cudesnih sunaca je divna ali nema sanse da bih opet citala, isplakala sam se strasno.
Moja omiljena je Dervis i smrt, Mese Selimovica. Lepa mi je bila "Poslednja konkubina", nije nesto dubokoumna, ali nije ni od onih bez veze, meni se svidela zato sto je prica o istoku.
Za muskarca. Hmm. Pa ne znam, kakve knjige voli? Ja nemam vremena za knjige trenutno, i bas mi je krivo zbog toga..
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 12:39 am

jeste li citale "Kada je Nice plakao"? I to zelim da procitam.
Zvonci, kupi mu Bracu Karamazove, pa neka cita Predlozi za čitanje 20348227
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 12:46 am

zavisi koji knjiševni pravac voli...najsigurnija varijanta je da mu kupiš nešto od klasične književnosti
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 6:36 am

Kupi mu savrsenu knjigu"Sta muskarci znjau o zenama"a cela knjiga je prazna iznutra hahahahhhahha
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 11:36 am

DEVOJKE HITNO MI JEEEE....RECITE MI NEKU DOBRU KNJIGU? NEKU ZA STARIJE GENERACIJE, JER BIH DA KUPIM TETKI ZA 8.MART ALI NEMAM POJMA KOJU...Neku ljubavnu, ali ne ono decije, tinejdzersko, nesto ozbiljnije...ne mora ljubavna, cisto da bude zanimljiva. Stvarno mi je hitno :*
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 12:51 pm

ima 45 god Predlozi za čitanje 650269930 svejedno, ja sam citala sve i svasta ali sve su to tinejdzerske tako da nemam pretstavu uopste
Nazad na vrh Ići dole
bubica

bubica


Broj poruka : 12
Datum upisa : 06.03.2012

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 1:15 pm

"Miris kise na Balkanu" za tetku Predlozi za čitanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 9:52 pm

bubica ::
"Miris kise na Balkanu" za tetku Predlozi za čitanje 650269930

dobar predlog,samo je steta da onda ne procita i ostale 2.ako se odlucis za ovu knjigu Kety,napomeni joj da postoje jos 2 dela.


mojoj majci su se videle i Hiljadu cudesnih sunaca, Avanture nevaljale devojcice,Senka vetra.ti potrazi te knjige na netu,pa vidi sta ti se najvise svidja.



Poslednji izmenio bevana dana Uto Mar 06, 2012 10:20 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 10:16 pm

slazem se za Hiljadu cudesnih sunaca, mada mozes i neki knjigu od domacih autora npr Ringispil od Jelene Bacic, cula sam da je odlicna, nisam citala...ili Zauvek u srcu, Vesne Dedic, Druga zena od Vesne Radusinovic.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 10:19 pm

htela sam da joj napisem da Ringispil nikako ne uzima Predlozi za čitanje 650269930 prosto ostanem bez teksta kad treba nekome da objasnim koliko je ta knjiga losa <_< Predlozi za čitanje 3499814433
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 10:41 pm

Stvarno? Čitala? a ja sam baš čula da je odlična. pih! još sam htela i da je kupim Shocked
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 11:25 pm

meda ::
Stvarno? Čitala? a ja sam baš čula da je odlična. pih! još sam htela i da je kupim Shocked

procitala sam je za jedan dan.ne vredi bacati novac na nju,uzela sam je od drugarice koja je dobila za rodjendan.
http://www.yc.rs/sr/magazine/kritika/knjige/story/4246/Kritika%3A+Ringi%C5%A1pil++(Jelena+Ba%C4%8Di%C4%87-Alimpi%C4%87).html
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptyUto Mar 06, 2012 11:33 pm

dobro je sto sam na vreme saznala. hvala ti Predlozi za čitanje 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptySre Mar 07, 2012 7:25 am

Hvala puno devojke. Sutra posle skole cu da odem do grada pa da vidim Predlozi za čitanje 650269930 a ja sam bas mislila Ringispil da uzmem ako ne nadjem nista :/
Nazad na vrh Ići dole
Ketyyy

Ketyyy


Broj poruka : 57
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptySre Mar 07, 2012 7:26 am

E da, i ja sam cula samo preporuke za nju. Ali hvala bar znam da to sigurno necu Predlozi za čitanje 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptySre Mar 07, 2012 10:56 am

zavisi od koga si cula preporuke Predlozi za čitanje 650269930

Nazad na vrh Ići dole
griga

griga


Broj poruka : 27
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 27
Lokacija : Београд

Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje EmptySre Mar 07, 2012 11:15 am

bevana ::
htela sam da joj napisem da Ringispil nikako ne uzima Predlozi za čitanje 650269930 prosto ostanem bez teksta kad treba nekome da objasnim koliko je ta knjiga losa <_< Predlozi za čitanje 3499814433
Слажем се од речи до речи! Ужас од књиге, толико ми је жао тог времена које сам јој посветила.
Моје омиљене књиге су Друга Боленова кћи - Филипа Грегори и Сенка ветра - Карлос Руис Сафон
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za čitanje Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za čitanje
Nazad na vrh 
Strana 1 od 10Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Kultura, nauka i tehnika :: Knjige-
Skoči na: