Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Predlozi za čitanje

Ići dole 
+33
Yo**
jagodica
Asja
*cinderella*
inda
sharon
Papapufna
Mashnica25
vitaaaaa
meyakhelet
Oblacak
pahuljicaa
Kalla
eliza96
Marinijum
Rale89
Lus
~Lovely~
Jeci
Nastija
Ferhundica
Amilie
Nina87
pufnasta
griga
bubica
Ketyyy
kajlina
Lara
meda
Ivana
bevana
Iva
37 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći
AutorPoruka
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyPet Maj 18, 2012 7:38 am

hahahaha 1200 Predlozi za čitanje - Page 4 312503953 ljudi moji,pa kako je nije sramota?posle Ringispila,ni dzabe da je dele ne bih je procitala.
Nazad na vrh Ići dole
meyakhelet

meyakhelet


Broj poruka : 120
Datum upisa : 18.04.2012
Lokacija : Germany

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 6:53 am

Dopala mi se knjiga Marka Vidojkovica "Sve crvenkape su iste",zato sto je napisana prostackim,svakodnevnim jezikom...tuzna situacija Srbije.... Svidela su mi se jos i "Poslednja kap" od Doroti Kumson...Ne mogu se vise setiti,jer sam "za zivota" bas se nacitala knjiga. :)Trenutno citam "Drud"-a od Den Simons-a,provaljujem da je monotona....Ne oduzima dah bar na sekundu.. Da ne zaboravim,oba dela "Jelene"....Posle tih knjiga sam dugo,dugo bila pod utiskom....
P.S. "Sedela sam i plakala na obali reke Pjedre"-Paolo Koeljo
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 7:01 am

Sve Koeljove knjige su super,ja sam neke citala i po vise puta.A posto brzo zaboravljam sigurno cu ih procitati jos koji put.
Nazad na vrh Ići dole
vitaaaaa

vitaaaaa


Broj poruka : 100
Datum upisa : 17.05.2012

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Maj 29, 2012 7:25 am

Nastija ::
Sve Koeljove knjige su super,ja sam neke citala i po vise puta.A posto brzo zaboravljam sigurno cu ih procitati jos koji put.
Slazem se Predlozi za čitanje - Page 4 650269930 Moj favorit "Veronika je odlucila da umre". Predlazem i "Smrt je moj zanat" prica o zivotu upravnika Ausvica,poucna,surova,realna i podseca zasto je rat uzasna stvar.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 10:41 pm

Jedina koja mi se nije svidela Koeljova je Dnevnik jednog carobnjaka. to mu je prva knjiga, a citalaa sam ih ne znam broja!
alhemicar, djavo i gospodica prim, 11 munuta, dnevnik jednog carobnjaka, zahir...


lazete da je 1200 pismo gospodjice Vilme, STRASNO! uclanite se u biblioteku i procitate je! prvo sto je jefitniije drugo sto mozete da citate svasta!

trenutno citam Telo kao dokaz, dobra mi je knjiga. ako neko ima da mi preporuci tako neke slobodno. narocito me interesuje bihevionarne analize!
Nazad na vrh Ići dole
Ferhundica

Ferhundica


Broj poruka : 162
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42
Lokacija : Gde je i Bog rekao,laku noc i lisica nosi postu

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 11:02 pm

Knjiga PISMA GOSPODJE VILME,nisam citala,ali skoro je bila emisija s Jelenom B.A.
u knjizi se radi o njenoj baba-tetki koja se ubila zbog ljubavi.
ja sam skoro procitala od Sandre Braun, GDE IMA DIMA... i RIKOSET... divne knjige
i od Danijele Stil LETNJIKOVAC.
Posto najvise citam na poslu,za te prilike uzimam laganije knjige
Citala sam HILJADU CUDESNIH SUNACA,i divna je knjiga. Mada sam procitala preko 500 knjiga,pa,ne bih bas da vam nabrajam sve naslove.
trenutno pokusavam da citam RASKOL od K.DZ. Sansoma. ali mi nesto ne ide,da li je neka od vas to procitala? I kakva je?
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Jun 19, 2012 11:15 pm

Ni meni se ne svidjaju Koeljova dela. Alhemicarem sam nekad davno bila odusevljena, a Veronika je odlucila da umre nisam procitala do kraja jer sam se uzasno smorila. Planiram posle roka da procitam Selimovicevu Tvrdjavu.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptySre Jun 20, 2012 12:55 am

Pismo gospodje Vilme je sad 800,ali cula sam da je slicna Ringispilu tako da mi ne pada na pamet da dam tolke pare za takve dramaticne knjige.
Nazad na vrh Ići dole
Mashnica25

Mashnica25


Broj poruka : 50
Datum upisa : 14.06.2012

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptySub Jun 23, 2012 12:00 pm

Favorit Sidni Sheldon! Bilo koja knjiga, a ko nije citao nista od njega moj predlog da pocne sa knjigom "Ispricaj mi snove". Mada ja svaku njegovu knjigu volim, cak i njegovi biografiju. Predlozi za čitanje - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptySub Jun 23, 2012 8:03 pm

Lara ::
Ni meni se ne svidjaju Koeljova dela. Alhemicarem sam nekad davno bila odusevljena, a Veronika je odlucila da umre nisam procitala do kraja jer sam se uzasno smorila. Planiram posle roka da procitam Selimovicevu Tvrdjavu.

eee,ni ja...dobra je,ali je malo preterao,pa sam je batalila.

Masnice,meni je Seldonova najbolja `Ako docekam sutra`.a citala sam dosta njegovih,ni ne secam se vise naziva...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptySub Jun 23, 2012 11:38 pm

Lara, Tvrdjava je najlepsa knjiga ikada. "Vidis,jos mislim dobro o tebi,i zelim da se ponekad probudis usred noci,i dugo sedis prekrstenih nogu na postelji,muceci se kajanjem i stidom,zbog mene. Ali,neka ti je Bogom prosto, nisi ti birao svoju sitnu dusu, dali su ti je, ne pitajuci, dosao si na red kad drugih, boljih,vise nije bilo." flower
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2012 12:06 am

A, Lu Salome, nejzila sam se.. Rolling Eyes Dervis i smrt mi je omiljena, ali ovo planiram vec neko vreme da procitam. Sad jedva cekam! Predlozi za čitanje - Page 4 3761817831
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2012 10:41 pm

Ko voli trilere i krimi romane preporucujem Noru Roberts, knjige su joj savrsene i do samog kraja se ne zna ko je glavni negativac. Takodje i Stiven Votson ima dobar triler Pre nego sto zaspim, Laguna ima slicno izdanje koje se zove Pre nego sto zaspis koja je po meni bzvz. A za opustanje Volim Njujork, Volim Holivud, Volim Pariz sve od Lindzi Kelk. Od nasih pisaca jedina knjiga koju sam procitala a da mi se dopala je Konstantinovo Raskrsce od Dejana Stojiljkovica. Ja u kuci imam malu biblioteku i svaki mesec kupim bar 2-3 knjige, od dede koji je drzao biblioteku imam klasike i mnogo drugih knjiga. A takodje sam i clan gradske biblioteke Predlozi za čitanje - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2012 10:53 pm

Nora Roberts i Sidni Seldon su super,mislim da ne ostoji knjiga njihova koju nisam procitala.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2012 11:00 pm

A da i Sidni Seldon, Gijom Muso ima isto dobre knjige preporucujem ih, sestru sam naterala da procita jednu i nakraju je kupila sve njegove knjige Predlozi za čitanje - Page 4 650269930 ako se setim jos necega napisacu.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2012 11:22 pm

Ja sam procitala par njegovih knjiga i stvarno su dobre.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2012 11:29 pm

Tragom mrtve princeze i Baldapurski vrt od Kenize Murad, nerviram se sto kod nas u gradu nigde ne mogu da pronadjem da kupim ove knjige. Na sajtu su uglavnom raprodate, prva mi je fantasticna dok mi je druga bila malcice dosadna, ali mu to dodje neki nastavak.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyNed Jun 24, 2012 11:41 pm

Prvu sam citala,prvih sto strana su mi bile bas dosadne,nekako nepovezane i citala sam ih bar mesec dana,a onda sam do kraja sve procitala za 2-3 dana i super je knjiga,ja sam je kupila na sajmu knjiga.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyPon Jun 25, 2012 7:52 am

meni je Nora takooo dosadna.sve knjige su na isti kalup.

Seldona volim,za sad mi je "Gospodar igre'' neprevazidjena.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyPon Jun 25, 2012 9:40 pm

Meni se svidjaju njene knjige,s tim sto su mi poslednje dve malo losije
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Jun 26, 2012 3:00 am

Gospodar igre je super knjiga, ne znam kakva je Gospodarica igre nisam je jos uvek procitla. I mene su pojedine Norine knjige smorile, ali ima i onih dobrih koje zaista drze paznju. Moja drugarice isto ne voli da je cita, ali dobro ukusi su razliciti.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Jun 26, 2012 7:04 am

U sustini su sve Norine knjige pisane na istom principu.Ali meni se vecina dopada.
Nazad na vrh Ići dole
Papapufna

Papapufna


Broj poruka : 122
Datum upisa : 06.06.2012
Godina : 35

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Jun 26, 2012 8:52 am

Meni su favoriti Nebo nad Montanom, Iskrena izdaja i Mesec nad Karolinom Predlozi za čitanje - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Jun 26, 2012 11:31 am

je l` cita neko Habjanovic Djurovic?
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 EmptyUto Jun 26, 2012 6:36 pm

Ja ne, razmiljala sam da uzmem njenu knjigu Voda iz kamena, ali niko nije znao da mi kaze nesto o njoj, pa sam odustala! Ako procitas, javi! Predlozi za čitanje - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Predlozi za čitanje - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Predlozi za čitanje   Predlozi za čitanje - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Predlozi za čitanje
Nazad na vrh 
Strana 4 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Kultura, nauka i tehnika :: Knjige-
Skoči na: