Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem u meni?

Ići dole 
+14
Rale89
Viceroy
inda
Jeci
Lus
pufnasta
Bella
sanja
Iva
StormZ
Ivana
sister87
Yo**
Mandragora
18 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Viceroy




Broj poruka : 17
Datum upisa : 13.03.2012

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 9:37 am

Heh a da je obrnut slucaj tj da devojka ne moze da dozivi orgazam i da momak kaze da je u devojci problem, opet bi ga napusile Laughing
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 10:08 am

[quote="StormZ"]
WindZ ::
StormZ ::
Obuci se le sexy,pusti muziku,upalite neki film,gledajte,pocni da ga mazis i ljubis tokom filma.Ali ne idi dole,nego sve okolisaj da ga lozis.Sapni mu nesto na uvo,gricni mu uvo.Kad krene da te dirne uhvati ga za ruku i ne daj,lozi ga jos.Pa onda ga drmni uz krevet skini mu majcu i onda Problem u meni? - Page 2 407633263 hopa-cupa.

Neke perverzije uvedi,nesto sto niste radili,pricanje tokom odnosa,stipanje,polako,grubo.Razgovarajte sta voli,sta bi voleo da radi i ti isto.Ako tad ne svrsi e onda stvarno...Ili je gay,ima drugu,previse se samozadovoljava ili je nezainteresovan za sex sa tobom.Ne znam sta drugo da ti kazem a da pomogne.
mali na spavanje..

Ma ne treba njemu paljenje..njemu treba jedna motka..i jedan gej.. nego ko zna s kim je bio,pa nezna vise ni on gde je,ni sta hoce..mozda misli na neku od ranije..sto ga je npr odibla ..salim se Problem u meni? - Page 2 650269930

kad se izleči i psihički i fizički nek ti se javi,ako te bude zanimao tada..ima neki zaostali balkanski sindrom povrh svega..kao do nje je a on "bolestan" e svasta ce se čuti ..ja se izvinjavam al morala sam XD


Devojci ne treba tvoje misljenje kakav je On i od kog sindroma boluje.Njoj treba nacin da joj decko dozivi orgazam i da mu pokaze da nije do nje,nego do njega.Njoj treba nacin,a ne dijagnoza kakav joj je decko.[/quo

misljenje je trazila ,to je i dobila samo neznam koliko ce joj pomoci..kaze i sama da se trudi i da im je lepo osim kad treba da se dodje do kraja..a on uprkos svemu krivi nju..tako da on treba da se trudi da izleči svoj problem , a na posletku i onda da mu pomogne i pokaze svoj trud
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 10:12 am

Viceroy ::
Heh a da je obrnut slucaj tj da devojka ne moze da dozivi orgazam i da momak kaze da je u devojci problem, opet bi ga napusile Laughing
pa uglavnom devojke odma pomisle "do mene je nesto" ,a ako to nije slučaj onda se nadje neki koji ce da prebaci na nju i da kaze "ti si kriva"..
to nije ni bitno ,bitno je da se resi problem ,al ako neko hoce..ako nece to je dr stvar..
msm ja se izvinjavam stvarno,mozda neko voli da bude optuzivan za ono sto nije kriv..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 10:15 am

kad si ga pitala sta da radite povodom toga on je samo reko ili toga ima ili nema ,jos par reči i to je to? i usput je rekao da bi sa drugom uspeo sigurno.. ti se trudi da uspe,probaj nesto novo..a na posletku ces videti da li je bio ičega vredan ..
Nazad na vrh Ići dole
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 10:18 am

WindZ, imas opciju EDIT i nema razloga da ovoliko komentara pises jedan za drugim.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 10:20 am

pufnasta ::
WindZ, imas opciju EDIT i nema razloga da ovoliko komentara pises jedan za drugim.

da..definitivno sam edit htela ..ne quote
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 21, 2012 10:21 am

WindZ ::
pufnasta ::
WindZ, imas opciju EDIT i nema razloga da ovoliko komentara pises jedan za drugim.

da..definitivno sam edit htela ..ne quote
lol!
Nazad na vrh Ići dole
Mandragora

Mandragora


Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.03.2012

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 12:26 am

Nas problem se nastavio, ali sada vise razgovaramo o tome...Razlog sto opet pisem je sledeci.
Pre neki dan smo imali seks i u jednom trenutku sam promenila ritam, a on me je nervoznim tonom pitao "Sta to sada radis?" (brz ritam sam drzala 15 min i umorila sam se, sto je na neki nacin i normalno, pa sam malo usporila) Prekinuo je seks i otisao do wc-a, pa se vratio obucen. Nije mi ni to toliko zasmetalo koliko ono sto je usledilo nakon ovoga... Rekla sam mu da mi se cini da on ne zeli da ja uzivam (u poslednje vreme izbegava poze u kojima zna da ja najlakse dozivim orgazam, predigre nema,... ) A on mi je na to rekao: " Ja namerno ne zelim da ti svrsis, jer ako ti ne mozes mene da zadovoljis, sto bih ja morao tebe. Da budemo isti."
Tu je nastala rasprava i ja sam mu rekla da ako mu ne odgovaram, moze slobodno da me promeni. A on je rekao da ce to da uradi i da mu ja ne odgovaram. Uzela sam stvari i krenula kuci, a on me je zaustavljao i nije mi dao da izadjem, da nije tako mislio...da mu odgovaram i da cemo raditi na ovome... Izvinio mi se sto mi je sve to rekao...i obecao da se nece ponoviti.
Ja zaista ne zelim da se trudim oko nekog ko misli da treba da bude sa drugom (da moze da nadje neku bolju), pa me interesuje sta vi mislite...u kom delu ove konverzacije je on iskren i sta bih ja trebala da preduzmem?

Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 12:49 am

Izvini sto ti ovo kazem ali da je meni decko tako nesto rekao poslala bi ga u 3 pm. i udarila bi ga pesnicom u zube ... Nije mi jasno kako je uopste smeo tako nesto da ti kaze ... Posle ovoga gotovo 100 posto sam sigurna da je problem u njemu ... Necu da ti govorim sta da radis ali da sam ja na tvom mestu sledece sto bi video bila bi ja kao zatvaram vrata za sobom ... Na osnovu svega sto si rekla cini mi se da je nezreo i sebican ... Zelim ti puno srece ...
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 1:01 am

uh,ovo je ozbiljno!jedino bih mogla da razmisljam u tom pravcu da mu je tesko zbog svog problema,ali ni to nije razlog da on svoje frustracije leci na tebi.
ja sam prilicno tolerantna,ali ne znam da li bih mogla da predjem preko ovoga.
dobro razmisli da li je on vredan svega toga?!
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 1:03 am

Ostavi ga odmah!
Sa mojim prvim je sve bilo super, dok ja nisam počela da "vodim". Odmah mu se ništa nije sviđalo, a onda ni meni....
problem je ovde ON, a ti lepo nemoj da ga menjaš (njegove osobine) jer od toga nema vajde, nego menjaj dečka.
Ako je takav u krevetu, još gori će biti kad izlazite negde, sami ili sa društvom. Zamisli naredne dane uz takvu sebičnu i manipulativnu osobu!? Begaj dok možeš....
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 1:06 am

sta je ovde bilo? decko se iznervirao a vec koliko je pod stresom sto ne moze da svrsi? dosta dugo! i odjednom je puknuo. desava se. ali da se meni desi tesko bih nekako presla preko toga. JAKO JE RUZNO, nema opravdanja, ali se treba pitati da li se makar malo moze razumeti. pukne, kaze sto ne treba, pa se onda kaj na tenane. ali postupak je odvratan.
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 1:18 am

Ma sta ce ti takav lik,ostavi ga pod hitno!
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 2:39 am

auuuuuuu, sta sam sve procitala...
a da malo oladis s njim i sa sexom? neko kratko vreme, da se ne nerviras.
moje misljenje je da je on sebican i bezobrazan!
Nazad na vrh Ići dole
Asja

Asja


Broj poruka : 138
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 37
Lokacija : Beograd

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 3:08 am

Mandragora ::
Nas problem se nastavio, ali sada vise razgovaramo o tome...Razlog sto opet pisem je sledeci.
Pre neki dan smo imali seks i u jednom trenutku sam promenila ritam, a on me je nervoznim tonom pitao "Sta to sada radis?" (brz ritam sam drzala 15 min i umorila sam se, sto je na neki nacin i normalno, pa sam malo usporila) Prekinuo je seks i otisao do wc-a, pa se vratio obucen. Nije mi ni to toliko zasmetalo koliko ono sto je usledilo nakon ovoga... Rekla sam mu da mi se cini da on ne zeli da ja uzivam (u poslednje vreme izbegava poze u kojima zna da ja najlakse dozivim orgazam, predigre nema,... ) A on mi je na to rekao: " Ja namerno ne zelim da ti svrsis, jer ako ti ne mozes mene da zadovoljis, sto bih ja morao tebe. Da budemo isti."
Tu je nastala rasprava i ja sam mu rekla da ako mu ne odgovaram, moze slobodno da me promeni. A on je rekao da ce to da uradi i da mu ja ne odgovaram. Uzela sam stvari i krenula kuci, a on me je zaustavljao i nije mi dao da izadjem, da nije tako mislio...da mu odgovaram i da cemo raditi na ovome... Izvinio mi se sto mi je sve to rekao...i obecao da se nece ponoviti.
Ja zaista ne zelim da se trudim oko nekog ko misli da treba da bude sa drugom (da moze da nadje neku bolju), pa me interesuje sta vi mislite...u kom delu ove konverzacije je on iskren i sta bih ja trebala da preduzmem?

Da ga ostavis bre...tako se ne ponasa decko kome je stalo...a ja ne razumem zasto ti to trpis..meni se cini ko da mu treba neko na kome ce da leci svoj frustracije,i ne znam zasto dopustas da to budes ti...dva meseca ste zajendo,sta mislis kako ce biti kasnije?! ja mislim da je on u nekom gadnom problemu,a da ti nisi zaduzana da ga resavas!


Poslednji izmenio Asja dana Sre Mar 28, 2012 3:54 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 3:41 am

Ja bih ga ostavila, on je ili preterano nervozan i iskompleksiran, ili mu se ti ne svidjas dovoljno, nema treceg.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 4:30 am

Slazem se sa devojkama. Jako, jako ruzno. Neko kome je stalo se ne bi nikada poneo na takav nacin. Daj molim te, posto on ima problem sa svrsavanjem, ne zeli ni da ti uzivas. Ja mislim da on generalno ima problem sa sexom, i sa tim svrsavanjem ili cime vec. Zato je isfrustriran i ima potrebu da se leci na tebi, ocigledno. Znam za slucaj kad je decko imao prilicno neobican penis, kako mi je drugarica objasnila, nije bio normalnog izgleda, i on se na njoj toliko izivljavao i pravio budalu od nje, da ona nije znala u cemu je problem. Sve do trenutka kad su dosli do petinga bez odece. Mislim da on ima problem u glavi. I taj tvoj, a i ovaj tip moje drugarice. Da je njemu stalo do tebe, pricali bi, trudio bi se zajedno sa tobom da tebi bude lepo a i da resite njegov problem. Ne bi te odmah na pocetku okrivio a sad i uvredio tako kao sto jeste. Teraj tog majmuna od sebe.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 6:27 am

Lu Salome ::
Ja mislim da on generalno ima problem sa sexom, i sa tim svrsavanjem ili cime vec. Zato je isfrustriran i ima potrebu da se leci na tebi, ocigledno.
Teraj tog majmuna od sebe.

Problem u meni? - Page 2 1229384058 mudro.... i istinito.
Nazad na vrh Ići dole
Mandragora

Mandragora


Broj poruka : 32
Datum upisa : 21.03.2012

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 7:45 am

Hvala na savetima.
Kada procitam sta sam napisala i sama sam svesna kako bih trebala da postupim... Svesna sam i to da prekid veze ne znaci moj neuspeh...ali tesko mi je da priznam da me je povelo to sto mi se on veoma dopada i da sam zbog toga presla preko nekih stvari koje nikada ne bih oprostila. Znam da mu je stalo do mene, jer je bilo puno situacija u kojima sam mogla to da osetim, a ova je bila jedina kada sam se osetila drugacije. Ipak, ne zelim da budem neko na kome ce da leci komplekse i moram da razmislim sta zaista zelim. Jos jednom, hvala na savetima. Problem u meni? - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySre Mar 28, 2012 8:21 am

e na to sam mislila..dogadjaju se greske ali vidi se da je tip ono..puko skroz..izlupetao se ,misio da moze da te kontroslise,svasta kaze ako si mu kao sto kazes nesto vec oprastala i hteo da igras kako on svira..psiho ..a kad vidi da nije uspeo onda izvini,vratio se kao u realnost..pa sutra samar pa kao jao izvini ..ma pusti bre to ..kako ima mozga da pomisli tako nesto ,a kamoli kaze..to nije ni za one night stand a kamoli vezu takvo ponasanje
Nazad na vrh Ići dole
patofna

patofna


Broj poruka : 25
Datum upisa : 02.03.2012
Lokacija : Bg

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptySub Mar 31, 2012 10:02 pm

Kakav konj, kako je mogao da ti kaze da je do tebe i da bi to da drugom devojkom bilo kako treba o.O

Juuuu sve bih ja to tukla
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptyNed Apr 01, 2012 7:58 pm

raskid...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 EmptyPon Apr 02, 2012 3:36 am

ja bi ispizdela, to je cisto bezobrazno sa njegove strane...
tako bi slatko otisla od njega....
pih, pa nije zasluzio ni tih 15 min, veruj mi!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem u meni? - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem u meni?   Problem u meni? - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem u meni?
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Problem u toku odnosa
» Problem sa bubuljicama
» Problem sa poverenjem
» Problem sa kondomom i gubitkom zelje
» Svekrve :(((

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Sex-
Skoči na: