Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem sa poverenjem

Ići dole 
+9
sanja
StormZ
Bella
Jeci
bevana
inda
Iva
Ivana
Yo**
13 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 2:44 pm

Ovo sad nema veze sa sestrom.
Pre 10ak dana vidim ja kod bgjega na fejsu da ga smara neka M.i pitam ga ko je ona, kaze ta ga juri od pre mora al je on kao kulira. I ona je fina devojka, njemu glupo da bude bezobrazan prema njoj pa joj 1 komentar odgovori pa sledeci nece. I to je njegove drugarice sestra i obe su fine devojke.veceras ode on kod neke drugarice na rodjendan i slucajno ga pitam da nije to sestra od ove M. kad on kaze, nije, nego je M rodjendan. ja se presekla na pola. kao nije mogao da je iskulira, ona je dobra devojka,nije hteo da glumi kako je on iznad nje pa nece da dodje kad je pozvan....ja stala....jos sam u soku. kaze on da je mogao da me laze i da ne saznam nista,nego mi je rekao istinu. I na moje pitanje zasto mi nije rekao kod koga ide pre toga, kaze da ne bih 'pustala filmove u glavi'. Jeste mi slao poruke do skoro i ona ga pitala kome pise a on kazao u fazonu devojci u bgu kod koje ide. i 'ona kaze da nije ni pitala je li sam slobodan i sad je ukapirala tako da sam s njom raskrstio '. E to cemo jos da vidimo! I ako je hteo da je ispostuje mogao je da ostane 1h, a ne do 2!pored toga sto sam mu rekla, jos sam dodala i da sto vise stedi druge devojke, to vise povredjuje mene! Jos me kao pita pa ti places?? jok!berem cvece!
Posto ja ne umem da mislim svojom glavom, sta da mislim??? Nesto me tera da mu verujem, ali me mnogo vuce i na drugu stranu.
Slao mi sve poruke da ne brinem, da nece da me povredi, da sam ja njegovo srce, sreca, itd...
Rekla sam i da mi se ne svidja sto je otisao iako je znao da mi nece biti svejedno
Sad ne mogu da zaspim. oci su mi natecene od plakanja,a treba ranije da ustanem......
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 8:28 pm

Yo,kako je danas?jesi li bolje malo? Problem sa poverenjem 650269930
nemoj da si tako osetljiva,nije to nista strasno.

prvo cu da ti kazem da je on tebi i vise nego jasno stavio do znanja da je doooo usiju zaljubljen u tebe cim dolazi svakog vikenda!stavi se u njegov polozaj-da li bi ti isla toliko km zbog nekoga do koga ti nije bas mnogo stalo?

drugo,moj decko nema ni drugarice,ni fejs,tako da ja opet nisam kompetentna da komentarisem tvoju temu. Problem sa poverenjem 650269930 ali hocu,posto znam da volis da cujes moje misljenje,a i jedina sam ovde.
kao i ti,tako je i on pre tebe imao i imace zivot i odredjene ljude oko sebe.ne treba da ides na to da se sada sve menja.to stoji,ALI...po meni,nije ok da on nastavlja komunikaciju sa njom,a kamoli da ide na njen rodjendan kad zna da se ona lozi na njega.meni to nije ok.mogao je da smisli nesto da se izvuce.nije mu to drugarica iz obdanista,nego devojka koja ga muva. i kakve ima veze sto je fina?ne vidim razlog da se vadi na to.ali nema veze,dobro je sto se ovo desilo na pocetku jer je sad vremae da vas dvoje polako,onako usput,utvrdjujete neka `prvila` vase veze.ipak se ne znate puno,niste ni klinci,svako ima neke svoje navike.ja jesam za slobodu u vezi,ali ipak,nisi vise slobodan,sad si ipak sa nekim i moras da se prilagodjavas tome i da pronalazis odredjene kompromise.

on dolazi sutra?e,taman lepo mozete da razgovarate i da mu kazes koje stvari te povredjuju,da nije isto kada si sa nekim u istom gradu i to kada ste kilometrima daleko,pa taj neko moze da radi ko zna sta a da ti nikad ne saznas..sve u svemu,bice sve ok,nemoj da se nerviras.jos se vi `uhodavate`.

Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 8:51 pm

Yo, jesi bolje od jutros?

Probaj da ne kidas sebi zivce (da, znam da to ne moze na dugme). Zajedno ste, dolazi svaki vikend, jbm ti rodjendan. I na kraju uvek ce biti neka koja ce ga juriti i smarati, uvek ce biti razloga da se nerviras, pogotovo sto niste u istom gradu. Samo utuvi sebi u glavu da ste vas dvoje zajedno, da je on odabrao tebe, i da ce ukoliko je toliko glup da te izgubi samo on biti na gubitku. Malo vise samopouzdanja devojko. Od kad pricamo ovde o tome. Smeskic od uva do uva i pokazi momku da on bolju od tebe moze samo da sanja. A to je da li je bilo, da li ce biti i sta se desava...nemoj ni ulaziti u te vode, skrenuces od brige i plakanja. Imaj vere u sebe, njega, vasu vezu. Jer bez toga sta ce ti momak?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 9:52 pm

da me vidite samo na sta licim. oci su mi kao da sam stavljala silikone...
ivana, ja sam nevidjeni mekusac. rasplacem se za svaku sitnicu, nego to ne pokazujem pred drugim ljudima

iva, nikako da da malo ocvrsnem i pocnem da cenim sebe, da razmisljam u pravcu ovog sto si zacrvenela.

jos mu sinoc pre nego sto je otisao kazem da opravda moje poverenje u njega. kao da sam znala gde ide. da nije tuzno, bilo bi smesno...

ne znam da li ce doci ovog vikenda. trebalo bi, ali mozda se predomisli zbog sinoc. i danas sam bas smorena.... Problem sa poverenjem 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 10:02 pm

svaka cast osobama koje kad budu prevarene kazu `on je na gubitku` i ne pate.

ja sam imala jednog koji me je lagao i (verovatno) varao kako je stigao,a ja sam bila tako opustena i puna samopouzdanja.i kada smo raskinuli `on je bio na gubitku`,a ja sam preplakala tu jesen,izgubila godinu na faksu i jos mnogo toga.
zato sam u ovoj vezi (bila)oprezna.znam da svako moze da vara kad hoce,ali trudim se da izbegnem sve potencijalne rizike.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 10:12 pm

pa ja zbog tog opreza i strepim od svega, pa reagujem na svaku sitnicu. i ne znam je li preterujem, pa ceo svoj zivot ovako javno iznosim na forum. kad bi me prevario, to bi me smrvilo. posle toga ne znam kako bih se oporavila.

generalno, tesko se borim sa sopstvenim emocijama i jos teze podnosim raskide.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 10:21 pm

je l` se javljao jutros?
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 10:30 pm

ja mu posaljem poruku hoce li doci sutra, on odgovori samo "ne". ja ga pozovem i kazem sto, pocne da nabraja izgovore i pitam da nije sto se naljutio sinoc na mene, "pa nije presudno, ali delom...". ja ga zamolim da dodje za vikend i on me pita "jel bi ti toliko znacilo?", normalno meni vec suze krecu Rolling Eyes i kazem da bi, i on samo kaze "ok, dolazim"
znaci nije nameravao prvi da se javi i jos on kao ljut na mene. da li sto pravim dramu, ili mu ne verujem, ne znam... uh, kako sam se smorila Problem sa poverenjem 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 10:33 pm

pa nisi mu ti pravila neku dramu sinoc...bas bzvz.
a ti izovori ostali-jesu li vezani za tebe i vasu vezu?i jesu li opravdani?

i je l` primetio da places?
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 10:44 pm

Yo, vi ste u razlicitim gradovima.A i da niste, ako je neko resio da te prevari, mozete otici do kafica zajedno, on ce otici u toalet i prevarice te.Ili imas poverenja u njega ili nemas.
To da ne patis ti kazem za tvoje dobro.Inace znam ja i mozda jos koja moja drugarica koliko sam preplakala i kako sam smrsala za mesec dana jedno 5kg zato sto sam samu sebe jela jer ovaj moj ide na konferenciju sa studentskom organizacijom.A pre toga sam videla slike sa prethodnih konferencija (koje su mi zalicile na blagi poric samo sa odecom).Jeste da se mi u vreme kad je to slikano nismo ni poznavali, ali nije bilo sanse da ne mislim na to sta on sve moze da radi tamo.
Pa prica sa ruskinjom kad je otisao u UK prvi put...Culi smo se preko Skajpa, i kolega mu prilazi i pita ga: Aaa, sta je to bilo sinoc?I ovaj moj ladno spusta slusalicu.Kad sam ga pozvala ponovo, minut kasnije, ispricao mi je kako je sedeo za vecerom pored neke ruskinje, kolegenice, i da ga je ovaj kolega zezao jer je pomislilo da su u semi.Treba li da opisujem kako sam se osecala i koliko sam otplakala tih dana?
I jos sad svakog meseca konferencije, putovanja, kolegenice - sve lepe, pametne i uspene.Ja da sam nastavila u tom smeru u kom sam krenula sa ljubomorisanjem prvo bih sebi nastetila strasno, drugo - sigurno ne bismo ostali zajedno.
Zbog toga sam mu rekla, kad je krenuo za Sloveniju, da ja nemam nameru da glumim ljubomornu zenicu i da vise kidam sebi zivce i da moze da radi sta hoce i sa kim hoce, ali da:
1. koristi zastitu,
2. kad ja dodjem druge odlaze.
Znam da zvuci ludacki i nesvojstveno skorpijama, ali zaista nisam mogla vise.
On kaze da taj bonus nije iskoristio, i iskreno receno verujm mu. Malo zbog toga sto nemam nacina da to proverim, malo zbog toga sto zaista ne ume da laze (ovo naravno uvek moze da se dokaze i suprotno), i najvise zbog sebe. Jer znam koliko bih patila i koliko bih se jela da sam svaki dan razmisljala sta on radi i sa kim je.
I da, koliko god da je on trenutno uspesniji od mene (jer realno jeste) zaista mislim da sam ja za njega najbolja. Nije sve u uspehu na poslu ili izgledu, ima jos bitnih stvari pogotovo u vezama ili braku: medjusobno razumevanje, podrska, strpljenje, postovanje... To su razlozi zbog kojih ljudi ostaju zajedno, sve drugo je prolazno.I ako vas dvoje to izgradite, ma moze Anjdelina licno da ga muva, nece ga smuvati.


P.S. Ukoliko se bas zaljubio u tebe (a po svemu sto si rekla sve smo ovde zakljucile da jeste) verovatno se ljuti jer mu ne verujes. U fazonu: Zar ne vidis koliko te volim? Zar tebi nista ne znaci sva moja paznja i sve sto ti pruzam? I tome slicno. Samo sto su muskarci malo pritupasti za te stavri, pa ne umeju da kazu.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Sep 26, 2012 11:57 pm

U gradu sam pa pisem s telefona.
Iva, ja ti kazem da ti mene smirujes. i kad sve ovo tvoje citam, meni bude lakse. a onda se setim da mi je bas s tog rodjendana pisao da ima boljih riba nego sto sam ja ali da mu ja najvise odgovaram za sad. I Da nije neka izjava, ali njemu to mnogo znaci. osim ako nije bio toliko pijan Problem sa poverenjem 364988687 za sve si u pravu,neke stvari moras da pustis da budu kakve jesu. i on mi je rekao da ili mu cerujem, ili ne. i da me ne laze. i ima nesto u tom kako on kaze pa me tera da mu verujem..
Javio mi da je hteo da ostane kuci da odmori, da nije zbog sinoc. Ali docice zbog mene...
I Jeste primetio da placem, rekao je da nema potrebe za tim.
Svi ste sigurni u njega,sem mene. stvarno sam budala....
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyČet Sep 27, 2012 12:39 am

Nisi Yo budala, nego si zaljubljena.Samo sto ljubav ne bi trebalo da te tera da se osecas kao da ce ceo svet da propadne istog sekunda.A nazalost, cesto se bas to desava. Ne mozes sve da imas pod kontrolom. Zato se opusti i uzivaj u vezi. A ni to verovatno neces moci automatski iste sekunde, nisi na dugme. Neke stvari covek mora sam da prihvati vremenom, nema veze koliko saveta cujes dok ti to tako ne osetis. Samo nemoj da se jedes zbog njega.
Problem sa poverenjem 941308610
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyČet Sep 27, 2012 1:52 am

znaci,plakala si i sinoc i sad preko telefona?to ti je greska.ti treba da radis na svom samopouzdanju,a za pocetak nemoj da se njemu predstavljas kao neko ko ne moze bez njega.ne znam kakav je,ali moze to da iskoristi.nemoj da ga precenjujes.nije on nista bolji od tebe.ovo ti iz svog iskustva pisem.tako sam i ja na pocetku i mnogo vremena mi je trebalo da to ispravim.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyČet Sep 27, 2012 5:28 am

Yo,ti moras da pocnes da verujes u sebe Problem sa poverenjem 364988687 kada sam videla tvoje slike,bas sam se iznenadila...po tvom opisu covek bi mislio da imas visak kg,a ti si zgodna i lepa Problem sa poverenjem 650269930
ti ne mozes da utices na to sta on radi u nisu,ali zapamti da ako izraskinete,samo on gubi Problem sa poverenjem 650269930 nije on vredan tvojih zivaca,suza i nerviranja...
sinoc si se isplakala i nema vise toga Problem sa poverenjem 1913095449 moras sebi da budes na prvom mestu Problem sa poverenjem 3980218871 sta mislis da popricas sa nekom osobom koja je strucna i da pocenes da radis malo na svom samopouzdanju ? Problem sa poverenjem 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyČet Sep 27, 2012 8:28 am

Ivana ::
znaci,plakala si i sinoc i sad preko telefona?to ti je greska.ti treba da radis na svom samopouzdanju,a za pocetak nemoj da se njemu predstavljas kao neko ko ne moze bez njega.ne znam kakav je,ali moze to da iskoristi.nemoj da ga precenjujes.nije on nista bolji od tebe.ovo ti iz svog iskustva pisem.tako sam i ja na pocetku i mnogo vremena mi je trebalo da to ispravim.

i samo nemoj da se rasplaces kad dodje i pokrenete tu temu,i nemoj da budes snuzdena i da mislis da ima prava da se ljuti.pa sta ako si mu rekla za to sinoc,poverenje se gradi.normalno je da ne mozes posle mesec dana da mu verujes kao da ste 5 godina u vezi.
svaka od nas prica iz iskustva,ali je isto tako skoro svaka prosla kroz te drame.retko ko moze da bude toliko siguran u sebe i partnera na pocetku veze,pa ga je briga gde ide,sta radi i sa kim.






Poslednji izmenio bevana dana Čet Sep 27, 2012 8:42 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyČet Sep 27, 2012 8:39 am

hvala vam, puno mi znaci sve sto pisete. Problem sa poverenjem 390707668 stvarno mi je bolje.
rekla sam mu jos da mi smeta sto sve o njoj super prica, a ona mi je konkurencija. naravno da mi ne prija.
i to sto ona ga je zvala s namerom da ga smuva, bez obzira koliko on nju gleda kao drugaricu. jos je pio, to je verovatno njihova ideja, a on tad manje misli, pa joj je to bila idealna prilika. zato je meni toliko smetalo.
ma kako god... ali nije valjda lud da me vara sa njom, i lepsa sam i zgodnija od nje Problem sa poverenjem 650269930 Problem sa poverenjem 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySub Sep 29, 2012 1:26 pm

Ma daj sto se cimas..verovatno je htela da ga smuva msm sigurno..ali niko ga ne moze naterati..jela se ti ili ne sta je bilo bilo je..razumem da mu je glupo da je odbije pa kulira,e sad neznam da li se dugo poznaju i ostalu priču pa mu je zato glupo da bude bezobrazan to je i opravdano ,ali ako je kratko zna..a za rodjendan sto nije odbio pa mozda mu se islo hteo je da izadje,al mogao je odmah da ti kaze,a ne posle kao mogao sam da te lazem ali nisam, i mogao je nesto da smisli da slaze da je hteo da izbegne rodjendan..po priči deluje da mu je stalo do tebe,ali ljudi se zakunu na vernost do smrti udju u brak pa svasta rade,tako da je to rekla kazala,nikad se ne zna..iskuliraj pa popričajte..mozda je kao uvredjen,ljut jer mu kao jer mu nisi verovala,pa kao nece da dodje, a nakon malo priče odmah kaze da ce doci XD uzmi neki detekor lazi inače nista nije sigurno ,ostaje nam svima samo da verujemo partneru Problem sa poverenjem 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyNed Sep 30, 2012 9:56 am

ja se spremila za svadju, naostrila se, a ono... Shocked bukvalno je bilo ovako
-"je l bi bilo ok da se ti sa njom vise ne vidjas jer meni to smeta?"
-"vazi, srce, nema problema"

i ja sve sto sam htela da kazem nije bilo potrebe. sam kaze da mu nije neka drugarica pa ce to da ucini za mene, ali da na primer ne bih mogla da ga odvojim od dobrih drugova. u sustini, njemu se islo na taj rodjendan jer bukvalno ne izlazi od kad je sa mnom, pa mu fali da malo ode u narod.
i kaze da se bio malo naljutio, ali kad sam ga ujutru zvala i kad je video kako mi je bilo tesko, pokajao se i sto je bio ljut. zato je i odlucio da dodje iako je mislio da preskoci.

uh, ja sam digla paniku ovde Embarassed a na kraju se sve dobro zavrsilo. bas smo se lepo proveli ova dva dana i ismejali Problem sa poverenjem 650269930

EDIT: i slozio se da mu ne bi bilo svejedno da smo imali obrnute uloge
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyNed Sep 30, 2012 11:00 am

Yo** ::
ja se spremila za svadju, naostrila se, a ono... Shocked bukvalno je bilo ovako
-"je l bi bilo ok da se ti sa njom vise ne vidjas jer meni to smeta?"
-"vazi, srce, nema problema"

i ja sve sto sam htela da kazem nije bilo potrebe. sam kaze da mu nije neka drugarica pa ce to da ucini za mene, ali da na primer ne bih mogla da ga odvojim od dobrih drugova. u sustini, njemu se islo na taj rodjendan jer bukvalno ne izlazi od kad je sa mnom, pa mu fali da malo ode u narod.
i kaze da se bio malo naljutio, ali kad sam ga ujutru zvala i kad je video kako mi je bilo tesko, pokajao se i sto je bio ljut. zato je i odlucio da dodje iako je mislio da preskoci.

uh, ja sam digla paniku ovde Embarassed a na kraju se sve dobro zavrsilo. bas smo se lepo proveli ova dva dana i ismejali Problem sa poverenjem 650269930

EDIT: i slozio se da mu ne bi bilo svejedno da smo imali obrnute uloge

Laughing Problem sa poverenjem 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyNed Sep 30, 2012 11:02 am

Aaaa micaaa Problem sa poverenjem 2547892651
on se bas zaljubiska Problem sa poverenjem 3482649240
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyNed Sep 30, 2012 11:47 am

a tek ja Problem sa poverenjem 755705644
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyNed Sep 30, 2012 8:57 pm

super! Problem sa poverenjem 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptyPon Okt 01, 2012 7:01 am

Problem sa poverenjem 2547892651
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Okt 03, 2012 2:09 pm

Kad vec ima ova tema,evo niste jedine imam i ja problem sa poverenjem..tačnije partner mi ne veruje nesto sto sam objasnila sto puta..tvrdi kako mu ne verujem,da je to neka stvar poverenja tj ne poverenja to sto hocu zastitu pilule + kondom..a tto nema veze sa poverenjem,ja se jednostavno plasim,necu da razmisljam,tripujem,mučim sebe razmisljanjima a sta ako,dal se nesto nije desilo i sl.. kao sto njemu trazim kondom ,tako bih trazila od običnog neznanca,bilo kog drugog dečka,ne vezano za poverenje..ja ne znam sta vise da radim i da kazem da zatvorim tu temu,koja se vrti iznova i iznova..pisite nesto čitace on ovo..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem EmptySre Okt 03, 2012 9:57 pm

Windz, od cega ti zelis da se zastitis? Od polnih bolesti ili od trudnoce? Pretpostavljam od oboje. Pilule su ti 100% zastita od trudnoce, u tom slucaju je kondom apsolutni visak. Upala mi je u oko tvoja recenica "kao sto od njega trazim kondom, tako bih trazila i od obicnog neznanca." Da sam ja na mestu tvog momka, ovo bih ti zamerila. Od momka koga si tek upoznala i treba da trazis kondom, i to je osnovno. Od momka koga volis, kome verujes, i s kim si u dugoj vezi, nema potrebe da trazis kondom. Cemu to? Jedino ako nemas dovoljno poverenja u njega, pa se bojis da ce njemu da se desi seks sa strane, pa ce ti preneti nesto. Ne kazem da to ne moze da se desi. Ali ako mu verujes, nemoj se time opterecivati. Manje ce da te boli glava. Problem sa poverenjem 650269930 Ljubav i vezivanje za nekog uvek nosi rizik. Sad je na tebi da odlucis. Mada, nemoj da budes mnogo sumnjicava. To ce samo da skodi vasem odnosu. Ako ti momak nije do sada dao razloge da sumnjas, onda nemoj. Cekaj, udaces se jednog dana, valjda. I trazices i od muza da koristite kondom? Sve sto moze da se desi u vezi, moze da se desi i u braku. Uzivaj i opusti se, moj ti je savet.
P.S. Da znas i da kondom nije stopostotna zastita od nekih polno prenosivih bolesti. Tako da, ne mozes ceo zivot da zivis u sumnji i strahu. Mislim, mozes, ali kakav je to zivot?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa poverenjem Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa poverenjem
Nazad na vrh 
Strana 1 od 7Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» problem u komunikaciji
» Svekrve :(((
» Problem u meni?
» Da li je to problem u meni ili sam jednostavno takva?
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: