Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem sa poverenjem

Ići dole 
+9
sanja
StormZ
Bella
Jeci
bevana
inda
Iva
Ivana
Yo**
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 5:18 am

A sta cemo za moju osnovanu sumnju da ona krije nesto? Suspect
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 5:45 am

a to ti najbolje znas.
eto,ja nista ne krijem,ali to ne podnosim.

je l` se vidjate vi uopste?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 6:07 am

Vidjamo se, veoma cesto, 4 puta mesecno, cak i ako zivimo 15 minuta prevozom. Nemamo ni odnose vec 2-3 meseca.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 6:09 am

Pa sta cekas da je u'vatis pa da imas?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 6:30 am

Heh, rado lus, ali tu su brojne prepreke u tome...
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 6:40 am

Nemoj ja da te ucim da budes musko! ajde bre, sta radis ovde? idi kod nje, ili se vidite negde!
pokazi ko vozi traktor a ko otvara kapiju! auuu, ovo moze svakako da se protumaci, bolje ko kosi, a ko vodu nosi! Problem sa poverenjem - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 6:48 am

Ko namesta antenu a ko vice ne valja! Lus, nije tako jednostavno posle 3 meseca uzdrzavanja, i ovako imamo probleme sa sexom a kamo li da joj banem sada i trazim nesto... :S
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 7:07 am

ali, stormz, ti trazis normalne stvari. normalno je da imate redovne odnose. znamo da je windz panicar, ali sta je sa tobom? dvoje vas je u vezi.
jesi uopste pricao sa njom oko citanja poruka? licemerno je da ne da svoj telefon, a tebe redovno proverava. moras da se trgnes i da pocnete da resavate probleme.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 7:13 am

Stormz, mislim da 15minuta udaljenosti prevozom nije mnogo - možete se viđati i češće.

koliko se sećam, cura ti je WindZ-koja je paranoična po pitanju moguće trudnoće i ne može ni pristojno da se opusti za sex. Pretpostavljam da svaki odnos doživljava mnogo traumatičnije od drugih devojaka i da je i to razlog za ređe odnose.

Zatim je promenila pilule.... u organizmu joj je, blago rečeno, haos Problem sa poverenjem - Page 5 2164293255

Zna i ona da je na 100 ćoška, i da je tebi svega preko glave i da i tebi fali sex, smeh, nežnost, ali pretpostavljam da joj je teško da se ponaša racionalno. Možda zato ima sumnju da TI kriješ nešto, možda muvaš drugu, ili druga tebe, pa zato proverava TVOJ telefon. Koliko sam shvatila od ranije, ona tebe malo pomalo odbija od sebe takvim ponašanjem. E pa, sigurno se plaši da te skroz i ne izgubi pa joj je sigurnije da proveri telefon.

To nije opravdanje, ali pokušam da razmišljam kao ona. To grebanje tebe je glupost, nemoj to da tolerišeš, ali mislim da joj je lakše da tako prebaci svu krivicu na tebe, nego da opet izjeda sebe kako sve kvari svojim ponašanjem.

Nisu samo tu pilule, sigurno je i neka nesigurnost, strah, možda i lični problem itd. Nisam psiholog, ne znam.

A to da ti ne daje njen telefon: pa, naravno da ne da. Što bi ti njen telefon proveravo, kad ona ne muti ništa! Problem sa poverenjem - Page 5 650269930 Jer, shvati nešto, lakše je misliti da je drugi krivac uvek, a u ovom slučaju krivac u njemim očima si ti. Za šta si kriv: to niko pouzdano ne zna. Problem sa poverenjem - Page 5 2370014350 Zbog čega si sumnjiv: pa.... Problem sa poverenjem - Page 5 2370014350 ni to niko ne zna.... Znaš onu francusku: J'ACCUSE! - najlakše je samo nekog optužiti, i durliti se Problem sa poverenjem - Page 5 3594525493

Ja sam pomalčice takva - nadurlim se, ali prođe me za par sati.... Ali ja sam starija - možda zato se i brže razljutim. Kad sam bila mlađa, to me je držalo nedeljama!
Predlažem ti rešenje: vidite se. Pričaj je da je voliš, mazi je ljubi je..... bez pitanja, bez prebacivanja i gunđanja.... daj joj telefon, pusti je neka kopa ionako nema ničega Problem sa poverenjem - Page 5 3980218871 posle par puta će valjda sama prestati to da radi (ako ne prestane onda je treba dobro izribati!!!! nije više beba da joj se popušta u nedogled!) Zatim, ne prebacuj joj za pilule, za njene strahove.... ništa.... samo je ljubi, mazi i pazi. Ne mora u sobi, kod nje ili tebe, već napolju. Da ne misli da hoćeš isključivo sex.

Eto, to je moj savet. Pa ti porazmisli hladne glave. Ako je voliš, znaš i šta joj treba i šta je najbolje za nju, sigurno to znaš bolje od svih nas ovde.

SREĆNO! Problem sa poverenjem - Page 5 617739974
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 7:14 am

ti si mnogo blag,sve se vrti oko toga,po meni.

Yo,ja pijana pricam ono sto trezna ne smem! Problem sa poverenjem - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 9:51 am

moje misljenje je da krije nesto.da ne zeli da uzmes telefon iz principa,to moze lepo da kaze,a ne da se otima i da grebe Rolling Eyes i ne vidim zasto bi ti onda bio fin,i dozvolio joj da ona kopa to tvom Problem sa poverenjem - Page 5 2370014350 ako je radi ''mira u kuci'',mislim da si ti vec oho-ho uradio po tom pitanju.
i koja je fora sa tim vidjanjima 3 puta u mesec dana,i apstinencija od 3 meseca? Problem sa poverenjem - Page 5 2882617104 Problem sa poverenjem - Page 5 2285410009

u svakom slucaju,nista dok ne razgovarate.nacrtaj joj se ispred kuce,zovi je da izadje,i resite to.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 10:06 am

ja nemam komentar na ovo...strasno...
yo,bitno je da se i pijan tebe setio Problem sa poverenjem - Page 5 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptySub Dec 01, 2012 11:37 am

StormZ, brate... znaci ne bi ni ja bila odusevljena kad bi mi decko posegnuo za telefonom, ali ne bi ga grebala ili se otimala, samo se smorila... S tim, hvala Bogu da on postuje mene, i ne dira mi telefon i ne ceprka po stvarima, a ni ja to njemu ne radim. To je valjda neko osnovno vaspitanje.
A ti vise ne daj telefon. Otimaj se, pa cemo videti reakciju...

To za odnose, ona panici, pa je zato retko. Devojka je ubedjena da ce zatrudneti, pa to ti je. Moras da budes, tj da nastavis da budes strpljiv po tom pitanju.

A za vidjanja se bori covece! To 4x u mesecu nije bas njabolja situacija, narocito ako nemate nekih obaveza. Kako ste se vidjali tokom letnjeg raspusta? Cesce?

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 12:53 am

StormZ moram i ja da se nacudim za vidjanje...pa to je bas malo bre.Decko i ja pored svih obaveza,a imamo ih prilicno,stignemo svaki dan da se vidjamo.Ti bi mogao da budes malo otresitiji,mislim da joj previse ugadjas,i slazem se sa Bew i ja imam utisak da one nesto krje.Ko normalan svaki cas gleda tel kad je sa voljenom osobom Problem sa poverenjem - Page 5 2231792857 pogotovo sto se vas dvoje malo vidjate.Ne znam mene bi vec smorila cela ta situacija a kod vas vec traje.A sto se tice straha od trudnoce pocinjem da mislim da joj je to samo izgovor,pobogu ovo je 21 vek svi znamo kako se ostaje u drugom stanju ako ste vec preduzeli sve korake,a jeste...mesta za paniku nema
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 3:00 am

Ali nista ne bi bilo toliko cudno, da ona ne trazi sex, ali opet kao da nece, ne znam kako da objasnim... Ona i sama kaze da hoce i da jedva ceka, ali nista se preduzima povodom toga, a ja necu da budem manijak i da misli da mi je samo do toga posto sam jedno vreme stalno zvocao o tome i pokusavao da je smirujem i ubedim u sve to da nam je potrebno, pored silnih svadja da nam je to bas preko potrebno.

Za vidjenje opet ona ima obaveze, i imali smo jednu pauzu pa je sada malo na "Sigurnoj distanci", poceli smo od skoro normalno da se vidjamo, ali meni je opet jako neprijatno kada gleda u fon. Ne desava se toliko cesto ali desava se...

Volim je, to ne mogu da poreknem ni jednog trena, ugadjao sam i sve samo da bi bili srecni, ali imam osecaj kao da krije nesto,+ jako je neprijatno kada ti kaze "Ja tebe ako prevarim ti to nikad neces saznati sigurno, ne brini se da ces znati."
Sto me je dodatno dirnulo cak i ako je bilo pre 6-7 meseci.
Opet takodje mi je jedno vreme pricala kako je ovaj gleda, onaj, ovaj svira, i to sam joj rekao da ne radi ali je radila jos 2-3 puta nakon toga, izbila je svadja i ne znam kako ali ja sam ispao kriv u njenim ocima... Problem sa poverenjem - Page 5 1302637395

Sve se nekako sredilo sada od prilike, sem sexa i nekog povremenog praska negativne energije i nesvesnog povredjivanja, ali opet kopkaju me opet sva ta proveravanja mene a izbegavanja kad nesto nju dirnem i sve te reci... Mozda gresim ali opet ko zna...

Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 3:24 am

To sto ti je rekla je po meni opet nekako nedoraslo celoj vasoj situaciji...konkretno,vise izgleda prema tvojoj prici da se ti trudis nego ona sama.Ako jednom zapne ok,desava se ali kod vas postoji stalno nesto sto koci normalnu vezu.Meni sve tako deluje...kao da stalno nailazite na neke probleme i da nikako ne uspevate da ih resite.Al to opet pripisujem vasoj mladosti,i da mozda ne znate sta zelite.U ovom sucaju ona.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 3:28 am

Kad se prasina smiri, i budemo ok, porazgovaracu mirno sa njom o svemu. Pa cemo da vidimo. Zelim da se i ona malo trudi, ali trud po meni nije da se ne vidjamo i ne komuniciramo...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 3:58 am

StormZ ::
+ jako je neprijatno kada ti kaze "Ja tebe ako prevarim ti to nikad neces saznati sigurno, ne brini se da ces znati."

povlačim sve što sam prethodno rekla.... za ovo nisam znala Problem sa poverenjem - Page 5 2370014350 kada sam pisalal prethodni post.

Ovo je rezlog za raskid, StormZ, svesna li je ona toga? poigrava se tuđim emocijama do maksimuma....

Što se tiče onog hoće-neće sex - svodi se na onaj njen strah od trudnoće, šta li, nemogućnosti da se opusti bla bla .... pitanje je kad će se to uopšte desiti, to ne zavisi od tebe nikako. Znači, nemoj sebi prebacivati zbog toga.

Ali ovo toplo-hladno, igrarije.... Problem sa poverenjem - Page 5 3594525493 Problem sa poverenjem - Page 5 3594525493 pa nisi ti njen lični rob, a ona Kleopatra, zaboga.....

Mislim da treba da PRESTANEŠ da se trudiš oko nje. Eto, sve povlačim što sam rekla, osim onog dela gde izbegava sex.....

Da li stvarno devojke danas ne umeju da prepoznaju dobrog momka? Sve više čujem priče: on joj ugađao, a ona ga vukla za nos... Problem sa poverenjem - Page 5 2370014350 Kad sam studirala, nekoko sam imala utisak da je obrnuto.... Šta se sve promeni za 10 godina Problem sa poverenjem - Page 5 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 4:30 am

Sanja, ne zelim da raskinem dok ne probam sve da ucinim da ova veza zazivi, ne zelim da se jednog dana kajem sto nisam nesto probao jos da ucinim.
Ali svakako cu se malo distancirati od svega, jer ne bih da zvucim kao mlakonja, ali povredjen sam.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 4:31 am

Yo, Problem sa poverenjem - Page 5 2547892651 .

StormZ, ja bolje da ne opletem. Mogao bi malo da razmislis zbog cega si sebi dozvolio da neko brise patos sa tobom. Problem sa poverenjem - Page 5 3021160417
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 4:38 am

Mozda zato sto sam se jako zaljubio, nikad ne osetis nesto ovako. Pa ti je sve ravno i sve jedno. Ne kazem i ja da sam zlatan, i ja imam svoje momente, ali moji momenti su u glavnom sto se zalim na nesto. Smeta mi sto kasni po 20-30 min, sto me zove nekim imenima, sto mi ne odgovara po 1h na poruku, sto me za 3 godine veze zvala 7 puta na fon samo, sto idem sa njom u butiqe, sto se zalim za sex, i govodim da preteruje sa tripovima, i jos gomila stvari na koje sam se zalio, sto sa drugaricama ide u grad i kafice, a mene vuce po delta sitiju i ostalim centrima da razgleda nesto i gluposti na primer to sto je na fb imala 300 muslimana za prijatelja, sve neki arapi, siptari pa sam zbog toga bio ljut jer su joj cak informacije i slike bile tako podesene da svi mogu sve da vide. Pa je obrisala sve to i bila ljuta. Stvarno ne kazem da sam zlatan, ali opet mislim da preteruje...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 4:53 am

StormZ ::
Sanja, ne zelim da raskinem dok ne probam sve da ucinim da ova veza zazivi, ne zelim da se jednog dana kajem sto nisam nesto probao jos da ucinim.

Sam kažeš da ste u vezi 3 godine

Izvini, ali ako veza do sada nije zaživela, nikada neće aha
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 4:59 am

Bilo je divnih trenutaka, ovi problemi su poceli od prilike mesec dana pre pilula, a onda je pocelo jos gore. Dakle pre 1 god je sve pocelo da se rusi...
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 5:05 am

errrmmm... ja bi isto mislila da nesto krije da sam na tvom mestu. Sad te razumem.

a kontam da si zaljubljem, ali jel razmisljas da ona mozda vise nije?

Sve mi to lici na veliko izbegavanje.... izvini na iskrenosti.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 EmptyNed Dec 02, 2012 5:18 am

Pitao sam je, rekla je da jeste, ali opet ne znam da li govori istinu, vec je imala prilika da ode od mene ako zeli, i nije.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa poverenjem - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 5 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa poverenjem
Nazad na vrh 
Strana 5 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» problem u komunikaciji
» Svekrve :(((
» Problem u meni?
» Da li je to problem u meni ili sam jednostavno takva?
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: