Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem sa poverenjem

Ići dole 
+9
sanja
StormZ
Bella
Jeci
bevana
inda
Iva
Ivana
Yo**
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptySub Okt 06, 2012 1:09 pm

WindZ,meni se cini da ti nisi spremna za sex,a tvom divnom decku svaka cast na ovakvom strpljenju Problem sa poverenjem - Page 4 3739580032
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyNed Okt 07, 2012 12:43 am

Windz, pa verovatno je zbog toga sto nemate cesto odnose. Mene je na pocetku bolelo prvih mesec - dva sigurno, svaki put sve manje i manje. Pa eto i sad ako se desi da nemamo odnose duze od nedelju dana boli me na pocetku, iako sam vec dve godine seksualno aktivna.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 5:27 am

da li gresim ili ne kad mislim da su samo izgovori to sto mi kaze da ne dodjem za vikend kod njega? a dogovorili smo se jos pre da ce on prosli kod mene, pa ja ovaj kod njega. od toga da dodjem za vikend, svelo se na to da odem na jedan dan, sad mu ni to ne odgovara. te mora da uci za diplomski, a nema kad nego vikendom, te slave onog sledeceg vikenda, te posle ce mu i zakazati taj diplomski pa mora da spremi odbranu, itd... u sustini, nama ce opusteno proci decembar da se ne vidimo. ja svoje obaveze organizujem tako da imam slobodan vikend za njega, ali on odmah pocne kako on radi i nista ne stize, a ja imam vise vremena. razumem ja sve to. ali meni on nedostaje! tesko mi je kad se dugo ne vidimo i sad ce opet tako vreme proci. svasta mi je proslo kroz glavu, i da mozda ima drugu, ali on opusteno prica kao da je to realno stanje stvari i da tako mora. "ako se ne vidimo ovaj vikend, neki durgi cemo". kao da je to nista, a zapravo je to jos nedelju dana!
te mu je dosao neki brat na par dana, pa ce mu doci i sestra (u svoj stan) sa muzem i decom- a i garant ce doci i za slavu, i za diplomski, pa sad bas ovaj vikend mora da vidi i te malisane. bas sam se nesto razocarala Problem sa poverenjem - Page 4 1371890812 nervira me to nevidjanje i sto odlazemo, a po meni zapravo mozemo da se vidimo

edit: bas nam je bilo lepo ovog vikenda kada smo bili zajedno. i on, i ja smo to priznali.
javlja se redovno, pitao je kako sam kad mi ovo nije bilo dobro, ali sad sam malo zbunjena
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 5:36 am

Yo, moj savet ti je da ne prenaglis kao prosli put.Naveo ti je stvarno velike razloge zasto ne mozete da se vidite, jednostavno je takav period sad naisao.Uostalom, kazes da vam je bas lepo bilo prosli vikend, da ste uzivali,prema tome mislim da tu nema problema nego ponovo to prokleto nedostajanje Problem sa poverenjem - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 5:41 am

pa dvoumim se. zato sam i dosla da pitam za drugo misljenje Problem sa poverenjem - Page 4 650269930 nego sto ja to gledam unapred. necemo se videti ovaj vikend, ni onaj posle, niti onaj nakon njega, i onda opet ja moram da pomeram svoje obaveze i ispit jer ne mogu da izdrzim da ga ne vidim! to mu dodje nova godina kad se sledeci put gledamo. MNOOOOGOOOO Problem sa poverenjem - Page 4 1371890812
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 5:53 am

mozda je samo lose organizovan.
je l` imao dugu vezu?ako nije,mozda ne zna kako da se ponasa.
onda,skoro je jedan decko rekao mojoj drugarici da mu je ok da se vidjaju na svakih 7-10 dana,a blizu su i nas dve smo to tumacile kao kombinaciju,dok je moj decko rekao da ne mora da znaci.jer,zna po svojim drugovima,nekima je to dovoljno...

ja bih mu najnormalnije rekla da pokusa da uskladi svoje obveze tako da bude slobodan vikendom.ako ne konta,onda bih bila ironicna i razmisljala naglas:`ok onda,ti sad neces doci,pa tvoj diplomski,pa moj ispit...znaci,vidimo se za novu godinu?ok.nadam se da cemo se tada jos uvek secati jedno drugog!`

ne bih ja pomerala svoje obaveze cesto zbog njega.tako mu stavljas do znanja da to moze,da si mu dostupna uvek.ja to ne volim.

i je l` to on slavi slavu ili ide negde?


Poslednji izmenio Ivana dana Čet Nov 29, 2012 6:02 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 5:55 am

Yo, strpi se malo.Bez scena, pusti da vidis kad ce se on setiti da dodje ili da te zove. Nesto imam osecaj da ce biti pre nego sto mislis. A i ako se ne vidite par vikenda nemoj da mu pravis scene. Samo polako, odmereno i DAMSKI. Problem sa poverenjem - Page 4 1071211947
I ni slucajno da nisi pomerila svoje obaveze zbog njega. Ako ti mozes da se prilagodis njegovim neka se i on prilagodi tvojim. Pa kad jednom cuje od tebe:"Nemoj da dolazis ovaj vikend, imam ispit, moram da ucim." redje ce da prica kako ima obaveze i ne moze da dodje.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 6:08 am

a ni na slavu nisi pozvana..?
ovo ne treba da bude grubo,mada mi tako izgleda.poenta pitanja je da skontam kakav je on,koliko je ozbiljan i slicno da bih mogla da komentarisem i dam ti savet.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 6:16 am

ne... mada, i bolje.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 7:23 am

pa zato sto par dana pre ispita ja se premestam s kreveta na stolicu i ne zanima me nista drugo. a kad bi on dosao i ja da padnem, ne bih sebi oprostila jer umesto sa njim, ja sam mogla da ucim. prosto se o tome radi. ili jos gore, ako padnem ispit, mogla sam makar vikend s njim da provedem. i tako vrtimu krug Problem sa poverenjem - Page 4 650269930

veruj mi, cuje se sve Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 7:31 am

Yo, ne pomeraj ispit ni slucajno.Oboje imate svoje obaveze kojih treba da se drzite i ako on ne moze nesto da pomeri nemoj ni ti (a i ne treba da pomeri jer ipak je diplomski/ispit,bilo sta u vezi faksa bitna stvar).Moje misljenje (opet kazem) je da ti previse analiziras i previse sebe opterecujes mislima "sta ako".
Slazem se sa Ivanom o tom "razmisljanju na glas", nije losa ideja bas da cujes sta ce ti reci na to, ali nemoj da prenaglis i opet ponovis ono od prosli put.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 7:32 am

ja ne bih zrtvovala fakultet zbog njega.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 8:19 am

cekajte. nije meni hitno za taj ispit. to moze da se odlaze a i nisam naucila sve sta treba. ucim po malo i kad god imam vremena. svakog meseca mogu da izadjem i do sada sam vec propustala rokove. ne zbog njega, nego zato sto nisam naucila sta treba. kako vreme odmice, meni sve vise odgovara da polozim, ali dzaba kad nisam sigurna i kad jos ne znam onoliko koliko treba. samo mozda bih se vise potrudila da ne moram da posvetim vreme njemu. ali opet, ako mislim da nam veza uspe, moram i ja nesto da zrtvujem.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 8:31 am

Yo, ne zrtvuje se ispit. I momak bi ti to rekao, samo kad bi mu rekla da planiras da ne izadjes da bi provela vreme sa njim. Mislim da bi te u top stavio.
Sto se svih ostalih stvari tice - sto vise ovde kuckas i citas, vise te hvata panika. Momak te VOLI, sve ostalo se da srediti. Sad mu je diplomski najvazniji, kao sto i treba da bude, i kao sto i tebi treba da bude najvazniji tvoj ispit. Doci ces do diplomskog pa ces videti koja je frka i strka oko toga, jos mu se i slava poklopila. Ne misli na gluposti, ne pravi probleme gde ih nema i uci za to tvoje cudo. I ako se vidite tek oko Nove godine - on dao diplomski, ti dala ispit - pa tek ce to da bude uzivancija i slavlje. Problem sa poverenjem - Page 4 411179717 Problem sa poverenjem - Page 4 2392922903 Problem sa poverenjem - Page 4 3428855504 A ovako biste oboje bili nervozni i razmisljali sa pola mozga o obavezama koje vas cekaju. Problem sa poverenjem - Page 4 3021160417

P.S. Moras da razumes da imati vezu na daljinu nekad znaci da postoji mogucnost da se necete videti i ceo mesec ili dva (kod mene se dva puta deslio da je bilo i tri meseca). Jednostavno nekad su okolnosti takve da moze i to da se desi. To ne znaci da te on manje voli ili da ce te ostaviti, nego da se nesto trenutno isprecilo vasem vidjanju.
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 11:00 am

Yo,ne pomeraj ispit Problem sa poverenjem - Page 4 650269930. moj decko zivi na 2 min od mene pa smo danas sat vremena razmisljali kako da se vidimo za ovaj vikend,jer : ja izlazim u petak,on u subotu (meni se ne ide u subotu,i ako sam pozvana jer ide musko drustvo iz odeljenja,a ni ostale devojke za ovo nisu zainteresovane,jer idemo u petak na punoletstvo Problem sa poverenjem - Page 4 650269930),u subotu oboje idemo na trening,on ima i casove voznje i ja jos neke stvari i tako smo jedva iskombinovali nesto...mogu da zamislim kako je vama kada zivite u drugim gradovima,zato ne panici Problem sa poverenjem - Page 4 650269930.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyČet Nov 29, 2012 1:10 pm

kao da je citao ovu temu. kad smo se culi pitao me je kako mi ide ovaj ispit i kad mislim to da polazem. nista mu nisam ni pomenula, sam je od sebe pitao. i rekao je da je bolje da sednem to da ucim, taman da skinem s vrata. i odmah mi je poznao po glasu da sam neraspolozena i pitao sta je. rekao je da cemo vec nesto organizovati pa cemo se videti, nece da prodje mesec dana. Problem sa poverenjem - Page 4 650269930 nisam ja navaljivala, niti smarala, pravila scene, itd, bio je obican i normalan razgovor. i smejao se sto sam se odmah oraspolozila kad mi je pomenuo da cemo nesto uraditi da se vidimo Problem sa poverenjem - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyPet Nov 30, 2012 7:37 am

eto vidis da ce sve biti ok Problem sa poverenjem - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptyPet Nov 30, 2012 9:34 am

e super.nisam stigla juce nista da napisem,ali vidis da sve uvek sve sredi i da panicis bez razloga Problem sa poverenjem - Page 4 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptySub Dec 01, 2012 2:56 am

Jel neko ima problem sa poverenjem ako ti proverava telefon, poruke, slike? A npr kad ja uzmem njen bez veze iz sale kao da vidim pred njom, ostaju mi posledice kao sto su ogrebotine, koje kvare?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptySub Dec 01, 2012 3:04 am

prvo,odgovor na prvo pitanje je da.
drugo,necemo da se lazemo da si ti uzeo iz sale.
trece,ja da nekog grebem toliko,zapitala bih se za svoje zdravlje.
cetvrto,mene da neko izgrebe do krvi mogao bi jednom.drugi put ne.

Yo,super! Problem sa poverenjem - Page 4 650269930


Poslednji izmenio Ivana dana Sub Dec 01, 2012 3:19 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptySub Dec 01, 2012 3:13 am

Znas kako, ona je meni gledala telefon skoro svaki put kad se vidimo.

A ja njoj iz sale samo da pokazem kako je to, i naravno da ce da otima. Tako da, iz sale je, ali evo sad me kopka sto to radi ako smo u vezi jednaki?
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptySub Dec 01, 2012 3:17 am

a jednaki ste?
mene bi vise kopkalo sto joj je problem da joj gledas telefon?
mada,ni ja to ne podnosim.i mama nekad kad mi uzme tel.da pozove nekoga ja se najezim.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptySub Dec 01, 2012 3:21 am

Pa sto ona meni to i ja njoj. Sem fizickih stvari.
Pa i to, sto grebe cim ga dirnem, cak i ako je ona meni pre 2 min precesljala telefon ceo.

Smeta mi jako to, a jos vise sto ona odbija kad ja njoj krenem da pipnem fon.

Dakle nesto se krije =.=.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptySub Dec 01, 2012 3:45 am

To sa grebanjem je jako detinjasto,i mislim da je svakako dobro da si joj pokazao kako izgleda kad ti neko uzme tel,ali da ipak o svemu treba da porazgovarate.U pravoj vezi nema sta da se krije,a razgovor je od kljucnog znacaja,kad razgovor ne pomaze onda nesto ne stima
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 EmptySub Dec 01, 2012 5:15 am

moram da dodam da je ovaj moj sinoc isao sa drugovima u kafanu i kad je malo popio slao mi je poruke, nisam ga ja terala. jel verujete u ono pijan kaze sto trezan misli? jer je pricao kako mu nedostajem, da jedva ceka da me vidi, da sam mu najbolja od svih do sad... Problem sa poverenjem - Page 4 2100916089 ja padam na te stvari Problem sa poverenjem - Page 4 650269930

stormz, ne daj vise ni ti svoj telefon, neka vidi kako je to. pa neka se zapita da li i ti krijes nesto. a to za grebanje ne sme da se ponovi
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa poverenjem - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 4 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa poverenjem
Nazad na vrh 
Strana 4 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» problem u komunikaciji
» Svekrve :(((
» Problem u meni?
» Da li je to problem u meni ili sam jednostavno takva?
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: