Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Problem sa poverenjem

Ići dole 
+9
sanja
StormZ
Bella
Jeci
bevana
inda
Iva
Ivana
Yo**
13 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptySre Okt 03, 2012 11:25 pm

Lu, i mene je ta recenica ostavila bez teksta.
WindZ, Ne mozes svog decka da uporedjujes sa neznancem ili bilo kojim drugim deckom, jer je to osnovni pokazatelj da mu ne verujes, cim ga uporedjujes sa nekim nepoznatim.
Drugo, i ja nisam sigurna samo u pilulu, pa samim tim decko i ja praktikujemo da on izvuce pre nego sto svrsi. To meni recimo uliva dodatnu sigurnost, ali i njemu. No, sto je najbitnije, to je bio ZAJEDNICKI dogovor da tako bude, nisam to samo ja odlucila pa rekla - tako mora!
Probajte i vas dvoje razgovorom da nadjete zlatnu sredinu, nesto sto i ti mozes da podneses bez svakodnevnog panicenja, a nesto sto on zeli. Budi spremna na kompromise draga moja! to je ipak jedna od osnovi u svakoj vezi Problem sa poverenjem - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 1:17 am

Znala sam da ce svima zapasti za oči ta rečenica, to kazem da bi trazila kondom i od nekoga kome verujem i kome ne,ne vezujem za to poverenje.. ne plasim se bolesti,verujem kada kaze da je uvek koristio zastitu, ali me plasi trudnoca..a jedno je brak kada bih verovatno htela decu,a jedno je veza u 21 god to mi nije za uporedjivanje..hocu da svati da ga trazim iz straha da ne dodje do trudnoce a ne zbog ne poverenja,sumlji ili sl
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 2:35 am

Windz, ja ne znam vise na kom jeziku da ti napisem da su pilule, ako se ispravno koriste, dovoljna zastita od trudnoce. Ako vec hoces kondom, onda se bar ne maltretiraj oko pilula. Ako te bas strah od svrsavanja unutra, onda oko toga mozete da se dogovorite. Kao sto je Jeci rekla da radi. Ja se slazem sa tvojim momkom, i nisam cula do sada da neko koristi i pilule i kondom, a znam mnogo devojaka koje ih koriste. Preterujes, ne malo, nego malo vise. Primer sa brakom se odnosi na na PPB, a ne na bebu. Logicno da ljudi u braku hoce bebu, pre ili kasnije. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 2:58 am

Razumem ja to ,logicno to je svrha pilula, ali ja ne mogu da se opustim,imam strah i nikad nista nije dovoljno dobro..kapiram to tako da to nije tema..koristicu oba pa kako god bilo..nego stvar poverenja tj ne poverenja,kako kondom nema veze sa tim..a ne pričamo o potrebi ili ne potrebi koriscenja kondoma..mozda da probam na turskom,spanskom ili sl
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 3:02 am

Mozda da probas razgovorom? S tim sto tesko da cete ista resiti kad ti ocekujes i trazis samo to da on prihvati da koristite i pilule i kondom i da prestane vec jednom da se buni. Tu ti vala mi mozemo pomoci samo ako njemu izvrsimo lobotomiju mozga.
A tebi iskreno savetujem da ako vec zelis da koristis kondom batalis pilule. Zbog sopstvenog zdravlja.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 3:09 am

Aaaa, onda se mi nismo razumele. Hoces da tvoj momak shvati da to nije stvar poverenja ili nepoverenja, nema veze s njim, nego ces ti svakako uvek koristiti kondom + pilule? Pokusacu da ti pomognem i stavicu se na mesto tvog momka. Smetalo bi mi da imam partnera koji se toliko, pritom potpuno neosnovano opterecuje, i opterecuje i mene u toku seksa. Preporucila bih mu da poseti ginekologa/urologa i poprica o svojim strahovima. Dakle,(ako se ne varam, Stormz je tvoj momak)Stormz, potpuno si u pravu. Ona ima poverenja u tebe, ali zeli da koristi sve moguce zastite od trudnoce, tvoje misljenje se tu ne racuna, nemas pravo da se bunis. I ne pokusavaj. Problem sa poverenjem - Page 2 650269930 Nadam se da ces se sto pre pomiriti sa situacijom. Problem sa poverenjem - Page 2 650269930 P. S. Windz, sada pokusaj na spanskom, mozda promenim misljenje. Volim spanski. Problem sa poverenjem - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 8:06 am

Lu Salome ::
Aaaa, onda se mi nismo razumele. Hoces da tvoj momak shvati da to nije stvar poverenja ili nepoverenja, nema veze s njim, nego ces ti svakako uvek koristiti kondom + pilule? Pokusacu da ti pomognem i stavicu se na mesto tvog momka. Smetalo bi mi da imam partnera koji se toliko, pritom potpuno neosnovano opterecuje, i opterecuje i mene u toku seksa. Preporucila bih mu da poseti ginekologa/urologa i poprica o svojim strahovima. Dakle,(ako se ne varam, Stormz je tvoj momak)Stormz, potpuno si u pravu. Ona ima poverenja u tebe, ali zeli da koristi sve moguce zastite od trudnoce, tvoje misljenje se tu ne racuna, nemas pravo da se bunis. I ne pokusavaj. Problem sa poverenjem - Page 2 650269930 Nadam se da ces se sto pre pomiriti sa situacijom. Problem sa poverenjem - Page 2 650269930 P. S. Windz, sada pokusaj na spanskom, mozda promenim misljenje. Volim spanski. Problem sa poverenjem - Page 2 650269930

taman sam krenula da napisem slicno Problem sa poverenjem - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 8:25 am

Slazem se sa Ivom, batali onda pilule, sto se trujes bez veze? Ja razumem tvoj strah od trudnoce, ali pilule stite 100%.
Pokusajte metod koji koriste Jeci i njen decko. Umesto sto teras po svom, pokusaj da napravis kompromis sa deckom i da, na kraju, savladas taj strah Problem sa poverenjem - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 8:36 am

Jeci.
Lu Salome.
Ivo.
Bevana.
Bella.

Problem sa poverenjem - Page 2 390707668

Cudno je to kad te stranci razumeju bolje nego devojka.

Inace ps: "kao sto od njega trazim kondom, tako bih trazila i od obicnog neznanca."
O ovome cemo razgovarati... Problem sa poverenjem - Page 2 2882617104 Suspect
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 8:42 am

ma gde da batali pilule,onda bi se tokom odnosa cimala da ne pukne kondom,tek tad nista nisu uradili.

najbolje ovako kako Jeci radi.

Windz,idi kod nekog privatnika,koji ce da te saslusa (ako kazes da su lekari u studentskoj,ili gde vec, nadrndani),i postavi mu sva pitanja koja te muce,i informisi se o svakoj mogucoj i nemogucoj situaciji koja moze da se desi.tebi ce biti lakse,ovako se samo mucis lupajuci glavu,a i stvaras tenzije u vezi.

ja razumem strah od trudnoce,ali ne mozes celog zivota ovako.jednom moras da pocnes da verujes metodi koju koristis kao zastitu,inace ce ti sex i cekanje menstruacije postati nocna mora.


Poslednji izmenio bevana dana Čet Okt 04, 2012 8:49 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 8:47 am

Kad sam vec ovde da se oglasim.
Ovako, prvo smo koristili kondom, onda je uzela pilule, onda je "googlala" neke kreme da JA mazem sebi, onda muske pilule (Vec ste citali o tome ovde). U nju da svrsim je na kraj pameti, uvek jedno 5 minuta pred orgazam ga izvadim,(ako uopste dodje do orgazma).I ovako imamo problema sa kondomom i jako tesko ide, ako vec koristi pilule, zasto bi koristila kondom ako sam ja zdrav, a pilule stite 100%? Ako vec hoce kondom, zasto koristi pilule? Pored svega, ajde da imamo aktivan sexualni zivot, ali mi jedva imamo i 2 puta mesecno, nekad ni toliko.


Poslednji izmenio StormZ dana Čet Okt 04, 2012 8:51 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 8:53 am

Mogla je da kaze na drugi nacin, malo smeta kad te devojka poredi sa neznancem i kad imas ista prava kao on...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 8:56 am

Necu da se mesam i da napisem nesto sto ce vam mozda pokvariti vezu, ali to stvarno nema smisla i nije u redu. U pravu je Bev, Windz treba da ide kod nekog dobrog ginekologa da mu postavi sva pitanja koja zeli i da joj objasni da je strah od trudnoce neosnovan. A sto se tice tebe Stormz, iskreno, svaka ti cast, ne bi svaki momak to tako tolerisao. Ja kao devojka kazem da ne bih tolerisala da imam odnose sa momkom jedva 2 puta mesecno, ako imamo uslove da se vidjamo cesto, i ako nas neki opravdan razlog ne sprecava. Da imam takvu situaciju u svojoj vezi, shvatila bih je ozbiljno i pokusala da je resim. Eto, iskreno.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 9:08 am

I ja bas htedoh da kazem da se nije dobro izrazila, htela je da kaze da nije do poverenja nego do njenog straha. Ali mora to da prevlada.

Vidi, Windz, molim te nemoj da se uvredis zbog ovoga sto cu napisati, ali zasto se ne potrudis malo oko toga zbog svog decka? Nisam detaljno upucena u vasu vezu, ali ovako preko foruma mi se cini da je njemu bas stalo do tebe i da te drzi kao malo vode na dlanu. Bas se vidi da se brine kad god imas neki problem, dolazi na forum da pita za savet, pa mislim i da je profil ovde napravio zbog tebe. Svi smo svesni da je normalan seksualni zivot jako bitan u vezi (ovo ti kazem posto smo decko i ja imali probleme po tom pitanju u poslednje vreme iz objektivnih razloga), a ti ubijas zadovoljstvo u tome svojim neopravdanim strahovima. Jako je pohvalno sto si odgovorna i vodis racuna o svom zdravlju, ali mislim da malo preterujes. Uradi to zbog svog decka koga, pretpostavljam, volis.

Stormz, ako nije previse intimno, zbog cega tako retko imate odnose? Zbog njenog straha, ili...?
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 9:12 am

Zbog njenih strahova.
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 9:25 am

Malo da. U ostalom iz prilozenog vidite koliko je opustena. Neutral
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 9:28 am

Jao, pa ona se plasi i pored pilule i kondoma zajedno? Windz, mozda bi stvarno trebala da popricas sa nekim o tome, to vec pocinje da mi lici na neku fobiju Problem sa poverenjem - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 9:35 am

Najbolje bi bilo da zajedno odete kod nekog dobrog ginekologa, da poprica sa njim o tome, i kada joj strucno lice kaze da nema razloga za strahom od trudnoce ako koristi zastitu, onda da idete malo po malo, dok se ona ne oslobodi straha. To je svakako problem, i to ne malih razmera, ali moze da se resi. Samo je potrebno da oboje budete voljni, da se potrudite, i da razumete potrebe i osecanja onog drugog. Ti da razumes njene strahove, ali i ona tvoje potrebe. A ne da ona kaze da ti moras to da razumes. Zasto ti da razumes nju i da ona radi po svom, a da ti nemas ni pravo glasa? Moras to da prihvatis i to je to. Windz, nemoj da se naljutis, ja sam potpuno objektivna, razumem sve strahove koji se ticu intimnih odnosa, i devojka sam, stvarno razumem, ali tvoji strahovi su potpuno neosnovani. Stormz, ja te stvarno razumem i smatram da je tvoja "pobuna" potpuno opravdana. Jer je ocigledno da si jako strpljiv i da ti je jako stalo cim sve to tolerises. Ne bi svaki momak tako uradio. Ja prva ne bih to dugo trpela, kao sto rekoh, kada nema objektivnih razloga. Razumem da ljudi retko imaju odnose kada postoji objektivan razlog, ili ako se retko vidjaju, ali ako imaju sve preduslove, a opet je to jako retko, to nije u redu. Ko god da je u pitanju. Momak ili devojka.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 10:15 am

sad nesto vrtim po glavi,vi stalno koristite i kondom i pilule i prekinut snosaj? Windz,mozes li da nam objasnis kakvi su stahovi (znam da je od trudnoce,ali me zanima kako konkretno mislis da dodje to toga Problem sa poverenjem - Page 2 650269930 ) onda u pitanju,pa imate odnose tako retko?

jer niste jedini koji koriste sve to zajedno,ali mi je onda cudno sto su odnosi tako retki Problem sa poverenjem - Page 2 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 11:19 am

Meni trudnoca trenutno deluje kao najgora nocna mora. Nedavno sam to cak i sanjala, ne mogu da vam opisem kako sam se osecala u snu, niti sam zelela da abortiram, a jos manje da radjam, bukvalno bezizlazna situacija. I verujem da se to nece uskoro promeniti Problem sa poverenjem - Page 2 650269930 Ali, i ja sam kao i ti sigurna u kondome, tako da se ne nerviram Problem sa poverenjem - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 11:44 am

WindZ,da li si razmisljala da odes kod psihologa ? Problem sa poverenjem - Page 2 650269930 ozbiljno te pitam,ti zaista imas veliki problem...
StormZ,svaka cast Problem sa poverenjem - Page 2 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 1:27 pm

Divno Stormz heroj glavni Problem sa poverenjem - Page 2 124630516 ne postoji trenutak kada bi mi moglo biti svejedno iz ove prespektive ,nisam u braku i ne planiram ga skoro..joj ovde ispadoh kao neki ludak br 1.. nije da nemamo odonse zbog strahova,bas da ne bih imala strahove stitim se i razmislim o svemu da se ne bih kajala,i eto kad sam lepo zasticena nemam strah i uzivam u odnoima..ali je problem u tome sto nemamo gde, on deli sobu,moja soba posecenija no metro,tako da ne mozemo često,ja nemam svoja kola da bismo mogli u njima,kao ni on,jedino u prirodi gde nisam opustena..a i da se opustim nije to to,jer mene idalje bolji na početku odnosa ,tako da nama treba mazenja 30 min pa onda poza gde ne stojim za ulazak, a krevet nemamo napolju i sve tako u krug..znači ne plasim se ja odnosa..nego gde ce ga biti da bude tačnije



i kao sto neko reče nisam sa onom izjavom mislila nista lose,dosla sam ovde da čujem vise misljenja..neznam sto se Stormz čudi njemu sam to isto rekla..ne bitno je s kim sam, Stormz ,Marko,Janko u vezi 2 dana 2 god ,ja zelim kondom to je poenta..i ne mogu bez njega da se opustim, tek kada sam zasticena i nista me ne brine onda je sve ok i uzivam kao sto rekoh..dzaba mi uzivanje bez kondoma kada cu posle da se pitam dal sam dobila,dal na vreme,el kasni..pa da naidjem na emisiju "Nisam znala da sam trudna" pa da se tripujem (mada menjam kanal) i sta ja znam vec moji scenariji..nazalost tako je..
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 2:06 pm

bevana ::
sad nesto vrtim po glavi,vi stalno koristite i kondom i pilule i prekinut snosaj? Windz,mozes li da nam objasnis kakvi su stahovi (znam da je od trudnoce,ali me zanima kako konkretno mislis da dodje to toga Problem sa poverenjem - Page 2 650269930 ) onda u pitanju,pa imate odnose tako retko?

jer niste jedini koji koriste sve to zajedno,ali mi je onda cudno sto su odnosi tako retki Problem sa poverenjem - Page 2 2370014350
Naravno strah od trudnoce..ali taj strah postoji kada koristim samo pilule..a kada koristim kondom, strah ne postoji i onda svi hepi i uzivam..jer kada sam tako zasticena onda ne moze da dodje do toga..da ne kazem nemoguce ali ne moze da se dogodi..i zato necu da ga se odreknem..jer bilo da se nesto lose desi meni se crno pise..i moram da pazim pa kako god..pa makar me svaki ostavio XD
Nazad na vrh Ići dole
StormZ

StormZ


Broj poruka : 843
Datum upisa : 09.03.2012
Godina : 32
Lokacija : Tamo,daleko...

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 9:24 pm

WindZ koliko puta je cele nedelja bila slobodna, pozovem te jednom, dodjes imamo "odnos", a onda do kraja nedelje uopste ne pitas da li zelim jos, a znas da imamo slobodno. Sto manje sex-a, to manje tripovanja, to je njena filozofija. Sto se tice prirode, ona je izjavila "Da nas neko ne snimi".
Imamo mesta, ne mozes da kazes da nemamo, ali cesto kad trebas da dodjes ranije, ti ne zelis. 14-15h je previse rano za tebe. Mnogo puta si jednostavno ignorisala kad kazem da mozemo da "odradimo" nesto. Ne znam zbog cega, valjda i sam strah pa zaboravis ali ne zameram, ovde smo da resimo problem.

A sto se tice ovoga.

Citat :
odnosa ,tako da nama treba mazenja 30 min pa onda poza gde ne stojim za ulazak, a krevet nemamo napolju i sve tako u krug

Postoji i oralni sex, za koji ne treba krevet, ali i njega se plasis u prirodi, kako to objasnjavas?
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 EmptyČet Okt 04, 2012 9:32 pm

dobro stormz,sto se tice odnosa u javnosti,to stvarno ne mozes da je krivis.ima
ljudi kojima je to jednostavno nemoguce,ne mogu da se opuste,pa makar kilometrima naokolo nema zive duse.ja prva nikad ne bih pristala na to.ima ko moze,ima ko ne moze i to je to.

i je l' tebi kondom toliki problem (u fizickom smislu),ili ti samo smeta sto ona panici?
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Problem sa poverenjem - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Problem sa poverenjem   Problem sa poverenjem - Page 2 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Problem sa poverenjem
Nazad na vrh 
Strana 2 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» problem u komunikaciji
» Svekrve :(((
» Problem u meni?
» Da li je to problem u meni ili sam jednostavno takva?
» Problem u toku odnosa

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: