Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Život u zajednici

Ići dole 
+20
una
Iva
Lus
Jeci
meda
Nastija
pufnasta
jagodica
Nina87
Asja
Rale89
*cinderella*
Lara
Bella
~Lovely~
sanja
Ivana
pahuljicaa
bevana
Yo**
24 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 3:41 am

ne znam da li sam ja nenormalna, ali da li biste vi ziveli sa njegovim roditeljima? ne da zive pored, nego u istom stanu ili kuci...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 3:44 am

ja sam vec pisala na starom forumu o tome.nemamo drugog izbora nego da zivimo sa njegovim roditeljima.
pre sam pricala da nikad ne bih zivela u istoj kuci,ali okolnosti su takve da ne moze drugacije Život u zajednici 2370014350
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 3:49 am

svaka tebi cast! doduse, ti najbolje znas kakvi su njegovi.
ja sa onom zenom ne bih mogla da sastavim ni 5 dana! samo kad se setim pocnem da se nerviram...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 3:51 am

Ja za to nisam adekvatna osoba da pricam...ali sve zavisi. Život u zajednici 650269930
Npr, moja majka je rekla da ne bi mogla svekrvu da podnese u istoj kuci, svaki dan...dok joj svekar ne smeta...tj,moj deda. Život u zajednici 650269930

Ja mislim da ja ne bih mogla da zivim s njegovim roditeljima...jer bi mi bilo neprijatno da spavam do kasno, imala bih stalno osecaj da se previse ocekuje od mene...mozda gresim...ali to je moje sadasnje vidjenje situacije u ovim godinama...mozda bi kasnije drugacije bilo. Život u zajednici 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Zivot u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 3:55 am

to ''svaka cast'' cuvaj kad budem stvarno pocela da zivim kod njega,pa izdrzim neko vreme, a da se poubijamo medjusobno. Život u zajednici 3872055861 sad sam malo kod njega,malo kod svoje kuce.i funkcionisem tako sto ih ignorisem i trudim se da ih izbegavam.
inace kad ne mogu da izbegnem,pa moramo da budemo zajedno negde,ili da radimo nesto ,dizu mi pritisak redovno. Život u zajednici 282386887
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: ...   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 4:00 am

bevana ::
ja sam vec pisala na starom forumu o tome.nemamo drugog izbora nego da zivimo sa njegovim roditeljima.
pre sam pricala da nikad ne bih zivela u istoj kuci,ali okolnosti su takve da ne moze drugacije Život u zajednici 2370014350

isto...a stvarno sam grozna kad tako kukam.ta zena je mene prihvatila od samog pocetka.ja sam bas rano pocela da spavam tamo i stvarno je bila korektna.ja ne znam kako bih reagovala da moj sin dovodi nekoga da spava...jeste da me je nekad zaobisla kafa,ali sad me pita 5 puta dnevno! Život u zajednici 312503953
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 4:13 am

a jel planirate da odete kasnije negde, tj. da se odvojite? razumem da sad nemate kuda i da mora tako...
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 4:37 am

Gledam roditelje mog dečka.... Ne bih nikada ali nikada mogla sa njima!!! Npr. ona znate uvek ruča u 2 (i sin i muž), a moj momak radi i dođe oko 5 kući i jede sam. Kad su nešto porodično slavili, ručak je bio u 2 i svi su došli, i rodbina, a moj dečko je jeo sam u 17h. I to su uradili i za NJEGOV rođendan! Život u zajednici 3499814433
Mene ona stalno zove na ručak u 2, a ja nikada ne jedem u 2 (već u 12, u 17h)i ona to zna, rekli smo joj milion puta, i da bih uvek došla na nešto kao večeru posle 5. Neeeeeeeeee ona zove u 2! Jednom sam crkla gladna, jer je ručak trebao da bude u 2 a neki gosti (nisam znala da će biti i familija) su došli u 15.30. I ona zna da jedem ranije i da sam već gladna i došla, i ništa!! Ama ni zalčak da mi da pre toga! A ovaj moj je morao nešto do komšiluka, pa je došao u 16h.
Mislite da su NJEGA čekali???? Jok, svi su zaseli da žderu čim je familija došla, a njega ko j***....
To je samo jedan blag primer..... I sa takvima u zajednicu??? NIKADA
p.s. kod mene je takvo zajedništvo i briga za ukućane, ja to ne mogu da vam opišem...zar iz takve zajednice da odem tamo?? Samo odvojeno...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 4:45 am

Yo** ::
a jel planirate da odete kasnije negde, tj. da se odvojite? razumem da sad nemate kuda i da mora tako...

ako ikad u zivotu bude prestao da cuva golubove,onda mozda da.mozemo mi i sad da se odselimo,ali ja ne zelim da on odlazi od kuce u 5-6 ujutru,a da se vraca u 10 uvece.a takav bi me zivot cekao ako mi on morao da dolazi kod roditelja da sprema golube,pa da ide da radi,onda da se vraca tamo uvece da ih nahrani,i tek posle svega toga da dodje u nasu kucu/stan.
probala sam da ga nagovorim da batali to,ali nema sanse.
jedina uteha je sto ce oni biti u prizemlju,a mi na spratu,i ne bi trebalo da imamo dodirnih tacaka (osim deljenja racuna).
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 4:51 am

bevana ::
jedina uteha je sto ce oni biti u prizemlju,a mi na spratu,i ne bi trebalo da imamo dodirnih tacaka (osim deljenja racuna).

ja u ovo nikad nisam verovala, ali opet to najvise zavisi od njega, koliko im on dozvoli da se mesaju. daleko od ociju, daleko od srca... Život u zajednici 650269930
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 4:53 am

Nikad zivot u zajednici. Evil or Very Mad Sa njegovima se dobro slazem (sada),mada mama zna malo da podbode,jeste da je to retko kad,ali ipak zna aha Prosto je tako,danas svako svakome smeta,ne vezano sada samo za "njegove roditelje",mlad par treba da bude sam,da sebi planira vreme,zivi kako zeli,a ne da mu neko drugi to odredjuje,da se slaze ili ne slaze sa njihovim odlukama.Jer u zajednici ce uvek naci nacina da se petljaju.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 4:56 am

sanja ::
Gledam roditelje mog dečka.... Ne bih nikada ali nikada mogla sa njima!!! Npr. ona znate uvek ruča u 2 (i sin i muž), a moj momak radi i dođe oko 5 kući i jede sam. Kad su nešto porodično slavili, ručak je bio u 2 i svi su došli, i rodbina, a moj dečko je jeo sam u 17h. I to su uradili i za NJEGOV rođendan! Život u zajednici 3499814433
Mene ona stalno zove na ručak u 2, a ja nikada ne jedem u 2 (već u 12, u 17h)i ona to zna, rekli smo joj milion puta, i da bih uvek došla na nešto kao večeru posle 5. Neeeeeeeeee ona zove u 2! Jednom sam crkla gladna, jer je ručak trebao da bude u 2 a neki gosti (nisam znala da će biti i familija) su došli u 15.30. I ona zna da jedem ranije i da sam već gladna i došla, i ništa!! Ama ni zalčak da mi da pre toga! A ovaj moj je morao nešto do komšiluka, pa je došao u 16h.
Mislite da su NJEGA čekali???? Jok, svi su zaseli da žderu čim je familija došla, a njega ko j***....
To je samo jedan blag primer..... I sa takvima u zajednicu??? NIKADA
p.s. kod mene je takvo zajedništvo i briga za ukućane, ja to ne mogu da vam opišem...zar iz takve zajednice da odem tamo?? Samo odvojeno...

uuuuuuuuu kod mog decka ko se prvi dokopa jela on jede koliko mu se jede,ako mu se jede sve-pojede sve.ne razmisljajuci da li ce ovi posle imati sta da jedu.i tako za sve obroke,za slatkise,za voce. pravi ''drp sistem".a mene su naucili da sve delim na pola.
njegov otac je znao da nam sklanja hranu sa stola,ako su se prethodno posvadjali,a vidi nas da jedemo,on uzme serpu i kaze ''kupite sami svoje''.
ma 300 cuda sam dozivela sa njima,mogu roman da vam ispisem,da se cudite kakvih sve budala ima.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 4:58 am

ova tema ima da dogura do 100 strana brze nego uopstena.pazite sta vam kazem Život u zajednici 469341540 Život u zajednici 3240404756
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:01 am

Život u zajednici 312503953 popravile ste mi raspolozenje, a taman sam pocela da se nerivram...


bevana Život u zajednici 3980218871
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:11 am

Ma nije problem, i kod mene se jede kako ko, ali ONA drži do tog ručka u 2 i pre nego što se moj dečko zaposlio, morao je da trči kući za ručak u 2 ako je npr. u gradu (osim kad ima ispit)!!! Život u zajednici 3761817831
I zvala je rodbinu za NJEGOV rođendan u 2 kad on radi, umesto lepo posle 5 kad on dođe sa posla..... i mene zove kad ona ruča, a ne kada ja želim ( kod mene je običaj da se prema gostu upravlja, a ne prema 1 čoveku). I kada joj se nešto milion puta kaže ona se ponaša kao da je dunuo vetar. Pa imam i ja svoju porodicu i mi jedemo kući, nije samo kod nje ručak i to baš u 2. **************

vidiš, to je samo kad zagrebeš po površini, a o ostatku karaktera pa i ostalim članovima da i ne počinjem......
Nazad na vrh Ići dole
~Lovely~

~Lovely~


Broj poruka : 671
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 32

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:19 am

Pisala sam o tome na 21dan,kada sam otisla kod njega nesto da mu pomognem oko sredjivanja stana i dolazi gospodja mama da vidi to,bilo je kasno,on kaze njoj da ja moram kuci (posto vidi da ova nece skoro),a ona se okrece meni,pogleda me u oci i kao "pa neka ide,sta sad".Poludela sam,ja dosla umesto nje da to odradim i sad ajde ko te ****,po mraku kuci.Trebala sam samo izaci napolje,a ne ostati,jer samo sam se ja tu iznervirala. Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

Yo**


Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:24 am

da li oni zaista ocekuju da mi budemo prijateljice sa njihovom mamom???
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:30 am

Sanja,koliko ste vi zajedno?Ja imam tu slobodu da sama uzmem iz frizidera nesto kad sam gladna.Mada,to sam samo jednom uradila za ove 4 godine,jer me ovaj moj stalno nudi slatko,slano pa u krug!i onda kuka sto sam debela... aha
Bev,ti njegovi su no coment!I nista njih nije sramota od tebe? Shocked
Yo,meni je moj jasno stavio do znanja da je jako bitno da se slazem sa njom.znaci,ne ona sa mnom,nego ja sa njom...Ja sam se pre nervirala oko nekih sitnica,sad mi samo na jedno uvo udje na drugo izadje.Poslednji put kad sam bila pravila sam picu i M.je bio gladan i izvadio je pre vremena i bila je malo ziva i ona ce `sta je sa ovim testom?` ja kazem da je on izvadio ranije i ona ce ti `ne,nije to od toga nego si stavila puno paradajza.` rec jednu nisam rekla.bas me briga.


Poslednji izmenio Ivana dana Ned Apr 01, 2012 5:34 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:33 am

Yo** ::
da li oni zaista ocekuju da mi budemo prijateljice sa njihovom mamom???

moj ne Život u zajednici 650269930 niti ona to ocekuje i zeli.i zahvalna sam im na tome Život u zajednici 364988687


ivancice,oni se ponasaju tako bilo ko da se nadje tu.ni od koga ih nije sramota.najvise vole da se svadjaju kad imaju publiku.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:36 am

ali da ti neko uzme hranu ispred nosa...mislim,sve mogu da shvatim,a li da mi neko uzme hranu to nikako! Život u zajednici 1913095449 saaalim se-hocu da kazem da je to jaaaako nekulturno.
Nazad na vrh Ići dole
sanja

sanja


Broj poruka : 336
Datum upisa : 29.02.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:38 am

Ma skoro 1 godina, imamo po 30 (ja još nemam Život u zajednici 1071211947). Ma sve je ok, što se tiče slobode, ali mi ljudi kao ljudi ne odgovaraju!!!
Inače mene njegovi, naročito mama, obožavaju! Pa sad vi vidite... mukaaaaaa
Kada sam videla kakvi su, mi smo još na početku imali takav nekakav razgovor o eventualnom životu (u budućnosti) gde sam ja jasno rekla ODVOJENO!

bolje mi neke stvari na početku (dobro, ne baš baš na početku) da razjasnimo, a ne posle par godina da pukne oko takvih stvari.

Bevana, svaka tebi čast.... ja ne bih mogla tako.

A moj ne očekuje ništa da imam sa roditeljima osim eto da se pita: kako ste, šta radite, poželim da ozdravi kad je neko bolestan, ... što ja inače i radim, to mi je normalno. I obratno. Mada on je drugačiji, on se postavi tako i sa mojima - kao da se znaju 100 godina. Nije takav bio od odmah, jer je imao tremu, ali i moji su takvi, drugarski.
I njegovi su prijateljski nastrojeni, ali druge stvari koje znam mi se ne sviđaju.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:42 am

Ivana ::
ali da ti neko uzme hranu ispred nosa...mislim,sve mogu da shvatim,a li da mi neko uzme hranu to nikako! Život u zajednici 1913095449 saaalim se-hocu da kazem da je to jaaaako nekulturno.

jeste.vrlo.a covek je prosvetni radnik,da pomislis da ima bas malo kulture.
to mu je jedno vreme bila omiljena ''zabava'',kad decko sedne da jede on krene ''opet ces da jedes,vidi koliko si pojeo,dokle ces ovde da se hranis....''.sreca,pa je ovaj moj flegma.

a to za rucak u tacno odredjeno vreme-moja baba je ista takva.ako kaze da je rucak u 2 ,u 2 se pocinje.ko dodje kasnije,jede sam. lol! nego mi rucamo zajedno samo za slavu,pa se trudimo da se nacrtamo kod nje u 2:00. lol!
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 5:48 am

Bev,ako je takav prema svom detetu,sta onda ti da ocekujes...? Život u zajednici 2187343001
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 6:01 am

Ni u istoj kuci, a ni pored Život u zajednici 1913095449
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici EmptyNed Apr 01, 2012 6:57 am

Roditelji mog momka su super. meni je jos rano za to, ali hipoteticki gledano, mislim da bih mogla, mada ne zelim, niti mislim da ce se to dogoditi.
Bevana, ja stvarno skidam kapu.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Život u zajednici Empty
PočaljiNaslov: Re: Život u zajednici   Život u zajednici Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Život u zajednici
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» zivot u dvoje
» Zivot bez zurbe
» Nacini da poboljsate seksualni zivot
» Mesto za zajednicki zivot u inostranstvu
» Zivot postao spanska serija...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Ljubav i sex :: Ljubav, emocije, veze-
Skoči na: