Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.

Ići dole 
+14
pahuljicaa
inda
zoja
Nina87
crnka-2010
Ivana
meda
kajlina
Lus
bevana
Jeci
Lara
Iva
Bella
18 posters
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Gost
Gost




Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyČet Apr 12, 2012 10:43 pm

Devojke, cime umivate lice? Da li koristite gelove ili sapune, tonik, neki losion, da li posle ciscenja i umivanja nanosite kremu ili ne? Pisite vase jutarnje i vecernje rituale, kao i koje proizvode koristite!
Ja imam problem zato sto mi je koza mesovita, pa mi je T-zona prilicno masna. Sklona sam pojavljivanju mitisera u tom delu. Probala sam razne gelove, kao sto su Nivea, Garnier, ali uvek imam utisak da mi dobro ne ociste lice. Sapun mi je nekako zakon. Trenutno koristim obican plavi Dove, po preporuci dermatologa. Ali sam cula da je dobro resenje Doctor's glicerinski sapun. Pa cu da probam. Tonik sad trenutno ne koristim jer ne znam koji da uzmem. Sminku inace skidam obicnim mlekom za skidanje, biljnim, sa kamilicom, hajduckom travom i jos nekim biljcicama. Posle toga sapun pa krema, ujutru, uvece ne.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyČet Apr 12, 2012 11:27 pm

I ja sam isprobala gomilu tih sredstava za ciscenje lica i na kraju mi se najbolje pokazao Dove sapun, svetlo plavi sa pilingom. Tri puta dnevno se umivam sa njim, stavim Nivea kremu za masnu kozu i to je to Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyČet Apr 12, 2012 11:32 pm

Dove sapunom sa onim plavim zrncima, posle toga krema (nekad laganija, nekad masnija, Nivea na primer) i to je to sto se redovnih rituala tice.Ali volim da stavljam maske i ulja, i to one iz kuhinje.Od njih mi se koza fino osvezi.
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPet Apr 13, 2012 2:19 am

Vodom! posle namazem kremu za lice, neku iz apoteke, nista posebno, ali je meni dobra.
Samo sminku skidam nekim sredstvom iz oriflame-a. Ne volim ja te mackalice. imam dve maske za lice, i piling, i sve to ce se uskoro pokvariti jer mene mrzi da ih koristim. nema(m) potrebe.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPet Apr 13, 2012 3:47 am

Imam i ja taj doctors medicinski sapun... mnogo mi je dobar... Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 650269930
Imam i neki dove-ov, a sad sam kupila i sapun sa kozijim mlekom, imaju razlicite vrste tog sapuna, i stvarno mi je lepo ocistio lice od bubuljica, zadovoljna sam i preporucujem Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 364988687
A inace samo ujutru nakon umivanja namazem niveinu pure and natural, i sad mi je koza bolja nego ikada Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost




Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPet Apr 13, 2012 4:44 am

Lara, blago tebiii, ja bas imam potrebe. aha I veliki lajk za Malog Princa.
Jeci, koji Doctor's sapun imas? Glicerinski ili sumporov? Cula sam za te sa kozjim mlekom, za sta su?
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPet Apr 13, 2012 4:59 am

Isto sam glicerinski... Ja imam masnu kozu u T zoni, dakle obrazi, nos, pomalo brada i celo izmedju obrva, i nesto mi suvise isusi kozu, pa se na kraju samo jos vise izmasti, dok mi taj kozji bas odgovara! Meni je covek koji prodaje dao sa dodatkom pivskog kvasca, kao to treba da ocisti lice... Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 650269930
Moja sestra ima suvu kozu sa bubuljicama pa je dobila sa nevenom...Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 650269930
Ti sapuni ciste lice, ali stvarno su dobri...i nesto sam ga dzabe platila, mislim da je bilo 70din, na sajmu kozmetike Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 364988687
Ali imas u svakoj biljnoj apoteci, i kod mene ima i u zdravoj hrani... probaj, bas je dobro Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 364988687
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPet Apr 13, 2012 5:45 am

i ja samo vodom.svi ti gelovi mi jos vise isuse kozu.posle umivanja ujutru namazem pantenol,ako mi se negde koza isperuta.a uvece ocistim lice afroditinim mlekom,i posle namazem njihovu kremu od kamilice.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPet Apr 13, 2012 10:35 am

eucerin sapun divaaaan je. preporuke! a moze i ako nadjes seba medov, mada ih nesto nema u poslednje vreme na trzistu.
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

kajlina


Broj poruka : 1588
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 38

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyNed Apr 15, 2012 1:34 am

Ja obicnom vodo ali onda nanesem micelarnu vodu za ciscenje lica,nju stavljam ujutru i uvece.Trebalo bi da svako jutro cistite lice jer ostane malo masnoce uvek tokom noci,i onda neku dnevnu kremu.Meni je lice inace jako dobro ali otkad sam pocela ovo da koristim jedva da mi je ijedna bubuljica izasla.Inace te micelarna voda je proizvod francuske kozmeticke kuce i izgleda ovako http://www.celsius.rs/proizvodi/view/420/micellar-cleansing-water/ a krema koju koristim preko dana je bioderma a za uvece Avene
skuplje su kreme ali dobro rade svoj posao
Nazad na vrh Ići dole
Lara

Lara


Broj poruka : 1445
Datum upisa : 29.02.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyNed Apr 15, 2012 9:16 pm

Salomee, nekako sam znala da ti se svidja Mali Princ Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 1071211947
ja nemam problema sa bubuljicama, samo me mitiseri muce i ne znam sta cu sa njima. nemam nesto puno, ali imam. Je l' ih vi imate, kako izlazite na kraj sa istima?
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyNed Apr 15, 2012 10:43 pm

meni su sad izasli mitiseri, ne znam sta mi se desava s kozom. moracu do kozmeticara.
ujutru se umivam dove sapunom, uvece takodje, a nekad samo vodom i uvece samo vodom i skinem sminku Lorealovom kremom za skidanje sminke.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPon Apr 16, 2012 3:56 am

I ja koristim pomenuti Dove sapun kad god osetim potrebu za umivanjem!Naravno,ako sam tad u mogucnosti.
Ja nemam neke velike bubuljice,ali mi je lice puno nekih crvenih tackica.Cime to da resim?
Puder ih skroz prekrije,ali kad sam bez sminke se vide.posebno na suncu.
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPon Apr 16, 2012 7:48 am

Predpostavljam da su to sitni popucali kapilari. Kod kozmeticarke, mislim da se tretman radi spaljivanjem
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPon Apr 16, 2012 8:34 am

Ja oko nosa imam sitne popucale kapilare, i nesto se i ne brinem oko toga, pokrije se lepo puderom, i kad pocrnim ne vidi se, tako da mi i ne smeta... Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
meda

meda


Broj poruka : 1003
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 37
Lokacija : ni na nebu, ni na zemlji

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyPon Apr 16, 2012 8:29 pm

i ja isto imam oko nosa, tacnije dve linijice mi vire iz nosa. Laughing
isto kao i ti jeci prekrijem puderom i ne smeta mi
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyUto Apr 17, 2012 1:32 am

imam i ja to.ustvari,meni je koza bas tanka i bela,skoro providna,pa se sve vidi sta ima ispod! Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
crnka-2010

crnka-2010


Broj poruka : 44
Datum upisa : 28.04.2012
Godina : 31

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyNed Apr 29, 2012 11:47 am

I ja koristim obican Dove sapun. Njim skidam i sminku i sve. Radi pos`o. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 650269930
Sve drugarice me pitaju kako imam tako lepo i cisto lice..Sad,deo je genetika,a deo Dove . Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 364988687
Nazad na vrh Ići dole
Nina87

Nina87


Broj poruka : 190
Datum upisa : 01.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyNed Apr 29, 2012 8:44 pm

Meni dove sapuni nikako ne odgovaraju,isusuju mi lice.Isprobala sam mnostvo krema,sapuna jer imam jako osjetljivo lice i zadnjih par godina koristim ovu kombinaciju,bas sam zadovoljna.
[url]Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 34374880 [/url][url]Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Images2et [/url]
Nazad na vrh Ići dole
zoja




Broj poruka : 10
Datum upisa : 23.03.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyNed Apr 29, 2012 10:33 pm

Uvece sminku skidam micelarnom vodom vichy, lrp ili avene, sve tri su mi super, a jednom nedeljno koristim masku/piling najcesce normaderm ili vichy. Ujutro ili u toku dana imam obicaj da naprskam/osvezim lice termalnom vodom. Pretpostavljam da nije dobro, ali mitisere na nosu sama isedim, nakon sto naparim lice. Sva sreca pa ih nema mnogo, tako da to radim 1-2 mesecno. Kod kozmeticara nemam obicaj da idem. Trenutno sam u potrazi za nekom finom kremom protiv prvih bora. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 515354487 Inace sam do sada obicno koristila apotekarske hidrantne kreme, a zimi neke za suvu kozu tipa eucerin sa 5% ureom ili avene cold krem.
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyUto Nov 27, 2012 11:33 pm

Да ли нека користи било шта од еуцерина? како сте задовољни? било да је у питању нега косе или лица?
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Lus


Broj poruka : 1746
Datum upisa : 29.02.2012
Lokacija : na suncanoj strani ulice

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptySre Nov 28, 2012 8:04 am

Ne treba devojke, nasla sam na ani. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 1071211947
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyUto Nov 05, 2013 6:05 am

je l` koristio neko seba med sapun?
Nazad na vrh Ići dole
inda

inda


Broj poruka : 1651
Datum upisa : 29.02.2012

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyUto Nov 05, 2013 6:57 am

Ja jesam,ali u nekom petom-sestom razredu i tada mi je bio super,ne znam ni zasto sam prestala da ga koristim...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

pahuljicaa


Broj poruka : 2170
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. EmptyUto Nov 05, 2013 7:49 am

Ivana, ja ga koristim! odlican mi je za kozu...imas obican za umivanje svakodnevno. Ja sam uzela neki koji je ujedno i za ciscenje i protiv akni. Jer mi se od voza malo iritiralo lice. i plus od cokolade. Ujutru i uvece s njim operes. Imas i tecni, ali je meni bolji klasicni sapun. Iako tesko zapeni. Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty
PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica. Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Odredite svoj tip koze
» Kreme za lice i vrat
» Tvoje lice zvuci poznato
» Preparati za negu kose
» Nega vrata i dekoltea

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: