Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Sve ženske i muske teme na jednom mestu

PrijemČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Yo**

Broj poruka : 1766
Datum upisa : 01.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 05, 2013 8:25 am

ima beli koji je ja mislim za ciscenje lica, a ja imam zeleni kome ne znam tacnu namenu.
ovo je pitanje za lus ali nje nema  
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 05, 2013 8:28 am

evo ih

http://apotekaonline.rs/sebamed-clear-face-sapun-za-ciscenje-lica?filter_name=seba%20med&page=4

http://apotekaonline.rs/sebamed-sapun?filter_name=seba%20med&page=5
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 05, 2013 8:35 am

Lus mi ga je i preporucila,ali ona nema problem sa bubuljicama,ona je samo zavisna od kozmetike!

zato me zanima iskustvo onih koje su ga koristile-da li pomaze,posle koliko vremena da ocekujem poboljsanje,koliko puta se koristi i slicno!

uzela sam taj za ciscenje.
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 05, 2013 8:45 am

taj cu ja da uzmem. 
meni se lice malo umirilo, da kucnem u drvo
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 05, 2013 9:13 am

ako editujem, nece ivana da procita pa pisem novi post    

za lus znam da koristi ovaj sapun, zato sam mislila da je pitanje za nju.
Nazad na vrh Ići dole
inda

Broj poruka : 1651

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 05, 2013 9:28 am

ivana,onda nisam ni ja merodavna,jer nemam problema sa bubuljicama...mada sma tada mislila kako su dve-tri sitne i jedva vidljve bubuljice golim okom smak sveta lol! .Secam se da je bas malo penio
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Pet Nov 08, 2013 8:45 am

Јо, тај зелени сапун је за свакодневну употребу. За руке, за тело. За лице је тај бели који је Ивана узела. Оба сапуна су добра.

Broj poruka : 2170
Godina : 22

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Pet Nov 08, 2013 9:25 am

Ja isto koristim ovaj beli clear face. Napisala sam vec da sam bas zadovoljna. Dobar je i za mitisere ako ih neko ima. 2x dnevno. Ujutru i uvece. Imaces posle par dana osecaj blagog zatezanja lica. (barem smo i ja i sestra od tetke takav osecaj imale). Poboljsanje se meni primetilo posle par dana, jer nisam imala problema nekih. A sestri posle 2 nedelje redovnog koristenja.

Ivana, jesi li pocela da koristis?

Broj poruka : 3396
Godina : 29

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Pet Nov 08, 2013 10:03 am

nisam,jos ga gledam. salim se,jesam i cini mi se da vec deluje.javljam za mesec dana!
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Pet Nov 08, 2013 11:08 am

Pocela sam da koristim Sebamed "nesto" (ne znam tacan naziv) za umivanje. Najvise zbog toga sto mu je php isti kao php koze. Ranije je bilo po apotekama neko bas jeftino sredstvo za umivanje, nasa proizvodnja, u roze sarenkastoj tubici. To mi je savrseno odgovaralo i tek sam sad nasla nesto poput toga. Do sad sam koristila Dove sapun sa plavim zrncima.

P.S. Nakon skoro godinu dana od prestanka sa pilulama (tacnije nakon nekih 10 meseci) mi se konacno koza vratila u normalu. Jedno vreme je bilo kao da sam tek usla u pubertet.

"Za dvadeset godina bićete razočarani ne onim što ste uradili, već onim što niste. Uhvatite povetarac svojim jedrima. Pokidajte sigurne veze. Isplovite iz zaštićene luke. Istražujte. Sanjajte. Otkrivajte."

Daisypath Anniversary tickers
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Sub Nov 09, 2013 3:57 am

Iva, meni je od pilula bilo super...e sad kako sam prekinula (ima 3 nedelje) imam osecaj da se malo iritiralo. Ali naravno, to je i zbog voza.

Sebamed ima i proizvode za intimnu higijenu, ph 5.5...ali to nisam probala...iako ga hvale.

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Sub Nov 09, 2013 12:25 pm

pahuljice, koji sapun je dobar za mitisere?
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Ned Nov 10, 2013 1:08 am

Ovaj beli sebamed. Clear face. Sa zelenim i plavim natpisom. Pise da je za akne i mitisere. ja ih imam na nosu. Ali posle koristenja mi bude bas mekano i uklanja ih.

Broj poruka : 1445

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Ned Nov 10, 2013 1:38 am

To je lepo znati. Hvala!  
Nazad na vrh Ići dole
Lus

Broj poruka : 1746

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Ned Nov 10, 2013 2:03 am

Себамед нема производе за интимну хигијену пх5.5. Не сме та пх вредност да буде када је у питању вагина. За девојке пх вредност средстава за личну хигијену треба да буде 3.8 а за жене у менопаузи 6.8. Да знате када будете куповале.

Ја сам одушевљена себамед производима и одавно их препоручујем. Чак и вама. И драго ми је што сте задовољне. Ја тренутно имам купку, шампон и гел. Можда су цене мало јаче, али исплати се. Имају колекцију за негу беба.  

Тренутно меркам крему себамед Q10.   

Broj poruka : 903
Datum upisa : 14.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Pon Nov 11, 2013 8:52 am

Sta ce ti Q10, Lus? Mislim da je to kozmetika za malo zreliju kozu...
Nazad na vrh Ići dole
pahuljicaa

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Pon Nov 11, 2013 10:32 am

Onda sam ga pomesala s nekim drugim preparatom, jer to ipak nisam koristila.

Nego, sad cu malo u off. Je li ph neutral u stvar 7? Ako jeste, to onda ne valja?

Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 27

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Pon Nov 11, 2013 11:13 am

Dermatolozi kazu da kreme protiv bora imaju efekat samo ako pocnu da se koriste pre nego sto se stvore bore
Nazad na vrh Ići dole
kajlina

Broj poruka : 1588
Godina : 31

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Pon Nov 11, 2013 10:15 pm

Ma sve je to prirodno,starenje koze,prve bore,mislim da tu nema nikakvih krema koje mogu da pomognu,mozda malo mogu da uspore a to opet zavisi od koze do koze.

Evo recimo ne znam da li ste cule da masnija koza sporije stari?e pa to je zbog pojacane hidratacije...najvaznije je da koza ima dovoljno vode i vitamina koji se kriju u hrani i to je vec dovoljno aha
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

Broj poruka : 127
Datum upisa : 10.03.2012

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 12, 2013 9:54 am

pahuljicaa ::
Onda sam ga pomesala s nekim drugim preparatom, jer to ipak nisam koristila.

Nego, sad cu malo u off. Je li ph neutral u stvar 7? Ako jeste, to onda ne valja?
Inace, ph neutral jeste 7, ali ph neutral u odnosu na kozu je 5,5
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Broj poruka : 1384

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 12, 2013 10:47 am

Ph 7 je neutralna, 5,5 je kisela sredina, nikako ne moze biti neutralna, moze samo da ima bolji uticaj na kozu .

Ja ne koristim nikakve kremice, samo obicnu vodu ementualno niveu ako mi je bas suva koza, mada cu morati uskoro da kupim neku dobru kremicu ...
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Uto Nov 12, 2013 12:59 pm

Nisam se izrazila lepo, htela sam da kazem to da je ph koze 5,5 pa bi zato i proizvodi za negu trebalo da budu iste vrednosti,da ne remete ph same koze... na to sam mislila kad sam rekla da je 5,5 neutralna vrednost.
edit: evo otprilike to na ovom linku.... http://www.eucerin.com.hr/empfindliche_haut/med_bedeutung_ph_wert.asp
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Broj poruka : 1384

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Sre Nov 13, 2013 2:19 am

Predpostavila sam da si se zeznula, nego rekoh da te ispravim jer neko mozda ima ispit ili kontrolni iz hemije, pa da slucajno ne lupi da je 5,5 neutralna sredina
Nazad na vrh Ići dole
Yo**

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Sre Nov 13, 2013 4:42 am

kupila sam seba med clear face  
Nazad na vrh Ići dole
Crazy girl

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   Sre Nov 13, 2013 7:02 am

Rale89 ::
Predpostavila sam da si se zeznula, nego rekoh da te ispravim jer neko mozda ima ispit ili kontrolni iz hemije, pa da slucajno ne lupi da je 5,5 neutralna sredina
Razumemo se  
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.   

Nazad na vrh Ići dole

Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
» Prirodna lepota, nega lica i tela
» Nokti - nega i ukrašavanje
» Prirodne maske i kreme za lice
» Kreme za lice

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: