Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Dobro dosli na forum http://kutakzadame.com

Zelim vam prijatan boravak na forumu, ali se pre toga morate prijaviti sa postojecim nalogom.

Ili registrovati ako nemate nalog na forumu http://kutakzadame.com

Kutak za dame
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Sve ženske i muske teme na jednom mestu
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Kreme za lice i vrat

Ići dole 
+7
Nastija
Jeci
bevana
Ivana
bubica
griga
pufnasta
11 posters
AutorPoruka
pufnasta

pufnasta


Broj poruka : 546
Datum upisa : 28.02.2012

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptySre Feb 29, 2012 3:26 am

Posto nas ima raznih zivotnih dobi, neke od nas ce uskoro morati da pocnu da koriste mozda i kreme protiv bora, otvorila sam ovu temu da bi pisale svoje misljenje, davale svoja iskustva i pisale sve sto nadjemo na netu u vezi nege lica i vrata u bilo kojoj zivotnoj dobi. Kreme za lice i vrat 650269930
Nazad na vrh Ići dole
griga

griga


Broj poruka : 27
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Београд

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyČet Mar 08, 2012 3:10 am

Ја користим ову за дан Kreme za lice i vrat 159%5C5000207007159%5CIDShot_225x225 и ову за ноћ Kreme za lice i vrat Eucerin-DermoPurifyer-aktive-night. Имам масну кожу, у пубертету сам и ова комбинација ми одговара Kreme za lice i vrat 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bubica

bubica


Broj poruka : 12
Datum upisa : 06.03.2012

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyČet Mar 08, 2012 5:17 am

ja koristim trenutno Eucerin aquaporin light,bas je lagana, mada imam masnu kozu tako da imam osecaj da mi je svaka krema jos dodatno umascuje.... a imam i dosta godina, 27, Kreme za lice i vrat 402532072 tako da sam trenutno u fazi trazenja neke kremice za predeo oko ociju, tako da su preporuke dobrodosle Kreme za lice i vrat 650269930
Nazad na vrh Ići dole
griga

griga


Broj poruka : 27
Datum upisa : 07.03.2012
Godina : 26
Lokacija : Београд

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyČet Mar 08, 2012 5:19 am

Погледај у саставу те креме да ли садржи уља. Ако их има, онда није чудо што ти масти кожу. Увек кад купујеш неку крему провери то обавезно Kreme za lice i vrat 650269930
Nazad na vrh Ići dole
bubica

bubica


Broj poruka : 12
Datum upisa : 06.03.2012

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyČet Mar 08, 2012 5:22 am

ma znam, al meni se lice izmasti i kada nista ne stavim, ova krema je ok i jeste za donekle masnu kozu, prvih pola sata po stavljanju je ok, al onda lojne zlezde pocnu sa radom i usijam se, a to me izludjuje Kreme za lice i vrat 326513241
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyČet Mar 08, 2012 11:42 pm

E,ja sam juce dobila kremu iz avona sa anti age kompleksom i bas sam srecna!Kreme za lice i vrat 650269930
Na njoj ne pise da li je dnevna ili nocna-jel to znaci da mogu da je mazem bilo kad?
To je ova:
Kreme za lice i vrat Krema

Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyPet Mar 16, 2012 10:06 am

danas sam bila do koznog da mi dr pogleda nesto,i kad sam vec tamo pitala sam kad preporucuje da se krene sa kremama protiv bora.kaze da posto uskoro punim 26,da treba da pocnem da koristim neku laganu anti-age,njena preporuka je afroditina od kamilice ( taman sam nju i htela).

eto devojke,reko' da podelim sa vama.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyUto Mar 20, 2012 2:42 am

Ja sam prekljuce kupila niveinu pure and natural...za dnevnu negu... bas mi je dobra, blaga je, nije masna ( ja imam mesovitu kozu), i jako lepo mirise...Kreme za lice i vrat 650269930 a do sad sam koristila pantenol krem, kupis u apoteci, stvarno jeftina ali dobra stvar za kozu Kreme za lice i vrat 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Nastija

Nastija


Broj poruka : 1654
Datum upisa : 01.03.2012
Godina : 42

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptySre Mar 28, 2012 2:26 am

Ja imam bas suvu kozu lica i problem mi je da nadjem odovarajucu kremu,sve koje mi odgovaraju su skupe.Imate li neku preporuku,da je dobro a ne tako skupo?Sad sam kupila neku Bioten kremu i za sad mi se cini da je dobra,problem je sto mi je lice glatko samo kad se mazem krmom min 3 puta dnevno,usuprotnom mi je koza jako suva i grozna na dodir.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana

Ivana


Broj poruka : 3396
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 36
Lokacija : in love :)

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptySre Mar 28, 2012 2:37 am

Imas povoljne u Avonu,a pogledaj i u DM-u neku manje poznatu marku tipa Balea,Alverde...
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptySre Mar 28, 2012 5:44 am

Nastija probaj kremu Blago licu mom.Oko 250 dinara je, proizvodi je Freshka gora. Skroz je prirodna, nema alkohola ni hemije u njoj, samo ulja i travkice. Probaj mozda ce ti odgovarati.Masnija je, i meni je super.
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptySre Mar 28, 2012 6:26 am

meni je super krema za suvu kozu koji proizvodi prima kozmetika.nazalost,imaju prodajna mesta jedino u Beogradu i Novom Sadu.valjda moze i preko kurirske sluzbe da se naruci,jos nisam probala.
ja imam uzasno suvu kozu i pored ove afroditine koju sad koristim,jedino mi je ona pomogla.300 din kosta.
Nazad na vrh Ići dole
Romanticna

Romanticna


Broj poruka : 202
Datum upisa : 29.02.2012
Godina : 30

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyČet Apr 12, 2012 10:32 pm

devojke, meni se pojavljuju neke borice na celu. pocinjem stvarno da ih primecujem. uzasno su mi svetle oci i na svetlu se non-stop mrstim. je l' znate neku dobru kremu za bore ali za mladu kozu. ne bih da je jos opterecujem nekim preteskim kremama, ali moram nesto da pocnem da stavljam.
Nazad na vrh Ići dole
Iva

Iva


Broj poruka : 1826
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 41

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyČet Apr 12, 2012 11:30 pm

Sta god da stavis opteretices je.Kreme za bore su pravljene za zreliju kozu. Stavljaj joj maske od voca (one koje sama sklepas, ne one iz bocice, ako zelis mogu da iskuckam par recepata), ponekad premazi maslinovim uljem pre spavanja, izbaci puder ako ga koristis...Svu malo jacu hemiju svedi na minimum.Eto to su neki moji saveti, nadam se da ce ti pomoci.
Nazad na vrh Ići dole
Jeci

Jeci


Broj poruka : 890
Datum upisa : 18.03.2012
Godina : 33

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyPet Sep 06, 2013 2:59 am

Evo da pohvalim nama svima jedan vrlo dostpupan proizvod za lice. U pitanju je Balein aqua serum za lice. Izgleda ovako: Kreme za lice i vrat Balea_serum_teaser1
Priznajem da sam bila pomalo skepticna u pocetku, jer je u pitanju balea, manje poznata firma i sl... Kupuje se u DM-u, cena je oko 600 din, manje cak.
Iznenadila sam se koliko je dobra stvar Kreme za lice i vrat 650269930
Pise da je za suvu kozu, ja imam masnu, i htela sam da je isprobam jer je izuzetno lagana, i samo hidrira kozu. Nije mi dodatno mastila, mackam je vec nedelju dana i ujutru i uvece i ne mogu da budem srecnija Kreme za lice i vrat 650269930

Dakle - proizvod i za masnu, normalnu i suvu kozu :)ne mozete da omanete! Kreme za lice i vrat 650269930
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyPet Sep 06, 2013 3:22 am

Meni treba neka kremica za bore posto su pocele da mi se pojavljuju, inace ja ne koristim pudere i tesku kozmetiku tako da nemam sta da izbacim iz upotrebe. Cesto se mrstim i pravim grimase pa predpostavljam da je od toga ...
Nazad na vrh Ići dole
bevana

bevana


Broj poruka : 3252
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 38

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyPet Sep 06, 2013 8:25 am

Vec sam negde pisala da mi je dermatolog preporucio Afroditinu sa kamilicom

http://www.kozmetikaafrodita.rs/negalica/KAMILICAKREMA/106/8769---hranjiva-krema-za-osetljivu-kozu-50-ml.html

Ili se posavetuj sa nekim,ili potrazi iskustva forumima.
Nazad na vrh Ići dole
Bella

Bella


Broj poruka : 1429
Datum upisa : 28.02.2012
Godina : 34

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyPet Sep 06, 2013 9:39 am

Probaj Venus multivitaminsku kremu. Ona je bas za mlado lice i prve bore. A cena je pristupacna, oko 400 din kosta, ja mislim.
Nazad na vrh Ići dole
Rale89

Rale89


Broj poruka : 1384
Datum upisa : 01.03.2012
Lokacija : Bogu iza tregera

Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat EmptyPon Sep 09, 2013 4:33 am

Hvala videcu da li ima kod nas u Liliju :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Kreme za lice i vrat Empty
PočaljiNaslov: Re: Kreme za lice i vrat   Kreme za lice i vrat Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Kreme za lice i vrat
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Odredite svoj tip koze
» BB kreme
» Kreme sa spf-om
» Cime umivate lice? Jutarnja i vecernja nega lica.
» Kreme protiv bora

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Kutak za dame :: Lepota :: Nega lica i tela-
Skoči na: